Vegas, baby! 35.

12. května 2017 v 21:22 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Tenhle díl chci věnovat Mintam k jejím dnešním narozeninám, ještě jednou vše nejlepší, i když to asi budeš zas číst později. :)
Hezké počtení.


Probudilo mě, když auto zastavilo na příjezdové cestě. Zývla jsem a vystoupila z auta. Tom přebral trošku víc, než jsme si mysleli a Bill ho musel odvést do jeho pokoje, jinak by si nejspíš ustlal rovnou na trávníku před domem. Ještě že alespoň Bill byl celkem v pohodě, takže se mohl o brášku postarat.
Mezitím jsem šla do našeho pokoje a skočila si do sprchy. Na sebe jsem si oblékla krátkou sexy noční košilku, kterou jsem si pro dnešní večer připravila. Sice to nebyl ten dárek, co jsem si pro něj připravila, ale mohl si to myslet. Navíc neřekla jsem, že ten dárek bude jen jeden.


Oblékla jsem si na sebe dlouhý župan, než jsem vyšla do pokoje. Bill zrovna přišel od Toma a svlékal se z oblečení.
"Hmm, mohl jsi mi udělat rovnou striptýz." s úsměvem jsem ho pozorovala.
Bill se na mě zaculil. "Tys na mě ani nepočkala se sprchou?"
"Ne, byl jsi tam moc dlouho." přešla jsem pokoj, abych se mohla natáhnout na postel. "Tak šup, ať už jsi u mě." popoháněla jsem ho. Nechtěla jsem zase usnout, chtěla jsem se mu ještě chvíli věnovat, když mě ty narozeniny.
"Však už jdu. Tom měl ještě povídavou. Vždycky si chce hrozně povídat, když se opije, hlavně že sotva chodí." se smíchem zmizel v koupelně. Než se vrátil, sundala jsem si župan a lehla jsem si na postel na bok, hlavu jsem si podepřela rukou a čekala, až se konečně vysprchuje a vrátí se za mnou. Bill se zastavil mezi dveřmi a přimhouřil oči. "Teda, ty šaty předtím byly sexy, ale tohle..." skousl si spodní ret. Prohlížel si mě, jako by mě viděl poprvé, pohledem rentgenoval celé mé tělo od hlavy až k patě.
"Tak pojď ke mně, dám ti ten slíbený dárek." poplácala jsem na matraci vedle sebe a svůdbě jsem pohodila vlasy, které mi padaly přes rameno.
Bill byl u mě snad ve vteřině, rukou hned přejel po mém boku a políbil mě. "Tak jsem připravený." zaculil se na mě.
Rukou jsem zajela do jeho vlasů a pomalu ho políbila. Mezitím jsem sáhla druhou rukou za sebe a podala mu obálku. "Ještě jednou všechno nejlepší, lásko." podala jsem mu obálku a znovu ho krátce políbila.
"Oh, tak takhle. Já myslel, že bude sex." zatvářil se na oko zklamaně, ale pak se rozesmál. "Děkuju."
"Sex? No když máš ty narozeniny.. tak možná uvidíme." plácla jsem ho do ramene. "Ale nejdřív to otevři."
Dal mi pusu do vlasů, než obálku otevřel. Nevěřícně koukal do papíru, který držel v ruce. "Tohle je skvělý. Děkuju!" usmíval se na mě. "Neměla sis dělat škodu, já jsem rád už za to, že tě mám." pohladil mě po tváři.
"Napadlo mě, že možná budeš rád, když strávíš trochu času mimo veškerou civilizaci. A vezmi si tam koho chceš." usmála jsem se na něj. Nenapadlo mě nic lepšího, než pořídit dárkový poukaz na týden strávený v luxusní chatě, daleko od všeho. Nejbližší vesnice byla asi tři kilometry daleko, všude kolem byla jen příroda. "Ale budeš kvůli tomu muset zase do Německa. I když je na to dost času, platí to až do příštího léta." Dovedla jsem si představit, že jakmile se vrátí z turné, bude rád, když vypadne někam, kde bude mít klid. Ani bych se nezlobila, kdyby tam sebou vzal Toma, i když bych samozřejmě ráda jela s ním.
Bill mě obejmul. "Jasně, že si tam vezmu tebe. Vážně díky moc, udělala jsi mi hroznou radost. Já ani nevím, co na to mám říct." usmíval se na mě. Byla jsem ráda, že ho to tak potěšilo, mě pro něj nepřišlo nic dost dobré.
"Není zač. A teď si lehni." pousmála jsem se a zatlačila mu do hrudi, abych ho dostala na lopatky. Usadila jsem se na něj obkročmo a sklonila se, abych ho mohla políbit. "Neřekla jsem, že je to poslední dárek."
"Tak tohle si nechám líbit." skousl si spodní ret. Dlouze jsem ho políbila, než jsem své rty přesunula k jeho krku. Pomalu jsem putovala polibky přes jeho hruď, bříško, až k lemu jeho boxerek. Rukama jsem ho přitom hladila přes boky a nehty lehce přejížděla po jeho nahé kůži, užívala jsem si každý kousek jeho těla, jako bych se ho dotýkala poprvé.
Zvedla jsem obličej a pousmála se, když jsem viděla, jak si to užívá. Zahákla jsem prsty za jeho trenýrky a stáhla je dolů, měla jsem tak dokonalý výhled na jeho chloubu, která se už teď zvětšovala, a to jsem se ještě nedostala k tomu, abych ho začala dráždit právě tam.
"Nejsem si jistý, jestli budu něčeho schopný, po té dlouhé noci." podíval se na mě a zatvářil se nejistě. Jako by to snad vypadalo, že dnes není ničeho schopný. On byl možná unavený, ale jeho rozkrok měl nejspíš vlastní rozum.
"Buď v klidu. Jen si lehni a relaxuj." přejela jsem prsty přes vnitřní stranu stehna, než jsem se sklonila a sevřela jednou rukou jeho penis. Jazykem jsem obkroužila špičku, než jsem ho nasála mezi rty. Bill spokojeně zavzdychal. Nepatrně jsem se usmála, než jsem začala pohybovat rukou i hlavou. Pomalu jsem ho dráždila a hrála jsem si s ním, nechtěla jsem nikam spěchat, jen jsem ho nechala, ať si ti užívá.
Když už byl dostatečně rozdrážděný, přidala jsem na intenzitě, Billovo vzdychání pro mě bylo jako pohon, který mě hnal dopředu. Silně mi stiskl rameno těsně předtím, než se do mých úst vlila slaná, teplá tekutina. Ani jsem nemrkla a všechno jsem spolykala, ještě párkrát jsem pohnula rukou, než jsem se narovnala a utřela si koutky.
"Ty jsi ďábel." řekl Bill vyčerpaně.
Jen jsem se usmála a natáhla se vedle něj. "To ráda slyším. Teď se ti snad bude dobře usínat."
"To rozhodně." zasmál se. "No a tobě se bude taky dobře usínat?" zvedl obočí.
Uvelebila jsem se na jeho hrudi. "Aby ne, po dobře vykonané práci."
Bill se natáhl k nočnímu stolku, aby zhasl světlo. "Tak jo. Děkuju a dobrou noc." políbil mě do vlasů. Rukou mě objal kolem pasu a přitiskl mě k sobě.
"Není zač. Dobrou, Bille."
Chvíli bylo ticho, než znovu promluvil. "Děkuju, že jsi tam dnes se mnou byla. A taky za to, že jsi vůbec s mnou."
"Za málo. Pro tebe cokoliv. To já děkuju, že jsi ty se mnou." natáhla jsem se, abych ho políbila. "Víš přece, že tě miluju."
Slyšela jsem, jak se usmál. "A já tebe."
"Tak už spi. Máš za sebou dlouhý den." usínalo se mi skvěle, když mě hladil po vlasech a já poslouchala jeho pravidelný tlukot srdce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 Dominika Dominika | Web | 13. května 2017 v 9:06 | Reagovat

Je to pěkné a stále lepší :-)

2 báři báři | Web | 13. května 2017 v 23:09 | Reagovat

Tak jo, nakonec je to pohádka na dnešek, když ty paříš a nepíšeš další díl! :D

Jéé, škoda, že jsem tam nebyla, já bych se o Toma postarala :D Kupodivu mám takové pečovatelské sklony i když jsem děsně na mol, takže nezáleží na tom, že bych sama nemohla jít, ale o něj bych se postarala, o cukrouše :D No ale ať se Bill postará, jestli to Mii získá čas na přípravu na ten dáreček :D ^^
No úplně to vidím před sebou! ♥ :D
No teda, platí to do příštího léta? To si s ním Mia tak maluje budoucnost? Jako vím, že řekla, že si tam může vzít koho chce, ale tak snad se tady všichni shodneme na tom, že si tam vezme jedině ji :D takže jako hezky, plány už na rok dopředu :D tak se to dělá, tak si chlapa omotáš kolem prstu :D
A je to tady - jenom to napíšu, tak se na dalším řádku dočtu, že si tam bere jedině ji. Ach jo, já jsem taková vědma, až to bolí :D
Whůůwhůů, to bude jízda :D Že ty ses isnpirovala tím jedním Billem, kterého jsem ti poslala?? :D (ty víš, toho, jak kouříš :D :D)
Já to tady hltám jako nějaké prase :D Měla bych se nad sebou zamyslet, sakryš. :D Ale za to můžeš ty... :D

To byla sakra pohádka na dobrou noc! Dneska by ten můj sen teda mohl být lepší :D :D
Takže, ehm. Jak je možné, že tu není už další díl s hezkým pokračováním ráno? :D

3 Mintam Mintam | Web | 29. října 2017 v 1:13 | Reagovat

Tak a o půl roku později :D Děkuji strašně moc za věnovaný díl, protože jsem vyhrála snad ten nejlepší díl ever!! :D
Ne, děkuji moc :-*

Dostala jsem se k dočtení povídky opravdu až po půl roce, strašně se stydím, ale... :D No, nicméně komentář bude, hezky na koncíčku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018