Vegas, baby! 24.

26. dubna 2017 v 11:21 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Byla jsem vzteky bez sebe, když jsem si v rychlosti přečetla celý článek o nezřízeném chování celé skupiny. Podle toho článku celou noc nasávali, což by mi tak nevadilo, ale když už byli v náladě, připojilo se k nim několik fanynek, které toho hned využily. Chtěly se s nimi vyfotit, ale to se zvrhlo a začaly se kolem nich různě kroutit. Podle toho pitomce, co tenhle článek psal byli kluci velmi ochotní a celý večer strávili ve společnosti slečen, věnovali jim maximální pozornost a pak si je odvedli domů.


S třesoucí se rukou jsem otevřela první fotku. Byli na ní všichni členové kapely a tři fanynky. Na další fotce byl Tom, na klíně mu seděla jedna z těch holek. Na další byl Bill s jinou holkou na klíně. Na další fotce byl znovu Bill, tentokrát zase s jinou, která mu byla omotaná kolem krku a snažila se ho snad líbat. Další fotky jsem neprohlížela, nechtěla jsem je vidět. Vztekle jsem zaklapla notebook a hodila ho na druhou stranu pohovky. Měla jsem čekat, že budu muset snášet Billovi fanynky, ale na tohle nemám žaludek, to bylo prostě přes čáru.
Znovu jsem otevřela notebook a očima přejela přes ten stupidní článek. Bylo mi jasné, že to je jeden velký výmysl, ale hrozně mě to štvalo. Nechtěla jsem si to přiznat, ale hrozně jsem žárlila na to, že na Billa někdo sahá. Na mého Billa. I když to nikdo nemohl tušit, bylo tomu tak.
Trvalo mi asi třicet minut, než jsem se trochu uklidnila a znovu vytočila Billovo číslo. Musel na to čekat, protože to nestihlo ani jednou zazvonit a už to vzal.
"Nezlob se." řekl hned. "Vážně to vypadá hůř, než to je."
Zhluboka jsem se nadechla. "Já nevím, co na to říct." mluvila jsem klidně, ale uvnitř mě to stále vřelo.
"Mio, hrozně mě to mrzí. Ty holky se tam začaly motat, znáš bráchu, tomu se to nejdřív líbilo, chtěly se s námi vyfotit, já už byl vážně opilý, takže mi chvíli trvalo, než jsem si uvědomil, že si dovolují víc, než by měly. Hned jsme je nechali vyvést ven. Žádná z nich nešla s námi ani nebylo nic, kromě těch jejich marných pokusů. Je to celé žvást."
Chvíli jsem mlčela a rovnala si slova v hlavě. "Jsem děsně naštvaná, ale věřím ti." řekla jsem nakonec to, co se mi honilo hlavou. "Vím, co některé holky jsou schopné udělat. Ale jestli se něco podobného stane ještě jednou, nechtěj ani vědět, co přijde."
Bill si oddechl. "Víš, že jsi naprosto úžasná?" slyšela jsem, jak se pousmál. Očividně mu spadl kámen ze srdce.
"Ne, jen jsem rozumná. Nedávej mi důvody, abych ti přestala důvěřovat."
"Děkuju, Mio. Udělám všechno pro to, aby se nic podobného neopakovalo."
Zkousla jsem si ret. "Ale můžu mít jednu otázku?"
"Jasně." odkašlal si. "Co tě zajímá?"
Chvíli jsem přemýšlela, jak se zeptat. "Proč ta jedna fotka vypadá, že se tě ta holka snaží líbat?"
"No," mlaskl. "Protože chtěla. Ale nepovedlo se jí to, nebyl jsem opilý až tak, že bych se nechal líbat od cizí holky."
Pomalu jsem se nadechla. "Dobře."
"A co váš večer, jak sis to užila s holkama?" odbočil najednou někam jinam. Vůbec mi to nevadilo, tohle nepříjemné téma už jsem nechtěla rozebírat.
"Jo super, taky jsme se trochu opily. Málem jsem se poprala s jedním klukem, když mi řekl, že jsem kurva, protože jsem ho odháněla." zachechtala jsem se. "Ale holky mě odtáhly pryč."
Bill se zasmál. "Jako vážně? To abych se opravdu bál, když to tak slyším."
"Máš pravdu, jen se boj." ušklíbla jsem se. "A co vaše práce?"
"Dneska jsme s tím samozřejmě vůbec nehnuli, ale od zítra se do toho pustíme. Tom už si koupil letenky domů, odlétá v sobotu, takže ho hodím na letiště a pojedu za tebou."
"Dobře. Tak to budu ještě celý týden tvrdě pracovat i já, abych se ti pak mohla věnovat." pousmála jsem se. "Ale nejdřív budeš muset odčinit tu újmu, kterou jsi mi způsobil tím článkem."
"S tím počítám. Budeš koukat, jak to napravím."
Musela jsem se usmát. Už jsem se cítila klidněji. Asi mě to ještě chvíli bude štvát, ale nebyla to úplně Billova vina, a já nejsem člověk, který se naštve kvůli všemu a vydrží mu to dlouho. "Tak jo. Už se těším."
"Já taky. Budu muset jít, ještě chceme aspoň projít nějaké texty. Už tak na mě kluci čekají."
"Jasně. Tak ty ožralý hovada pozdravuj." zasmála jsem se. "A dávejte pozor, když už o vás teď všichni vědí, že tam jste."
"Neboj se, už jsme se pojistili. Tak zatím ahoj a hezky se vyspi."
"Ty taky, Bille. Zatím." položila jsem telefon.
Podívala jsem se k notebooku a zavřela stránku s tím hloupým článkem. Potom jsem ho vypnula a odložila úplně. Skočila jsem si do sprchy a šla si lehnout. Dnešek byl celkem náročný, na bruslích jsem už dlouho nebyla. Možná proto jsem taky usnula celkem rychle.

Odpočítávala jsem dny, kdy se měl Bill konečně vrátit. V práci jsem bývala každý den až do večera, jen aby to uteklo co nejrychleji. Už jsme si zase volali a psali stejně jako před sobotním večerem. To, co mi Bill v opilosti řekl bylo prozatím tabu. Byla jsem ráda, že to zatím nevytahuje, raději mu osobně řeknu, že ho mám ráda, jen mi nejsou přes rty ta dvě slova, která by asi chtěl slyšet. Nikdy jsem je ještě nikomu neřekla.
Ve čtvrtek jsem se vrátila z práce o něco dřív, abych alespoň trošku pouklidila byt. V pátek jsem chtěla taky přijít dřív, abych něco uvařila, protože jsem nevěděla, kdy přesně se Bill v sobotu hodlá vrátit.
Už jsem se ho opravdu nemohla dočkat. Tohle ticho, které jsem se snažila přebít puštěnou televizí, bylo příšerné. Nechápala jsem, jak jsem tu dřív mohla trávit tolik času o samotě. Možná na mě měl Bill pozitivní vliv.
V pátek se den v práci hrozně vlekl. Pořád jsem sledovala hodiny a odpočítávala, za jak dlouho se snad konečně uvidíme. Byly čtyři hodiny odpoledne, když jsem dodělala svou práci a opustila kancelář. Hodlala jsem se ještě stavit na nákup. Najednou jsem měla skvělou náladu, asi si o mě museli všichni myslet, že jsem blázen, když jsem se neustále culila.
Jo, asi to vypadá, že jsem opravdu zamilovaná jak blázen.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 27. dubna 2017 v 0:43 | Reagovat

Omg, ať Mia nevěří všemu, co si přečte, jinak by z toho musela zešedivět, co se všechno o Billovi píše! :) Hm, sakra, ale fotky jsou fotky :D
Já si myslím, že se to Tomovi víc než líbilo, on je totiž stejné prase jako ty nebo já :D
Nebyl tak opilý, aby se nechal líbat od cizí holky, ale jednou mohl být tak opilý, aby se s cizí holkou oženil? :D
Tom koupil letenky? What? Nemá na to osobního asistenta? :D (a to mi připomnělo, že nám ve škole říkali, když nám něco nešlo, že bychom potřebovali asistenta, a rozhodně ne v milém a hezkém slova smyslu :D takže jestli má Tom s Billem asistenta, všichni víme proč :D :D)
No jasně, že se ten čas táhne jako nudle, když se na něco těšíš... Ale doufám, že už jim bude jenom a jenom líp. Když si to tak hezky vyříkali.. Těším se na ten puget a na to, jak dál si to bude žehlit :D

Sem s dílem, milenko :-* :D
B.

2 Mintam Mintam | Web | 27. dubna 2017 v 0:46 | Reagovat

Tak ale konečně jsem se dostala sem!! :D A chci ti především pogratulovat za tu píli, že jsi se takhle ozjela s povídkou, ač po takové době. Myslím, že jsme s Báří už ani nedoufaly :D Ale je to super vidět někoho zase pilného, online a ještě ke všmu mít si co přečíst, respektive, dočíst, co už jednou měl rozečteného. Běžně píšu ke každému dílku jeden komentář, ale musíš uznat že po roce a něco jsem prostě musela to všechno vychutnat najednou, přečtené na jeden dech! :D Protože skvělé! Skvěle se to vyvíjí. Těším se strašně jaké máš s povídkou ještě plány.
Ale aby se neřeklo, že jsem to přeletěla na jeden dech a nezanechalo to ve mě emoce, tak to prrr, dělala jsem si poznámky, ke kterým se chci nakonec zmínit :D
Takže, musela jsem si děj upřímně připomenout přečtením posledího dílu z roku 2015 a pak se na to vrhla. Překvapilo mne prvotně, že Bill se tak suveréně nastěhoval k Mie a opustil svého bratra, ale pak mi to přišlo už nějak normální. Vlastně už v době, kdy se cpal palačinkama od Mii už mi přišel jako doma :D A bowling na to? Úplně ho vidím, jak tam válčí :D Neříkám, že jsem na bowling odborník, a po poslendímbowlingu před cca 14 dny jsem se neslušně opila a bolely mne nohy celý víkend :D Ale i tak to bylo dbré skóre :D Bill si tu nešikovnost holt ale umí odčinit slovy a činy. Protože označení "moje první žena" je tak krásný a vtipný zároveň :D :-*
Takže výmluva pro něj, až ho bude drahý starší bratr zase shánět, tak je přece jasná: když je se svou první ženou, nesmí přece Tom rušit :D Je to první žena, Tomane, pane bože pochop to! :D
Další bod, který mne rozesmál, prej Bill - netancuju! To jako really?! :D Takhle, spíš by mě zajímalo, kdy Bill tancovat přestal, když tohle vypustil? :D :D Ale s alkoholem, jasněěěě, to by se předváděl až do rána :D :D

Nádherný moment ale nastal, ať v tom byl jakýoliv alkohol, když si opět vyměnili ty prstýnky... :) Myslím, že tohle nezapomenu hodně dlouho, to bylo krásný a krásně napsané. Stejně tak to postarání se Billa o Miu, a následné přespání, prostě v dobrém i zlém :-* Skvostný společný čas :)

Jenomže v dobrém i zlém už zapomněl při tom nesmyslném žárlení, že? Je fakt, že člověk by se cítil asi trochu navíc, kdyby si uvědomil, že ten druhý kvůli němu fakt trochu omezil život, ale to si myslím, je jen ten chvilkový moment okouzlení tou druhou osobou. Jinak bych to neviděla. A docela jsem se i začala bát, že jak mu Mia řekla, aby se sbalil a odjel, tak s Billovou tvrdou palicí jsem i čekala, že se fakt ta zachová. Díky bohu ale tak tvrdohlavej nebyl a asi cit k Mie byl v tu chvíli silnější :)
Ještě že to dokáže tak krásně oplatit společnou večeří a nocí. Takhle by se vážně mohl omlouvat častěji, to by myslím brala jak Mia, tak i nám by se to krásně četlo, haha :D
Teda ovšem, kdyby se am nemusel nakýblovat hnedk Toman a zkazit nám tu radost těch společných chvil Billa a Mii :D "Přestával jsem věřit že existuješ!" :D Noooo tys tam chyběl, vážně! :D Toman a jeho řeči. Snést je v jednom bytě? Mia je sebevrah :D

To, jak Bill pozval Miu na prázdniny do Kalifornie, tím se mi vybavil úplně moment posledního rozhovoru, kde Bill říkal, že on je přesně ten typ, který se spontánně nechá oddat ve Vegas :D Myslím si, že pokud se Mia v létě k nim domu vrátí, že by mohli spolu ten svazek uzavřít zase ve Vegas :D Pro změnu :D Nebo ne? Bylo by to krásný :D Prstýnky už si tak jako tak skoro zase vyměnili...takže....:)

Po tak náročném čase s Kaulitzovýma v jednom bytě ji oba opustí  a ona chudák zase sama doma v tichosti u televize. Bych asi po té jejich přítomnosti zešílela být jen tak doma :) Po tak příjemném zpestření.

"Myslím, že tě asi miluju." :-*
Na to ale nejsou slova, a asi jako Mia bych nevěděla, co v tu chvli říct.... A těším se strašně, co si řeknou, až budou zase spolu :) :-*

Děkuji strašně moc, že si se nám vrátila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018