Vegas, baby! 23.

25. dubna 2017 v 14:47 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Večer pro nás rozhodně jen tak nekončil. Když se vrátila Sofie s Lilly i s dalšími drinky, vypily jsme je a šly zase tančit. Do toho jsme si kupovaly další pití, takže jsme se lehce dostaly do správné nálady. Cítila jsem, že jsem opilá už jen proto, že jsem ztrácela zábrany. Naštěstí ne všechny, jen co se týkalo tančení. Několik kluků se kolem nás dnes snažilo motat, ale ani jedna z nás tomu nevěnovala pozornost, všechny jsme byly šťastně zadané, takže nikdo neměl šanci vetřít se k nám.


"Hele kamaráde, dej si odchod, slečna je šťastně vdaná." křikla jsem na kluka, který se už chvíli snažil zapůsobit svými rádoby svůdnými tanečky na Chloe.
"A ty jsi taky vdaná?" usmál se na mě. Když se ke mně přiblížil, ovanul mě silný alkoholový odér. Málem mě to uspalo.
"Jo, jsem, takže si dej odchod." mávla jsem na něj rukou a otočila se k němu zády, rozhodnutá ho už neřešit.
"Ale nemáš prstýnek, takže mi lžeš." Na to, že byl zpitý pod obraz, byl dost všímavý.
Založila jsem si ruce v bok. "Prostě nemáme zájem, dej si odchod."
"Kdo by stál o takovou kurvu, jako jsi ty." odfrknul si. Někdo tu těžce nese odmítnutí. A já zase sprostá slova.
Holky mě popadly dřív, než jsem stačila cokoliv udělat, a odtáhly mě co nejdál od něj. Měla jsem chuť mu jednu pořádnou vrazit, aby si nezvykal takhle o někom mluvit. "Už jsem v klidu, tak už mě pusťte." uhladila jsem si na bocích látku tílka, která se mi vyhrnula, když jsem se začala sápat po tom hajzlovi. "Jsem klidná." zopakovala jsem. "Potřebuju panáka."
"Možná bysme spíš měly jít domů, co myslíš?" zeptala se Lilly.
"Už chcete? Jen jsem chtěla bránit naši čest, kvůli tomu chodit nemusíme." pokrčila jsem ramenem. "Ale jestli už jste unavené, můžeme."
"Ty jsi pořád stejná, víš to?" smála se Sofie. "Vzpomínáš, jak jsi asi před šesti lety vrazila jednomu klukovi takovou facku, že spadl na zem?"
Všechny jsme se začaly smát, to konečně trochu odlehčilo atmosféru. "Jo, to si vzpomínám." přikývla jsem. "Vyvedli mě potom z klubu ven. Přitom byl drzý jako tenhle parchant, akorát že tamten kluk tenkrát se mi snažil dostat pod sukni přímo na parketě. Co jsem měla jinýho dělat?"
"Stály jsme za tebou. Zasloužil si to." pokývala Lilly hlavou. "Tak pojďte na toho panáka, zasloužíme si ho." rozhodla nakonec. Sebraly jsme se a šly k baru, kde jsme si mohly objednat.

Už poněkolikáté za večer jsem zkontrolovala mobil. A už po několikáté jsem ho schovala, protože jsem neměla žádnou novou zprávu ani zmeškaný hovor. Bojovala jsem sama se sebou, abych Billovi sama nenapsala, ale nevěděla jsem co. Možná to tak bylo lepší, než si psát pod vlivem alkoholu.
S holkama jsme si daly posledního panáka, než jsme si zavolaly taxi a jely ke mně domů. Všechny jsme měly skvělou náladu a bavily jsme se i po cestě. Taxikář z nás musel mít radost, ale nám to nevadilo. Byly skoro čtyři ráno, když jsme konečně dorazily domů. Se mnou v mém pokoji spala Chloe, Lilly se Sofií spaly v pokoji pro hosty. Musela jsem uznat, že v té posteli se to poslední dny celkem střídá.
"Dobrou, Chloe." řekla jsem, když jsem se konečně vykoupaná uvelebila ve své pohodlné posteli.
"Dobrou." odpověděla. "Nepsala jsi dnes Billovi, že ne?" otočila ke mně hlavu. Neviděla jsem jí do obličeje, v pokoji byla tma.
"Ne. Ale chtěla jsem. Naštěstí jen nevěděla co." přiznala jsem.
"Máš štěstí. Viděla jsem, jak pořád kontroluješ telefon."
Povzdechla jsem si. "Jen z toho mám divný pocit. Už aby tu byl a vyřešilo se to."
Chloe už neodpověděla. Asi za minutu jsem slyšela její tiché oddechování. Už spala. Záviděla jsem jí. Ještě nějakou chvíli jsem přemýšlela, ale únava mě nakonec taky přemohla.

Vzbudila jsem se nejspíš jako poslední. Chloe už v pokoji nebyla a z obýváku bylo slyšet povídání a smích. Zkontrolovala jsem telefon, jen abych se dozvěděla, že nemám žádnou novou zprávu ani hovor. Jen jsem si povzdychla. Oblékla jsem se do pohodlných tepláků a trička, stáhla si vlasy do culíku a vyšla z pokoje. "Dobré ráno, dámy." pozdravila jsem je.
"Spíš dobré odpoledne. Hezky sis přispala." smála se Chloe. Až teď jsem se podívala na hodiny. Byly skoro dvě odpoledne.
"No páni. Měly jste mě vzbudit." posadila jsem se na gauč. Ani jsem nečekala na svolení a natáhla jsem se pro jeden z několika toustů, který ležel na talíři na konferenčním stolku. Holky si daly tu práci i se snídaní. "Jak se vám spalo?"
"Kupodivu dobře." odpověděla Sofie.
"Mě teda moc ne. Někdo mi celou noc chrápal do ucha." zamračila se Lilly. Všechny jsme se tomu zasmály.
"Ty zase mluvíš ze spaní a taky si nestěžuju." Bránila se Sofie.
"Mia taky." přidala se i Chloe. Zvědavě jsem k ní zvedla oči. "Říkala jsi, že ty růžový šaty si prostě neoblečeš ani náhodou."
Znovu se ozval smích. "No, nejspíš mi někdo nutil něco, co nechci." pokrčila jsem ramenem. "A vůbec, co budeme dneska dělat? Je hezky, nevyrazíme třeba na brusle?" odbočila jsem jinam. Venku zase krásně svítilo slunce a já nechtěla sedět doma.
"Jo, to by šlo." přikývla Sofie.
Chloe se přidala, ale Lilly zakroutila hlavou. "Budu se už muset vrátit domů. Slíbila jsem, že přijedu brzo, když už jsem kluky nechala včera celý den a noc samotné doma."
"No, to tě tedy jako jediné omlouvá." odpověděla jí Sofie. "Ale jen protože jde o tvého syna a přítele."
Byly jsme zvyklé, že od té doby, co se jí narodil Viktor, věnuje mu maximum svého času, ale i tak si nějaký snažila udělat na nás. "Ale užijte si to i za mě." usmála se na nás všechny.
Asi za hodinu jsme vyjely na cestu k holkám, aby si mohly vzít své brusle, a pak jsme vyrazily do parku. Užívaly jsme si krásného nedělního dne, nejdřív jsme bruslily a pak si na chvíli sedly k malé hospůdce, která byla uprostřed parku a nabízela venkovní posezení. Daly jsme si pro tentokrát jen limonádu.
Skoro se už stmívalo, když jsem se konečně dostala domů. Za celý den jsme spolu s Billem nekomunikovali, a to bylo dost neobvyklé. Většinou jsme si psali aspoň několik zpráv denně. Uklidňovala jsem se tím, že asi dlouho spal a pak doháněli čas, který zmeškali ve studiu přip práci na svém albu.
Když jsem se osprchovala a rozvalila se u televize, už jsem to nevydržela a vytočila Billovo číslo. Po několika vteřinách hovor přijal. "Ahoj Bille." snažila jsem se znít vesele a bezstarostně. "Tak jak jste si užili včerejší večer?"
"Ahoj, ale jo, dobrý. Jen jsme se trošku víc opili."
Zasmála jsem se. "To se dalo čekat."
Chvíli mlčel. "Nezlobíš se?"
Překvapeně jsem zamrkala. "Proč bych měla? Myslíš, kvůli tamtomu včera?" zhluboka jsem se nadechla. "Vždyť se nic nestalo." Nečekala jsem, že bude hned chtít řešit tohle. Myslela jsem, že si promluvíme až doma, ale pokud sám začal, nebránila jsem se tomu.
"Jsem rád, že jsi rozumná. Bál jsem se, jak to vezmeš, ale vážně se nic nestalo. Byly to jen fanynky, které využily toho, že jsme na mol. Bodyguard je samozřejmě hned vyprovodil pryč, ale už bylo pozdě, nevěděli jsme, že mají nějaké fotky a ještě je zveřejní."
Teď jsem byla zmatená ještě víc. "Bille, o čem to sakra mluvíš?"
"A o čem ty?" zněl stejně překvapeně jako já.
"Já myslela, že o tom, co jsi mi řekl! Že si myslíš, že mě... no víš snad, co jsi říkal, ne?"
Na druhé straně bylo chvíli ticho. "Já jsem ale idiot, co?"
"Řekneš mi konečně, o čem mluvíš?" nechtěla jsem znít nepříjemně, znervózňoval mě a začínala jsem být naštvaná.
"Víš co, raději ti to pošlu. Ale nebuď naštvaná, vážně to je celé překroucené. Ale budu radši, když se to dozvíš ode mě, než pak někde jinde."
Povzdechla jsem si. "Budu se snažit to vzít s nadhledem. Víš co, teď to položím a zavolám ti potom. Ať si to stihnu sama přebrat. Tak mi to pošli."
"Dobře. Tak zatím." rozloučil se se mnou a pak to položil. Pár vteřin poté mi od něj přišel odkaz na jeden bulvární plátek. Vzala jsem si svůj notebook, aby se mi to líp četlo.

Byla jsem ráda, že sedím, a to jsem zatím viděla jen velký nadpis článku, který doplňovalo hned několik fotek. Na ty jsem se bála i podívat. Titulek hlásal velkým písmem: TOKIO HOTEL ZNOVU POHROMADĚ V MAGDEBURGU - CELOU NOC SI UŽÍVALI ALKOHOLU A OCHOTNÝCH FANYNEK - KOLIK SI JICH ODVEDLI DOMŮ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 25. dubna 2017 v 19:56 | Reagovat

Tak jdu na to. Jen mi chybí sklenka/láhev vína, aby to mělo tu pravou atmošku, sakryš :D

Přesně tak, nemá potřebu ztrácet všechny zábrany, navíc, když tam není Bill, se kterým by ty zábrany mohla ztrácet. :D
Ha, jak Mia vystartovala. :D No být tam Bill, tak se do toho pitomce určitě pustí oba dva :D
Jestli se jí Bill neozývá, doufám, že to není tím, že by byl naštvaný nebo zoufale opilý. Doufám, že je to jenom kvůli tomu, že se baví a je tak zpitý, že nedokáže pořádně napsat jediné slovo :D
Ani ráno žádný vzkaz? No tak to je jasné, Bill buď vyspává, nebo je rovnou na cestě za ní. :D
OMG OMG OMG! Co se tady děje?! O čem to Bill mluví?? (a jak to, že ty fanynky, které jejich opilosti využily, jsme nebyly my dvě?! :D)
Ochotné fanynky. No do prdele. V tom případě čekám další díl za tři... dva... jedna... :D

B.

2 Kamila Kamila | Web | 26. dubna 2017 v 19:16 | Reagovat

Mega, pecka, už se těším!!!!!!!!!§§

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018