Vegas, baby! 49.

10. května 2018 v 15:41 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Nakonec jsme se s Billem vyvalili u bazénu. Bylo krásně, psi pobíhali kolem nebo se schovávali do stínu, my si udělali drinky a váleli se pod slunečníkem nebo se koupali. Bylo to skvělé odpoledne, pořád jsme se pošťuchovali, ve vodě se potápěli a blbnuli jak malí.
Když se Tom vrátil domů, zrovna jsme dělali blbosti ve vodě. "No koukám, že jste se moc nevyřídili sexem, tak máte ještě energii na kraviny." culil se na nás.
"Jo, my zvládáme všechno." přikývla jsem a odstrčila Billa, který se mě snažil potopit pod vodu. "Přidáš se, než zaleze sluníčko?"


Tom pokrčil rameny. "Mohl bych. Pokud jste to teda nedělali v bazénu." zaksichtil se a my se oba s Billem začali smát. "Neboj, několikrát jsme se na sebe vrhli, než jsme sem vůbec došli."
"Jasně." Tom se jen zasmál a odešel si pro plavky. Za chvíli už s námi blbnul ve vodě taky.

Hned v pondělí jsem zašla za šéfem, jestli by mi dal týden dovolené. Slíbila jsem mu, že budu dělat maximum pro to, aby bylo hotové vše, co bylo potřeba než odjedu. Naštěstí s tím neměl problém, takže jsme si s Billem mohli zamluvit naši malou dovolenou v Německu.
Bill sebou tentokrát na výlet vzal i Pumbu, nevadilo mi to, nechtěl ho nechávat doma. Nejdřív jsem se chtěla stavit ve svém berlínském bytě, rozhodla jsem se, že když ho nechci prodat, budu ho zatím pronajímat. Chodila mi tam jednou týdně hospodyně, takže tam byl naštěstí pořádek. Nafotila jsem fotky, abych je mohla poskytnout makléři a ten co nejdřív vše zařídil. Nechtěla jsem, aby někdo věděl, kdo ten byt pronajímá, jen tak pro jistotu, takže to muselo jít touto cestou.
Z garáže jsme si vzali mé auto, které jsem se rozhodla prodat hned po dovolené, protože mi tady k ničemu nebylo, ale teď nám ještě posloužilo.
Cesta k chatě trvala asi dvě hodiny, čekala tam na nás starší paní, která nám řekla co a jak. Byla sobota, řekla nám, že příští sobotu dopoledne si přijede chatu zase převzít zpátky, dala nám papír s pravidly, podepsali jsme jí jejich souhlas a pak už byla chata jen naše.
"Je to tu dokonalé." rozplývala jsem se. Kolem nás nebylo nic, jen příroda, lesy, rozlehlá louka a malé jezírko s dřevěným molem hned za chatou, kde se dalo i koupat. Nikde nebylo vidět ani živáčka, pokud bychom chtěli na nákup, museli bychom do tři kilometry vzdálené vesnice. Zatím jsme ale měli své zásoby, protože jsme si nakoupili už po cestě, takže jsme nikam nemuseli.
"Taky si myslím." řekl Bill a objal mě kolem pasu. Chvíli jsme se kochali okolím a sledovali vzdalující se auto té paní. "Tak se pojď zabydlet." políbil mě na tvář, než se otočil k autu, aby vzal naše věci.
Zevnitř chata vypadala stejně malebně, jako zvenku. Měla dvě patra, dole byla jedna velká místnost, která sloužila jako kuchyň i obývák. Jediné další dveře vedly do malé koupelny se záchodem. Uvnitř to krásně vonělo dřevem, chata působila starodávným dojmem, i když byla modernizovaná.
Po dřevěných schodech jsme vystoupali do horního patra, kde byli tři místnosti. Dvě z toho byly ložnice. Jedna byla menší, zato v té druhé jsme hned odložili věci. Byla prostorná, s obrovskou postelí a balkónem, prostě dokonalost sama. Poslední dveře vedly do koupelny, která byla větší, než ta dole. Dominovala jí prostorná vana, která se mi ihned zalíbila.
"Tak na tohle si rychle zvyknu." usmála jsem se na Billa. "Perfektní."
Bill s úsměvem přikývl. "Já taky. Bál jsem se, aby to nebyla nějaká malá chajda s kadibudkou venku." smál se. "Ale je to fakt skvělé. Týden bude možná málo."
Zdálo se, že Pumbovi se tu taky líbí, hned se vyčůral v koupelně na dlaždičky vedle záchodu. "Tak to si uklízíš sám." zavrtěla jsem hlavou a šla si vybalit věci. "Jo, on poslouchá, je to cvičený pejsek." napodobila jsem Billův hlas, ale i tak jsem přemáhala smích.
"Stejně si už omotal kolem prstu i tebe." zahučel ještě, než šel uklízet loužičky po svém miláčkovi.
Raději jsem už neodpovídala, jen jsem si vyskládala své oblečení do skříně a pak si odnesla kosmetiku do koupelny. Normálně by se mi vybalovat ani nechtělo, ale budeme tu týden, tak nechci mít vše jen v kufru.
Bill už si umýval ruce, tvářil se u toho, jako by sáhl kdoví do čeho. Musela jsem se mu smát, za to jsem si od něj vysloužila plácnutí po zadku.
Než jsme se zabydleli a pořádně si prohlédli okolí, byl večer. Ještě než sluníčko úplně zapadlo, rozdělali jsme oheň na malém ohništi za chatou. K večeři jsme si opekli brambory a ogrilovali nějakou zeleninu. Potom jsme seděli těsně vedle sebe, opírala jsem si hlavu o jeho rameno a koukala do ohně, zatímco on mě objímal kolem ramen. Pumba nám ležel u nohou a tiše pochrupoval. Bylo to tak uvolňující, všechno a všichni od nás bylo tak daleko, žádné problémy, nic jsme nemuseli řešit. Měla jsem tak příjemně vyprázdněnou hlavu, něco takového už se mi dlouho nestalo.
"Mio?" řekl Bill tiše mé jméno. "Usměj se."
Zvedla jsem k němu hlavu a poslechla ho. Co bych pro něj neudělala, že. Bylo mi jasné, že ta fotka, kterou právě udělal bude za chvíli na instagramu.
"Vypadáš tu úžasně. Ostatně jako vždycky." ukázal mi fotku, kterou právě udělal. Vypadali jsme oba šťastně.
"Takhle si nás chci pamatovat navždy." zase jsem si položila hlavu na jeho rameno a usmívala se do ohně. Kdyby tahle pohoda nikdy neskončila, nebránila bych se.
Bill za chvíli odložil telefon a pevně mě objal. Políbil mě do vlasů, spokojeně jsem zamručela a zavřela oči. Únava mě začala celkem zmáhat, přece jen to byl dlouhý den. Oheň pomalu uhasínal, takže začínala být i zima.
"Pojď, půjdeme si lehnout." řekl Bill po nějaké chvíli, jako by mi četl myšlenky. Přikývla jsem a zvedla se. Vzala jsem dovnitř nádobí, které jsme měli venku a smyla ho, než Bill přinutil Pumbu, aby se došel ještě vyvenčit.
"Dáme si společnou vanu?" usmál se na mě.
Bylo to lákavé, ale unaveně jsem zývla. "Asi až zítra, lásko. Jsem děsně utahaná."
"Dobře, tak zítra." přikývl. "Nemysli si, že zapomenu." zaculil se na mě.
"Jasně, že ne." zasmála jsem se. Šla jsem rovnou do koupelny, oblečení jsem nechala spadnout na zem a zalezla jsem do sprchového koutu. Během pěti minut už jsem se válela v posteli a čekala, až se vysprchuje i Bill. Zatím jsem sledovala, kolika lidem už se líbí naše fotka a jak ji komentují. Naštěstí už převažovaly pozitivní komentáře, zdálo se, že si na nás většina lidí už zvykla. Byla jsem jen ráda. Jak jsem tak koukala na Billův profil, většina fotek byla se mnou, když nepočítám ty z jejich turné. Bylo až neuvěřitelné, jak to najednou skoro nikomu nevadilo.
"Stalkuješ mě?" zasmál se Bill, když za mnou lezl do postele a všiml si, na co koukám.
"No jo, doháním resty, aby sis nestěžoval, že se o tebe nezajímám." s úsměvem jsem odložila telefon a přitulila se k němu.
"Já vím, že to pěkně flákáš." zasmál se. "Tak se jednou nediv, až tam dám něco, co se ti nebude líbit."
Krátce jsem ho políbila, než jsem si položila hlavu na jeho hrudník a zavřela oči. Už jsem na to ani nic neodpověděla, neměla jsem sílu. Dnešek byl vážně dlouhý a náročný den, usnula jsem dřív, než se k nám do postele vecpal ještě Pumba a ustlal si mezi námi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 N. N. | 11. května 2018 v 15:07 | Reagovat

:-)  Super díl, takový pohodový. Děkuji ti za něj, moc jsem si čtení užila. Pumbova loužička mě pobavila - ale je to chytrý pejsek, šel do koupelny. :D  Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál a co se na Billově instagramu objeví :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018