Vegas, baby! 19.

18. dubna 2017 v 19:39 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Týden utekl jako voda, byla jsem zase v práci, když Bill jel vyzvednout na letiště svého bratra. Uvolnili jsme mu pokoj pro hosty, Bill v něm už stejně netrávil skoro žádný čas.
Tím, že jsem nebyla doma, měli alespoň prostor pořádně si po té době pokecat. Už to byl víc než měsíc, co Bill trávil čas u mě. Přišlo mi, že to hrozně rychle utíkalo.
Než jsem se z práce dostala domů, stavila jsem se nakoupit. Když mám teď doma dva strávníky, měla bych pořádně naplnit lednici.


Z obchodu jsem odjížděla s plným kufrem od auta nacpaným jídlem. Netušila jsem, jak dlouho s námi Tom bude, takže jsem to nechtěla ponechat náhodě. Určitě je to stejná popelnice jako Bill.
"Jsem doma!" křikla jsem, jakmile se mi podařilo otevřít dveře od mého bytu. S plnýma rukama to nebylo zrovna jednoduché. "Může mi někdo pomoct?"
Bill se hned vyřítil z obýváku. "Ahoj, pane bože, ty čekáš nějaký zájezd?" vykulil oči a už mi bral tašky z rukou. Konečně jsem si mohla alespoň zout boty.
"Ne, ale nechci abyste u mě trpěli hlady." zasmála jsem se. Prošla jsem chodbou do kuchyně, abych to vše mohla odložit. "Tak kde máš toho bráchu, už ho chci konečně taky poznat." Sice jsem ho viděla ve Vegas a pak i u soudu, ale to jsme spolu nemluvili.
Vzápětí se Tom objevil ve dveřích mezi kuchyní a obývákem. "Ahoj, taky jsem rád, že mám konečně tu čest tě poznat." podal mi ruku, když už jsem konečně všechny tašky měla položené. "Přestával jsem věřit, že existuješ." zářivě se na mě usmíval. Jeho úsměv byl dost podobný tomu Billovu.
"No, existuju. Jsem Mia." stiskla jsem mu ruku. "Ale chápu tě, muselo to být překvapení, když se tvůj bratr jen tak zvedl a odjel do Berlína za naprosto cizí holkou."
"Hele vy dva, já stojím tady a všechno slyším." ozval se Bill. Přestal vyskládávat můj nákup a dal si ruce v bok. Sice se snažil znít vážně, ale culil se u toho.
"Nečerti se hned. Vždyť je to pravda." ozval se Tom.
"Tak o mě nemluvte, jako bych tu nebyl." ukázal na něj dlouhým prstem.
Musela jsem se smát, ti dva pohromadě, to bude asi stát za to.
"A platí ti aspoň nájem?" podíval se na mě Tom s úšklebkem. "Když už tu bydlí."
"Ne, to nemusí. Dělá mi tu pomocnou uklízečku." přidala jsem se k popichování. Po očku jsem sledovala Billovu reakci. Našpulil rty a pak se k nám otočil zády a začal zase vyskládávat nákup. Něco si tam mumlal pod vousy, čemu jsem nerozuměla.
"Říkal jsi něco, bratříčku?" zeptal se Tom. "To se divím, jestli ty uklízíš, tak to snad začnu pršet peníze." bavil se dál.
Bill se na něj podíval ne zrovna hezkým pohledem. "To mi chybělo, abyste si vy dva notovali. Tys zas brečel, že jsi sám doma, když tam nejsem a jel jsi za mnou až do Berlína, tak zmlkni." vrátil mu to.
"Koukám, že mít tu oba Kaulitze je velká výhra." nepřestávala jsem se smát. Už mě začínalo bolet břicho, a to jsem v jejich přítomnosti teprve pár minut, nedovedla jsem se představit, že tu Tom bude třeba týden.
"Ani nevíš, jakou sis na sebe ušila past, když jsi souhlasila s tím, že nás tu budeš mít oba." zaculil se na mě Bill. "Můj bratr je totiž děsný pako."
Jen jsem kroutila hlavou, když se Tom začal bránit. Byli jak dva malí kluci, ale já se tím bavila. Aspoň prozatím. Pomohla jsem Billovi uklidit nákup a pak si vzala pytlík čipsů a vysypala ho do misky. Tu jsem si vzala k televizi a nechala je, ať si dělají co chtějí. Tom se tu velmi rychle začal chovat jako doma, ale byla jsem jen ráda.
Když se konečně přestali dohadovat, začali se bavit o práci. Moc jsem je neposlouchala, po dni v práci jsem byla ráda, že sedím a můžu v klidu odpočívat.
Byla už skoro půlnoc, když ti dva konečně přestali s prací. Celou dobu jsem se jen tak válela u televize a užívala si klidu. Sice jsem už pomalu začínala usínat, ale nechtělo se mi zvedat a jít do postele.
"Tak to doděláme zítra, já si půjdu lehnout, jestli to nevadí. Jsem už hrozně utahanej." promnul si Tom oči a zívl.
"Jo, jen jdi." pokýval hlavou Bill. "Zítra se domluvíme s Gustavem a Georgem, kdy to všechno doladíme společně."
"Jasně. Tak dobrou, děcka." zvedl se Tom ze svého místa a protáhl se. Za chvíli už zmizel v pokoji pro hosty.
Ucítila jsem letmý dotek na tváři, to mě donutilo otevřít oči a trošku se probrat. "Proč jsi nešla do postele, když tu spíš?" Zeptal se Bill něžně.
"Nechtělo se mi přemisťovat. A to vaše povídání mě uspávalo." usmála jsem se na něj.
"Tak pojď. Teď se budu už věnovat jen tobě." chytil mě za ruce a pomohl mi na nohy. Krátce mě políbil, než jsme se vydali do mého pokoje.
Nejdřív jsme si skočili do sprchy, a pak už jsem se k němu mohla tulit ve své pohodlné posteli. Ležela jsem opřená o jeho hruď, a užívala si jeho přítomnost. Byla jsem už tak unavená, že mě uspalo jen to, že mě hladil ve vlasech.

Ráno jsem byla vzhůru jako první. Nejdřív jsem se chvíli jen tak povalovala a pozorovala Billa, jak ve spaní mění výrazy v obličeji. Nejspíš se mu muselo něco zdát, vypadalo to hodně vtipně. Když se ke mně pak otočil zády, vstala jsem a šla do kuchyně. Tom nejspíš ještě taky spal, protože všude bylo ticho. Vrhla jsem se na své zásoby, abych mohla připravit snídani. Nakrájela jsem čerstvou zeleninu a připravila míchaná vajíčka. Ještě jsem ani neměla hotovo, když se v kuchyni nejdřív objevil Bill, který mě hned políbil a rušil mé soustředění tím, že se mě snažil provokovat, a ani ne pět minut po něm i Tom. Jako by věděli, že za chvíli bude jídlo.
"Dneska se domluvíme se zbytkem kapely na tom, kdy se sejdeme, abychom mohli pracovat na albu taky společně." řekl mi Bill, když už jsme byli skoro po snídani.
"Jo, v pohodě." přikývla jsem.
"Možná na pár dní odjedeme i k nim." pokračoval.
Znovu jsem přikývla. S něčím takovým jsem počítala, slyšela jsem je, když se o tom bavil s Tomem, ale moc pozornosti jsem tomu nevěnovala. Bylo mi jasné, že nebudou trávit všechen čas jen v mém bytě.
"Nevadí?" zeptal se Bill.
Zvedla jsem k němu pohled s překvapeným výrazem. "Proč by mělo? Sám víš, kolik času věnuji svojí práci a jak jsi tu občas dlouho sám. Nepočítám s tím, že ty se kvůli mně budeš v práci omezovat." usmála jsem se na něj. "Jen mi všechno včas říkej, ať se na to připravím. To mi stačí."
"Našel sis poklad, Bille." zaculil se na něj jeho bratr. "Má práci, které se ráda věnuje a očekává to samé i od tebe, bez omezování, to se jen tak nevidí."
"Ještě nekřič." otočila jsem pohled k Tomovi. "Třeba to jen hraju, a až přijde na to, že budete muset odjet, zavřu Billa v pokoji a dostane domácí vězení." neudržela jsem moc vážnou tvář.
"Prosímtě, ještě se ho ráda zbavíš." mávl Tom rukou.
"Vážení, já jsem pořád tady, nebavte se o mě zase, jako bych tu nebyl." ozval se Bill.
Usmála jsem se na něj a naklonila se, abych ho krátce políbila. Hned se přestal mračit. "Co kdybychom zašli odpoledne na bowling? Dneska do práce nemusím a mohla bych zkusit zavolat i kamarádkám." napadlo mě. O tom, jak to Billovi naposledy nešlo jsem raději pomlčela. Byla jsem si jistá, že by si z něj Tom zase utahoval.
"Kamarádky? Tak to beru." souhlasil hned Tom. "Do té doby to vyřídíme s klukama."
Bill taky přikývl a podíval se na mě podezřívavě, jako bych ho přece jen chtěla prásknout. Já však neřekla ani slovo.

"Fajn, zařídím to." zvedla jsem se od stolu, abych sklidila nádobí. Byl to fajn nápad, skvělé odpoledne ve společnosti skvělých lidí. Co víc si přát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 18. dubna 2017 v 20:02 | Reagovat

:-( Iá to nečetl. :( :-(  :-(  :-(

2 báři báři | Web | 19. dubna 2017 v 23:39 | Reagovat

Tak konečně otvírám tento díl a už se těším jako malá holka :D

No co by Bill trávil čas v pokoji pro hosty, když mu může Mia ustlat hned na své hrudi, že ano :D Teď ať si tvrdé matrace užívá Tom, teď ale ať v ní počestně zůstane :D
Já jsem tak zvědavá, jak bude Mia s Tomem vycházet :D Ale když nakoupila plné auto jídla, to určitě má bod k dobru :D No jo, a objeví se, až když má všechny tašky na zemi, aby náhodou nemusel pomáhat :D :D
Co by platil nájem, on to splácí v naturáliích :D Ani tu uklízečku dělat nemusí, leda by si oblékl sexy obleček pokojské :D :D
No přesně tak jsem si to nějak představovala - Mia s Tomem si padnou do oka, budou společně popichovat Billa a toho pak bude Mia po večerech utěšovat, že ona to tak přece nemyslela :D Jo, jooo :D
Žádné překvapení, že byla vzhůru první. :D Pokud s ní v bytě spí dvojčata, ono ani není se s čím chlubit :D
Ti dva jsou jako můj bratr. Když se chystá jídlo, jako by se po něm slehla zem, ale sotva se má chystat na stůl, už stepuje s talířem u plotny :D
Bill s domácím vězením... a pak nemám hledat dvojsmysly i v romantice :D
Bowling? To jsi mi neřekla, že jdeš na bowling s dvojčaty, sakra :D Jakto, že jsi mi hned nedala vědět? :D Nebo patřím k těm kamarádkám, kterým se bude volat? :D čekám, stepuju s mobilem v ruce! :D
Kamarádky Tom rád, to se dalo čekat. A ještě nějaká klofne jeho ego a s Billem oba dva už zůstanou v Berlíně, nebo kde to ta Mia bydlí :D

No ten díl ale nějak utekl :D Už aby tu byl další :-* :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018