Vegas, baby! 28.

1. května 2017 v 22:06 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Ještě asi půl hodiny jsme se s Billem váleli a tulili, než jsme se dokopali vylézt, sprchnout a nachystat se, aby mi mohl ukázat nejen město, ale i celý jejich velký dům.
Měla jsem už od rána dobrou náladu, stejně tak i Bill. K snídani jsme si udělali tousty, protože tu skoro nic jiného ani nebylo. Už jsme byli skoro po snídani, když se v kuchyni objevil i Tom.
"Dobré ráno, mládeži." pozdravil nás a nalil si do hrnu kávu, kterou jsme uvařili. "Jak jste si tu užili první noc?"
Cítila jsem, jak mi rudnou tváře, proto jsem ho jen pozdravila a zakousla se do své snídaně, ani jsem nezvedla pohled.
"Skvěle." odpověděl Bill s úsměvem.


Nemusel ani nic dalšího říkat, protože Tom se zachechtal, jako by si právě v Billově hlavě přečetl, co se muselo dít v jeho ložnici. "Nebudeš mi to věřit, Mio, ale je hrozný nezvyk vidět Billa po probuzení, když nemá špatnou náladu a nemračí se na mě. A to mi nevěřil, že na to může mít vliv sex."
"Jsi idiot." otituloval ho Bill, ale pořád se culil.
Zrudla jsem snad ještě víc. Alespoň že měl pokoj v jiné části domu a neslyšel nás. "Ale ty máš taky nějakou dobrou náladu, na to že je deset ráno." odbočila jsem od jeho slov jinam.
Tom pokrčil rameny. "Jsem jen rád, že už tu nejsem sám, konečně tu nebude takové ticho."
"A konečně ti zajede někdo nakoupit, co?" ušklíbl se Bill. "Nevím, jak jsi to tu mohl přežít."
"Donáška." vysvětlil mu jednoduše.
Musela jsem se smát, vždycky stálo za to ty dva poslouchat, jak se dohadují. "Pojedeš s námi do města, Tome? Chci si to tu prohlédnout." zeptala jsem se ho.
Tom zavrtěl hlavou. "Díky, ale mám dnes jiné plány. Třeba příště."
"Tak jo." přikývla jsem.

Hned po snídani jsme s Billem prošli celý dům, nejvíc se mi ale líbilo u bazénu. Tohle počasí přímo vyzývalo, abych u něj strávila celý den, ale dnešek byl naplánovaný jinak. Doufala jsem, že se v domě někde neztratím, jak byl velký. Nedovedla jsem si představit, že bych tu měla žít sama.
Zbytek dne jsme spolu strávili venku. Centrum města bylo živé, všude byla spousta lidí, ale nevadilo mi to. Byla tu taková spousta míst, na které jsem se chtěla podívat.
Odpoledne jsme se stavili na jídle a pokračovali v prohlídce města, nakonec jsme večer zamířili na pláž. Bylo to tam kouzelné, tady už tolik lidí nebylo. Sundala jsem si boty a užívala si horkého písku, do kterého se mi bořila chodidla. I když jsem na sobě měla letní šaty, celý den mi bylo hrozné horko, až teď konečně začínalo být příjemně.
Slunce se pomalu dotýkalo hladiny moře, když jsme se usadili do písku. Bill mě objal kolem ramen a já mu položila hlavu na rameno. Zvedla jsem k němu pohled a usmála se.
"Copak?" taky se na mě usmíval.
"Nic. Jen jsem moc ráda, že jsem tu s tebou." zvedla jsem hlavu, abych ho mohla políbit. "Děkuju za všechno."
Bill se na mě usmál. "Ty? To já děkuju. Jsem moc rád, že tě mám."
Pevně jsem ho objala, než jsem k němu znovu zvedla pohled a prsty přejela po jeho několikadenním strništi. "Myslím, že tě miluju, Bille." skousla jsem si ret. Schválně jsem použila stejné slova, která už mi jednou řekl on.
"Já vím, že tě miluju, Mio." usmál se na mě, než znovu spojil naše rty. Z jeho slov mi naskočila husí kůže, tenhle moment byl prostě dokonalý. Nejradši bych tu zůstala už navždy. Seděli jsme tam ještě nějako chvíli po tom, co už slunce zapadlo za obzor. Nechtělo se mi pryč, ale když už nesvítilo slunce, začínalo mi být celkem chladno.
"Pojď, už bychom měli jít domů." Pomohl mi Bill na nohy. Nasedli jsme do auta, které jsme nechali stát na parkovišti nedaleko od pláže a vrátili se zpátky. Po cestě jsme se ještě stavili nakoupit, abychom doma neumřeli hlady.

Už jsem byla u kluků skoro týden, když se ti dva začali domlouvat, že by mohli udělat nějakou party pro nejbližší přátelé. Jak jsem je tak poslouchala, nejspíš takové akce dělali celkem často. Ti dva taky začínali trávit čas i ve studiu. Zbývali jim asi tři měsíce do data, kdy se dohodli, že vyjde jejich album.
Stála jsem u kuchyňské linky a kontrolovala, jestli jsou těstoviny měkké, abych je mohla zcedit. Moc jsem ty dva neposlouchala do té doby, než jsem uslyšela své jméno.
"Jsou to naši přátelé, nemělo by vadit, že jim Miu představíš jako svoji přítelkyni." říkal Tom Billovi. "Stejně už si i fanynky myslí, že někoho máš, podle toho co sdílíš."
Bill si povzdechl. "Já vím, jen chci být opatrný."
Tom přikývl. "Však oni si zvyknou. Ale před přáteli bys neměl mít strach. Nebo snad myslíš, že by někdo z nich něco řekl do médií? Vždyť jsme tu měli tolik party, na kterých se něco dělo, a nikdo neřekl ani slovo."
"A co se tu dělo?" zeptala jsem se zvědavě.
Oba se po mě podívali, jako bych si mě všimli až teď. "Znáš to, když se pár lidí opije a nevědí co s roupama." odpověděl nakonec Tom.
"Jak se cítíš ty na představení mým přátelům?" zeptal se Bill a přešel ke mně. "Myslíš, že je to dobrý nápad?"
Pokrčila jsem ramenem. "Myslím, že je to v pohodě. Ty znáš taky mé kamarádky."
"Ale tvé kamarádky jsou..." zamyslel se. "Nevím jak to říct. Normální?"
Vypnula jsem sporák a připravila si cedník. "Takže tví přátelé jsou bohatí snobi a ty se bojíš, že se jim nebudu líbit?" zeptala jsem se na rovinu.
Vypadalo to, že jsem se trefila. "Ale ne, jen nechci aby sis mezi nimi připadala nějak špatně."
"Bille," otočila jsem se na něj a položila mu ruku na paži. "To je v pohodě, při nejhorším tu budu mít vás, abych se měla s kým bavit." věnovala jsem mu krátký úsměv, než jsem se vrátila k připravování večeře.
"Fajn, takže zítra je party. A nemáš se čeho bát, vezmi si krátkou sukni a máš všechny v kapse." smál se Tom. "Už je ta večeře? Mám děsnej hlad." poplácal se po břiše.
Jen jsem se zasmála. "Dej mi dvě minuty, než to všechno smíchám." Naštěstí jsem měla všechno ostatní na těstovinový salát připravené. "Proč že si neobjednáš zase něco z donášky?" pobaveně jsem se na něj podívala.
"Protože ty vaříš prostě skvěle." zaculil se na mě. "Doufám, že tu zůstaneš co nejdéle."
"Ještě nevím, dokdy tu budu. Ale nejpozději na konci prázdnin musím zpátky do Berlína. Práce na mě nepočká, tak jako na vás. Takže možná tu ještě skoro měsíc budu." Zamíchala jsem těstoviny se zeleninou ve velké míse. Občas jsem si připadala, že vařím tak pro pět lidí. "Tak ke stolu, vy dva. Už to skoro nesu."
Jakmile šlo o jídlo, už nikdo ani nedutal a oba se usadili ke stolu. Pro ně je opravdu radost vařit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 1. května 2017 v 23:56 | Reagovat

Tak než úplně usnu, ještě si přečtu pohádku... DOufám, že to bude tak akorát a nebude to končit nějak dramaticky, abych nebyla jenom popuzená před tím spánkem :D No jdu na to ♥

No, tak být Miou, jsem rudá až na prdeli :D Jestli to takhle Tom hned prokoukl... Ano, sex je mocná čarodějka, mění nálady, až by se člověk divil, jak :D
No žít ve velkém domě sama, stejně bych užívala maximálně tři místnosti - kuchyň, pokoj, koupelnu se záchodem :D Ale kdybych měla bazén, no jo, tak tam bych taky občas zašla :D Ale nejdůležitější by byl ten pokoj - pokud by v něm měl být i Toman, tak bych ani na ten bazén nemyslela :D (*vrr* víme, že? :D)
Hm, tak romantika na pláži se západem slunce. To bych si sakra nechala líbit. To jim ta dovolenka krásně začíná, až jim závidím :D

No, z té jejich debaty se obávám, aby právě některý z těch "přátel" nepustil hubu na špacír...
Tom aby neměl nějakou blbou připomínku, to se dalo čekat, že bude radit, co by si měla obléct :D Jako by se v tom zrovna on vyznal :D A že mu od ní chutná - no jak jinak by si ho získala, když spí s jeho bratrem - jedině přes žaludek :D Nepřekvapovalo by mě, kdyby to tak bylo i ve skutečnosti. Ale hlavně bacha, protože vegetariáni! :D

Těším se, jaké další příhody je na jejich společné dovolené potkají. A ta párty, to bude vodvaz! :D
B.

2 Mintam Mintam | Web | 2. května 2017 v 23:40 | Reagovat

K tomuhle dílu nejde říci nic víc než: ♥
Ten jejich společný čas na pláži, ach. Věděla jsem, že Mia použije ta Billova slova, haha :) Ale to je dobře. Teď už je to asi víceméně jasný. Když už i Tom do toho vidí tak dobře, aniž by jeden z nich musel promluvit. Jejich jasné úsměvy asi mluví za vše :D

No, ne nadarmo i Tom i Bill zmiňují mírně to slovo strach. Ale na domác párty věřím, že to bude v pohodě, když jí Bill představí. No uvidíme. Necháme se překvapit, co párty nachystá :) Ale těším se ;)  ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018