Vegas, baby! 38.

13. června 2017 v 21:20 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Omlouvám se, že to tak trvalo... mám toho poslední dobou zase nějak moc, ale musela jsem se konečně dokopat, už kvůli Báři, která potřebuje aspoň malé odreagování při té hromadě učení... tak milenko, snad jsem ti udělala aspoň trošku radost. :D
Užijte si díl. :)

Naštěstí vše proběhlo hladce a já už za chvíli byla mezi ostatníma fanynkama, které ještě venku před halou stepovaly a doufaly, že na poslední chvíli zahlédnou své idoly. Kdyby jen věděly, že jdu právě od nich a že s Billem chodím, nejspíš by mě rovnou ušlapaly. Nemohla bych se tu mezi nimi jen tak procházet, jako by se nechumelilo.
Vydala jsem se k silnici, abych si stopla taxi a co nejdřív byla ve svém hotelu. Nemohla jsem se Billa dočkat. Když jsem se vrátila do svého pokoje, dala jsem si rychlou sprchu. Po koncertě jsem byla celá upocená a unavená, takže mi to bodlo. Objednala jsem na pokoj nějaké jídlo a lahev šampaňského, jak znám Billa, bude mít určitě hlad a bublinky se budou hodit.


Akorát jsem na sebe oblékla krátké pohodlné šaty, když se ozvalo zaklepání na dveře. Hned jsem běžela otevřít, ale byl to poslíček s jídlem. Zklamaně jsem si od něj vše vzala a šla to položit na stůl. Když jsem se zas otočila, abych zavřela dveře, místo poslíčka už tam stál Bill.
"Tak teď jsem málem infarkt dostala já." chytla jsem se za srdce.
Bill se zářivě usmál a natáhl ke mně ruku s kyticí růží. "Tak jsme si kvit."
Plácla jsem ho po ruce a vzala si od něj květiny, abych je mohla dát do vázy. Hned jsem na bocích ucítila Billovi ruce, zezadu se ke mně přitiskl, jeho rty jsem cítila na svém krku, až mi z toho naskočila husí kůže.
"Hrozně jsi mi chyběla." zašeptal mi do ucha.
Otočila jsem se s k němu čelem a ruce mu omotala kolem krku. "Však ty mě taky. Za poslední týdny jsme se hrozně odcizili. Už jsem nevydržela jen tak čekat."
"Děkuju, že jsi přijela." prsty přejel po hraně mé čelisti. "Já vím, že teď na sebe nemáme vůbec čas, ale hned jak skončí turné, budeme mít tolik času, že ti polezu na nervy." usmál se.
"Jo, tak na to se těším." zasmála jsem se. "Však jsem s tím počítala, Bille. To je v pohodě. Jen bys mi mohl občas poslat aspoň smsku. Ale koncert se vám povedl, moc jsem si ho užila. Všichni jste byli skvělí."
"Díky. Polepším se, slibuju." lehce přejel svými rty po mých, spokojeně jsem vydechla.
Bill mi lehce zatlačil do ramen, takže jsem začala couvat. Bylo mi jasné, kam má namířeno. Když jsem nohama narazila do matrace postele, hned jsem na ní pozadu spadla a Bill na mě.
"Jsi nějaký nedočkavý.." zasmála jsem se.
"A divíš se, po takové době?" hladově se vpil do mých rtů, aniž by čekal na odpověď. Rukama jsem zajela do jeho vlasů a užívala si jeho blízkost.
Cítila jsem jeho rostoucí vzrušení, které mě teď tlačilo do stehna. Prohnula jsem boky proti těm jeho, rozechvěle mi vydechl na rty.
Nadzvedl se na rukách, abych mu mohla sundat tričko. Hned jsem rukama přejela po jeho hrudi, a přejela tak přes několik tetování. Bill neotálel a přetáhl mi přes hlavu šaty, které jsem měla na sobě.
"Ty nemáš spodní prádlo?" skousl si ret.
Zvedla jsem obočí a pobaveně se zaculila. "To nepoznáš, že se musíš ptát?"
"Ty mrško." zamručel, než se znovu vpil do mých rtů. Za chvíli už jsme byli oba nazí a oddávali se společné hře našich těl.
Po tak dlouhé době to nebyla dlouhá akce. Oběma nám stačila chvilka, než jsme se dostali až k vytouženému vrcholu.
"Víš, že tě miluju?" zašeptal mi do ucha, než mě lehce políbil na rty.
Usmála jsem se a položila si hlavu na jeho hruď, srdce mu splašeně tlouklo ještě teď.
"A víš, že já tebe?" zavřela jsem oči a užívala si ten moment, kdy jsem ho měla u sebe. Nic jiného nás nemuselo teď zajímat.
Chvíli jsme jen tak leželi a odpočívali pak jsem si vzpomněla, že jsem vlastně objednala jídlo. Vzala jsem ho k nám do postele a pustila televizi, povídali jsme si o hloupostech, Bill mi vyprávěl o koncertech a u toho jsme se cpali a popíjeli šampaňské. Byl to opravdu příjemný večer.
"Takže teď se uvidíme až v Berlíně?" zeptal se Bill. "Nebo chystáš nějaké další překvapení?" zvědavě zamrkal.
"I kdybych chystala překvapení, tak ti to neřeknu, jinak by to žádné překvapení nebylo. Ale nechystám." zasmála jsem se. "Plánovala jsem jen tohle překvapení."
"Dobře. Naštěstí do Berlína jedeme za nějakých 14 dní, tak to snad vydržím."
"No, teď ti můžu ale jedno překvapení dopřát.." tajemně jsem se usmála a skousla si ret. Než stačil něco říct, převalila jsem se a obkročmo se na něj usadila. Hned jsem se k němu sklonila, abych ho mohla políbit. Poté jsem zasypala polibky jeho krk a sjížděla pomalu níž, přes hrudník až k bříšku. Spokojeně jsem poslouchala, jak si to užívá. Když jsem viděla, jak začíná být znovu vzrušený, znovu jsem se na něj usadila. Rukama jsem si přitáhla jeho obličej, abych ho mohla vášnivě políbit. Bokama jsem pomalu začala pohybovat proti těm jeho, postupně jsem přidávala na tempu. Bill mi silně tiskl boky, hlasitě vzdychal a zakláněl hlavu. Sklonila jsem se, abych ho políbila na krk, a jemně stiskla kůži mezi zuby.
Bill zavzdychal a silně přirazil boky proti mým, když se znovu dostal až na vrchol. Jen jsem se pro sebe pousmála a naposledy se na něm zavrtěla. On teď spokojeně oddechoval, oči přivřené a na tváři lehký úsměv.
"Tak to bylo nejlepší překvapení." zamumlal utahaně.
Zasmála jsem se a políbila ho na rty. "Jsem ráda, že se ti líbilo."
Sesunula jsem se vedle něj na postel a natáhla se po sklenici se šampaňským, které jsem do sebe hned kopla, jakou jsem měla najednou žízeň.
"Skočím si do sprchy, přidáš se?" podívala jsem se na něj.
Bill vypadal, že každou chvíli usne. "Za chvilku jsem u tebe."
"Dobře." moc jsem tomu nevěřila ale za chvíli se opravdu objevil a vlezl si za mnou do sprchového koutu.
Rychle jsme se sprchli, abychom mohli zase zaplout do postele. Dnešek mě vážně vyčerpal, a Billa určitě ještě víc.
"Ráno budu muset brzo vypadnout. Jedeme zase dál." řekl mi, když jsme se uvelebili.
"Já vím. Vstanu s tebou, v poledne mi letí letadlo." přitulila jsem se k němu co nejblíž. "Máš nastaveného budíka?"
"Jo, mám. Třeba se nám podaří zůstat vzhůru."
Zasmála jsem se, protože jsme už teď oba usínali. Ještě chvíli jsme si povídali, než se nám podařilo usnout, ani jsem nevěděla jak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 14. června 2017 v 8:21 | Reagovat

No, cele dny nad tim sedim a stejnw mam pocit, zw mi z te hromady latky v hlave nezustalo zhola nic... Ale dekuji za odreagovani. Vecer jaem nad tim usnula, tak aapon ted rano :-)

To zna Billa opravdu dobre, ze hned objednava sampanske :-D Ha, tak ji aspon castecne oplatil prekvapeni :-D a ze na bublinky ani nedoslo, nebo teda jako na ne nedoslo hned, to me zas tak neprekvapuje :-D
No je znat, ze se ti dva dlouho nevideli, jinak by nebyly takove akce :-D no jenom at si to uzijou, vsak to bude jeste neco sil stat, jestli na ne fans prijdou. Neplanuje Bill treba neco do Berlina? :-D
Proc me vubec neprekvapuje, ze po takovem veceru usnuli jak do vody hozeni? No ale priznejme si, po takovem veceru se bezne velice dobre usina, ze? :-D

No hned bych si precetla dalsich deset dili! :-D nechce se mi verit, ze jsem te dohnala k napsani uz 38 kapitol! :-D

2 báři báři | Web | 14. června 2017 v 8:22 | Reagovat

*samozrejme jsem usnula nad ucenim, ne nad tvou povidkou! To by se v zivote nemohlo stat! :-D

3 báři báři | Web | 28. června 2017 v 21:55 | Reagovat

Už píšeš další díl? ♥

4 E. E. | Web | 6. července 2017 v 21:13 | Reagovat

Koukám, že mám opravdu štěstí, protože i na mém dalším nejoblíbenějším blogu je povídka v plném proudu :). Tuhle povídku budu muset co nejdříve přečíst nějak střídavě v s tou od Báři :D. Achjo, proč jsem si ten návrat nenaplánovala už dávno? :D

5 báři báři | Web | 11. července 2017 v 16:26 | Reagovat

Uuuuuuuuž je nový díl? :D

6 báři báři | Web | 12. července 2017 v 10:54 | Reagovat

Uuuuuuužžž?? :D Nechrápej a piš! Kdyby ses netoulala po nocích, tak je tady díl už dávno! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018