Vegas, baby! 43.

16. ledna 2018 v 0:47 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Nějak jsem vůbec nevěděla, jak bude povídka dál pokračovat, a dneska to konečně přišlo samo. :) Tak pěkné počtení a budu ráda za ohlasy. :)

Můj nový život v Los Angeles se mi po Billově boku začínal čím dál víc líbit. Den ode dne se poprask kolem nás dvou zlepšoval, sice jsem skoro na každém kroku měla za zadkem ochranku, ale většinou to ani nebylo potřeba. Pořád jsem si říkala, že je otázkou času, kdy si na mě fanynky zvyknou a přijmou fakt, že Bill má taky právo na svůj soukromý život. Bylo to spíš pro můj vlastní klid, než že bych vážně věřila, že budu mít opravdu klid. Naštěstí LA bylo velké město, kluci věděli, proč se stěhují zrovna sem. Člověk si tu i přes takový tlak a pocit, že ztratil soukromí přišel volný. Bylo jednoduché se ztratit v davu neznámých lidí.


Když jsem konečně byla osvobozená od své práce, pořád jsem přemýšlela, co budu dělat dál. Rozhodně jsem nechtěla sedět doma na zadku, utrácet svoje úspory a pak Billovi peníze. Jenže jediné, v čem jsem se orientovala, bylo podnikání, organizování různých věcí a akcí pro vyšší společnost. Nakonec jsem se rozhodla hledat práci právě v těchto sférách. A povedlo se, s mým životopisem nebylo ani taky zas tak těžké najít si práci projektové manažerky v jedné velké společnosti. Musela jsem se jen znovu vypracovat od nuly. Byla to pro mě velká výzva.
Bill mi samozřejmě fandil a měl radost, že jsem našla něco, co bych chtěla dělat. Taky jsem konečně mohla myslet na něco jiného, než na negativní fanynky. Mou prací bylo pořádání různých konferencí, společenských akcí, večírků a meetingů, společně s jednou další kolegyní, která mě zaučovala. Byla těsně před mateřskou dovolenou, takže brzy to vše mělo být jen na mě. Zas tak moc od mé minulé práce se to nelišilo, důležitý byl kontakt s klienty a správné plánování, to mi ale nedělalo problém, měla jsem v tom praxi.
Bill byl momentálně na dvouměsíčním turné po Americe, které museli kluci odložit a přeplánovat kvůli vzniklým komplikacím, takže jsem se po dlouhé době ponořila do práce, která mě opravdu bavila. Momentálně jsem měla na práci naplánovat dobročinný večírek, který se prý konal každý rok. Snažila jsem se co nejméně obtěžovat svou těhotnou kolegyni, která na mě stále dohlížela, i když už pomalu vypadala, že každou chvíli porodí přímo na místě.
"Lásko, jsem na tebe děsně pyšný!" říkal mi Bill do telefonu večer před večírkem. "Tak rychle jsi do té nové práce zapadla, obdivuju tě."
"Ale prosímtě." musela jsem se usmívat. "Nezapomínej, že už mám s podobnými akcemi zkušenosti. Ale přece jen je to jiné, nemusím dělat tolik práce ještě kolem a nemusím si práci nosit i domů nebo tam trávit hodiny navíc. Už se těším, až tě budu moct na nějakou akci vzít sebou. Škoda, že tu nebudeš zítra." povzdechla jsem si.
"To mě taky mrzí a věř, že kdybych neměl koncert, hned bych tam přijel, aspoň na pár hodin.!"
"Já vím." zasmála jsem se. "Jsi na to dost velký blázen."
"Protože jsem blázen do tebe." slyšela jsem, jak se culí. "Děsně mi chybíš."
"Ty mě taky. Ale už jen dva týdny a budeme zase spolu." snažila jsem se ho povzbudit.
"Už jen 12 dní." opravil mě. "Počítám to."
Musela jsem se smát. "Promiň. A co koncerty, bavíš se? Všechno v pohodě? Pozdravuj kluky."
"Jo, vyřídím. Všechno je v pohodě, turné se zatím daří. Georg dneska zase plašil, že se potřebuje před koncertem vysrat. Začali jsme o 20 minut pozdě. Na Q&A se hodně ptají na tebe, ale zatím jsem se nesetkal s žádnýma vyloženě špatnýma komentářema. Vypadá to, že už je všechno v pohodě."
Nad představou Georga jsem se musela hrozně smát. "Hm, budu se muset podívat na nějaká videa. Abych věděla, jestli mě nepomlouváš." zaculila jsem se.
"No dovol, náhodou se ptali i Toma, jak s tebou vychází. Řekl, že lepší švagrovou si ani nemůže přát, že jsi mě srovnala do latě a tím, že se mnou spíš, se mnou on dokáže vydržet a já jsem v klidu. Všechny to pobavilo a já ho praštil do ramene."
"To je celý Tom." smála jsem se. "Tak hlavně že je vše v pohodě."
"Jo, to je." slyšela jsem, jak potlačil zívnutí.
"Bille, jdi se vyspat. Zítra ti napíšu, jak vypadá večírek."
"Dobře. A pošleš mi svoji fotku z postele? Aby se mi líp usínalo?"
Znovu jsem se zasmála. "Ale žádný čuňárny!"
"Jo jasně, za co mě máš." odfrkl si. "Ale když nebudeš mít noční košilku, zlobit se nebudu."
"No jasně, jako bych tě neznala!" kroutila jsem pobaveně hlavou. "Tak dobrou, ty můj nemravo."
"Dobrou, princezno."
Když jsem zavěsila, obratem jsem poslala Billovi svou fotku, jak jsem zabalená do peřiny s popisem: Hádej, jestli mám něco na sobě...
Hned mi odpověděl, že jsem provokatérka, a že teď si může představovat cokoliv. Usínala jsem s úsměvem na tváři a s myšlenkou na to, že se nemůžu dočkat, až budou kluci zase zpátky.

Druhý den jsem měla frmol už od dopoledne. Dobročinná akce, kterou jsme dnes pořádali byla sice až večer, ale bylo potřeba doladit spoustu detailů. Po velkém prostorném sále, ve kterém se akce konala, pobíhalo asi tucet lidí a snažili se vše dostat na své místo.
Já zatím kontrolovala svůj seznam a ujišťovala se, že každý má své instrukce a nechybí nic podstatného. Aniž bych odtrhla pohled od seznamu, stiskla jsem tlačítko na svém vyzvánějícím telefonu a přiložila si ho k uchu. "Prosím?"
"Mio, tady Tess." ozval se z telefonu udýchaný hlas mé těhotné kolegyně.
"Co se děje, stalo se ti něco?" zvedla jsem obočí.
"Ani ne. Jen - auuu - rodím!"
Zmateně jsem hleděla před sebe. "Cože? Nemáš termín až za dva měsíce?"
"No. Nejspíš se tomu prckovi nechce čekat." zněla, jako by jí každé slovo dělalo problém. "Ale neboj, zavolala jsem jednomu stážistovi a ty dárkové balíčky vyzvedne za mě."
"Bože, s tím si nedělej vůbec starosti. Hlavně ať jste ty i to malé v pořádku. Dej pak vědět a drž se. Já to tu nějak zvládnu."
Položila jsem telefon a chvíli stála jak opařená. Takže dnes je to všechno jen na mě. Měly jsme vše perfektně připravené, ale i tak to byl pro mě šok a já začínala cítit nervozitu. Co když se něco podělá? Co když já něco podělám?
Ne. Musela jsem to zvládnout. Nejsem přece žádný béčko. Podívala jsem se na hodinky, do začátku akce zbývaly dvě hodiny a my byli skoro hotoví.
Dnešek se prostě vydaří. Tess mě skvěle připravila na to, abych jí neudělala ostudu.
Zvládnu to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 18. ledna 2018 v 0:02 | Reagovat

Tak mám noční v práci,co bych mohla dělat ve chvilce volna, než číst tento díl? (A doufám, že bude další během pár dní...nebudu tak zlá, abych psala pár hodin :D)

No co by se jí ten nový život po jeho boku nelíbil... věřím tomu, že se Billas sakra snaží, aby se jí líbil :D
No představa Geoše,jak vyvádí a dělá tiátr, že se nevysere, pobavila i mě :D jakého neštěstí by se kapela dočkala, kdyby nebylo big business před show :D
No,jasně, Toman musel mít chytrou poznámku, to by nebyl on,aby něco takového nevypustil z huby :D aspoň, že dostal tu perdu od Billase :D

Oj, kolegyně rodí, no aspoň Mia ukáže, jak se to dělá v Německu. Věřím jí :) něco podobného mě čeká taky, sice ne kolegyně, ale ségra, ale i tak... termín má za pár dní, taky je na rozsypání už a já se nemůžu dočkat, jak budu podruhé tetou... :) nebo strýcem? :D to nevím,pohlaví neprozradili :D

Skanduju a hlasuju pro další díl ihned a teď! :D
B.

2 Neena Neena | 30. ledna 2018 v 15:46 | Reagovat

Těším se na další díl :-) Včera jsem se začetla a moc se mi příběh líbí. Mia je sympaťačka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018