Vegas, baby! 17.

16. dubna 2017 v 21:18 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Tak, je tu další díl. A tentokrát se snad trošku někam zase pohneme. :-)
Hezké počtení. :-)

Večeře s Billem probíhala velmi příjemně. Dobře jsme se najedli a probrali jsme spoustu věcí. Snad poprvé jsme se bavili o vztazích. Přiznala jsem se mu, že s tím moc zkušeností nemám. On na tom nebyl o nic líp, svěřil se mi, že mu to nikdy s žádnou moc dlouho nevydrželo, protože nevěří jen tak někomu, a taky neměl dostatek času na to, aby se své přítelkyni věnoval. Trošku mě to zarazilo, protože mu nedělalo problém nastěhovat se dočasně ke mně - prakticky cizímu člověku. Musela jsem se ho zeptat na to, proč to udělal.


"To je jednoduché." odpověděl. "Ty v sobě prostě máš něco, co mi nikdy nedovolilo o tobě pochybovat, že bych ti neměl věřit. Nedokážu to vysvětlit, Tom si myslí nejspíš doteď, že jsem se zbláznil." zasmál se.
"A asi má pravdu." taky jsem se tomu zasmála. "I když já mám co říkat. Nastěhovala jsem si tě k sobě, ani jsem nemrkla."
"No tak vidíš, rozumíme si, protože jsme prostě oba blázni." chytil mě za ruku. Na jeho tváři pořád pohrával lehký úsměv. "Hlavně se mi líbí, že mě bereš jako normálního člověka, ne jako Billa Kaulitze z Tokio Hotel."
"O slově 'normální' bych raději moc nemluvila." znovu jsem se musela smát. "To totiž nejsi ani náhodou."
"Hele, nebuď drzá, nebo si to vypiješ." přimhouřil oči. Naštěstí mu zrovna zazvonil telefon. "Promiň." při pohledu na telefon se začal culit. "Brácha mi píše. Prý jestli ještě žiju, že už jsem se několik dní neozval a ani nepřidal nic na sociální sítě. Pitomec." schoval telefon zpátky do kapsy.
"No to bys měl hned napravit, víš že kdo o sobě nedává vědět, jako by nebyl." bavila jsem se na jeho účet. "Možná bych tě měla začít sledovat, abych věděla, co vyvádíš." vzala jsem si do ruky svůj telefon a hned si ho vyhledala na instagramu a twitteru. Moc jsem tyhle sítě nepoužívala, spíš jsem si je prohlížela, když jsem se nudila. "Tak, a je to. Už taky budu vědět, že žiješ." zvedla jsem k němu zase pohled.
Bill se smíchem kroutil hlavou. "Fajn, aspoň nebudeš překvapená, až se tam uvidíš." namířil svůj telefon foťákem směrem ke svému dezertu, který měl před sebou, a pak i ke mně.
"Opovaž se. Nechci, aby mě tvoje fanynky roztrhaly na kousky." vykulila jsem oči. "Nech je žít v přesvědčení, že jsi jen jejich, jo?" vyplázla jsem na něj jazyk. "Ani zatím nevíš, jak dlouho nám to vydrží, než si začneme lézt na nervy."
"Však si z tebe jen utahuju. Nejsi jediná, kdo to zvládne." chopil se sklenice se šampaňským a napil se. "Ty taky věříš hned všemu."
Přimhouřila jsem oči. "Jen aby. Raději to budu sledovat." řekla jsem žertovně a taky se napila.
Hned po večeři jsme si vzali taxi a jeli domů. Byla jsem příjemně unavená, dnešní den s Billem jsem si opravdu užila.
"Díky za hezký večer, Bille." přerušila jsem ticho, když už jsme došli do bytu. "Moc jsem se bavila."
"Já taky." usmál se. Sklonil se ke mně, aby mě políbil. Opřela jsem si ruce o jeho hruď a užívala si jeho plných rtů, líbal tak něžně, jako by se bál, že se mu rozpustím v náruči, i když to se skoro dělo. Svýma rukama přejížděl po mých zádech, až mi z toho naskakovala husí kůže. Naše polibky se po chvíli prohloubily, už jsem zase skoro zapomněla, jak se dýchá. Když svým jazykem vyhledal ten můj, sjela jsem rukama přes jeho hruď na břicho, a pak mu stiskla boky. Bylo neskutečné, co se mnou dělal. Cítila jsem, jak rukama sjel níž, až na můj zadeček a natiskl své tělo k mému.
"Chtěl bys dnes spát u mě? Však víš, mám měkčí postel." zeptala jsem se roztřeseným hlasem a nervózně jsem se zasmála.
"Moc rád." Opřel si čelo o mé a vypadal, že to vydýchává stejně jako já.
Bože, tak dlouho jsem s nikým nespala, že jsem si připadala nervózní jako nějaká puberťačka. Vlastně naposledy jsem spala s ním ve Vegas, a to jsem byla dost opilá. "Tak pojď." chytla jsem ho za ruku a odvedla do svého pokoje. "Skočím si do sprchy. Mohl bys mi prosím pomoct?" otočila jsem se k němu zády a ukázala na zip, který byl třeba rozepnout, abych se dostala z šatů.
Když mi odhrnul vlasy na stranu a zatáhl za zip, už jsem zase měla husí kůži. A když mi lehce přitiskl rty na krk, málem jsem se rozpustila. Přivřela jsem oči a slastně zamručela. Pokračoval motýlími polibky z krku na rameno, než si mě k sobě otočil čelem a znovu mě políbil. Poslepu jsem couvala k posteli a stáhla Billa na sebe. Teď když na mě ležel, cítila jsem jeho rostoucí vzrušení.
Přestala jsem úplně myslet, jen jsem si užívala jeho plné sladké rty. Nadzvedl se na rukách, abych mu mohla rozepnout knoflíky na košili. Hned jsem rukama přejela po jeho hrudi, na které se lehce rýsovaly svaly. Bill mi začal stahovat šaty, ale nebylo to tak jednoduché, musela jsem mu s tím pomoct.
"Víš, že jsi vážně nádherná?" zašeptal mi do ucha, než mě na něj políbil. Jeho ruce putovaly po mém těle, prozkoumávaly každý kousek holé kůže. Nebyla jsem pozadu, pomohla jsem mu dostat se z kalhot, které mu už byly vážně těsné. Hned zase vyhledal svými rty moje a hladově se do nich vpil. Rukou jsem přejela přes bouli na jeho trenýrkách, vzrušeně mi vydechl na rty.
Převalila jsem se na něj a obkročmo se na něj usadila. Hned jsem se k němu zase sklonila, abych ho mohla políbit. Poté jsem zasypala polibky jeho krk a sjížděla pomalu níž, přes hrudník až k bříšku. Spokojeně jsem poslouchala, jak si to užívá.
Stáhla jsem mu trenýrky a sotva jsem stihla obdivovat, co všechno se pod nimi skrývá, než se posadil, aby mě za chvíli zbavil posledních kousků mého oblečení a znovu mě uvěznil pod svým horkým tělem.
"Bille, počkej." chytla jsem ho za paže. Podíval se na mě a zvedl obočí. "Myslím, že bych tu někde měla mít kondomy." pousmála jsem se.
"Jo, zrovna jsem přemýšlel, kde nějaký seženeme." natáhl se do šuplíku u nočního stolku, na který jsem ukazovala, než mě znovu políbil. Jeho vzrušení nepolevovalo, spíš jako by ta chvilka, kdy jsme se od sebe kousek oddálili, působila, že jsme po sobě toužili ještě víc.
Když do mě pronikl, měla jsem pocit, že snad vidím před očima hvězdičky. Zkřížila jsem kotníky za jeho zády, aby bylo naše spojení co nejtěsnější. Rukama jsem si přitáhla Billův obličej, abych ho mohla vášnivě políbit. Prohýbala jsem se v zádech v zápalu vzrušení, hlasitě vzdychala a zarývala mu nehty do zad. Nedalo se to vydržet, myslela jsem, že se z něj zblázním. Za chvíli už se mnou prohnala vlna orgasmu, který jsem skoro nerozdýchala. Bill na tom byl podobně, čelem se opíral o mé rameno a vydýchával odeznívající vlnu uspokojení.
Chvíli trvalo, než jsem se dostala zpátky do reality. Ležela jsem Billovi na rameni, objímal mě a já začínala pomalu usínat.
"Nechtěla jsi do sprchy?" zeptal se tiše.
"Jo, než jsi se na mě vrhnul." zasmála jsem se. "Ale teď už půjdu."
Bill mě políbil do vlasů. "Můžu s tebou?"
"Jasně." zvedla jsem hlavu, abych ho políbila. "Tak pojď, dřív než tu usnu." hned jsem se zvedla a vydala se směrem ke koupelně. Bill mě jen pozoroval. "Tak jdeš?"
"Už letím. Víš, že jsi ještě lepší, než jsem si pamatoval?" culil se na mě.

Kdybych měla po ruce něco, co bych po něm hodila, udělala bych to. Místo toho jsem jen se smíchem zakroutila hlavou a zalezla do koupelny. "Jak malý kluk." řekla jsem si spíš pro sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 17. dubna 2017 v 1:58 | Reagovat

Hm, tak aspoň nějaká odměna za to, že jsem dneska nikde nebyla a nepila a zase nedělala ostudu - díl tvojí úžasné povídky! ♥ :D

Joo, jsem si jistá tím, že o Mii nemusí pochybovat, takže vlastně to celé rušení manželství byla zbytečnost. Klidně mohli zůstat sezdaní, vždyť jim to tak hezky klape :D
Tak Mia na něj má až takový vliv, že se Bill distancoval od veškeré komunikace s vnějším světem? No tak to si opravdu musí sedět jako prdel na hrnec, jinak to nevidím :D
Hůůů, je to tady! Už mu nabízí lepší postel, cha chá :D A není tam nějaká nabídka 1+1, že k posteli dostane i něco víc? :D
No jo, na co sprcha, však to by ji potřebovala hned dvakrát, jak se zapotí, že? :D
Chá, já to věděla! Já věděla, že ta večeře k něčemu poslouží! :D No a teď jim už vůbec nic nebrání, aby se zase vzali :D Už se nemají čím překvapit, no ne? V posteli jim to jde, tak hurá na věc :D A Tom ať se z toho třeba zjeví, jak bláznivě se Bill umí zachovat :D A beztak může Billovi Miu závidět :D

Těším se na další díl, kotě :D Budou scény ze sprchy? :D
B.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018