Vegas, baby! 21.

23. dubna 2017 v 18:59 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Když jsem se probudila, bylo už skoro poledne a postel vedle mě byla prázdná. Natáhla jsem na sebe župan a vykročila z pokoje do obýváku. Okny do bytu svítily příjemné sluneční paprsky a přes otevřený balkon, na kterém stáli oba kluci, dovnitř pronikal čerstvý vzduch smíchaný s cigaretovým kouřem.
"Dobré ráno, chlapci." pozdravila jsem je. Postavila jsem se na balkon mezi ně a protáhla se. Sluneční paprsky byly krásně teplé, bylo vidět, že léto už je za rohem. "Doufám, že mě tu nepomlouváte." usmála jsem se. Hned jsem od Billa dostala polibek.


"No dobré poledne, šípková růženko." smál se Tom. "To víš že ne, jen jsem Billovi říkal, že až příště budete zase dovádět, ať ti ucpe něčím pusu, když musíš pištět na celý barák." tvářil se pobaveně.
Praštila jsem ho do ramene, nečekal to, takže mu skoro vypadla cigareta z ruky, ale ještě ji stihl chytit. "Nezáviď." vyplázla jsem na něj jazyk.
Bill si mě přitiskl ke svému boku. "Nedělej mu tu radost." zamumlal.
"Fajn, jdu se nasnídat. Po sexu totiž vytráví, víš Tome? Jo sorry, asi nevíš..." se smíchem jsem zdrhla z balkonu dřív, než mi to Tom stihl nějak vrátit. Za sebou jsem slyšela jen smích obou dvojčat.
Dnes jsem se rozhodla zůstat s klukama doma a práci se věnovat až od zítřka. Budu zase po dlouhé době sama v tomhle bytě, i když zatím jen na pár dní. Rozhodně to bude nezvyk, takže pokud budu trávit čas v práci, snad to nějak přežiju.
Večer se Bill balil. Na to, že tam jedou jen na několik dní, vypadalo to, že se balí tak na měsíc. Až teď jsem si všimla, že tu má pomalu víc věcí, než já.
Seděla jsem na posteli v tureckém sedu opřená zády o pelest a sledovala, jak si neuspořádaně hází věci do velkého kufru. Do toho si tiše mumlal, co všechno mu ještě chybí a co už má. Hrozně jsem se tím bavila.
"Přestaň se mi smát." mračil se na mě, ale spíš z důvodu, že se snažil soustředit. "Sakra, nabíječka." otočil se ke mně zády a začal jí hledat v nočním stolku.
"Jak se to stalo, že máš za těch pár dní věci úplně všude a já si toho pomalu ani nevšimla?" zvedla jsem se z postele a rozhodla se být trošku užitečná. Vyskládala jsem obsah Billova kufru na zem a začala vše úhledně rovnat. Najednou tam byla spousta místa pro spoustu dalších nepotřebných věcí, které si sebou hodlal zabalit.
"Nemám věci všude. Má to svůj systém." položil ke kufru už asi třetí kosmetickou taštičku.
Nevěřícně jsem zvedla obočí. "A kolik kosmetiky si proboha bereš?"
Bill se narovnal a zhluboka se nadechl. "Mio, prosím tě."
Vypadal, že už začíná být trošku naštvaný, ale já se pořád bavila. "Promiň." zaculila jsem se na něj. "Už mlčím."
Trvalo snad hodinu, než Bill kufr konečně zavřel, napěchovaný až k prasknutí. Unaveně se posadil na postel a dlaněmi si přejel přes obličej. Posadila jsem se vedle něj a položila mu ruku na stehno. Podíval se na mě a pousmál se, než mě políbil na čelo. "Skočím si do sprchy. Zítra odjíždíme už v deset. A děkuju za pomoc."
"Jasně." přikývla jsem. "Nemáš zač."
Bill se zvedl a zamířil do koupelny. Za chvíli už jsem slyšela, jak pustil proud vody a zaklaply se dveře od sprchového koutu. Mohla jsem tu buď sedět, nebo proklouznout za ním a užít si poslední chvíle, než odjede. Druhá možnost mě lákala o dost víc.
Tiše jsem přešla do koupelny, svlékla se a co nejtišeji vkročila za ním pod horkou sprchu. Zezadu jsem mu ruce omotala kolem pasu a rty přejela po jeho páteři. Trošku sebou cukl, jak se lekl, ale pak se ke mně otočil čelem a usmál se. Rukama přejel přes mé boky a sklonil se, aby mě mohl políbit. Přitiskla jsem se k němu co nejblíž, rukama jsem přejížděla po jeho nahé hrudi.
"Jak moc jsi unavený?" zašeptala jsem mu na rty a lehce jsem po nich přejela svými. Místo odpovědi se znovu vpil do mých rtů a natiskl mě na studené dlaždičky. Nebylo to zrovna příjemné, ale za chvíli jsem to už ani nevnímala. Byla jsem doslova přišpendlená mezi stěnou a Billovým horkým tělem, jeho ruce bloudily po mé kůži. Rukama jsem se mu chytla kolem krku, když mě chytil pod zadkem, aby si mě mohl vyhoupnout na sebe. Ruce jsem omotala kolem jeho pasu. Zaklonila jsem hlavu, když do mě pronikl. Využil toho a začal mě líbat na krku, jazykem kroužil přes mou rozpálenou kůži.
Snažila jsem se nevzdychat moc nahlas, aby zase Tom neměl zítra kecy, ale moc mi to nešlo. Nedokázala jsem se hlídat, proto jsem zabořila hlavu Billovi do krku a pokoušela se tak utišit sama sebe.
Když jsem zase stála nohama na pevné zemi, klepala se mi kolena. Ještě že mě Bill pořád držel, i když měl sám se sebou co dělat. Konečně jsme se mohli osprchovat a pak rychle zaplout do postele. A jak skvěle se nám usínalo.

Ráno jsem vstala společně s Billem, i když se mi moc nechtělo. Chtěla jsem se s klukama rozloučit, než odjedou. A hlavně i s Tomem, protože se rozhodl vrátit po návštěvě Gustava a Georga rovnou do Los Angeles, aby mohl dál pracovat na jejich albu. Bylo mi jasné, že Bill ho bude chtít brzy následovat, ale prozatím se ještě vrátí ke mně. Aspoň na chvíli.
"Moc rád jsem tě poznal, skoro švagrová. A díky za ubytování." usmál se na mě Tom při loučení.
Krátce jsem ho objala a úsměv mu opětovala. "Nemáš zač, však mi to možná budeš moct brzy oplatit." Bylo mi jasné, že s Billem už dávno probíral možnost, že bych si mohla udělat výlet já k nim.
"Už se těším." ještě mi zamával, než nastoupil do přivolaného taxi. Teď jsem stála venku už jen já s Billem.
Zvedla jsem k němu pohled a ruce omotala kolem jeho krku. "Budeš mi tu chybět. Nějak jsem si zvykla na tvou společnost."
"Ty mi budeš taky chybět. Je to divný, ale už jsem si tu taky zvykl. Objal mě a sklonil hlavu, aby mě mohl políbit. "Ale za pár dní se vrátím. A budeme si volat."
"Já vím. Vždyť o nic nejde, už jdi, ať Tom nemusíš čekat." popoháněla jsem ho. Nejsem na nějaké dlouhé loučení, a brzy se přece vrátí. I tak jsem si připadala trošku zkroušeně.
"Dobře. Uvidíme se." ještě mě dlouze políbil, než nastoupil za Tomem do auta. Mávala jsem jim do té doby, než se mi ztratili z dohledu.

Snažila jsem se to brát pozitivně. Mám tak týden na to, abych strávila co nejvíc času v práci a třeba se sešla i s kamarádkami. Abych se trošku vrátila do svého starého života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 23. dubna 2017 v 23:14 | Reagovat

Tak jdu nadělovat, hou hou hou :D (a teď jsem si kvůli tomu hou hou hou vzpomněla na to video, kde TH měli říkat hou hou hou co nejvíc sexy hlasem :D Vidělas ho? :D :D budu ho muset pohledat :D)

Dala to Tomovi rovnou sežrat. To se mi líbí, správně, holka! :D go go go! :D
Bill je Bill a je jasné, že má víc věcí než nějaká slečinka :D Já jezdím na dovolené s kartáčkem, řasenkou a čistým spodním prádlem, ale co si vozí on v těch desítkách kufrů, to radši ani nechci vědět :D
Huuu, to je jasné, že ji druhá možnost lákala víc. :D no jen ať za ním skočí a ještě si trochu jeho těla užije :D Jestli ho ale hodlá vyděsit a on se ještě naloká vody, aby mu pak nemusela dávat první pomoc při tonutí :D i když ve sprše - Bill by se určitě zvládl topit i tam :D
No! Uá! Co by se pak neusínalo... A co že to já dneska ve sprše neměla žádné překvapení? Kde sakra ten Tom vězí?! v pitomém Rusku?! :D
Já si myslím, že se jí do starého života moc nebude chtít vracet, když teď ochutnala ovoce z Billova stromu :D Každopádně kvůli ní i kvůli sobě doufám, že ten čas bez něj uteče jako voda, že třeba bude pořád v práci, a tak se brzo shledají... A pak hurá na dovolenou do Améééru :D

Těším se, těším, na další díl, takže piš piš :-* :D
B.

2 báři báři | Web | 23. dubna 2017 v 23:18 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018