Vegas, baby! 55.

2. července 2018 v 13:55 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Byla jsem děsně unavená, když jsme se s Billem konečně dostali do postele. Ještě dlouho po tom, co šly děti spát jsme trávili čas pohromadě s ostatními.
"Jak se ti líbily dárečky?" zeptal se Bill, když jsem se stulila do jeho náruče a zavřela oči.
"Všechny byly perfektní." usmála jsem se. "A tobě?"
"Vidím to úplně stejně." políbil mě do vlasů. "A příští Vánoce už budeme slavit jako manželé."
Můj úsměv se jen při té rozšířil. "No jen skončí stres z Vánoc, bude tu stres ze svatby. Ale těším se, až budu paní Kaulitzová."
"Neboj, to zvládneme." přitiskl si mě blíž ke svému tělu. "Mio, můžu mít otázku?"
Zvedla jsem k němu překvapeně hlavu. "Jasně."


"Stalo se něco mezi tebou a mou mámou? Dneska jsi vypadala rozhozeně."
Trochu jsem se zavrtěla. Tohle nebylo zrovna téma, které bych chtěla rozebírat, ale asi mi nic jiného nezbylo. "Ne, vše je v pohodě a tvoje máma je skvělá. Jen mě trochu zaskočila. Víš, poslední dobou se mě spousta lidí, co se dozvěděli o svatbě ptá na to, kdy budeme mít i nějakého potomka. Šéf, pár kamarádek a teď do toho rýpla ještě moje i tvoje máma, tak už to bylo dost. Nic ji nezazlívám, jen mě to vykolejilo. Přijde mi, že na mě všichni hrozně tlačí." vyklopila jsem ze sebe.
"A co chceš ty?" zeptal se jednoduše Bill.
Povzdechla jsem si. "Já nevím. Chci si tě vzít a na nic dalšího nespěchat, přece nemusíme všechno plánovat. Chci s tebou mít někdy děti, až to přijde, tak to přijde. Přece zatím nejsme tak starý, ne? Máme času dost."
Bill mě pohladil po vlasech. "Jo, máš naprostou pravdu. Já se zatím na to taky moc necítím, není kam spěchat. Tak si z toho nic nedělej, tohle je jen naše rozhodnutí."
Díky jeho slovům mi spadl kámen ze srdce. Už jsem se bála, že jenom mě děsí ta představa, že bysme už teď měli mít dítě. "Díky, lásko." krátce jsem ho políbila.
"Není zač. A teď už spinkej." ještě jednou mě políbil, než jsme mohli oba v klidu usnout.

Ten týden, co tu byly naše rodiny utekl jako voda, bylo mi celkem líto, že už všichni odjíždějí. Nejpozději na svatbu je tu ale budeme mít zase zpátky, to mě trochu uklidňovalo. Dům byl najednou prázdný a tichý, úplně jsem si od toho odvykla.
Naštěstí mě čekal ještě týden dovolené, takže jsem se měla na co těšit. Silvestr jsme se chystali strávit na nějaké akci pořádané kamarádem kluků. Bill mi řekl, že si můžu pozvat koho chci, takže jsem pozvala Jenn s Markusem. Ti souhlasili, byla jsem ráda, že tam krom dvojčat budu aspoň někoho znát.

Silvestrovský večírek se konal ve vile jen pár minut jízdy autem od našeho domu, bylo mi jasné, že se tam dostanou jen vyvolení, proto jsem si dala pečlivě záležet na svém vzhledu, abych Billovi nedělala ostudu.
Speciálně pro tento večer jsem si koupila tmavě modré šaty do půli stehen se širokým páskem a výstřihem, který zvýrazňoval můj dekolt. Vlasy jsem si nechala volně splývat ve velkých vlnách a nalíčila se o něco výrazněji, než obvykle. Ještě jsem se jednou zkontrolovala před zrcadlem, abych se ujistila, že nevypadám jak šašek, než jsem si přes ramena přehodila lehký svetřík a odebrala se dolů do obýváku počkat na kluky. Bill byl stále v koupelně, bylo mi jasné, že na něj budeme čekat nejdéle.
Tom už seděl na gauči, jeho oblečení se moc nelišilo od toho, co nosil normálně, vlasy měl stažené gumičkou jako obvykle a jeho tvář neviděla žiletku už tak měsíc, možná i déle.
"Teda Mio, jestli tě dneska někde potkám o samotě až se opiju, nezaručuju, že tě bráchovi nepřeberu." culil se na mě.
"No jestli se opiju já, nejspíš ti řeknu, že bezdomovci mě nepřitahují." zašklebila jsem se a posadila se vedle něj. "Aspoň že ses vykoupal, na to bys mohl nějakou sbalit."
Vysloužila jsem si od něj malou ránu do ramene, ale smál se. Už jsem dávno věděla, že do něj můžu rýpat jak chci, Tom nebyl urážlivý, naopak se moc rád pošťuchoval. "Neboj se, ty prostě jen nemáš pochopení pro mé osobní kouzlo, takže ses spokojila jen s Billem." vracel mi to, ale já se taky jen smála.
"Protože kdyby se spokojila s tebou, už by byla dávno zpátky v Berlíně, už takhle jí občas musím přesvědčovat, aby kvůli tobě neodjížděla." vložil se do toho ještě Bill, který se objevil mezi dveřmi.
Se smíchem jsem se k němu otočila, ale už jsem nic neříkala. Tak děsně mu to slušelo, a to jsem ani nevěděla, že to ještě víc jde. Na sobě měl tmavé kalhoty a černou košili, kterou doplňovalo několik šperků. Vlasy měl rozcuchané, vypadalo to nedbale, ale bylo mi jasné, že mu to zabralo určitě spoustu času.
"Bože Bille, moc ti to sluší. Budu si tě muset celý večer hlídat, aby mi tě nějaká nepřebrala." zvedla jsem se a došla k němu, abych ho mohla políbit.
"Tak to ne, nikam nejdeme. Viděla ses? Vedle tebe budu i já vypadat jako šupák." smál se a přitáhl si mě blíž k sobě. "Vážně, jsi nádherná."
"Tak už dost vy dva, jdeme, nebo tu kvůli vám ztratím mládí." zvedl se Tom a velitelsky vyšel jako první ze dveří, kde už na nás čekalo auto s řidičem. My s Billem ho následovali, u toho jsme se na sebe culili jako dva blbečci. Už by si měl vážně najít nějakou ženskou, nebo to s ním za chvíli bude k nevydržení.

Večer se rozjížděl velmi slibně, Jenn s Markusem mi dělali společnost po většinu času, kdy mi ji nedělal Bill nebo Tom. Jako vždycky, dvojčata tu znala snad všechny. Já tu nakonec taky potkala pár známých, se kterými mě seznámil Bill nebo Tom už dřív, ale spíš jsme prohodili jen pár zdvořilostních frází, než se zase šli bavit s někým jiným.
Bill se držel většinu času vedle mě, div jsem ho nemusela nutit, ať se jde klidně bavit i s přáteli. Nebyla jsem ten typ, co se musí držet celou dobu vedle svého přítele, každý z nás má právo bavit se po svém. V jednu chvíli jsem ho dokonce nechala s Markusem a s Jenn jsme si šly dát pití a zatancovat si, protože to se jim dvěma nechtělo.
I s drinkem jsme se vydaly na taneční parket, který improvizovaně vznikl v prostorném obýváku. Bavily jsme se po svém, ostatních jsme si moc nevšímaly. Po nějaké době jsme se znovu vrátily k baru pro další pití. Jenn si ještě odskočila na toaletu, já zatím seděla na barové stoličce a čekala, až se vrátí.
"Dáš si se mnou drink?" ozvalo se vedle mě. Otočila jsem se za tím hlasem, abych zjistila, kdo to je. Byl to celkem vysoký blonďák, hned od pohledu vypadal jako lamač dívčích srdcí. Mile jsem se na něj usmála a zavrtěla hlavou.
"Ne, díky. Už mám svoje."
"Jsem Ted." představil se a obsadil volnou stoličku po mé kamarádce. "Jak to, že tak krásná slečna tu sedí sama?" laškovně se na mě usmál. Trošku mi začínala jeho blízkost vadit, ale rozhodla jsem se být v klidu.
"Ale ona tu není sama." ozval se za mnou Billův hlas a za svými zády jsem ucítila jeho tělo. Vděčně jsem se na něj otočila a usmála se. "Promiň, Tede, tuhle ti rozhodně nenechám." taky se usmíval.
"Těšilo mě, Tede." vzala jsem naše drinky a postavila se. "Promiň, měj se."
Bill mě políbil na tvář a společně jsme se vrátili k našemu stolu, kde pořád seděl Markus. Jenn naštěstí už šla z toalety a viděla, že jsem se vrátila ke klukům.
"Už mě zase zachraňuješ před otrapama?" posadila jsem se vedle Billa a vděčně ho políbila. Vzpomněla jsem si na chvíli, kdy jsme se my dva seznámili v Las Vegas přesně tímhle způsobem, kdy mi pomohl zbavit se u baru nějakého vlezlého chlapa.
"Budu tě zachraňovat klidně každý den, nikomu tě nedám." na důkaz toho si mě přitáhl co nejblíž k sobě a krátce mě políbil.
Musela jsem se usmívat, klidně bych se od něj nechala zachraňovat každý den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 N. N. | 3. července 2018 v 11:25 | Reagovat

:-) Super díl. Bill je opravdu zaláskovaný, když se mu ani za kamarády nechce. Něco mi říká, že je ale mimčo možná ne zcela radostně překvapí o něco dříve než by byli oba rádi. Už se moc těším na další díl.

2 N. N. | 11. srpna 2018 v 9:42 | Reagovat

Jak to vypadá s dalším dílem? Už se moc těším ;-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018