Vegas, baby! 26.

28. dubna 2017 v 15:41 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Dny utíkaly, měnily se v týdny, léto bylo v plném proudu a my s Billem se chystali na cestu do Ameriky. Na poslední chvíli jsem si zařizovala v práci vše potřebné, sice jsem před sebou měla dovolenou, ale hodlala jsem pracovat alespoň na dálku, kdyby bylo potřeba. Do toho jsem si musela balit, a to nebylo vůbec jednoduché, protože jsem nevěděla, kdy se vrátím zpátky.


Bill to měl jednodušší, ten si musel sbalit všechno. Snažila jsem se nemyslet na to, že až se budu vracet, budu tu zase sama. On zůstane s bratrem, aby mohli dodělat vše potřebné a vydat nové album. Nad takovými věcmi byl ale ještě čas přemýšlet, dovolená teprve začínala.
Když jsme opouštěli byt a jeli na letiště, připadala jsem si zvláštně. Těšila jsem se na to, že si užiju pořádné volno, ale opouštět domov na delší dobu byl nezvyk.
Než jsme dojeli na letiště, hrála jsem si s telefonem a kontrolovala sociální sítě. "Bille, ty už zase provokuješ fanynky?" podívala jsem se na něj přes svůj telefon. "Kdy jsi tohle fotil?"
Otočila jsem na něj mobil, kde byla fotka ze dne, kdy se vrátil od Gustava a Georga. Byl na ní vyfocený můj konferenční stolek s tou obrovskou kyticí růží, malým dárkem, který skrýval řetízek a obálkou s letenkami. V rohu fotky byla vidět část mých tmavých vlasů a rameno. Nikdo zase nemohl nic poznat, jenom já a další zasvěcení, kterých moc nebylo.
"Když jsem přišel z kuchyně. Minulý týden jsem tam taky dával fotku, když jsme se byli koupat, a na to jsi nic neřekla." usmíval se na mě. "I když jsem k ní napsal, že jsem s jednou skvělou ženou."
Pokrčila jsem ramenem. "Protože na té jsi byl ty a já tě fotila. Mě to přece nevadí, jen si říkám, aby to nemělo nějaký špatný vliv."
"Neměj strach." naklonil se ke mně a políbil mě na spánek. "Já rád fotím a sdílím." zasmál se.
O tom jsem věděla své. V mém i jeho mobilu bylo snad tisíc fotek, které všude pořizoval. A to jsme spolu byli teprve něco málo přes tři měsíce.

Cesta do Ameriky byla zdlouhavá a únavná. Byla jsem ráda, když jsme konečně přistáli a já mohla vystoupit na pevnou zem a oddechnout si, že jsme konečně na místě. Bylo něco málo po poledni.
Vyzvedli jsme si svá zavazadla a vydali se k východu, kde na nás už čekalo auto i Tom. Byla jsem hrozně unavená, takže jsem si nedokázala patřičně užívat tohle velkoměsto ani přes okna auta. Už jsem se těšila na postel, ve které budu moct na pár hodin usnout a pak si teprve užiju všechno ostatní.
Kluci si celou dobu autem povídali, ale já je vůbec nevnímala. Nejspíš jsem musela usnout, protože mě vzbudilo, když jsme zastavili na příjezdové cestě u velké vily. "Jestli chceš, odnesu tě až do postele." usmál se na mě Bill, když jsem se vysoukala s auta.
"Myslím, že to zvládnu." usmála jsem se na něj. Pak jsem ale vzhlédla a obdivovala jejich dům. Ten snad musí mít i vlastní směrovací číslo. "Páni, jak jsi mohl vydržet v mém bytě, když bydlíš v tomhle?"
"Nepřeháněj." zasmál se.
"Vsadím se, že na druhé straně je bazén a určitě i nějaký altán." ušklíbla jsem se. Když se na mě Bill podíval, bylo mi jasné, že mám pravdu. "Páni, skvělé. Teď se chci vyspat a pak mi tu musíš všechno ukázat a musíme zajet i do města." zívla jsem. "Ale nejdřív mi ukaž, kde je tu postel, nebo usnu tady na trávníku."
"Tak pojď." chytl mě jednou rukou kolem pasu a do druhé vzal jeden z mých kufrů. "Vítej u nás doma."
Hned za dveřmi se nám k nohám vrhlo několik psů. Bill se s nimi musel přivítat, dřepla jsem si a pohladila po srsti jednoho, který se mě nebál. Ostatní si mě zatím nedůvěřivě prohlíželi.
"Pumbíku, tys mi tak chyběl." zvedl se Bill zpátky na nohy, nepřestával mačkat malého buldočka. "Neboj už tě tu nenechám, doufám, že na tebe byl Tom hodný, jinak ať si mě nepřeje."
Skousla jsem si spodní ret, abych se nesmála. Bylo to tak roztomilé, že jsem z nich nemohla spustit oči.
Bill se na mě podíval až po delší chvíli. "Nic neříkej, tohle je moje miminko." culil se na mě. O Pumbovi i o jejich dalších psech mi vyprávěl, ale vůbec jsem si nepředstavovala, že bude tak roztomilé, když se znovu uvidí. Teď jsem to byla já, kdo vytáhl mobil a musel si to vyfotit. "Tak pojď, ukážu ti, kde budeš spát." vydal se po schodech nahoru, Pumbu položil na zem aby mohl zase vzít můj kufr, Pumba ale hned cupital za námi.
Bill mě zavedl do jednoho velkého pokoje, hned jsem věděla, že je určitě jeho. "Tohle je moje království. Teď i tvoje." usmál se. "Támhle za těmi dveřmi vlevo je koupelna, vpravo je moje šatna. Možná se tam vejde i pár tvých věcí."
"Tak tu chci vidět. Můžu?" zvedla jsem obočí. Když Bill přikývl, vydala jsem se ke dveřím vpravo. Byla to obrovská místnost plná oblečení, které bylo uspořádáno podle druhu. Jednu stranu zabíraly jen boty, kterých tu bylo tak padesát párů. Málem jsem si začínala myslet, že už spím. "Páni, to je ale věcí."
"No jo, možná jich má trošku víc." zasmál se. "Tak pojď, jdeme si lehnout a pak ti ukážu zbytek."
Přikývla jsem otevřela svůj kufr, abych z něj mohla vylovit něco na spaní a kosmetickou taštičku. "Jen si skočím ještě rychle do koupelny a pak budu spát tak dva dny."
Koupelna byla taky obrovská. Dominovala jí velká vana, kterou jsem chtěla vyzkoušet hned, jak se vyspím. Byl tu i prosklený sprchový kout, který byl taky větší, než bylo obvyklé, umyvadlo a záchod. Všechno vypadalo jako nové.
Přestala jsem si všechno prohlížet, jako bych to viděla poprvé a dala si rychlou sprchu, odlíčila jsem se a vrátila se do pokoje, kde si Bill hrál s Pumbou. Už mi bylo jasné, proč nešel do koupelny se mnou. Naklonila jsem se k němu, abych ho políbila. "Já si jdu lehnout, tak doufám, že se brzy přidáš."

"Už jdu." usmál se na mě. Ještě si pomuchlal svého pejska, než se za ním zaklaply dveře od koupelny. Rozvalila jsem se na obrovské posteli a oddechla si. Byla tak krásně měkká, že jsem začínala okamžitě usínat. Ještě jsem vnímala, že Pumba skočil na postel a přitulil se k mému boku, po chvíli si k nám lehl i Bill. Už jsem nedokázala ani otevřít oči, jen jsem cítila, jak mě lehce políbil na rty, než jsem upadla do hlubokého spánku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 30. dubna 2017 v 23:19 | Reagovat

Jo tak Bill dává takové indicie na svůj insta? :D No to bych chtěla vidět, jak by to bylo ve skutečnosti :D A hlavně, jestli takhle trápí fanynky, už vidím ty debaty a spekulace, o koho se může jednat. :D Ten alien fandom je prostě na hlavu :D
Už tři měsíce? Wau, to neskutečně utíká! Ale že jim to po krátké době stejně dobře klape, je to jedině paráda. A společná dovolená - no co může být lepšího? Jen doufám, že se ve Státech nic neposere a ona si jenom užije super výletu s Billem a zbytkem osazenstva :D :)
Bill ji chtěl odnést do postele? :D Cha. No dobře, že může své drahé nosit Tom, to bych brala, vždyť má taky svaly jako Hulk, ale tintítko Bill by ji neunesl, tím jsem si jistá :D
Nemyslím si, že se do jeho šatny vlezou její věci. :D Stačí mi vidět, kolik kufrů měl s sebou na tour, kdo ví, kolik věcí má ve své šatně :D
Hm, tak já čekala, že bude nějaké to šmajchlování hned po příjezdu, ale únava je svině věc, to vím :D... Takže jdu hned na ten další díl ♥

2 Mintam Mintam | Web | 2. května 2017 v 23:21 | Reagovat

Cesta do Ameriky už? No jsem zvědavá, jak to všechno vlastně bude oficiálně po tom, co jí skončí dovolená. Nedokážu si představit, a vsadím se že ani oni dva, že by se zase nějak odloučili. No ale necháme se překvapit :)
To dlouhé odloučení od bratra a pejsků, převážně pak Pumby, nechápu jak mohl dlouho vydržet. Já osobně bych bez Pumby a jeho bratra nevydržela :D :D :D Ale nejlepší popis jejich domu: Ten snad musí mít i vlastní směrovací číslo! :D :D No a druhé vlastní směrovací číslo má jistě i Billova šatna, kam, jak už psala Báří, dost pochybuju že dá Mia pár svých věcí :D :D Tam se nevejdou ani jedny kalhotky navíc! :D Ještě že je Mia tak unavená, a nevidí do zákoutí všeho. Protože se jí z toho asi protočí panenky, až to vše uvidí :D

Ale ani se nedovažuji odhadovat, jak to bude pokračovat s Billovým instagramem, jestli tam hodlá Bill stále takhle házen indicie... ;) Nesmí zapomínat že fanynky na všechno bohužel jednou přijdou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018