Vegas, baby! 45.

12. března 2018 v 15:03 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Tak se mi povedlo zase získat nějakou múzu, napsat další díl a trochu s povídkou zase hnout. :) Cesty ve 3 ráno z práce jsou celkem přínosné. :D Přeju hezké počtení. :)Byla jsem ráda, že jsem si o víkendu mohla konečně po tom všem odpočinout. Nedělala jsem naprosto nic, krom věcí nutných k přežití, jen jsem se válela v posteli, sledovala filmy a kontrolovala telefon pro případ, že by se ozval Bill.
Hned v pondělí jsem šla za šéfem, jak si přál ještě na páteční benefici.
"Rád vás vidím, Mio." Uvítal mě hned s úsměvem. Dáte si kávu?"
"Ne, děkuji." Zdvořile jsem odmítla. "Jak jste si užil víkend?" Usmála jsem se na něj.
"Skvěle." jeho úsměv se ještě rozšířil. "Po dlouhé době jsem ho mohl strávit s vnoučaty. Ta malá stvoření jsou jako z divokých vajec, ale co bysme bez nich dělali, že."


"Jistě." chápavě jsem pokývala hlavou. "To si dovedu představit."
"Vy zatím děti neplánujete, Mio?" zeptal se na rovinu, až mě to zaskočilo.
Nadechla jsem se, že něco řeknu, ale nejak jsem nevěděla co, takže jsem zase na prázdno pusu zavřela.
"Odpusťte starému nevychovanci." zasmál se šéf. "Samozřejmě jestli je pro vás tato otázka nevhodná, nemusíte odpovídat."
"Ale ne." probrala jsem se. "To je v pořádku, spíš jsem nad tím ještě nepřemýšlela. Přítel hodně cestuje, já si buduji kariéru, takže o tom jsme zatím ani nemluvili. Samozřejmě děti časem chci. Někdy v budoucnu." taky jsem se na něj usmála.
"Moc dlouho neotálejte. Kariéra je jedna věc, ale ta se o vás nepostará a nedá vám takovou lásku, jako dítě. Ale už bych měl přestat blábolit, jste tu přece, abysme si popovídali, co s vámi dál."
Jen jsem přikývla, nechtěla jsem to dál rozebírat. Toto téma jsem ani sama v sobě neměla nijak otevřené. Alespoň doteď ne.
"Po páteční benefici se rozhodně nebojím svěřit vám místo po Tess. Pokud souhlasíte, rád bych vás dosadil na místo vedoucí projektové manažerky. Budete mít k dispozici stejný tým, se kterým jste zvyklá už nyní pracovat. Vlastně se toho pro vás zase tolik nezmění, jen už na to nebudete mít Tess.
"Děkuji za vaši důvěru. Nezklamu vás."
Šéf s úsměvem přikývl. "O tom nepochybuji. Tak pokud souhlasíte, podepíšeme novou smlouvu a probereme detaily. A hlavně vaše platové ohodnocení, samozřejmě."

Trvalo dalších dvacet minut, než jsem odcházela z šéfovi kanceláře. Byla jsem spokojená, dostala jsem víc peněz, než jsem čekala za práci, která mě baví. Co víc si přát. Sice jsem měla taky víc zodpovědnosti, ale to pro mě nebylo překážkou. Navíc šestičlenný tým, se kterým jsem spolupracovala, mi se vším pomáhal. Markus a Jenn, kteří byli v týmu nejdýl pro mě byli největší oporou. Nejdřív jsem měla trošku pochyby, jestli jim nejde o to dostat se na mé místo, když jsou tu déle než já, ale po několika dnech v jejich společnosti a pár společných drincích po práci jsem tyto myšlenky hned zahnala. Podle toho, co mi vyprávěli, vyšší pozice je nezajímaly. Byli spokojení, a navíc jak jsem asi až poslední zjistila, byli do sebe čerstvě zamilovaní.

"Mio, přidáš se k nám na chvíli? Jdeme si sednout a zapít tenhle náročný týden." zeptala se mě před odchodem z práce v patek odpoledne Jenn.
Zamyšleně jsem se podívala na hodinky, ale pak jsem si uvědomila, že není kam spěchat. Bill s Tomem se měli vracet až za pár dní. "Jasně, na chvíli ráda. Stejně budu zítra celý den spát." usmála jsem se.
"Super, tak my na tebe počkáme venku." úsměv mi oplatila.
Za pár desítek minut už jsme seděli v jednom nedalekém útulném baru společně i s Markusem a Deanem, který s námi taky pracoval. Vesele jsme se bavili, bylo super takhle vypnout.
"Co plánuješ na víkend?" zeptal se mě tak mezi řečí Markus.
Pokrčila jsem rameny. "Nejspíš se pořádně vyspím, zajdu nakoupit, možná si zaplavu nebo zacvičím, ale spíš skončím s pizzou u televize." zasmála jsem se vlastnímu vtipu. "Prostě relax před dalším vyčerpávajícím pracovním týdnem."
"A co přítel? Myslela jsem, že někoho máš." podotkla Jenn. Bylo mi jasné, že jsou zvědaví, o Billovi jsem mluvila minimálně.
Napila jsem se drinku a přikývla jsem. "Je teď na cestách, vrací se příští týden."
"Aha." pokývala hlavou. "Tak jestli chceš, můžeš s námi něco podniknout. A až se ti vrátí, klidně ho někdy vezmi s námi posedět."
Podívala jsem se na ni přimhouřenýma očima. "Tak to vyklop rovnou. Něco jsi slyšela tak teď vyzvídáš?" pousmála jsem se.
Jenn se krátce podívala na Markuse a pak zase na mě. "Možná. Ale nechtěla jsem tě naštvat nebo něco."
"Jenn, klid. V pohodě, povídej." povzbudivě jsem se na ni usmála, než jsem se znovu napila svého drinku.
"No..." odkšlala si. "Prý chodíš s někým známým. Ale nikdo tvého přítele ještě neviděl, takže druhá teorie kolující firmou je, že nikoho nemáš a říkáš jen tak, že někoho máš. Ale já ti samozřejmě věřím. My všichni." podívala se i po klucích sedících naproti nám.
Musela jsem se pousmát. Ani jsem nevěděla, že jsem u nás tak žhavým tématem. "To je pochopitelné. Je pravda, že Billa ještě nikdo od nás neviděl. A je i pravda, že je známý. I když si nejsem úplně jistá, že vám jeho jméno něco řekne. Má hudební skupinu známou spíš v Evropě."
Jenn zvedla obočí. "Bill... Bill, jak to bylo? Kaulitz?"
Přikývla jsem. Ani jsem nečekala, že ho bude znát.
Bylo vidět, jak jí to šrotuje v hlavě. "To jsi byla ty! A já pořád odkud tě znám! Jednu chvíli o vás hodně psali, protože prasklo, že jste spolu. A fanynky šílely. No jo, páni!" hašteřila se Jenn, div si nerozlila pití. Celou dobu na mě kulila oči, jako by tomu nemohla uvěřit. I kluci na mě nevěřícně koukali.
"No, jo. Byl to trochu boj, ale naštěstí už máme zas celkem klid. Los Angeles je obrovské, takže když se to rozkřiklo, musela jsem se odstěhovat z Německa sem. A nějak nikde netoužím rozkřikovat, kdo je můj přítel. Ráda bych měla svůj klid."
"To je pochopitelné." ozval se Dean. "My to budeme samozřejmě respektovat."
"Jo. Páni, má kámoška je celebrita." zasmála se Jenn. A mě potěšilo, že mě bere jako kámošku. "Ukážeš mi toho svého Billa? Už si moc nepamatuju, jak vypadal."
Vzala jsem do ruky mobil akorát ve chvíli, kdy výstražně zablikal, že mám skoro vybitou baterii. Ještě jsem jí ale stihla pár našich fotek ukázat, než se vybil úplně a nadobro zhasnul.
"Zapomněla jsem si ho v práci nabít." podotkla jsem, když jsem ho schovávala do kabelky. "No co, nevadí. Pár drinků a stejně půjdu."
Z pár drinků se nakonec vyklubalo hodně drinků. Skvěle jsme se totiž bavili, povídali si snad o všem, a já ztratila pojem o čase. Bylo skoro půl čtvrté ráno, když taxi zastavilo před domem a já byla konečně doma. Vystoupila jsem z auta a Markus vystoupil taky. Jenn podřimovala a ani si toho nevšimla. Sice jsem byla opilá ale ne tak moc, ani jsem se skoro nemotala. Ale kdybych byla střízlivá, všimla bych si, že tady něco nehraje.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 18. března 2018 v 6:33 | Reagovat

Tak jojo, šichta mi končí až v sedm, tak využiju chvilky volného času :D řeknu ti, že jak si musím pročítat předchozí díl, jen abych se dostala do děje, tak děláš něco špatně. Jako třeba málo kapitol za sebou, abych si líp pamatovala děj! :D

Ach, já vnoučata nemám, ale mám jednu divokou ne neteř, která když něco začne, člověk by se nejradši klidil :D chápu Miina šéfa :D ale je to teda šéf podle mého gusta :D taky bych hned chtěla dostat přidáno, jen tak, když se mi něco povede... :D ale zase kdyby se mě šéf začal ptát na to, jestli chci děti, snad bych měla pocit, že mě chce z té práce vystrnadit :D nu což... :D
Kolegové jsou milí, to je super, že si hned se všemi rozumí.. no, ale vybitý mobil a Bill nebude moct ji ochraňovat a kontrolovat, to se bojím, co z toho bude.
Aaa, víc drinků, ok. :D
Oj, něco nehraje? A je to tady! Někdo nový nebo ta stará známá "kamarádka", co dělala v jednom kuse peklo? Bože! Takhle to ukončit! Okamžitě zveřejni ten další díl! Já vím, že už je hotový, tak šup šup, milenko :D
B.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018