Vegas, baby! 27.

30. dubna 2017 v 15:55 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Když jsem se vzbudila, chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala kde jsem. Bill vedle mě tiše oddechoval, mezi námi hlasitě funěl Pumba, který taky spal. Koukla jsem na mobil abych zjistila, kolik je hodin. Bylo skoro sedm ráno, takže jsme spali opravdu dlouho. Pomalu jsem vstala, abych ani jednoho nevzbudila a vydala se ztichlým domem po schodech dolů. Chvíli mi trvalo, než jsem našla kuchyň, ale povedlo se. Měla jsem hroznou žízeň, otevřela jsem velkou lednici, která byla kupodivu skoro prázdná. Našla jsem v ní nějaký džus, nejdřív jsem ho s nedůvěrou prohlédla a čichla si k němu. Naštěstí byl čerstvý. Otevřela jsem pár skříněk, než jsem našla sklenici, do které jsem si trochu nalila a konečně se napila.


Pomalu jsem vystoupala zase po schodech nahoru a vrátila se k Billovi do pokoje. Naštěstí jsem trefila ty správné dveře, i když jsem se bála, že vejdu někam úplně jinam. Ještě jsem si odskočila na záchod, než jsem se vydala zase k posteli. Nebyla jsem už unavená, ale co jsem mohla dělat v sedm ráno v cizím domě, v cizím městě?
"Bože, Pumbo. Doteď ses mi docela líbil." zašeptala jsem. Rozvaloval se přes půlku postele, kde jsem ležela ještě před několika minutami já. Nejspíš se mu líbilo, jak jsem mu to tam zahřála. Posadila jsem se na kraj postele a opatrně zatlačila oběma rukama do jeho hřbetu, abych ho posunula blíž k Billovi. Jestli s ním budu muset bojovat každý den o kousek místa v posteli, to se mám teda na co těšit.
Pumba nespokojeně zamručel a odfrknul si. Podíval se na mě, jako bych ho obtěžovala. Rychle jsem si lehla, než ho napadlo se zase posunout. "No nekoukej na mě, pokud nechceš spát ve svém pelíšku, musíš se trošku uskromnit." podrbala jsem ho na hlavě. Znovu zavřel oči, smířený s tím, že se na něj budu mačkat. S Billem to za celou dobu ani nehnulo.

Musela jsem ještě nějak usnout, protože když jsem znovu otevřela oči, do oken se snažilo mezi tmavými žaluziemi procpat sluníčko. Až teď jsem si uvědomila, že mě něco šimrá na tváři. Ohnala jsem se po tom, až pak jsem si všimla Billa, který se tiše smál. "Nelechtej mě." zabručela jsem na něj.
"Jen jsem se tě snažil probudit." naklonil se nade mě, aby mě políbil. Hned jsem měla o něco lepší náladu. Jednou rukou jsem mu zajela do rozcuchaných vlasů a přidržela si ho u sebe, abych náš polibek prodloužila. "Jak se ti spalo?"
"Šlo to." pohladila jsem ho po tváři a pousmála se. "Jen máš trošku rozmazlenýho psa."
"Co, to není pravda." zakabonil se.
Musela jsem se znovu usmát. "Než jsem si došla na záchod a napít se, stihl se rozvalit na moje místo a pak mě nechtěl pustit zpátky."
Bill se zasmál. "No, to on občas zkouší. Nesmíš se nechat."
"Taky jsem se nenechala, vidíš snad, že tu ležím. Kde vůbec je?" až teď jsem si všimla, že už není ani v místnosti.
"Pustil jsem ho ven."
Pokývala jsem hlavou. "Takže máme celou postel pro sebe?"
Bill se ke mně znovu přiblížil, aby vyhledal mé rty. "Přesně tak."
"Hmm.." zamručela jsem. Zatlačila jsem mu do ramen a posadila se, tím jsem se rychle dostala nad něj. Najednou ležel na zádech, ani nevěděl jak a já se skláněla nad ním.
"Ty jsi najednou nějak vzhůru." zasmál se.
Skousla jsem si provokativně ret. "No jo, však jsem se vyspala do růžova." Obkročmo jsem se usadila na jeho klíně, než jsem se znovu sklonila, abych ho políbila trochu vášnivěji. Hned jsem ucítila jeho ruce na svém zadku.
Sjela jsem svými rty na jeho krk a lehce stiskla jemnou kůži mezi zuby. Bill tiše vydechl, laškovně jsem zavrtěla boky a pousmála se, když se trhaně nadechl. "Neprovokuj mě." procedil mezi zuby.
Zvedla jsem k němu pohled a rukama sjela přes jeho nahou hruď. "Ale když to mě právě baví." zaculila jsem se.
Motýlími polibky jsem sjela níž až na jeho bříško a zasypala polibky každý centimetr jeho horké kůže. Prsty jsem přejížděla po jeho bocích, než jsem se zahákla za lem jeho těsných boxerek a stáhla je dolů. Skončily někde na podlaze za mnou. Sjela jsem pohledem k jeho chloubě, kterou jsem obemkla prsty, než jsem si ji vložila do úst a přejela jazykem po celé délce.
Bill hlasitě zavzdychal, mezi prsty chytil prostěradlo a zaklonil hlavu. Začala jsem pomalu pohybovat hlavou a užívala si, jak ho mám ve své moci. Mučila jsem ho jen tak, aby si to užíval a poslouchala jeho vzrušené oddechování. "Už mě netrap." řekl roztřeseným hlasem a nadzvedl se na rukách.
Zatlačila jsem do jeho ramenou, aby si znovu lehl. Teď jsem to byla já, kdo tu určoval pravidla. Schválně jsem mlčela, narovnala jsem se v zádech a pomalu si sundala tričko i kalhotky, ve kterých jsem spala. Dávala jsem si záležet, aby viděl každý můj pohyb. Po očku jsem sledovala Billův pohled, který sondoval mé tělo, jako by mě viděl poprvé. Znovu jsem se naklonila nad něj a vyhledala jeho rty. Jeho jazyk si hned našel cestu do mé pusy, rukama pevně tiskl mé boky a tiše zavzdychal, když jsem dosedla na jeho klín.
"Oh bože." zaklonil hlavu, když jsem se na něm začala pohybovat, nejdřív pomalu, ale postupně jsem zrychlovala tempo. Billovy ruce putovaly po mém těle, jeho rty hladově drtily ty moje. Užívala jsem si ten pocit nadvlády, kdy pode mnou ležel a já si s ním mohla dělat to, co jsem jen chtěla.
Jeho tělo se najednou napjalo, rukama tiskly mé boky, když se mu přes hlavu přelila vlna orgasmu. Ještě párkrát jsem přirazila k jeho klínu, než jsem se prohnula v zádech a mohla si i já vychutnat ten silný okamžik, kdy kolem nás nic jiného neexistovalo. Vyčerpaně jsem položila hlavu na Billovu hruď. Jeho srdce stále splašeně tlouklo, rukama mě objal kolem ramen a hlasitě oddechoval, stejně jako já.
Když se mi dech trochu uklidnil, zvedla jsem hlavu, abych ho mohla políbit. "Ty jsi číslo." usmál se na mě vyčerpaně. "Ale musím říct, že lepší ráno jsem si nemohl přát."
Jen jsem mu věnovala úsměv a znovu ho políbila. "Za to mi to tu dnes celé ukážeš."
Bill přikývl. "Jo, s tím jsem počítal i tak."
"Fajn. Ale až za chvilku." znovu jsem se spokojeně uvelebila na jeho hrudi. Vůbec se mi teď nechtělo vstávat, nejradši bych zůstala v posteli celý den, ale při představě, že ně mě venku čeká teplý slunečný den v tak krásném městě, hned se mi chtělo vstát aspoň o trošku víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 30. dubna 2017 v 23:26 | Reagovat

Hroznou žízeň jsem taky dneska měla, až jsem myslela, že umřu :D první hrnek vody úplně zasyčel :D
No kdyby ten džus nebyl čerstvý, vůbec by mě to nepřekvapovalo, protože jestli vedl domácnost Tom... :D Ne, nebudeme mu připisovat vlastnosti, které určitě nemá :D Že je chlap neznamená, že musí být prase jako každý druhý chlap, že? :D
No já si myslím, že Pumba je až moc zhýralý a jeho život celebrity na něm zanechává stopu :D
Hm, hm, takové ráno, no safra! :D

Už se těším na další díl! :) Doufám, že máš v zásobě! :D
B.

2 Mintam Mintam | Web | 2. května 2017 v 23:32 | Reagovat

Takhle, hned jak bylo popisováno to ráno, jak se Mia probudí v cizím domě a má žízeň a neví kde najít kuchyň, tak jsem se tady musela smát. Nejenom že jsem si představovala jak se ztratí, a bude tam půl hodiny otevírat náhodé dveře, než najde cestu zpět do Billovy ložnice, ale stejně tak jsem se smála, že když najde kuchyň, nenajde v ní vlastně nic :D Protože jak sami několikrát přiznali, vůbec kuchyň nevyužívají a lednice zeje věčně prázdnotou. Tak díky bohu za Miu, alespoň džus tam byl :D :D Ale nazpátek bych tedy netrefila :D
A že je Pumba nevychovanej? Pff jak si mohla dovolit Billovi něco takového říct?! :D :D Pumba a nevychovanej :D Ho úplně slyším, jak mu tohle řekl Toman a on hnedka jak se ohradil: Pff, to není pravda, Pumba poslouchá! A Toman hned: Jasně, poslouchá, když voláš jeho jméno, vyšlo by úplně nastejno, kdybys na něj volal Kathrin! :D Asi takhle moc poslouchá :D

Ooo příjemné nové ráno, v novém městě, v nové posteli, celkově v novém prostředí. Panečku, to se to vstává! :)♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018