Vegas, baby! 38.

13. června 2017 v 21:20 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Omlouvám se, že to tak trvalo... mám toho poslední dobou zase nějak moc, ale musela jsem se konečně dokopat, už kvůli Báři, která potřebuje aspoň malé odreagování při té hromadě učení... tak milenko, snad jsem ti udělala aspoň trošku radost. :D
Užijte si díl. :)

Naštěstí vše proběhlo hladce a já už za chvíli byla mezi ostatníma fanynkama, které ještě venku před halou stepovaly a doufaly, že na poslední chvíli zahlédnou své idoly. Kdyby jen věděly, že jdu právě od nich a že s Billem chodím, nejspíš by mě rovnou ušlapaly. Nemohla bych se tu mezi nimi jen tak procházet, jako by se nechumelilo.
Vydala jsem se k silnici, abych si stopla taxi a co nejdřív byla ve svém hotelu. Nemohla jsem se Billa dočkat. Když jsem se vrátila do svého pokoje, dala jsem si rychlou sprchu. Po koncertě jsem byla celá upocená a unavená, takže mi to bodlo. Objednala jsem na pokoj nějaké jídlo a lahev šampaňského, jak znám Billa, bude mít určitě hlad a bublinky se budou hodit.


Akorát jsem na sebe oblékla krátké pohodlné šaty, když se ozvalo zaklepání na dveře. Hned jsem běžela otevřít, ale byl to poslíček s jídlem. Zklamaně jsem si od něj vše vzala a šla to položit na stůl. Když jsem se zas otočila, abych zavřela dveře, místo poslíčka už tam stál Bill.
"Tak teď jsem málem infarkt dostala já." chytla jsem se za srdce.
Bill se zářivě usmál a natáhl ke mně ruku s kyticí růží. "Tak jsme si kvit."
Plácla jsem ho po ruce a vzala si od něj květiny, abych je mohla dát do vázy. Hned jsem na bocích ucítila Billovi ruce, zezadu se ke mně přitiskl, jeho rty jsem cítila na svém krku, až mi z toho naskočila husí kůže.
"Hrozně jsi mi chyběla." zašeptal mi do ucha.
Otočila jsem se s k němu čelem a ruce mu omotala kolem krku. "Však ty mě taky. Za poslední týdny jsme se hrozně odcizili. Už jsem nevydržela jen tak čekat."
"Děkuju, že jsi přijela." prsty přejel po hraně mé čelisti. "Já vím, že teď na sebe nemáme vůbec čas, ale hned jak skončí turné, budeme mít tolik času, že ti polezu na nervy." usmál se.
"Jo, tak na to se těším." zasmála jsem se. "Však jsem s tím počítala, Bille. To je v pohodě. Jen bys mi mohl občas poslat aspoň smsku. Ale koncert se vám povedl, moc jsem si ho užila. Všichni jste byli skvělí."
"Díky. Polepším se, slibuju." lehce přejel svými rty po mých, spokojeně jsem vydechla.
Bill mi lehce zatlačil do ramen, takže jsem začala couvat. Bylo mi jasné, kam má namířeno. Když jsem nohama narazila do matrace postele, hned jsem na ní pozadu spadla a Bill na mě.
"Jsi nějaký nedočkavý.." zasmála jsem se.
"A divíš se, po takové době?" hladově se vpil do mých rtů, aniž by čekal na odpověď. Rukama jsem zajela do jeho vlasů a užívala si jeho blízkost.
Cítila jsem jeho rostoucí vzrušení, které mě teď tlačilo do stehna. Prohnula jsem boky proti těm jeho, rozechvěle mi vydechl na rty.
Nadzvedl se na rukách, abych mu mohla sundat tričko. Hned jsem rukama přejela po jeho hrudi, a přejela tak přes několik tetování. Bill neotálel a přetáhl mi přes hlavu šaty, které jsem měla na sobě.
"Ty nemáš spodní prádlo?" skousl si ret.
Zvedla jsem obočí a pobaveně se zaculila. "To nepoznáš, že se musíš ptát?"
"Ty mrško." zamručel, než se znovu vpil do mých rtů. Za chvíli už jsme byli oba nazí a oddávali se společné hře našich těl.
Po tak dlouhé době to nebyla dlouhá akce. Oběma nám stačila chvilka, než jsme se dostali až k vytouženému vrcholu.
"Víš, že tě miluju?" zašeptal mi do ucha, než mě lehce políbil na rty.
Usmála jsem se a položila si hlavu na jeho hruď, srdce mu splašeně tlouklo ještě teď.
"A víš, že já tebe?" zavřela jsem oči a užívala si ten moment, kdy jsem ho měla u sebe. Nic jiného nás nemuselo teď zajímat.
Chvíli jsme jen tak leželi a odpočívali pak jsem si vzpomněla, že jsem vlastně objednala jídlo. Vzala jsem ho k nám do postele a pustila televizi, povídali jsme si o hloupostech, Bill mi vyprávěl o koncertech a u toho jsme se cpali a popíjeli šampaňské. Byl to opravdu příjemný večer.
"Takže teď se uvidíme až v Berlíně?" zeptal se Bill. "Nebo chystáš nějaké další překvapení?" zvědavě zamrkal.
"I kdybych chystala překvapení, tak ti to neřeknu, jinak by to žádné překvapení nebylo. Ale nechystám." zasmála jsem se. "Plánovala jsem jen tohle překvapení."
"Dobře. Naštěstí do Berlína jedeme za nějakých 14 dní, tak to snad vydržím."
"No, teď ti můžu ale jedno překvapení dopřát.." tajemně jsem se usmála a skousla si ret. Než stačil něco říct, převalila jsem se a obkročmo se na něj usadila. Hned jsem se k němu sklonila, abych ho mohla políbit. Poté jsem zasypala polibky jeho krk a sjížděla pomalu níž, přes hrudník až k bříšku. Spokojeně jsem poslouchala, jak si to užívá. Když jsem viděla, jak začíná být znovu vzrušený, znovu jsem se na něj usadila. Rukama jsem si přitáhla jeho obličej, abych ho mohla vášnivě políbit. Bokama jsem pomalu začala pohybovat proti těm jeho, postupně jsem přidávala na tempu. Bill mi silně tiskl boky, hlasitě vzdychal a zakláněl hlavu. Sklonila jsem se, abych ho políbila na krk, a jemně stiskla kůži mezi zuby.
Bill zavzdychal a silně přirazil boky proti mým, když se znovu dostal až na vrchol. Jen jsem se pro sebe pousmála a naposledy se na něm zavrtěla. On teď spokojeně oddechoval, oči přivřené a na tváři lehký úsměv.
"Tak to bylo nejlepší překvapení." zamumlal utahaně.
Zasmála jsem se a políbila ho na rty. "Jsem ráda, že se ti líbilo."
Sesunula jsem se vedle něj na postel a natáhla se po sklenici se šampaňským, které jsem do sebe hned kopla, jakou jsem měla najednou žízeň.
"Skočím si do sprchy, přidáš se?" podívala jsem se na něj.
Bill vypadal, že každou chvíli usne. "Za chvilku jsem u tebe."
"Dobře." moc jsem tomu nevěřila ale za chvíli se opravdu objevil a vlezl si za mnou do sprchového koutu.
Rychle jsme se sprchli, abychom mohli zase zaplout do postele. Dnešek mě vážně vyčerpal, a Billa určitě ještě víc.
"Ráno budu muset brzo vypadnout. Jedeme zase dál." řekl mi, když jsme se uvelebili.
"Já vím. Vstanu s tebou, v poledne mi letí letadlo." přitulila jsem se k němu co nejblíž. "Máš nastaveného budíka?"
"Jo, mám. Třeba se nám podaří zůstat vzhůru."
Zasmála jsem se, protože jsme už teď oba usínali. Ještě chvíli jsme si povídali, než se nám podařilo usnout, ani jsem nevěděla jak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 14. června 2017 v 8:21 | Reagovat

No, cele dny nad tim sedim a stejnw mam pocit, zw mi z te hromady latky v hlave nezustalo zhola nic... Ale dekuji za odreagovani. Vecer jaem nad tim usnula, tak aapon ted rano :-)

To zna Billa opravdu dobre, ze hned objednava sampanske :-D Ha, tak ji aspon castecne oplatil prekvapeni :-D a ze na bublinky ani nedoslo, nebo teda jako na ne nedoslo hned, to me zas tak neprekvapuje :-D
No je znat, ze se ti dva dlouho nevideli, jinak by nebyly takove akce :-D no jenom at si to uzijou, vsak to bude jeste neco sil stat, jestli na ne fans prijdou. Neplanuje Bill treba neco do Berlina? :-D
Proc me vubec neprekvapuje, ze po takovem veceru usnuli jak do vody hozeni? No ale priznejme si, po takovem veceru se bezne velice dobre usina, ze? :-D

No hned bych si precetla dalsich deset dili! :-D nechce se mi verit, ze jsem te dohnala k napsani uz 38 kapitol! :-D

2 báři báři | Web | 14. června 2017 v 8:22 | Reagovat

*samozrejme jsem usnula nad ucenim, ne nad tvou povidkou! To by se v zivote nemohlo stat! :-D

3 báři báři | Web | 28. června 2017 v 21:55 | Reagovat

Už píšeš další díl? ♥

4 E. E. | Web | 6. července 2017 v 21:13 | Reagovat

Koukám, že mám opravdu štěstí, protože i na mém dalším nejoblíbenějším blogu je povídka v plném proudu :). Tuhle povídku budu muset co nejdříve přečíst nějak střídavě v s tou od Báři :D. Achjo, proč jsem si ten návrat nenaplánovala už dávno? :D

5 báři báři | Web | 11. července 2017 v 16:26 | Reagovat

Uuuuuuuuž je nový díl? :D

6 báři báři | Web | 12. července 2017 v 10:54 | Reagovat

Uuuuuuužžž?? :D Nechrápej a piš! Kdyby ses netoulala po nocích, tak je tady díl už dávno! :D

7 Charlesnorma Charlesnorma | E-mail | Web | 1. července 2018 v 4:51 | Reagovat

Before his TD drive, Brady had a quarterback rating of 2.8. He exited at halftime, finishing 7 of 13 for <a href=http://www.wholesalejersyeschinanfl.us.com/>NFL Jerseys China</a> <a href=http://www.cheapnfljerseysclub.us.com/>Wholesale Authentic Jerseys</a> 84 yards.
"We have all the guys to do it," Brees said. "It's just a matter of just coming together, and if you have a little success, if you can start to lock in on some of the things you can be really good at, I think then we'll start cooking."
This season, not only did Masthay have his worst net average, he also had his lowest inside-the-20 rate (14 of 49 punts, 28.6 percent) and his highest touchback rate (4 of 49, 8.2 percent).
Notes: Former Washington State quarterback Connor Halliday, an undrafted free agent, left Gruden a voice mail on the eve of minicamp telling the coach that he had decided not to pursue a pro career. ... Another former college quarterback, Alabama's Blake Sims, is in camp but as a running back prospect. . Receiver Evan Spencer, a sixth-round selection, didn't work on Saturday because of an ailing hamstring.
He's not in the mood to celebrate his newfound freedom 锟?a chance he was given when the NFL and the players union hammered out a revised drug policy last fall.
Poole said he can play anywhere along the line, including center.

8 Charlesnorma Charlesnorma | E-mail | Web | 1. července 2018 v 21:25 | Reagovat

The Rams sacked Russell Wilson six times, with Donald and Robert Quinn getting two each.
Whether it was due to injury or suspension, <a href=http://www.cheapnfljerseysauthentics.us.com/>Cheap NFL Jerseys Authentic</a> none of them came close to becoming a go-to guy.
Jordan's own production slipped last year, too, down to 7 陆 sacks from 12 陆 in 2013.
Brady calls playing against the Seahawks "a grind" and "a test of wills."
"I don't really <a href=http://www.nhljerseycheapsale.com/>Cheap NHL Adidas Jerseys</a> <a href=http://www.nfljerseyscheaponline.us.com/>Cheap Jerseys From China Online</a> understand this question of guarding against. We're a 4-3 <a href=http://www.cheapnfljerseysauthentics.us.com/>Cheap Jerseys From China</a> team," Del Rio said. "We've battled each and every week. We're going to continue to battle each and every week. These kind of questions are kind of silly to me."
What should they <a href=http://www.cheapnfljerseysgoods.us.com/>NFL Jerseys China</a> look for and who might fit the <a href=http://www.wholesalejersyeschinanfl.us.com/>NFL Jerseys Wholesale</a> bill? Let's look.

9 Charlesnorma Charlesnorma | E-mail | Web | 2. července 2018 v 1:20 | Reagovat

Roberts put together a strong preseason with 15 catches for 243 yards and a touchdown to make the 53-man roster <a href=http://www.wholesalejerseysenjoy.us.com/>China Jerseys NFL Wholesale</a> this year as part of a deeper receiving group that made high-profile additions with Michael <a href=http://www.cheapnfljerseysgoods.us.com/>Cheap Jerseys</a> Crabtree and Amari Cooper.
Pittsburgh's offense, which averaged 32 points over its first two games, was struggling before Roethlisberger was hurt.
Another mega-event could be on the horizon. Kelm-Helgen said the authority expects to decide in the next month whether it will bid for the 2020 college football championship game.
Luck said he has admired Newton from afar.
Named in honor of the 1938 Heisman Trophy winner from TCU, the O'Brien is another in an impressive list of awards for Mariota.
Receiver Victor Cruz, who is coming off his second knee surgery in two years, will not take part. Linebacker Jameel McClain had a recent <a href=http://www.authenticnfljerseyscheap.us.com/>Wholesale NFL Jerseys</a> neck stinger and is expected to miss a couple of weeks.

10 davefi16 davefi16 | E-mail | Web | 2. července 2018 v 18:26 | Reagovat

Started untrodden web project
http://analplug.tobuy.in/?stage.katelin
erotic horror movie erotic paperbacks erotic emails star wars erotic erotic vampire stories

11 Charlesnorma Charlesnorma | E-mail | Web | 3. července 2018 v 5:29 | Reagovat

HOUSTON (AP) 锟?Quarterback Brian Hoyer joined the Houston Texans on Wednesday to compete with Ryan Mallett for the starting job.
FLOWERY BRANCH, Ga. (AP) 锟?Devin Hester didn't sound exactly thrilled when he arrived for the start of his second training camp with the Atlanta Falcons.
NFL spokesman Brian McCarthy says Wednesday that the league is "closely monitoring the forecast and speaking with both teams."
The treasurer's office says more than 51,000 individuals and businesses were added this year to the state's unclaimed property list totaling more than $2 billion.
"Absolutely there are discussions going back to last season," Blandino said, "and adding to the list of reviewable plays. We've stayed away from areas that involved subjective judgments: holding, pass interference. As technology has improved, all that begs the question, 'Can we eliminate some mistakes that happen in a game?'
"Looking across the board going into free agency, this was a good opportunity to compete," Taylor said. "That's the one thing I've wanted to do. I'm looking forward to it."

12 debbieux1 debbieux1 | E-mail | Web | 5. července 2018 v 21:44 | Reagovat

Hi reborn work
http://pattaya.girls.blogporn.in/?post-wendy
damon maximum websex eropa malagasy

13 elbatf4 elbatf4 | E-mail | Web | 9. července 2018 v 3:26 | Reagovat

Late-model work
http://blond.cutie.twiclub.in/?entry.mya
professional hardcore porn pics vintage porn for sale twink ass licking porn clips very ypung porn shoua porn

14 Charlesnorma Charlesnorma | E-mail | Web | 10. července 2018 v 4:04 | Reagovat

Chancellor suffered a knee injury in practice on Friday, two days before facing the Patriots. Chancellor said his knee collided with a teammate's and he had to be tested pregame to make sure the knee was stable enough to play.
Dallas acquired receiver Brice <a href=http://www.chinajerseysoutlet.us.com/>Cheap NFL Jerseys China</a> Butler from Oakland on Tuesday <a href=http://www.nfljerseyscheaponline.us.com/>Wholesale Jerseys Online</a> for a conditional fifth-round pick in next year's draft, a person with knowledge of the deal told The Associated Press. The person spoke on condition of anonymity because the deal hasn't been announced.
Johnny Manziel, 1st, Cleveland: two disastrous starts.
But the Saints were short-handed for the opener. Cornerback Keenan Lewis was out after having hip surgery and safety Jairus Byrd, who is still bothered by a surgically-repaired knee.
Roman takes over an offense that finished 26th in yards gained, and sputtered no matter <a href=http://www.cheapnfljerseysmr.us.com/>NFL Jerseys Outlet</a> <a href=http://www.nhljerseycheapsale.com/>Cheap NHL Jerseys</a> who was behind center <a href=http://www.cheapjerseys20.us.com/>Wholesale Jerseys</a> last year.
Last year the NFL scrapped its NFC vs. AFC format and decided to have a pair of big names <a href=http://www.authenticnfljerseyscheap.us.com/>Wholesale Jerseys</a> from the past pick sides.

15 IsrafaceNaich IsrafaceNaich | E-mail | Web | 10. července 2018 v 21:48 | Reagovat

Еврейские девушки общаются тут

Думаете об уникальной встрече? Хотите начать новую жизнь и отношения на волне «Израиль мужчины и женщины»? Тогда стоит испытать невероятную возможность знакомства в Израиле, где всегда красиво, сытно и весело!
Израиль, народ Израиля и культура – гордость каждого израильтяне! Испокон веков еврейские женщины, молодые еврейки и еврейские мужчины славились своей специфичностью и харизмой. Поэтому вам необязательно регистрироваться на множестве сайтов, чтобы найти себе женщину Израиля! Специально для вас мы привнесли единственную площадку для знакомства в Израиле для русских! Великолепные женщины и мужчины Израиля, богатые иудеи и веcелые еврейские парни – все собраны в одном месте!
Мобильность и комфорт использования, а главное высокая технологичность и подбор лучшиие знакомств в Израиле – все это встречается в нашем детище - « Еврейская социальная сеть IsraFace.Com ». Мы рады каждому из вас, присоединяйтесь! <a href=http://israface.com><img src="http://israface.com/znakomstva-v-izraile.jpg"></a>

16 Charlesnorma Charlesnorma | E-mail | Web | Pátek v 19:40 | Reagovat

"There are obviously plays <a href=http://www.cheapjerseysnear.us.com/>cheap nfl jerseys online</a> I could have made that I didn't," Mallett said.
The constant media/social media drumbeat keeps the debate about Brady's culpability alive.
INJURIES: Broncos rookie LB Shane Ray hobbled toward the team bus on crutches and with a brace on his right knee. He's expected to undergo an MRI on Monday. Browns rookie RB Duke Johnson was checked for a head injury but returned. Following the game, Pettine said Johnson has a shoulder issue.
There were <a href=https://www.wholesalejerseysace.cc/>Jerseys NFL Wholesale</a> quite a few plays that were indicative of the kind of night it was for the Packers, but this one was as good as any: On a third-down play late in the game, James Jones caught a pass for a first down, tried to gain some extra yards, went backward, fumbled and lost the first down, leading to a Packers punt.
"So maybe y'all could stop talking about how down <a href=http://www.cheapnfljerseysmr.us.com/>Authentic NFL Jerseys Wholesale</a> of a year I'm having," he said with a laugh. "That would be good."
Miles had a team-leading 23 tackles in the preseason. He also returned a fumble for a touchdown in the second preseason game against Atlanta. Miles spent most of the past two seasons on the Jets' practice squad before being promoted to the active roster last December.

17 Charlesnorma Charlesnorma | E-mail | Web | Sobota v 10:15 | Reagovat

Coughlin said he was unaware that <a href=http://www.cheapnflchinajerseys.co/>Wholesale China Jerseys</a> Manning told Jennings not to score. He wanted a touchdown.
With defensive tackle Malcom Brown of Texas standing between Kraft and club president Jonathan Kraft, the three posed while holding up a No. 1 jersey. Then <a href=http://www.authenticnfljerseyscheap.us.com/>CHeap NFL Jerseys China</a> the Krafts turned away and walked off the field, as they usually do after opening such events, and left Brown to answer questions.
"He was sitting there with three Hall of Fame guys," Aliotti said. "Someday he might be in that same group."
Devonta Freeman and Tevin Coleman, the Nos. 1 and 2 running backs, missed <a href=http://www.wholesaleauthenticjerseyscheap.us.com/>Wholesale Jerseys NFL</a> the team's annual Friday night practice at a local high school. Both sustained hamstring injuries in the last couple of days.
The 6-foot-2, 200-pound Norwood was a fourth-round draft choice by the Seahawks in 2014. He played nine games with two starts as a rookie, catching nine passes for 102 yards.
It's her job.

18 Charlesnorma Charlesnorma | E-mail | Web | Sobota v 12:05 | Reagovat

Darby's signing means the Bills have all six of their rookie draft picks under contract.
NEW ORLEANS SAINTS (7-9)
"A bolt from the fixed structure sheared and dropped into seating section <a href=http://www.wholesalenflchinajerseyscheap.us.com/>Cheap NFL Football Jerseys</a> 248," Levengood <a href=https://www.wholesalejerseysace.cc/>Cheap NFL Jerseys China</a> said in the statement. "The movement of the roof was stopped immediately and stadium authorities were notified."
PHOENIX (AP) 锟?Former Arizona State and NFL safety Keelan Johnson has pleaded guilty to aggravated assault involving a Tempe police officer last year.
With the Vikings back this week from their bye, preparing for another opponent with a strong pass rush, Kansas City, Peterson's ability to impede the path of a charging linebacker to keep Bridgewater upright remains a relevant subject.
The man responsible for bringing Favre to Green Bay, former general manager Ron Wolf, will also have his day of honor this season. Wolf, the team announced Monday, will have his name unveiled next to the other Pro Football Hall of Fame members on the stadium's east side during the Nov. 15 game against the Detroit <a href=http://www.cheapnfljerseysauthentics.us.com/>Wholesale NFL Jerseys</a> Lions.

19 RobertDes RobertDes | E-mail | Web | Sobota v 18:21 | Reagovat

Проект дома состоит из двух частей — эскиза и рабочей документации, которые согласовывают в соответствующих органах: в пожарном управлении, санэпидемстанции и в местном отделении архитектуры.
В рабочей схеме подают расчеты инженеров, геодезистов, топографов, учитывают все коммуникации и указывают, где и насколько можно углублять объекты в грунт и т. д.
Вся рабочая документация должна http://buuilding.byethost12.com/ соответствовать государственным нормам по строительству домов, дач, в зависимости от того, что вы собираетесь строить. К таким постройкам предъявляют разные требования, даже если они визуально или с точки зрения условий проживания похожи, и это тоже нужно учитывать.
Договор с генподрядчиком

20 katyux11 katyux11 | E-mail | Web | Neděle v 15:48 | Reagovat

Shemale erotic  
http://futanari.replyme.pw/?profile.kaila
  tranni sexi shemal shemeal videos shemalesex tgirls

21 optovkaNaich optovkaNaich | E-mail | Web | Úterý v 4:41 | Reagovat

Большой ассортимент кассеты Gillette Fusion power

Хорошие новости для покупателей и продавцов продукции Gillette! Предлагаем купить наборы Gillette для себя и близких или для продажи. Gillette это лидер на российском рынке, а также отличное начало нового бизнеса. Максимально возможные скидки!Внимание, акция! Бритвы Gillette Fusion и их модификации Джилет Фьюжен Проглайд и Gillette Fusion Proglide Powerимеют современный дизайн. Рекомендуем стильные наборы станок + кассета Gillette Fusion, купить которые со скидкой можно через форму на сайте optovka.net. Не упустите возможность купить станок для бритья Gillette Mach 3 Turbo, Лезвие Mach3, кассеты для микроимпульсных станков Gillette Power, а также любой другой продукт серии Gillette Mach 3 с максимальной выгодой! Мак 3 Турбо это классика на рынке товаров для бритья, а классика всегда пользуется спросом! Хит продаж - одноразовые станки Gillette. Одноразовые станки для бритья Gillette Gillette blue, Gillette 2, Gillette blue 3, пользуются спросом практически всегда. У нас есть скидки на наборы! Наборы Gillette Sensor Excel, Gillette Sensitive, Gillette Slalom, Gillette Venus - это универсальный подарок. В набор Gillette VENUS входят: бритва, станок Gillette venus, кассеты. Исследования показали, что большим спросом у конечных потребителей пользуется бритвенный станок Gillette sensor excel, купить который стало ещё проще через форму на сайте optovka.net. Опытный клиент предпочтёт купить бритвенный станок известной зарекомендовавшей себя фирмы. Мы предоставляем дополнительные скидки крупным оптовикам. Удобная оплата через системы международных платежей. Заказав у нас продукцию Gillette, вы получаете оригинальную качественную продукцию, максимальную выгоду, надёжные гарантии. Постоянные покупатели получат эксклюзивные предложения и приятные бонусы. Свяжитесь с нами через сайт optovka.net и анкету для создания заказа и приготовьтесь к развитию вашего бизнеса!  <a href=http://optovka.net><img src="http://optovka.net/gillette-fusion.jpg"></a>

22 Jasonraf Jasonraf | E-mail | Web | Úterý v 15:59 | Reagovat

XYZ|國中基測|基測|基測歷屆試題|命題光碟|基測中心|基測試題 http://xyz.net.tw

23 Charlesnorma Charlesnorma | E-mail | Web | Včera v 10:27 | Reagovat

Palmer threw four touchdown passes 锟?three in the second <a href=http://www.cheapnfljerseysmr.us.com/>Jerseys NFL Wholesale China</a> half 锟?as the Cardinals scored 27 unanswered points for a 34-20 win Sunday over the Browns, who lost two defensive starters with concussions and have reached a crisis point in their season.
RENTON, Wash. (AP) 锟?The instant Fred Jackson got word he was being released by the Buffalo Bills he made a brief phone call to the West Coast.
"Mentally, I have a good understanding of what is expected of me. If I can do something to wow people, then everything should be fine. "
Colston believes adding people such as Vermeil to the AFL's <a href=http://www.wholesalenfljerseysstitched.us.com/>Cheap NFL Jerseys</a> roster will return the league to the prominence it enjoyed earlier in the century, when it was a moneymaker in many cities.
The league has received permission from the Federal Aviation Administration for limited use of drones.
He previously was a defensive assistant with the Jets, Cleveland, Dallas and Miami. He was 2-1 as the Dolphins' interim head coach in 2011.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018