Vegas, baby! 30.

5. května 2017 v 15:44 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Wow, tak už 30. díl. Ani jsem nevěřila, že dílů bude tolik, ale zatím nějak nevím, jak přestat. :)
Tak Bí, ten je hlavně pro tebe, abys zase neměla deprese! :* :D
Díky za komentáře, krásné počtení.


Ráno jsem se probudila s hroznou opicí. Bolela mě hlava a žaludek jsem měla jako na vodě. Opatrně jsem se posadila a podívala se na Billa, který ještě spal. Na sobě jsem měla jen plavky, bůhví proč. Snažila jsem si vybavit, co se dělo v noci, když jsme s Billem začali trošku víc pít. Vzpomínala jsem si, že jsme pak začali blbnout s několika jeho kamarády, a taky na to, že jsme se pak ještě koupali. Doufala jsem, že jsem nevyváděla nic moc špatného, na co si teď nemůžu vzpomenout.


Zvedla jsem se a opatrně se dobelhala do koupelny, abych si z lékárničky vzala nějaký prášek, který by mě zbavil mého poopileckého stavu.
Vrátila jsem se do pokoje a natáhla se zpátky na postel. Zavřela jsem oči a modlila se, aby mě tenhle stav rychle přešel. Znovu jsem otevřela oči po několika minutách, když se vedle mě Bill zavrtěl a protáhl se.
"Dobré ráno." usmál se, když si všiml, že jsem vzhůru.
"Moc dobré ne." povzdechla jsem si. "Tobě není zle?"
"Ne, jsem v pohodě. Je ti špatně? Donesu ti prášek." hned se posadil.
Zavrtěla jsem hlavou. "Teď už je to lepší, už jsem si jeden vzala. A pamatuješ si všechno?"
"No, asi jo." zamyslel se. "Že jsme se koupali a tancovali, to si pamatuješ?"
Přikývla jsem. "Nic horšího se nedělo?"
"Asi ne." podíval se na mě. "Akorát jsme trošku dělali blbosti a Tom, taky pěkně opilej, dělal, že nás oddává."
Začala jsem se smát. "To vážně? Bože, já nevím, proč my máme takový sklony ke svatbě, když se opijeme?"
"Asi jen tíhneme k nevyhnutelnému." smál se taky.
Podívala jsem se na něj. "Jestli si tě ale někdy vezmu za střízliva, bude tu úspěch, co?" pousmála jsem se.
Bill zvedl obočí. "To jo. Ale to snad nebude jen tak z ničeho nic. A budeš si to aspoň jednou pamatovat." Znovu se na jeho tváři objevil úsměv.
"Jo, tak to doufám.." posunula jsem se k němu blíž, abych ho mohla obejmout a položit si hlavu na jeho hruď.

Ještě jsem na pár hodin usnula, než jsem konečně vstala. Naštěstí už mi bylo celkem dobře a měla jsem hlad. Dala jsem se do pořádku a sešla dolů do kuchyně. Bill i Tom seděli venku na terase a povídali si. Vzala jsem si svou snídani a šla si sednout za nimi. Ani na jednom z nich nebylo vidět, že propili celou noc.
"Tak jak se ti spalo?" zeptal se Tom, když jsem se usadila vedle Billa a políbila ho.
"Šlo to. Jen mi ráno bylo trošku zle. Jaktože vy jste v pohodě?" zamračila jsem se.
Tom pokrčil ramenem. "Protože tys pila víc. A asi nejsi tak zvyklá." Jen jsem se ušklíbla a pustila se do jídla. Kolem bazénu už byl pořádek. Nedělala jsem si iluze, že někdo z nich uklízel. Jen museli platit hezký peníze, aby po nás ten bordel někdo uklidil.
Zbytek dne jsme se všichni jen tak povalovali a užívali si sluníčka. Připadala jsem si jako v jiném světě, když jsem byla tady. Bylo tak uvolňující po dlouhé době nemuset na nic myslet, nic zařizovat nebo něco dělat. Takovou dovolenou jsem si opravdu mohla jen přát.

Uteklo pár dnů, po tu dobu bylo všechno v pohodě, na nesympatickou blondýnu Tanyu jsem si ani nevzpomněla. Byl páteční večer a my se s klukama rozhodli, že vyrazíme do víru velkoměsta do nějakého pěkného klubu.
Bill s Tomem to pojali ve velkém, jeli jsme limuzínou, cestou popíjeli šampaňské a vesele se bavili. Nejdřív jsem se tomu bránila, protože mi to přišlo zbytečné, ale Bill mě nakonec přesvědčil. Když už jsem měla tu dovolenou, přece jen jsem si ji mohla dovolit užít naplno a nepřemýšlet nad ničím. Slyšela jsem Toma, jak se po telefonu domlouval s někým, že se sejdeme na místě, takže opět budeme ve společnosti dalších jejich přátel. Snad to bude příjemnější, než když byli všichni tady a nikdo si mě moc nevšímal.
S Billem jsme se domluvili, že v klubu budeme dávat pozor, aby nás někdo neviděl spolu. Pokud jdeme takhle na veřejnost, musíme dbát na naše soukromí co nejvíc. Jeho fanynky sice už teď po jeho příspěvcích spekulovaly o tom, že někoho má, ale nic zatím nevěděly, a tak to prozatím mělo i zůstat.
Klub, do kterého jsme se dostali byl obrovský. Připadala jsem si jako v nějakém filmu, před hlavním vchodem stála velká fronta lidí, my ale zastavili u bočního vchodu, kterým nás ihned pustili dovnitř. Všude byla spousta lidí, hudba duněla naplno a lidi se vrtěli do rytmu, popíjeli a vesele se bavili. Následovala jsem kluky, kteří samozřejmě mířili dál, než mezi obyčejné smrtelníky. VIP sekce pro ně už byla samozřejmostí.
Posadili jsme se do prostorného boxu, ve kterém seděli dva kluci a jedna holka. Pamatovala jsem si je z párty u bazénu, ti kluci se s námi hodně bavili, ale nepamatovala jsem si jejich jména. Drobná dívka, která seděla mezi nimi mi povědomá nebyla.
"Mio, tohle je Sarah." představil mě hned Bill. "A Dana s Mikem už znáš od nás."
"Jasně." přikývla jsem na pozdrav. "Ráda vás vidím." posadili jsme se a objednali si drinky. Doufala jsem, že dnešek proběhne v poklidu a my se budeme moct vesele bavit. Zrovna tahle slečna nevypadala, že by měla způsobovat nějaké problémy, ale člověk si nikdy nemohl být jistý.
Tentokrát jsem do kolektivu zapadla celkem obstojně, nenuceně jsem komunikovala se všemi, smáli jsme se, když někdo vyprávěl historky a popíjeli drinky, kterých už bylo požehnaně. Sarah se moc nezapojovala, většinu času koukala do mobilu.
Začínal se mi motat jazyk a celkem dost jsem se musela hlídat, abych pořád nesahala na Billa. Nejradši bych se k němu prostě přitulila a políbila ho, jenže jsem se bála, že by nás někdo mohl vidět. Náhoda je blbec.
"Ani nemůžu uvěřit, že je tu taková velká akce a mě se nic neřekne." ozval se najednou nad námi nepříjemný hlas, který jsem ihned poznala. Všichni jsme překvapeně koukali na Tanyu, která si teď bez dovolení sedala z druhé strany vedle Billa. "Díky, Sarah." usmála se na tu drobnou dívku. Chtělo se mi po obou skočit a vynést je odtud v zubech. A to jsem si říkala, že Sarah tak hrozná nebude, ty dvě ale očividně byly kamarádky, když jí dala echo, že tu sedíme.
"Možná tě nikdo nepozval, protože tě tu nikdo nechtěl." odpověděla jsem jízlivě jako první a napila se svého pití.
Tanya na mě vrhla nepříjemný pohled a našpulila rudě namalované rty. "Prosím tě, zlatíčko. Se mnou se všichni rádi baví."
Bill mi stiskl pod stolem stehno, abych mlčela. Naprázdno jsem sklapla, čelist se mi napjala. Tohle byl poslední člověk, kterého jsem tu chtěla. Dana Mike si s ní po chvíli začali povídat, ti s ní asi problém neměli, stejně tak i Sarah konečně odložila mobil a zapojila se do konverzace. Nejvíc mě štvalo, že se lepí na Billa, div mu výstřihem nerozbila zuby, jako bych neseděla hned z druhé strany. Tom i Bill se se mnou snažili bavit, jako by tu nebyla, ale mě to moc nešlo. Tanya je ten typ holky, která je naprosto nepřirozená, falešná, ale stejně si dokáže získat pozornost ostatních, kdy si zamane. Už mi zase dokazovala, jak já jsem nevýrazná a nedůležitá. Měla jsem chuť sebrat se a jít domů, tím bych jí ale udělala jen radost. Nakonec jsem se rozhodla, že si tenhle večer nenechám jen tak zkazit. Znovu jsem se začala bavit s dvojčaty i s Mikem a Danem, jen ty dvě jsem ignorovala, jako by neexistovaly, i když Tanya se pořád na Billa snažila nějak dorážet. Ten jí po většinu času taky ignoroval.

Když jsme se o pár hodin později rozhodli, že pojedeme domů, nedokázala jsem ani jít rovně a přišlo mi to hrozně vtipné. Bill šel zaplatit náš účet, zatímco Tom mě chytil kolem pasu, aby mě mohl podepřít a pomoct mi tak dostat se do auta, které na nás čekalo venku. Nakonec ten večer nedopadl tak hrozně, jak jsem se bála. Jestli budu mít ráno zase opici, tak už budu muset vážně přestat pít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 5. května 2017 v 16:44 | Reagovat

Je to tady. Nevyjeli sme a ja to mam zas prectene. Neva :-D dik, dneska depka zazehnana :-D

Takovou opici, no nezavidim. Horsi je, ze to sama znam, a to mi kolikrat ten prasek rano udela akorat jeste vic zle. Pro me plati studena sprcha a lezet, dokud se neprestane tocit svet. A kureci vyvar nebo cesnekova polevka. Ale verim, ze Kaulitzovi nejsou takovi kuchtici, aby ji uvarili i ten pitomy vyvar, kddyby ji bylo dal zle.. Ti by ho leda objednali na donasku :-D
Hm, dalsi parba, to se dalo cekat :-D jak jinak by mohla travit dovolenku po boku Billa parice? :-D :-D
Ja jsem nikdy tajny vztah nemela, ale chapu, jake to je, kdyz se na verejnosti musis krotit, protoze jsem uz mela par tajnych crushu, ktere bych taky nejradsi na verejnosti... Ehm :-D :-D
OMG! Co tam dela ta pipina?!? Grr!! Ale tesi me, ze i tvuj kamarad se jmenuje Mike :-D muj taky :-D :-D
Tom ji musel odvest? Jen aby z toho nebyl poplach, ze je nakonec Tomoca holka a ne Billova :-D

Dalsi dil hned ted! :-* :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018