Vegas, baby! 18.

17. dubna 2017 v 21:09 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Tak je tu další díl, jak jinak než pro Báři, že.. :D

Když jsem se ráno probudila, vůbec se mi nechtělo z postele. Bill vedle mě spokojeně oddechoval, rty měl lehce pootevřené a víčka se mu třepala pod náporem nějakého snu. Rukou jsem přejela po jeho klidné tváři a usmála se. Nemohla jsem nějak pořád uvěřit, že tu jen tak leží. Že se včera odehrálo to, co se odehrálo. Bylo to pro mě něco nového, a nejen z důvodu, že s Billem jsme to všechno brali z úplně jiných konců, než bylo zvykem. Nebyla jsem zvyklá se vedle někoho probouzet, ale hrozně lehce se na to zvykalo. Už jen to, že můj byt nebyl tak prázdný, bylo pro mě příjemné, ačkoliv jsem si nikdy nemyslela, že tomu tak bude.


Vzpomněla jsem si na své kamarádky, které jsem nějaký čas už neviděla. Každá jsme měli své problémy a byla jsem ráda, že si občas stihneme aspoň napsat. Samozřejmě neustále vyzvídaly, jak to se mnou a Billem vypadá. Možná bych se s nimi měla konečně zase sejít a všechno jim povyprávět, teď, když už se to někam hnulo.
Nakonec jsem přestala přemýšlet a vstala. Čím dřív odejdu do práce, tím dřív se z ní vrátím. Skočila jsem do koupelny opláchnout se, upravit a vyčistit si zuby, potom jsem se oblékla a k snídani si v lednici našla jogurt. Pak jsem se ještě vrátila do pokoje, Bill pořád spal. Opatrně jsem si k němu zase lehla a lehce ho políbila. Prsty jsem ho pohladila po hraně čelisti. Jen si oddechl a zavrtěl se, ale spal dál.
Pousmála jsem se, byl vážně roztomilý. Vstala jsem a na stole našla tužku a kus papíru, na který jsem napsala krátký vzkaz, že jsem šla do práce a vrátím se co nejdřív. Ještě jednou jsem se podívala na jeho klidný obličej, než jsem tiše odešla.
V práci jsem nakonec strávila skoro celý den. Už se na mě zase valily povinnosti, beze mě by to prostě nešlo. Odpoledne jsem Billovi zavolala a řekla mu, že přijedu asi pozdě. Naštěstí s tím neměl problém.
Domů jsem přišla v sedm, v ruce jsem držela velkou pizzu. "Jsem doma!" zavolala jsem do útrob bytu. Billa jsem slyšela mluvit v obýváku. Zula jsem se a přešla za jeho hlasem, telefonoval. Pizzu jsem položila na stůl a sedla si k němu, abych ho mohla políbit na tvář.
"Ahoj." usmál se na mě a dal mi ruku kolem ramen. "Tome, už je doma. Tak se s ní domluvím a dám ti vědět. Zatím se měj." odložil telefon na stůl.
"Na čem se budeme domlouvat?" zvedla jsem se zájmem obočí.
Bill mě však nejdřív beze slova políbil. "Jestli sem může Tom na pár dní přijet. Dodělal nějaké nahrávky a chce slyšet můj názor. Do podzimu chceme dokončit album."
Přikývla jsem. "Jasně, říkala jsem ti přece, ať klidně přijede." Léto bylo za dveřmi, to asi měli ještě co dělat, než to dokončí. "Kdy se na něj můžu těšit?"
"Skvěle, příští týden. Ale teď mi dej ještě pusu, celý den jsem se na to těšil." zaculil se na mě a přitáhl si mě blíž k sobě. Neodolala jsem a políbila ho.
"Všiml sis vůbec, že jsem ti donesla pizzu?" zeptala jsem se po chvíli.
Bill se zasmál. "Jasně, ale nejdřív jsem si chtěl užít tebe."
Odtáhla jsem se od něj, jen abych mohla oddělat víko a vzít si kus sýrové pizzy. Nevím co on, ale já měla obrovský hlad.
"Jak bylo v práci?" zeptal se, když se natáhl taky pro svůj kus.
"Šlo to. Jen je tam teď trošku blázinec. Trošku jsem na to teď kašlala, tak to budu muset napravit. Ale nic, co bych nezvládla." usmála jsem se.
"Aha. No, nedovedu si to představit, ale vím, že ty zvládneš cokoliv." culil se na mě a pořádne si ukousl ze své pizzy. Dala jsem mu pusu na tvář a napodobila ho.
Když jsme se pořádně najedli, skočila jsem si do sprchy. Po celém dni v práci jsem to už potřebovala. Vrátila jsem se do obýváku zamotaná do ručníku, který zahaloval jen to nejnutnější. Mokré vlasy jsem nechala splývat přes ramena. Pobaveně jsem sledovala Billův pohled, který mě hypnotizoval, když jsem prošla před televizí, abych se vedle něj mohla zase usadit.
"Tys neměl dost pizzy?" zeptala jsem se ho se zvednutým obočím.
Bill přejel pohledem přes mé dlouhé nohy, než se mi podíval zmateně do očí. "Měl. Proč?"
"Že koukáš tak hladově." skousla jsem si spodní ret.
Jako by mu chvíli trvalo, než mu došla moje slova až do mozku. "A ty se divíš, když se mi tu procházíš takhle?" naklonil se ke mně blíž. Když rty přejel po mém krku, naskočila mi husí kůže snad po celém těle. Spokojeně jsem zamručela a naklonila hlavu na stranu. Bill se nadzvedl, aby mi zatlačil do ramen a donutil mě tak si lehnout. Ve vteřině jsem byla uvězněná pod jeho tělem, polibky zasypával můj krk a já jen spokojeně přivírala oči. Rukama jsem mu zajela pod lem trička.
"To ses na mě až tak těšil?" zamumlala jsem, jakmile se vpil do mých rtů. Prohnula jsem se v zádech, tiše mi vydechl na rty, když jsem se přitiskla blíž k jeho napjatému rozkroku. Místo odpovědi se zahákl jedním prstem za můj ručník, který už teď nedržel pevně. Okamžitě sjel z mého těla na zem, pouze jedna část, na které jsem ležela, zůstala na gauči.
Bill mě políbil na hranu čelisti, než své polibky směřoval níž přes krk, až k mým prsům. Chvíli se u nich zastavil, aby je mohl polaskat, než pokračoval níž a níž, až k mému klínu. Srdce mi divoce bušilo, už jen když prsty přejel přes vnitřní stranu mého stehna. Úplně se mi zatmělo před očima, když mě začal jazykem laskat na těch nejcitlivějších místech. Mohla jsem se z něj zbláznit.
Když už jsem myslela, že vybuchnu, Bill toho najednou nechal. Otevřela jsem oči a podívala se na něj, on už se však soukal z kalhot a natahoval si kondom, zvládl to snad za vteřinu, než jsem na sobě ucítila váhu jeho těla.
"Promiň, ale hrozně tě chci." vzrušeně mi zašeptal do ucha. Nehty jsem mu zaryla do ramen, když do mě prudce vnikl.
"Oh, bože." prohnula jsem se v zádech a tak se k němu přitiskla ještě víc. Svými boky jsem vycházela vstříc jeho pohybům, nehty jsem mu přejížděla po zádech, když mě u toho zvládal ještě líbat. Cítila jsem jeho přicházející vyvrcholení, a to dostalo i mě tam, kam mělo.
Bill si vyčerpaně položil hlavu na mé rameno. Chvíli jsme jen tak leželi a vydýchávali se.
"Kde se to jen v tobě bere..." zeptala jsem se po nějaké době ticha.
"To se mnou děláš ty. A možná taky to, že jsem tak dlouho nikoho neměl. Kromě tebe samozřejmě." nadzvedl se na loktech a usmál se na mě.
S úsměvem jsem ho pohladila po tváři. "No, máme asi co dohánět oba."


Další dny jsem se musela zase víc zařadit do pracovního procesu. Tím, že se blížili prázdniny a všichni plánovali dovolené začal být ve firmě trochu chaos. Byla jsem ráda, že Billovi to nevadí. Sám každý den telefonoval s Tomem a dolaďovali detaily na svém novém albu. Začínalo mi být jasné, že brzy bude muset Bill odjet, aby se mohl věnovat naplno i on své práci. Když jsme byli spolu, vše bylo naprosto skvělé. Uvidíme, jak to bude vypadat, až budeme muset náš vztah udržovat spíš na dálku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 18. dubna 2017 v 0:28 | Reagovat

Díl pro mě? Wau! :D Já zas napíšu komentář jenom pro tebe :D :D

No jsem ráda, že její probuzení není nějaké faux pas. Ono kolikrát se probereš po prochlastané noci a zděsíš se toho, že vedle sebe slyšíš něčí dech či chrapot. :D a pak jenom přemýšlíš, s kým že to sakra jsi šla domů :D
Bill pořád spal... no jako by si psala o mně. :D Já taky pořád jenom spím, a když mám volno a možnost, tak si zase lehnu a spím :D
Áá, konečně se dočkám i Toma v téhle povídce? Jsem totiž děsně zvědavá, jak ho popíšeš :D A jaký bude mít vztah s Miou. Bude si z ní střílet jako správný švagr, nebo bude prostě úchylné prase, jako to on umí? :D
Hm, sice jsem si už čistila zuby a vlastně ležím v posteli nachystaná spát, ale tu pizzu klidně pošli i sem :D A toho Billa vlastně taky, ať ten Tom pak přijede k nám a ne za Miou :D
No sakra, další jízda... No aspoň, že tentokrát tu sprchu stihla :D No když jim to tak hezky klape, to je jedině dobře :D Já to říkám pořád - jak to jde v horizontální poloze, půjde to i ve vertikální :D Jen aby jim Tomův příjezd nenarušil tu volnost v místech, kde můžou sexovat... :D Teď to nepůjde jen tak v obýváku na gauči :D

Hm, vztah na dálku se mi nelíbí. Ať si práci přiveze nebo ji vezme na výlet. :D Jen ať se nerozdělují, vždyť spolu jsou rozkošní :D
Těším se na další díl, milenko :-* Setkáme se zase zítra po půlnoci? :D
B.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018