Vegas, baby! 31.

6. května 2017 v 20:26 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Druhý den jsem se probudila až někdy po poledni. Naštěstí mi nebylo tak hrozně jako posledně, jen žaludek jsem měla trošku jako na vodě. Sešla jsem do kuchyně, abych si nachystala něco lehkého k jídlu a pořádně se napila. Už od schodů jsem slyšela Billův naštvaný hlas, jak se s někým hádá. Nakoukla jsem do obýváku, Tom seděl na pohovce a hladil svého psa, který ležel vedle něj. Bill přecházel po místnosti a s někým se dohadoval po telefonu.
"Co se tu děje?" zvedla jsem obočí.


Tom ke mně vzhlédl. "Až Bill dotelefonuje, řekne ti to."
Nelíbilo se mi, jak se tvářil. Raději jsem se na nic neptala a šla si pro sklenici vody. O jídlo jsem nějak ztratila zájem. Vrátila jsem se do obýváku a posadila se do křesla. Sledovala jsem Billa, jak nasupeně přechází po pokoji, i když už netelefonoval. Nic jsem neříkala, prostě jsem čekala, až sám něco řekne. Vůbec se mi nelíbil jeho výraz, ani jsem si nebyla jistá, jestli chci slyšet, co se stalo.
Ještě několik dlouhých vteřin bylo ticho, než si Bill sedl na opěrku křesla, ve kterém jsem seděla. Položil mi ruku kolem ramen a políbil mě do vlasů. "Máme trošku problém." řekl nakonec.
Zvedla jsem obočí. "Podle toho, co jsem tu teď viděla to nevypadá na malý problém."
"No, nebudu chodit kolem horké kaše. Tanya se asi nemůže smířit s tím, že jsem s tebou. Trošku nám zavařila." natáhl ke mně ruku se svým telefonem. Skoro jako bych měla Déjà Vu.
Zhluboka jsem se nadechla a zamrkala. "Ta mrcha." procedila jsem mezi zuby. "Já jí zabiju!" přimhouřila jsem oči a prohlížela si další fotky, které sdílela na svých sociálních sítích. Musela to mít všechno celé promyšlené a naplánované. Někoho si domluvila, aby fotil náš stůl. Proto se na Billa pořád lepila, aby dostala důvěryhodné fotky, na kterých to vypadá, že spolu snad něco mají. Byl z toho velký poprask, protože se to okamžitě dostalo mezi fanynky.
"Už jsem jí volal, aby to smazala, jinak to půjde po zlém. Ale bohužel, ty fotky se už rozšířily. Teď hlavně musíme zachovat klid." stiskl mi rameno. Viděla jsem, že sám ale v klidu není, proto jsem mu nechtěla ještě přitěžovat. I když jsem v sobě dusila neskutečný vztek, jen jsem přikývla.
"Ono snad nebude tak zle. Když nás nafotili s těma fanynkama v Německu, taky to za pár týdnů vyčpělo." ozval se Tom, který až doteď jen tiše přihlížel.
"Ale předtím jsem nedával já signály, že někoho mám." odpověděl mu Bill. "Pěkně jsem si tím zavařil. Nechci, aby mě zrovna s touhle holkou dávali dohromady."
Najednou jsem si něco uvědomila. Vstala jsem z křesla tak rychle, že Bill málem spadl na zem. Běžela jsem pro svůj telefon, abych se o něčem přesvědčila. S vítězným úsměvem jsem se vrátila zpátky. "Hele, ale jestli nemáte hloupý fanynky, tak si uvědomí, že Tanya nemůže být tvoje přítelkyně." ukazovala jsem mu můj mobil. "Vidíš, tohle je fotka z mého bytu, kterou jsi sdílel. Růže, dárky a moje vlasy s kouskem zad a ramene. Tmavé vlasy, ne blonďaté. A mám úplně jinou postavu, než ta cuchta."
Bill se pousmál. "No nevím, jestli to někomu došlo. Ale je to dobrý postřeh. Stejně musíme vymyslet, co s tím budeme dělat. Jestli to přejdeme bez komentáře, nebo něco řekneme. A jestli jo, tak co."
"Nejjednodušší by bylo, kdybys prostě řekl, že chodíš s Miou. Oficiálně spolu někam půjdete a bude to. Ale to už by pak neměla svůj klid." navrhnul Tom.
Při té představě se mi zhoupnul žaludek. Nejsem připravená na to, abych byla známá jako přítelkyně Billa Kaulitze, na to jsme spolu teprve krátce.
"To zatím není dobrý nápad, Tome. Nechci do toho teď tahat Miu jen proto, že Tanya je padlá na hlavu."
Oddechla jsem si a vděčně Billovi stiskla ruku. Ani jsem mu nemusela nic říkat. Určitě se dalo najít nějaké řešení, do kterého nebude muset zatahovat mě. Nebo to nechat jen tak bez povšimnutí, dokud na to zase všichni nezapomenou.
"Promyslím to." řekl nakonec Bill. "Každopádně s Tanyou si to vyřídím, bude litovat, že něco takového udělala."
"Jestli ji ještě někdy uvidím, nepřežije to." naštvaně jsem našpulila rty, když jsem si na ni jen vzpomněla. Už mi zase vřela krev. Nechápu, jak může být někdo takový.
V dalších dnech jsem měla nějakou divnou náladu. Bill místo aby trávil čas ve studiu a se mnou neustále někam volal a musel uklízet to, co Tanya nadrobila. Nakonec se rozhodl veřejně nic neříkat, bylo to nejjednodušší řešení.
Abych se nenudila, trávila jsem spoustu času prohlížením internetu a zjišťováním, jak moc velkou škodu tahle situace napáchala. Naštěstí to nevypadalo tak hrozně. Většina fanynek opravdu není tak hloupá, všimli si toho rozdílu z fotek sdílených Billem a těch, kterými se chlubila Tanya. Líbilo se mi, že spousta těch holek ji nenáviděla a nevěřila jí. I když byla donucena ty fotky smazat, na internetu jich stále bylo spousta. Děsně mě to deptalo, ale nemohla jsem nic dělat.

Abych nebyla pořád zavřená v domě, Bill se rozhodl, že mě vezme k nim do studia. Jela jsem ráda, protože jsem začínala pomalu bláznit z té divné atmosféry, která teď doma vládla. Vždycky když došla řeč na Tanyu, klesla nálada na bod mrazu. Měla jsem chuť si ji najít a pořádně jí vysvětlit, že to bylo naposledy, co nám zasáhla do života.
"Tady to nevypadá jako ve studiu ale jako v herně." podotkla jsem, když mě Bill prováděl několika místnostmi. Měli tu šipky, kulečník, stolní fotbal, několik automatů a další věci, které je spíš museli rozptylovat, než inspirovat k hudbě.
Bill se zasmál. "Někdy tu trávíme víc času než doma, tak jsme si to tu přizpůsobili. Ale tohle se ti třeba bude líbit."
Vzal mě do další místnosti, která byla plná hudebních ocenění, které kdy dostali. "Páni." vydechla jsem. Prohlížela jsem si každou cenu a žasla nad tím, kolik toho dokázali.
"Naše malá síň slávy." uslyšela jsem Billův hlas těsně u mého ucha. Naskočila mi husí kůže z té náhlé blízkosti.
Otočila jsem se k němu čelem a objala ho kolem ramen. "Je to vážně úchvatný."
"Díky. Teď ti ukážu, kde nahráváme." krátce mě políbil, než mě chytil za ruku a vedl chodbou k dalším dveřím. Nahrávací místnost byla malá a prostá, přesně jak jsem si ji představovala. Celou jednu stěnu vyplňovalo sklo, kterým bylo vidět do druhé místnosti s velkým pultem se spoustou tlačítek. Tam teď seděl Tom s notebookem na klíně a něco si do něj zapisoval.
"No, takhle jsem si to představovala. Budeš zpívat?" uvedla jsem k němu oči.
"Za chvíli, nejdřív jdeme za Tomem." prošli jsme dalšími dveřmi do místnosti, kde seděl Tom. "Posaď se." pokynul mi k volnému křeslu vedle Toma. Hned jsem se pohodlně usadila a netrpělivě čekala, až půjde Bill zpívat.
Kluci se mezi sebou chvíli o něčem bavili, moc jsem je nevnímala, protože co se týče hudby, ničemu jsem nerozuměla. Bill se ke mně po chvíli sklonil, aby mě políbil. "Budeš první, kdo tyhle písničky uslyší."
"Už se nemůžu dočkat." usmála jsem se na něj.
Bill se přemístil do vedlejší místnosti, zatímco my s Tomem zůstali sedět. Tom si nasadil velká sluchátka a jedny podal mi mě. Hned jsem ho napodobila.
"Slyšíš dobře?" zeptal se Bill, který už teď stál u mikrofonu. S úsměvem jsem přikývla.
Tom se hned ujal své práce, jen jsem tiše seděla a ani nedutala, když Bill začal zpívat. Musela jsem se usmívat jak blbeček, když jsem ho sledovala. Občas po mě střelil pohledem, ale spíš měl zavřené oči a soustředil se na muziku. Opravdu jsem si to užívala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 Veronika Veronika | Web | 7. května 2017 v 16:42 | Reagovat

Je to paráda, díky :-)

2 báři báři | Web | 8. května 2017 v 14:59 | Reagovat

Hned ze začatku dílu drama v podobě Billova naštvaného telefonátu? Že ona v tom bude zapletená ta pošahaná Tanya!
No Tom má sice pravdu, že by bylo nejjednodušší to všechno vybalit, ale nechceme, aby Mia ztratila svůj pohodový život, který ještě může mít jenom proto, že je tu nějaká kravka, která si očividně neuvědomije důsledky svého jednání... Jávěřím tomu, že se jí to pěkně vymstí, a to ani nevude muset přijít hurikán Bill :-D
No já bych asi sama byla na vážkách, esli bych kontrolovala, jaké škody to nadělalo. :-D kdybych s nima měla být někde vyfocená, asi bych se bála těch nenávistných komentářů, které by mohly přijít...
No už se těším, až
mě Tom do toho studia konečně vezme 😁❤
Co by se nepochlubil, no jasná věc :-D ten Bill je taky pěkný egoista-ji zavede rovnou ke všem oceněním :-D
Tak on zpívá jen jí? Ohhh ❤❤ to je přesně tak, jak si představuju, že ti bude zpívat a Tom mně zase hrát... Ach! :-D

Tak překonej krizovku a šup sem s dalším dílem! :-D B.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018