Vegas, baby! 42.

8. prosince 2017 v 13:16 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Následující dny jsem opět trávila u svého notebooku kvůli práci. Už jsem se ale rozhodla, chci s tím skončit. Když jsem to oznámila ostatním, moc překvapení nebyli. Je pravda, že už delší dobu jsem práci nevěnovala tolik energie, jako dřív, a hlavně tím, že jsem teď byla na jiném kontinentu tomu taky moc nepomáhalo. Než jsem ale mohla úplně skončit, ještě jsem musela dodělat několik věcí. Už jsem to chtěla mít z krku.
Za mými zády se objevil Bill, objal mě zezadu a hlavu si opřel o mé rameno. "Mám dneska volno, co si udělat příjemný večer?"
Pootočila jsem hlavu abych na něj viděla a usmála se. "Dobře, jen tu ještě něco dodělám. Už mi toho moc nezbývá, než dodělám své povinnosti a budu mít konečně klid."


"Takže opravdu se svou prací končíš?" zvedl obočí.
"Jo. Asi si najdu něco tady. Nebo myslíš, že se mám vrátit do Berlína?" otočila jsem se k němu čelem. "Teď už se o nás skoro nikdo nezajímá."
Bill zavrtěl hlavou. "Když už jsi tady, byl bych rád, kdybys tu zůstala. Pokud se tedy opravdu nechceš vrátit. Ale bylo by super, kdybych tě tu měl."
Povzdechla jsem si. Já vlastně ani nevím, co chci. Na jednu stranu mi chyběl Berlín, protože jsem ho znala a žila jsem tam spoustu let. Na druhou stranu, být tu s klukama a mít pro sebe Billa takhle často bylo ještě lepší. "Možná tu ještě zůstanu. Ale nechám si i byt v Berlíně."
Bill se usmál. "S tím souhlasím. Může to být naše hnízdečko lásky, když se budeme chtít někam schovat."
Zasmála jsem se a lehce ho políbila na rty. "Jo, jasně. Stejně je to hrozný, jak s tebou jde všechno takhle na honem. Sotva jsme se zasnoubili, už u tebe najednou bydlím."
"A zapomněl jsem ti říct, že nájem se platí v naturáliích." zkousl si ret.
"Hmm, dobře..." přiblížila jsem se těsně k jeho obličeji. "V tom případě ti dneska k tomu příjemnému večeru uvařím večeři."
"Večeře je jen jedna část. Teď chci zálohu." rukou pomalu přejel po mém stehně.
"Bille, já musím dodělat tu práci..." ani jsem nestačila nic dalšího říct, za chvíli už jsem ležela na posteli a svíjela se pod Billovým tělem, vášnivě mě líbal a jeho ruce bloudily po mém těle.
"Teď už mě necháš pracovat?" zaculila jsem se na něj, když jsme vedle sebe leželi a vydýchávali se.
Bill se na mě podíval a zvedl obočí. "Možná na chvíli. Víš, ten tvůj nájem je celkem vysokej, takže ti dám pár hodin a pak budeš muset přijít s další splátkou..."
Zasmála jsem se a plácla ho do ramene. "Jo to určitě, nebudu tvůj otrok." odskočila jsem si do koupelny a oblékla se, než jsem si zase sedla k notebooku, abych mohla pokračovat tam, kde mě přerušily Billovy hormony. Po několika minutách jsem otočila hlavu k Billovi, který stále ležel nahý v posteli. Teď ležel na boku a tiše oddechoval. Zatímco já musela pracovat, on si tu klidně usnul.
Chvíli jsem ho s úsměvem pozorovala, než jsem si uvědomila, že jsem vlastně chtěla pokračovat tam, kde jsem skončila.
Když se Bill zase probral, já už měla hotovou většinu práce. Začínala mě bolet hlava z toho, jak jsem celý den jen koukala do monitoru. Venku už byla skoro tma.
"No to je dost, ty Šípková Růženko. Prospal jsi půlku odpoledne." zvedla jsem se ze židle a protáhla se, než jsem se natáhla vedle něj na postel. "A já už jen zítra dodělám detaily a mám hotovo. A můžu si hledat novou práci."
"Tak když jsi mě tak vyčerpala." přitáhl si mě k sobě a krátce políbil. "A už víš, co bys chtěla dělat?"
Pokrčila jsem ramenem. "Ještě ne. Ale na něco přijdu. Neboj, nebudu jedna z těch co se nechávají vydržovat. Mám našetřeno."
Bill si odfrkl. "Prosímtě. To by mě ani nenapadlo. Ale klidně si tě budu i vydržovat, když na to přijde."
Jen jsem po něm hodila opovržlivý pohled. "To bych se musela hanbou propadnout. A co bude s tím naším romantickým večerem, když jsi prospal půl dne potom, co jsi mě tu přepadl?"
"No, vezmu tě na večeři, dneska vařit nemusíš, když sis to splatila jinak." zaculil se. Hned si ode mě vysloužil ránu do prsou. "A pak se můžeme projít třeba po pláži. A pak uvidíme."
"Hmm, to zní dobře. Mám už pěkný hlad, tak šup, šup." vyháněla jsem ho z postele. Za několik desítek minut už jsme byli na cestě do Billovi oblíbené restaurace. Celý den jsem kvůli práci nejedla, takže jsem se neskutečně těšila, až se pořádně najím.
Hned po večeři, která byla výborná, jsme zamířili na pláž. Už byla tma, ale pořád bylo teplo. Byl teprve červen, ale tady jsem si pořád připadala, že je horké léto. Prošli jsme se po pláži, zula jsem si boty a nechala si vodu šplouchat na nohy. Na tohle bych si rozhodně zvykla.
Bill jako by mi četl myšlenky. "Doufám, že tohle tě naláká, abys mi už neutekla zpátky do Německa."
"Nejspíš jo." usmála jsem se na něj. "Do Německa můžu jezdit třeba když budete na turné nebo tak."
"Dobře, to zní jako plán. A svatbu bys chtěla mít taky tady?"
Zvedla jsem obočí. Sice jsme byli zasnoubení, ale na to jsem ani nepomyslela. "Já vlastně nevím. Ale asi jo. Tady, na pláži." usmála jsem se na něj.
"To je super nápad." přivinul si mě ke svému boku.
"Ale ještě je čas. Není kam spěchat." ujišťovala jsem ho. "A kam pojedeme na líbánky, do Las Vegas?" zasmála jsem se.
"Můžeme si tam klidně udělat zastávku někdy." zaculil se. "A připomenout si staré dobré časy."
"Jo to jo. Hele, sedneme si tady?" ukázala jsem na malé dřevěné molo, ke kterému jsme došli.
Posadili jsme se a jen jsme mlčeli. Bylo to příjemné. Takhle bych tu vydržela trávit všechen čas, teď momentálně mi nic nechybělo.
"Mio?" zašeptal Bill.
"Ano?" zvedla jsem k němu oči.
Bill přejel rty lehce po mých. "Děkuju za to, že jsi."
"A já děkuju tobě." usmála jsem se. V těchto chvílích jsem vždycky měla pocit, že spolu zvládneme všechno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 8. prosince 2017 v 20:13 | Reagovat

Hovno! Budu si muset najít ten čas :D

2 báři báři | Web | 8. prosince 2017 v 22:27 | Reagovat

Co by práci věnovala tolik energie, když teď většinu dávala Billovi po nocích? A nejspíš nejenom po nocích? :D
Whohou, Bill by chtěl hnízdečko lásky v Berlíně? A co takhle hnízdečko lásky v Praze a další zařídit bratříčkovi na Moravě, to ne? :D
Nájem v naturáliích, no prasácký Bill se probouzí... ale tak to by se mi taky líbilo takhle platit :D Jen aby se nesedřela hned ze začátku :D Chudina Mia, nebude to mít zase tak snadné :D

*JAKO! Ten sex jsi odbyla! :D Mílo! :D*

To se jí to bude hned pracovat, když si takhle oddychla, což? :D
Wau, no tak už mají vybrané místo ke svatbě, tak to bude ten druhý termín cobydup, ne? :D
Ach, takový romantický konec dílu! Věřím tomu, že Bill přesně takové věci umí - aby ses celá rozplývala a srdce ti pookřálo... ♥

Hm, chtělo by to další díl, jako! :D
B.

3 Mintam Mintam | Web | 20. prosince 2017 v 16:08 | Reagovat

Ach, tak romanťárnou nabitý celý díl? Ňuf :) Takže takové nahrazení té ponurejší atmosféry v díle předešlém, ale jak říkám, společně všechno zvládnou, v to věřím :)

Jasně, v naturáliích :D Bůh ví, kdy bude muset nájem splácet. Furt? :D :D Jak píše Báří, vždyť vedle tohoto neukojeného by nezvládala Mia jinou práci :D Takže ať zatím hezky odpočívá vedle Billa a nikam se nežene. Zatím jí nic neuteče, si myslím. Ale jasně, člověk co pracoval celou dobu, si nedokáže představit najednou úplně přestat. Jasně, pár dní, odpočinout si, ale pak by se začal kopat do zadku.

A souhlas s Báří - ten sex si pěkně odbyla, ehm ehm :D :D

Jé a svatbička? Už aby tady byla!! Moc se na ní těším :-*

Tak no a teď jen počkat, že ti plodné období zase nezačalo až do zapomenutí hesla :D Šup šup na další dílek :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018