Vegas, baby! 48.

3. května 2018 v 19:31 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Tak, konečně přidávám další díl, těším se na komentář(e). :D
Pěkné počtení. :)

Stále jsem se opírala o linku a sledovala Billa, jak se zvedá ze židle a jde ke mně. Postavil se těsně přede mě, ale schválně se zastavil na takovou vzdálenost, že se naše těla nedotýkala. Chvíli jsme se na sebe jen tak dívali, cítila jsem jeho pátravý pohled na svém těle jako rentgen. Nevydržela jsem to, chytla jsem ho za tričko a přitáhla ho k sobě. Jeho rty se přitiskly k mým, vpila jsem se do jeho polibků a rukama bloudila po jeho hrudi.
Bill mi rukama přejel po zádech a chytil mě za zadek, aby mě mohl vysadit na kuchyňskou linku. Sice jsem si chtěla dát nejdřív sprchu, ale ta chvilku počká. Chtěla jsem ho teď a tady, po té době, co jsme se neviděli jsem ho prostě potřebovala.


"Strašně jsi mi chyběla." zamumlal Bill mezi polibky. Na nic nečekal, během chvilky mi stáhl tepláky i kalhotky, ani jsem to pomalu nestihla postřehnout.
"I ty mě." vydechla jsem mu na rty. Oběma rukama jsem mu zajela pod tričko a hladila ho po rozpálené kůži. Znovu se naše rty spojily ve vášnivém polibku, hlasitě jsem zavzdychala, když se Bill vecpal klínem mezi má stehna. Kalhoty si nechal stažené jen tak napůl žerdi, nebyl čas se z nich dostávat úplně. Nohy jsem omotala kolem jeho těla, aby naše spojení bylo co nejtěsnější. Prohnula jsem se v zádech v zápalu vzrušení, hlasitě vzdychala a zarývala mu nehty do zad. Přitáhla jsem si ho blíž k sobě, abych mohla vzít mezi zuby kůži na jeho krku. Věděl jsem, že to zbožňuje, proto jsem si dala záležet a motýlími polibky jsem mu zasypávala horkou kůži. Rukama bloudil pod mým tričkem, hladil má prsa, aniž by se obtěžoval se sundáváním podprsenky, na to prostě nebyl čas.
S jeho přibývajícím vzrušením se zvyšovalo i moje, zase jsem spojila naše rty, když se nám oběma podařilo dostat až na vrchol, a to jen chvilku po sobě. Opírala jsem si hlavu o Billovo rameno a se zavřenýma očima vstřebávala odeznívající pocit uspokojení. Až po delší chvíli jsem se na něj podívala, měl zavřené oči a nejspíš taky vstřebával uplynulé chvíle.
Pousmála jsem se a jednou rukou ho pohladila po tváři. "Tak vítej zpátky doma."
Bill se na mě s úsměvem podíval a lehce mě políbil na rty. "Vítání bychom měli, dej mi chvilku a ještě tě čeká to udobřování."
Jen jsem vykulila oči a zaculila se. "No to bude super, ale nejdřív jdu konečně do té sprchy." lehce jsem ho od sebe odstrčila, abych se mohla postavit na nohy. Ještě jsem měla trošku rozklepaná kolena, ale nic, co bych nezvládla. Posbírala jsem své oblečení a zamířila do své koupelny, abych se trošku vzpamatovala z předešlého zážitku.
Vlezla jsem si do sprchového koutu a nechala proud vody, aby ze mě vše smyl. Přiblble jsem se usmívala, po té rychlovce to ani jinak nešlo. Byla jsem ráda, že je mezi námi zase vše v pohodě. I když pak budu muset Billa vyzpovídat víc o tom, kdo mu píše ty zprávy, že ho prý podvádím. Takový nesmysl, copak mi s ním něco chybí?
"Nebude ti vadit, když se připojím?" ozval se Billův hlas, ani nečekal na odpověď a vecpal se ke mně pod sprchu.
"No když už jsi tady." zaculila jsem se. "Tak mě můžeš rovnou umýt."
"Hm, moc rád." usmál se na mě, než si vzal sprchový gel a hned na tom začal pracovat. Chvíli nám to trvalo, protože jsme u toho dělali blbosti. Když jsem konečně vyšla do pokoje jen v ručníku, bylo mi příjemně. Rozvalila jsem se na posteli a zavřela oči, užívala jsem si ten pocit spokojenosti, jakou jsem teď pociťovala.
Bill se ke mně za chvíli přidal, roztáhl se vedle mě, kolem pasu měl taky omotaný ručník. "Myslíš, že ti v práci dají dovolenou?" podíval se směrem ke mně.
Otočila jsem se na břicho a podepřela si bradu. "Proč se ptáš?"
"No, pořád se mi na stole válí jeden voucher, který čeká na využití. A už mu moc času nezbývá." usmál se.
Hned jsem si vzpomněla na dárek, který jsem mu dala před skoro rokem, ale nějak přes to všechno nebyl ještě čas ho využít. Měli jsme strávit týden v luxusní chatě mimo civilizaci. Teď byl nejvyšší čas, navíc dokud bylo ještě i v Evropě teplo. "Hned v pondělí se zeptám. To by byla paráda se zase podívat do Německa." Už jsem tam nebyla skoro půl roku, ani jsem nevnímala, jak ten čas rychle utíká. Na život v L.A. jsem si zvykla docela rychle, hlavně to bylo tím, že jsem jen neseděla na zadku, ale neustále jsem měla co na práci.
"Tak jo, zeptej se a já to kdyžtak hned rezervuju." vyrušil mě z mých myšlenek Billův hlas. Málem jsem zapomněla, že tu je taky.
Přikývla jsem a zase si lehla na záda. "Fajn. Už se těším." protáhla jsem se. Dnešní den mi dával zabrat, a to bylo teprve poledne.
Bill hned využil toho, že jsem se mu takhle nabídla a natáhl se, aby mě mohl políbit na klíční kost. Jednou rukou u toho povolil zastrčený cíp mého ručníku, takže mi sklouzl z těla na peřinu a odhalil tak vše, co mohl.
Přimhouřila jsem oči, Bill se tvářil jako neviňátko, ale pak sklonil hlavu k mým prsům, kterým se hned začal plně věnovat. Za chvíli zasypával polibky mé bříško a mířil čím dál níž, takže za chvíli už jsem zase nevěděla o světě, když se staral o má nejintimnější místa. Po chvíli jsem mu ale zatlačila do ramene, aby toho nechal. Jeho ručník už taky nebyl na svém místě, válel se pod ním a on si toho asi ani nevšiml. Možná za to mohla jeho chlouba, která se opět probrala k životu.
"Lehni si." zavrněla jsem mu do ucha, než jsem ho jemně skousla. Bill se nenechal pobízet, lehl si na záda a já se k němu sklonila. Nejdřív jsem ho vášnivě políbila, než jsem se začala věnovat jeho klínu. Tiše zavzdychal, když jsem si ho vložila mezi rty a začala ho zpracovávat i rukou. Dala jsem si záležet, aby se mu to líbilo, ale těsně předtím, než jsem ho dostala až na vrchol jsem toho nechala.
Bill se na mě zmateně podíval, tohle se mu nelíbilo. Já ale dlouho nečekala a usadila se na něm. Jeho úsměv se najednou rozšířil. Chytl můj obličej do dlaní, sklonila jsem se k němu, abych ho mohla políbit. Pomalu jsem se na něm začala pohybovat, u toho jsem ho nepřestávala líbat. Bill měl ruce všude, tiskla jsem se k němu a postupně zrychlovala tempo. Chvíli to trvalo, ale nakonec jsme se oba dostali až na vrchol. Unaveně jsem se zhroutila vedle něj a hlasitě oddechovala.
"A můžu jít do sprchy znovu." prohrábla jsem si rozcuchané vlasy. I tak jsem se musela usmívat.
"Hmm, chvilku vydrž a možná si tě znovu umyju." zasmál se Bill. Ležel pořád na zádech, oči zavřené, na tváři spokojený úsměv.
"Tentokrát to zvládnu sama." poplácala jsem ho po hrudi a posadila se.
"Myslel jsem, že si tě budu udobřovat já, ale nějak jsi mi sebrala vítr z plachet." podíval se na mě jedním okem.
"Ber to jako ukázku toho, jak jsi mi chyběl." zaculila jsem se, než jsem se zvedla a odebrala se do koupelny. Zase. Ještě jsem ho slyšela mumlat něco o tom, že to tedy tak nebude moct nechat, ale jen jsem se tomu zasmála. Já byla zatím maximálně spokojená.
Rychle jsem se osprchovala, než jsem se vrátila opět jen v ručníku do pokoje. Bill ležel ve stále stejné poloze a spal.
Musela jsem se usmát, sklonila jsem se k němu a políbila ho na rty. Zavrtěl sebou ale nevzbudil se. "No tak, vstávej. Chci si tě užít i jinak než jen v posteli."
Bill nespokojeně zamručel, ale probral se. "A co budeme dělat mimo postel?"
Ještě jsem mu dala malou pusu, než jsem se narovnala. "To se uvidí. Vstávej." odebrala jsem se obléct, než by ho zase napadla nějaká lumpárna. Nebo mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 N. N. | 9. května 2018 v 18:50 | Reagovat

Lumpárna? :-D Jojo, takové věci by mě taky napadaly. Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018