Vegas, baby! 29.

3. května 2017 v 21:07 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Máte tu další díl, snad vás povídka ještě baví. :)
Hezké počtení a děkuju za komentáře.

Další den jsme byli všichni na nohou už od dopoledne. Kluci jeli nakoupit alkohol a já zatím chystala nějaké občerstvení. Mělo přijít asi deset lidí, takže jsem se snažila, aby toho bylo dost pro všechny. Když přijeli domů, měli tolik alkoholu, že by se z toho opilo tak třicet lidí. Začínala jsem se bát, jak to vůbec bude probíhat. První hosté měli přijít už odpoledne, měla to být totiž party u bazénu. Jen jsem se modlila, aby se tu nikdo neutopil.
Když bylo vše nachystané, šla jsem si dát studenou sprchu a připravit se. Oblékla jsem si tmavě modré plavky a na ně natáhla krátké barevné letní šaty. Vlasy jsem si stáhla do jednoduchého culíku, moc jsem se nemalovala, protože jsem předpokládala, že se budu koupat v bazénu. Voděodolná řasenka bude muset dnes stačit.


"Tak co, jsou tyhle šaty dost krátké na to, aby oslnili vaše kamarády?" zeptala jsem se Toma, když jsem přišla zase dolů. Seděl v obýváku a sledoval nějaký film.
"Myslím, že jo." usmál se na mě. "Kdyžtak je sundáš."
"To klidně můžu, mám plavky." zasmála jsem se. "Nebo se na party u bazénu bude jen chlastat?"
Tom pokrčil ramenem. "Uvidíme, ale myslím, že se budeme chtít ochladit. Bez plavek by to ale bylo lepší."
"Jo, to víš že jo." řekla jsem ironicky a posadila se k němu. "Kde je Bill?"
"Šel zavřít psy do druhé části zahrady, aby se tu nemotaly. Nemají rádi, když tu je tolik lidí."
Jen jsem přikývla a sledovala film, který běžel v televizi. Připadala jsem si z toho všeho trochu nesvá.

Party začínala velmi slibně, všichni pozvaní už byli na zahradě a vesele se bavili, Bill se skoro pořád držel vedle mě, představoval mě všem jako svou přítelkyni a nikdo zatím nereagoval nějak špatně. Pár holek, které se motaly kolem Toma nevypadalo, že by ze mě měly radost, ale asi se spokojily s druhým dvojčetem. Nakonec tu bylo lidí trochu víc, než se plánovalo, ale to nikomu nevadilo.
"Nechceš se jít ochladit do bazénu?" Zeptala jsem se Billa, když mi donesl sklenici s nějakým drinkem.
"Můžeme." usmál se. "Třeba se přidají i ostatní."
Připadala jsem si divně, když jsem si svlékala šaty a několik očí na mě hledělo. Rychle jsem vlezla do vody, abych se aspoň částečně skryla. Voda byla krásně osvěžující, div jsem si nelokla, když Bill skočil do vody přímo ze břehu kousek ode mě.
"To je paráda." vynořil se a připlaval ke mně. "Jak se zatím bavíš?"
"Skvěle." omotala jsem ruce kolem jeho krku. "Zatím jsou na mě všichni celkem milí."
"To je dobře, a to je teprve začátek." zasmál se. "Budeme se bavit až do rána."
Zvedla jsem obočí. "Tak to jsem opravdu zvědavá."

Čím víc hodin bylo, čím víc alkoholu v sobě všichni měli, tím míň si mě všichnu všímali. Bavili se mezi sebou, připomínali si historky, které jsem nemohla znát a bavili se o lidech, o kterých jsem neměla tušení, kdo jsou. Bill sice seděl vedle mě u zahradního stolu, ale povídal si s chlápkem, u kterého jsem neměla ani tušení, jak že se jmenuje.
"Skočím si pro další drink, chceš něco?" přerušila jsem jejich konverzaci.
Bill ke mně zvedl pohled a usmál se. "Ne děkuju, ještě mám. Vrať se mi brzo." naklonil se, aby mě krátce políbil. Pak se ale zase věnoval předešlé konverzaci.
Došla jsem ke stolu, který byl obložený vším možným alkoholem. Nalila jsem si do sklenice trošku rumu a zalila ho colou. Nehodlala jsem se nějak opíjet, ale střízlivá jsem taky nemohla zůstat.
"Ty jsi ta Maya?" oslovila mě dlouhonohá blondýna, která stála kousek ode mě. Doteď jsme se nebavily, takže jsem myslela, že to tak i zůstane. Celou dobu se motala kolem Toma nebo kolem jeho kamarádů, jako by si vybírala úlovek pro dnešní noc. Netvářila se moc příjemně.
"Jsem Mia. A ty jsi..?" zvedla jsem obočí.
"Tanya." pohodila hlavou, až jí blonďaté vlasy spadly přes rameno. Nepřipadala mi ani trošku sympatická, koukala na mě, jako bych byla někdo podřadný. Když jsem na ní tak koukala, hned mě napadlo, že ta se dnes asi do bazénu nechystá. Možná by nebylo od věci jí trošku postrčit, stála jen dva kroky od okraje.
"Aha." otočila jsem se zpátky ke své sklenici a napila se. Neměla jsem v plánu vybavovat se tu s někým, kdo si očividně myslí, že je něco víc, než já.
"Jsem Billova bývalá." řekla mi, jako by to byla snad nějaká důležitá informace.
Zvedla jsem obočí. "A mělo by mě to zajímat?"
Tanya si založila ruce na prsou. "Možná. Většinou, když jsme tu byli na nějaké party, něco jsme spolu s Billem měli."
"Jo, no tak promiň, že jsem tě o tyto chvíle ochudila." otočila jsem se na patě, že se vydám zpátky ke stolu, ale její další slova mě zastavila.
"Možná si myslíš, že jsi skvělá, když si tě Bill dotáhl až sem, ale věř mi, do téhle společnosti nikdy nezapadneš. My všichni jsme někde úplně jinde, a tam se póvl nedostane."
Otočila jsem se k ní čelem tak prudce, že udělala krok zpátky. "Víš, máš pravdu. Nikdy nebudu povrchní kráva, které jde jen o sebe. Jestli se ti něco nelíbí, dveře asi víš kde jsou. Takže se buď smiř s tím, že jsem s Billem já, nebo odejdi." udělala jsem ještě jeden malý krok blíž k ní. Ucouvla, přesně jak jsem předpokládala. Ani nestačila zavrávorat, než spadla do vody jako pytel brambor. Sklonila jsem se k ní, jako bych jí chtěla pomoct. "Rozumíme si?" zeptala jsem se tiše.
Kdyby mohl její pohled zabíjet, byla bych mrtvá tak třikrát. Nic ale už neřekla, jen si snažila srovnat mokré vlasy.
"Fajn." řekla jsem a narovnala se. Skoro všichni teď koukali na nás. "Přinesu ti ručník!" křikla jsem ještě na ni, nikdo neměl ani tušení o tom, co se tu teď mezi námi odehrálo.
Z lehátka jsem sebrala jeden z mnoha ručníků a položila ho na kraj bazénu. Pak jsem se bez dalších slov vrátila k Billovi a dalším lidem, kteří tam s ním seděli.
"Co se jí stalo?" zeptal se hned jeden z jeho kamarádů.
"Ale, to ty podpatky u bazénu. Asi se jí zasekl v tom kanálku, co je kolem. Už jsem jí nemohla pomoct." snažila jsem se tvářit normálně, ale Bill vypadal, že si mě nedůvěřivě prohlíží.
Všichni si zase začali všímat svého, pár lidí se šlo dokonce teď koupat. Byla skoro půlnoc, takže pro ty, kteří byli opilí nejlepší čas na to vlézt do bazénu.
"Vážně tam spadla sama?" zeptal se Bill asi po půl hodině, když jsme tam seděli sami. Nevypadal, že on by byl opilý.
Přikývla jsem. "Možná jsem se moc přiblížila do jejího osobního prostoru, ale opravdu tam spadla sama. Nebyla ke mně zrovna milá, a navíc mi chtěla vyprávět o tom, kdy jsi jí věnoval svou osobní péči."
Bill protočil očima. "Jednou jsem se s ní líbal a od té doby se snažila mě dostat."
Usmála jsem se na něj. "Mě je to jedno, Bille. Jen ať na mě nic nezkouší."
"Tak už mi nikam neutíkej." políbil mě na čelo a objal mě kolem ramen. Rozhlédla jsem se kolem, Tanya teď seděla na lehátku vedle Toma a něco mu rychle vyprávěla. Tom přikyvoval, ale nevypadal, že by ji moc vnímal. Pak jí něco odpověděl, zvedl se a obešel bazén, aby se připojil k nám.
Zvedla jsem obočí a sledovala, jak si sedá na židli vedle mě. "Snad té chudince není zima?"
Tom se ušklíbl. "Nevím. Jen si stěžovala, že jsi jí do toho bazénu shodila a byla jsi na ni nepříjemná. Ale nedivím se ti. Snaží se tu dostat každého a její hlavní cíl byl vždycky Bill. Ale buď v klidu, nikdy o ní neměl zájem, i když byl sám, zoufalý a nadržený." se smíchem uhnul bratrově ruce, která proti němu vyletěla, aby ho trefila do ramene, Bill byl naštěstí pro Toma celkem daleko.
"Je mi ukradená." mávla jsem nad tím rukou. "Jen ať se ke mně nepřibližuje, nebo příště dopadne hůř."
"Páni, bál bych si tě znepřátelit." řekl Tom. "Ani nevím, proč jí sem sebou Patt vždycky bere. Jsou to kamarádky." vysvětlil mi. "Ale kašlete na to. Dáme si panáky?"
Když se Tom zvedl, aby nějaké donesl, už jsem věděla, že dnes asi zrovna střízlivě neskončím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 3. května 2017 v 23:54 | Reagovat

Nééé, vůbec mě to nebaví! :D Já tu chodím s odporem, vlastně ani nevím, co tu teď dělám! :D

Byli jsme na nohou už od dopoledne :D No to mě poser :D :D Normální lidi jsou na nohou od rána, jako! Ale chápu - Mia má jakože tu dovolenou, dvojčata jsou dvojčata a to netřeba řešit :D Ale hned ze začátku jsem se pobavila :D
Jo tak párty u bazénu :D Té bych se bála :D Že se někdo tak moc opije, že se pak utopí :D Ale je pravda, že když my měli párty u bazénu a kámoš šel "spát" do vody, jenom jsme mu kolem krku dali kruh a bylo to v pohodě :D Neutopil se :D
Do druhé části zahrady :D Omg, kolik ta zahrada těch částí má? Aby se tam Mia ještě neztratila :D To musí být sídlo jako blázen :D
To vždycky nesnáším, když jsem v nějaké nové partě, nebo prostě jen moji kamarádi znají někoho dalšího, koho já ne, a baví se o tom a přitom mi nevysvětlí, o co se jedná. A já pak jak dement mlčím a nemám, co bych k tomu dodala :D
Tanya. Hm, proč čekám, že s ní budou jenom samé problémy??
No už je to tady. Už se chlubí tím, že je ex. Je mi jasné, že to bude pipina, kterou budu nesnášet, a která bude dělat Mii jenom peklo, aby získala Billa zpátky. Ale já věřím, že v tvé povídce je Bill rytíř na bílém koni ♥ :D žádný kok*t, že? :D
Och, tak počkat. Bill jí nevěří tomu, co mu Mia řekla? I kdyby ji stokrát strčila, Bill by snad mohl Mie věřit. Ne? :D Zmetek podezřívavý! :D Jen aby se z Billa nevyklubala stejně povrchní nána, jakou se ukázala být i Tanya...
Panáka s Tomem? Já chci!! Já se hlásím!! Tak sakra přijeď a dovez mi KOPU panáků! :D

Chci další díl!! *skandujíc s transparentem* :D B.

2 Tanja Tanja | Web | 4. května 2017 v 7:10 | Reagovat

Já tohle baštím, teda, ne že by to bylo za každou cenu, ale je to docela pecka a hodně super úroveň!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018