Vegas, baby! 20.

21. dubna 2017 v 15:30 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Tak už 20. díl, a zatím ještě nekončíme, ještě mám pár plánů s touto povídkou. :)
Užijte si díl.


Odpoledne jsem vzala kluky na bowling, kde už jsem byla jednou s Billem. Zamluvila jsem rovnou dvě dráhy, protože jsem měla štěstí a mohla se těšit na všechny tři kamarádky, se kterými jsem se neviděla snad věčnost. Lilly navíc brala sebou svého pětiletého syna Viktora, který se tam s námi mohl vyřádit.
Byla jsem hrozně nadšená, když jsme se všichni konečně sešli na místě. S holkama jsme si měly pořád co povídat, ale pokecaly si i s Tomem a Billem. Viktorovi chvíli trvalo, než si na kluky zvykl, ale pak už s nimi blbnul, jako by je znal odjakživa. Možná tomu trošku pomohlo i to, že se chovali taky jako malí kluci. Ti tři nakonec utvořili svůj vlastní tým a chtěli nás holky porazit, to se jim ale moc nedařilo. Bill nebyl tak tragický jako minule, a i když jsem byla v holčičím týmu, pokoušela jsem se mu ukázat, jak to má házet, aby mu to pořád nepadalo do žlábků. Tom se mu nejdřív smál, ale pak se sám řídil mými radami a šlo mu to o moc líp. Samozřejmě nechtěl přiznat, že je to moje zásluha, ale že je prostě talent od přírody. Odborník na vše, opravdu.


Hráli jsme celé dvě hodiny a jediný, kdo byl k neutahání, byl Viktor. Ten kluk byl vážně hyperaktivní. My ostatní už měli vytahané ruce pomalu až na zem a boleli nás nohy. Naštěstí jsme pak už museli uvolnit místo dalším lidem, kteří si zamluvili dráhy po nás. Domů se nám ale ještě nechtělo, tak jsme si sedli k velkému stolu a objednali si večeři.
"Jak jste se vlastně domluvili s Gustavem a Georgem?" zeptala jsem se Billa, když už jsme byli po jídle. Teď už jsem opravdu neměla sílu na nic jiného, než na to sedět tu, než mi vytráví.
"Pozítří za nimi na pár dní zajedeme. Tom se chce za dva týdny vracet do Los Angeles, tak toho chceme stihnout co nejvíc." olízl si rty. "Ptal se mě, jestli se nechci vrátit s ním."
Zvedla jsem obočí. "Bille, jestli se chceš vrátit domů se svým bratrem, nemám s tím problém." No, možná jen trošku. Ale to jsem nemohla přiznat nahlas. Nemohla jsem ho držet ve svém bytě navždy.
Bill však zavrtěl hlavou. "Neboj, zatím to neplánuju takhle narychlo, ale určitě budem ještě potřebovat nějaký čas ve studiu na dokončení toho alba. Nemůžu to nechat všechno na Toma."
Tom zbystřil, když uslyšel své jméno. Do té doby si povídal s holkama a pokoušel Viktora. "Co já? Ať ti říká cokoliv, já za to určitě nemůžu." ukázal na mě prstem. "Lže."
Všichni jsme se smáli, zvlášť když se tvářil, jako by mluvil vážně. Ale dlouho mu to nevydrželo, za chvíli se na jeho tváři taky objevil úsměv.
Ani mi nepřišlo, že jsme tam strávili tolik času. Když jsem si nepovídala s holkama, bavila jsem se nad těmi třemi komedianty. Hrozně jsem si celé odpoledne a večer užila, ale když jsem padla do své postele, teprve jsem si uvědomila, jak jsem unavená.
Bill vylezl ze sprchy a natáhl se vedle mě. "Bavila ses dneska?" přejel mi rukou přes bok.
Zvedla jsem hlavu a opřela si ji o dlaň, abych na něj měla lepší výhled. "Bavila jsem se skvěle. A ty?"
"Já taky. Tvé kamarádky jsou fajn, i brácha si to odpoledne pochvaloval. Bylo to uvolňující. Celkově ten pobyt tady je příjemný, když na nás nikdo nekouká jako na známé hvězdy." usmál se na mě, než mě políbil do vlasů. "A nekomentuj to."
Už jsem měla na jazyku odpověď, ale jen jsem naprázdno zase zavřela pusu. Pro tentokrát to tedy nechám bez komentáře.
Bill se na mě zaculil. "Ještě jsem se tě chtěl zeptat na něco, ale spíš až budeme sami."
"Teď jsme sami." rozhlédla jsem se po pokoji. "Nebo ne?"
"Jo, tak mi to nekaž." smál se.
"Tak to vyklop, chceš se mi snad pochlubit s nějakými svými úchylkami?" rýpla jsem si. "To bych si ráda poslechla."
Bill vykulil oči. Sice se smál, ale u toho i zrudnul. "Proboha, co tě to napadlo? Já přece žádný nemám!"
"A to ti mám věřit? Vždyť jsi rudý až na zadku!" utahovala jsem si z něj dál.
Vypískla jsem, když mě najednou přilehl a začal mě lechtat. "Já ti dám úchylky, no počkej! Moje úchylka je, že hrozně rád lechtám za to, když je na mě někdo drzej."
Nemohla jsem se přestat smát, už jsem čekala, že sem musí každou chvíli vrazit Tom a stěžovat si, že děláme bordel, ale nic takového se nestalo. Spíš bych tu dřív umřela.
"Bile! Nech-mě-na-pokoji!" snažila jsem se mluvit plynule, ale skoro jsem nemohla dýchat. Naštěstí se nade mnou nakonec smiloval, sotva jsem popadala dech. Chvíli jsem jen tak ležela na zádech a užívala si toho, že zase můžu dýchat. "Tohle mi nedělej, pokud mě nechceš naštvat." ukázala jsem na něj prstem. "Nenávidím to."
"V tom případě mě ty zase nesmíš skákat do řeči a zesměšňovat mě, když chci mluvit vážně." přilehl si zase ke mně. "To nemám rád já. A to moc často vážně nemluvím."
"Fajn." lehla jsem si znovu na bok a hlavu si položila na jeho hrudník. "Dobře Bille, na co ses mě chtěl zeptat?" navázala jsem tam, kde skončil, než jsem do něj začala rýpat.
"Víš, když se během prázdnin vrátím do Kalifornie, ty nemáš naplánovanou žádnou dovolenou?" sklonil ke mně pohled.
Zvedla jsem obočí. "No, ještě jsem si žádnou neplánovala. Kam tím míříš?"
"Třeba by sis mohla nějakou naplánovat. Se mnou. V Americe. Pokud to teda mezi námi půjde tak dobře, jako doteď. Alespoň bys poznala i ty mé domovské prostředí."
Chvíli jsem mlčela, trošku mě tím zaskočil. "Asi bych to mohla zkusit, když ty teď trávíš čas tady. Na oplátku."
"Ještě je na to čas." pohladil mě po nahém rameni.
"Jo, ale nepřijde mi, že bychom zrovna my nad věcmi nějak přemýšleli, než něco vyvedeme." zasmála jsem se.
"To je taky pravda." se smíchem přikývl. "Super, tak budeme dál pokračovat v bláznivých nápadech."
"Ale až zítra, jsem děsně unavená." zívla jsem. Zavrtěla jsem sebou a uvelebila se pohodlně na jeho nahé hrudi.
"Jen spinkej. Zítra máme ještě pro sebe, než s Tomem pozítří odjedeme." políbil mě na čelo a natáhl se, aby zhasnul lampičku na nočním stolku, než přes nás přehodil deku a objal mě.
"Jo, tak dobrou, Bille." natáhla jsem se ještě pro jednu pusu.

"Dobrou, princezno moje."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 21. dubna 2017 v 17:17 | Reagovat

Ja uz to vidim, ze to prectu jenom za tu dobu, co cekam, nez ni prijede bus. No na mobilu pisu pomalejsi, tak si ten dil o to vic vychutnam :-D

Tak pro Toma rovnou tri kamaradky? Sakra, ta Mia se o nej stara, to je teda co rict :-D
No uz jsem si predstavila, jak tam dvojcata s tim Viktorem litaji po draze a hrsji si na honicku a ja nevim co vsechno :-D sem se zasmala tak nahlas, az to me samotnou prekvapilo :-D a to neni dobre se jen tak zasmat mezi skupinku cizich lidi ja zastavce :-D
Ruce vytahane az na zem :-D :-D to snad u dvojcat ani neni mozne, ne? Uz ted vypadaji jak dva orangutani :-D
Bill nemuze nechat vsechno na Tomovi.. :-D to je zatim ta nejvetsi fikce, jakou jsi tady napsala :-D :-D jen at pekne zustane u Mii, Tom at si jede do tramtarie (ke mne, samozrejme), ale Bill at jeste testuje ten jejich experimentalni vztah! :-)
Huhu, Bill cekal na samotu, no co z nej vypadne? :-D Ale, ale, Mia by chtela prasecinky? :-D no pak si ji nemam spojovat s tebou a predstavovat si, ze vlastne pises o sobe same :-D
Ach, jake ja ma stesti, ze nejsem lechtiva :-D uleva neskutecna, ale ja se zase s kazdyn spis poperu, nez zlechtam :-D
Ehm, ehm, ti dva fakt nad nicim nepremysleji, tak at se nedela ani jeden, ani druhy :-D proste slolu stravi leto a je jedno, kde to bude :-D
Kalifornie... Hm, proc jsem si vzpomnela na slova jedne pisne?! :-D

To rikam! Ani jsme nevyjeli z autobusaku a ja mam docteno! Objednavam si dalsi dil! :-D
B.

2 báři báři | Web | 21. dubna 2017 v 17:21 | Reagovat

Kotel preklepu, ale ty to pochopis, jsi ma inteligentni fotbalkova milenka z KFC! :-* :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018