Vegas, baby! 32.

8. května 2017 v 19:46 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Tom odešel ze studia dřív než my s Billem. Ještě jsme dlouho seděli a povídali si, probírali písničky a jejich texty. Bill chtěl znát můj názor snad na všechno, a já mu ho ochotně poskytla. Hrozně mě to tam s ním bavilo.
"Nemáš hlad? Už jsme tu hrozně dlouho." zeptal se mě a protáhl se. "Já teda hrozný."
"Mám." přikývla jsem. "Ale doteď jsem si to neuvědomovala. Zajdeme si někam nebo si doma uvaříme?"
Bill se zvedl a chytil mě za ruce, aby mě taky vytáhl na nohy. "Možná tu něco k snědku bude." odvedl mě do malé kuchyňky. Trošku jsem pochybovala, co by tu tak mohli mít v lednici, když doma ji většinou měli prázdnou. Naštěstí jsme našli několik ingrediencí a mohli jsme si udělat těstoviny s nějakou rajčatovou omáčkou z plechovky. Alespoň něco.


Hned jsem se pustila do kuchtění, Bill mi ochotně pomáhal. Za chvíli už jsme se cpali, jako bychom týden nejedli.
Po jídle jsem se pustila do mytí nádobí, aby tu po nás nezůstal nepořádek. Myslela jsem, že mi jde Bill pomoct, ale místo toho mě objal zezadu a natiskl se k mému tělu. Jeho ruce sjeli na mé bříško pod lem trička. Jen jsem se pousmála, když jimi putoval nahoru, na prsa. Naskočila mi husí kůže, když se rty otřel o můj ušní lalůček.
"Co děláš?" naklonila jsem hlavu na stranu a odložila poslední talíř, který mi málem vypadl z ruky. Jeho horký dech se mi otíral o krk, rty pomalu putoval po jemné kůži.
"Nelíbí se ti to?" pousmál se.
Otočila jsem se k němu čelem a místo odpovědi se vpila do jeho rtů. Bill se ke mně přitiskl, takže mě uvěznil mezi svým tělem a kuchyňskou linkou. Vzrušeně jsem mu vydechla na rty, cítila jsem, že ho to rozhodně nenechává chladným. Stačilo mi pár vteřin, abych se naladila na jeho vlnu. Za poslední dny jsme na sebe neměli skoro žádný čas, ani náladu na nějaké intimnosti. Teď však byla situace úplně jiná.
Na nic jsem nečekala a pomohla mu rozepnout těsné kalhoty a stáhnout trenky po kolena. Bill mi vykasal sukni mých šatů a stáhl kalhotky, které skončili na zemi. Pomohl mi vyhoupnout se na kuchyňskou linku, omotala jsem mu nohy kolem pasu a zavzdychala mu na rty, když do mě hladově pronikl. Tiskla jsem se k němu, vášnivě ho líbala a rukama putovala po jeho těle. Byla to jen chvilka, než jsem se dostala až k vrcholu blaha, tak moc jsem po něm toužila. Zaryla jsem ruce Billovi do ramenou a vycházela mu boky vstříc, aby i on vzápětí dosáhl orgasmu. Opřel se hlavou o má prsa, zatímco vyčerpaně oddechoval. Moje srdce ještě divoce tlouklo, když se narovnal, aby mě mohl políbit.
"To bylo skvělý." zavrněl mi spokojeně na rty.
"Souhlasím." pousmála jsem se. "Nevím, kde se to v tobě vzalo."
"I já umím překvapit." zaculil se na mě, než si natáhnul kalhoty. Seskočila jsem na zem a sebrala ze země svoje spodní prádlo. Rozhodně jsem byla spokojená s tím, že mě neustále něčím překvapuje.

Ještě chvíli trvalo, než jsme se konečně rozhoupali jet domů. Venku už byla hluboká noc, ve studiu jsme strávili celý den. Musela jsem uznat, že za poslední dny to byla opravdu velmi příjemná změna. Vtipkovali jsme ještě po cestě do auta, když Bill najednou ztichl a natáhl přede mě ruku, abych se zastavila. U jeho auta stála nějaká postava.
Pomalu jsme tam došli, i když jsme nevěděli, kdo to je. Ten člověk tam byl sám, takže i kdyby to byl nějaký zloděj, jsme v přesile.
"To je dost." ozval se nepříjemný ženský hlas, když jsme byli od auta tak pět metrů. "Už jsem myslela, že tam snad budeš nocovat, zlatíčko."
Projela mnou vlna vzteku, jen jsem ten hlas slyšela. V hlavě mi zuřivě tepalo a viděla jsem rudě. "Neříkej-mu-zlatíčko!" procedila jsem skrz zaťaté zuby. "Jak můžeš mít tu drzost sem vůbec chodit?!"
Tanya si odfrkla. "Co se staráš. Chtěla jsem mu jen ukázat, že jsem všechny ty fotky opravdu smazala. Ovšem vypadá to, že někdo si je stáhl a šíří dál, takže za to já už nemůžu."
Jako by se ve mně něco přepnula, a mé tělo najednou jednalo bez mého vědomí. Udělala jsem k ní několik dlouhých kroků a bez varování jí vrazila facku, že zády dopadla na kapotu Billova auta. To hned spustilo alarm. "Už se k nám nikdy nepřibližuj! Nikdy! A jestli na něj ještě někdy jen sáhneš, vyškubu ti ty tvoje umělý blonďatý vlasy!" Jako by mi najednou spadl obrovský kámen ze srdce. Tolik jsem chtěla jí vrátit všechno, co jsme poslední dny prožívali. Chtěla jsem, aby za to pykala. Ruka mě pálila, ale skoro jsem to nevnímala. Poprvé v životě jsem někoho udeřila, ale nelitovala jsem toho. Dala jsem jí jen to, co jí patřilo.
Tanya se šokovaně narovnala. Chtěla něco říct, ale jako by nemohla najít ta správná slova, proto se raději otočila na podpatku a utekla pryč, nejspíš šokovaná tím, že jsem si k ní něco takového vůbec dovolila.
Všimla jsem si, že se celá třesu, až když mě Bill chytil kolem pasu a políbil mě na tvář. "Jsi v pořádku?"
Čekala jsem, že mi třeba vynadá, že jsem to přehnala, nebo bude naštvaný, ale touhle otázkou mě překvapil. Zamrkala jsem a přikývla. "Promiň. Já prostě musela. Zasloužila si to." řekla jsem roztřeseným hlasem. Sám vypadal ještě překvapeně, ale snažil se to skrývat.
Bill mě dovedl až ke dveřím auta a pomohl mi se posadit. "Máš pravdu, zasloužila. Snad teď neudělá ještě něco horšího, co by nám ublížilo. A já vím, že tě nikdy nechci nějak naštvat, protože by mě to šeredně bolelo." zaculil se a lehce mě políbil na rty, než se šel posadit na místo řidiče.
Nemohla jsem uvěřit tomu, že jsem to opravdu udělala. Snad nikdy jsem ale neměla takový vztek, jako před chvílí. Ta holka nám ničila život a ještě z toho měla radost.
"Vážně jsi v pořádku?" zeptal se Bill po několika minutách jízdy, kdy jsme oba mlčeli.
Podívala jsem se na něj a přikývla jsem. "Jen mě trochu bolí ruka, ale jinak jsem v pořádku. Jen jsem z toho trochu rozhozená."
"To chápu, já celkem taky." nervózně se zasmál. "Snad nám teď Tanya neodstartuje válku."
"Doufám, že ne. Jinak bych si to neodpustila."
Bill pustil řadící páku a pohladil mě po stehně. "Pokud ještě něco udělá, postarám se o to, aby nám už nemohla nijak ublížit."
Opřela jsem si hlavu o opěrku a povzdechla si. A to jsem si říkala, že v Los Angeles bude klid. Jak jsem se pletla. To už v Berlíně jsme měli s Billem víc klidu. Ale to taky hlavně proto, že mí přátelé byli normální.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 9. května 2017 v 14:02 | Reagovat

Háááá. Hned ze začátku - Tom odešel ze studia dřív. :D :D My fakt myslíme na to samé :D :D Takže ona se rovnou pustila i do mytí nádobí... No jestli ji ohne hned u toho dřezu, tak se asi budu smát ještě týden, protože něco takového jsem předvídala :D
PANEBOŽE! JÁ SNAD UMÍM PŘEDVÍDAT BUDOUCNOST! :D
Omg, Tanya. Kéž bych jí mohla vyškrábat oči, ty kokos! Určitě nepřijela jenom kvůli tomu, aby mu tohle řekla. Za tím bude něco víc... jestli chce s ním být viděna, nebo já nevím, každopádně bych ji vypakovala jedna báseň!
Jo! To byla facka, až jsem ji slyšela až sem! :D správně, Mio, nenech si sahat na Billa! A ten by se teď taky měl mít na pozoru, protože právě teď viděl, co Mia dokáže :D Aby taky jednou jednu neschytal :D
No, její přátelé sice byli normální, ale Tanyu nemůžeme počítat mezi Billovy přátele, že jo. :D Ale jestli jim bude dovolenku v LA kazit dál, velice ráda si to s ní sama vyřídím, s pipinou! :D

Dalšíí prosíím! :D B.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018