Vegas, baby! 15.

14. dubna 2017 v 21:22 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Tak je tu další díl.. :) nevím, kolik jich ještě bude, každopádně jsem se do toho pustila a hodlám tuhle povídku dokončit. :)
Užijte si ho :)

Bill se nacpával snídaní, kterou jsem mu nachystala, že měl pomalu boule až za ušima. Udělala jsem mu hromadu vaflí s marmeládou, nutellou i šlehačkou. Házel to do sebe, jako by nejmíň týden nejedl. Když jsem na něj tak koukala, hned jsem měla lepší náladu.
"Výborný!" zamumlal s plnou pusou. Snědl skoro všechny vafle, které jsem dělala. "To se o tebe budu starat klidně pořád." opřel se pohodlně o opěradlo židle, aby se mohl poplácat po plném břiše.
"Už tě vidím tak za deset let. Budeš mít fotrovskej pupek, jestli se budeš takhle pořád cpát. To rychlý spalování ti nevydrží." smála jsem se.
"Hele, nerejpej." našpulil pusu. "To budu řešit, až se to stane, zatím to tak nevypadá."
"No jo, no jo. Ještě něco pro tebe můžu udělat?"


"Ne, myslím že v pohodě, děkuju. Staráš se o mě naprosto skvěle." už se zase usmíval. "Budu ti to muset nějak oplatit."
Mávla jsem rukou. "To je maličkost. Zítra tě tu budu muset zase na chvíli nechat osamotě, budu se potřebovat na pár hodit stavit v práci."
Žádnej problém." přikývl. "A teď ti pomůžu aspoň s nádobím, jestli se teda odvalím." těžce se zvedl ze židle.
"Prosímtě seď." smála jsem se, když jsem ho viděla. "Vážně, moc toho tu není, já to zvládnu."
"Ne, to já to zvládnu." nedal se. "Dej mu aspoň utěrku." Hodila jsem po něm tedy utěrku a pustila se do mytí. Šlo nám to jedna báseň.

Další den jsem musela do práce. Doteď jsem se celkem flákala, takže bylo načase se znovu trošku zařadit do pracovního procesu a získat větší přehled nad tím, co se ve firmě děje. Nakonec jsem tam strávila celé odpoledne.
Už byl skoro večer, když jsem se konečně chystala k odchodu. Po cestě z kanceláře jsem v kabelce hledala klíčky od auta, div jsem do někoho nevrazila, jak jsem nekoukala na cestu. Byl to můj kolega David. Už jsem ho dlouho neviděla, naposledy jsme prohodili jen pár slov, když jsme spolu jeli výtahem při odchodu z firmy. Od svatby Chloe jsme se spolu jinak skoro neviděli. Vlastně ani s holkama jsem se dlouho neviděla. Nějak jsem se teď věnovala jen Billovi.
"Ahoj Mio." pozdravil mě David. "Jsi v pořádku? Jak se máš, dlouho jsem tě neviděl."
"Davide, ahoj." odpověděla jsem mu. "Jasně, promiň, nekoukala jsem na cestu. Mám se skvěle, co ty?"
"Já taky. Nejsi tu dnes nějak dlouho?" zajímal se.
"Potřebovala jsem něco dodělat, tak jsem se zdržela. A co ty tu tak pozdě?" společně jsme vyšli z hlavních dveří směrem k parkovišti.
"Já taky. Nemáš hlad? Mohli bysme zajít někam na večeři. Samozřejmě přátelskou." zářivě se usmál.
Na chvíli jsem se zamyslela. "Víš, jsi moc hodný, ale musím domů. Třeba jindy." úsměv jsem mu oplatila. Nemohla jsem Billa nechávat doma samotného ještě delší dobu. Vím, že se o sebe dokáže postarat, ale nepřišlo mi to fér. Navíc už jsem se těšila, až se rozvalíme na gauči a nacpeme se pizzou.
"Dobře, tak jindy, to nevadí." mávl nad tím rukou. "Tak už tě nebudu zdržovat."
"To je v pohodě, nezdržuješ mě." krátce jsem ho objala na rozloučenou. David mě políbil na tvář. "Uvidíme se."
"Jasně, zatím se měj."
Ještě jsem mu zamávala a šla jsem směrem ke svému autu. Až teď jsem si všimla, že u něj někdo stojí a opírá se o přední kapotu.
"Bille?" usmála jsem se, když jsem ho viděla. "Co tu děláš?"
"Psal jsem ti. Neodpověděla jsi mi." řekl místo pozdravu.
Podívala jsem se na mobil, ani jsem si nevšimla, že se mi vypnul. "Aha, promiň, asi se mi nějak vypnul v kabelce."
"Stačilo napsat, že máš rande. Chtěl jsem tě překvapit, ne ti zkazit večer."
Až teď jsem si všimla, že se tváří nějak divně. Neusmíval se, nesvítila mu ta veselá jiskra v oku. Něco bylo špatně. "Bille, já neměla rande." zvedla jsem obočí. "Jsem ráda, že tu jsi. Jen jsem potřebovala něco dodělat v kanceláři, abych tam nemusela i zítra a mohla jsem být s tebou." znovu jsem se usmála a doufala, že uvidím zase jeho veselý obličej.
"Já nechci, aby ses kvůli mně musela omezovat, Mio. Můžeš se scházet s kým chceš, nemusíš mi lhát."
Chvíli jsem na něj nevěřícně zírala. Bože, co mu to přelítlo přes nos? Jestli mě viděl s Davidem, nemohlo ho to přece takhle změnit. Vždyť jsme spolu jen šli k autu, o nic nešlo. Začínala jsem být naštvaná, obzvlášť když mě obviňoval, že mu lžu.
"Bille, okamžitě toho prosím nech. Já nevím, o co ti jde. Takže můžeš toho prosím nechat a nasednout do auta?"
Ani jsem nečekala na odpověď a nasedla jsem do auta na místo řidiče. Určitě přijel taxíkem, takže jsem spoléhala na to, že mě poslechne. A stalo se tak.
Celou cestu domů jsme mlčeli. Hrozně mě to štvalo, ale nechtěla jsem se s ním dohadovat. On snad žárlí nebo co.
Když jsme přijeli domů, Bill šel hned k sobě do pokoje, bez jediného slova. Nevydržela jsem to a šla jsem rovnou za ním, ani jsem se neobtěžovala s klepáním.
"Bille, můžeš mi laskavě vysvětlit, co se tu děje? Nejdřív za mnou přijedeš do práce a pak jsi naštvaný, že jsem náhodou vyšla z firmy s jiným mužem? Je to můj kolega a znám ho delší dobu než tebe. Prohodili jsme pár slov a chtěl zajít na přátelskou večeři, já ale odmítla, protože jsem chtěla radši trávit čas s tebou. Tak buď tak hodný a řekni mi, proč jsi naštvaný a tak nepříjemný?" snažila jsem se mluvit klidně, ale moc mi to nešlo.
Bill se na mě ani neotočil. "Nemusíš mi přece nic vysvětlovat." Moje otázky ignoroval.
"Bože, ty vážně žárlíš!" nebyla to otázka. Byl to fakt. A tím, že zase mlčel mi to jen potvrzoval. "Můžeš se mnou sakra mluvit?!" už jsem byla fakt naštvaná. A on zase mlčel. "Víš co, fajn. Tak si trhni, dělej si co chceš, klidně si sbal věci a odjeď domů, jen protože jsem se bavila s jiným chlapem!" byla jsem tak vytočená z jeho mlčení, že ze mě lítala slova dřív, než jsem nad nimi přemýšlela.
A Bill zase mlčel. Už jsem to nevydržela, prostě jsem se sebrala a odešla z jeho pokoje do svého.
Když se chce chovat jak malé dítě, já budu taky. Dokonce i hlad mě přešel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 15. dubna 2017 v 13:13 | Reagovat

Doufám, že dílů budou tucty!! :D

Bill s fotrovským pupkem je teda zajímavá představa :D Jestli bude vypadat jako Tom s tím pivním, co mu roste, tak potěš koště :D Ale ne, na koncertě Tom vypadal pohublejší, než na foceních, takže mu to koncertování svědčí :D Už nemá tolik času na dobroty :D
Že by už? Bill chce oplácet, jak se o něj Mia stará? Bude platit v naturáliích? :D
Hm, tak sice bratra taky uplácím jídlem, ale abychom spolu dělali nádobí, to ne. :D To mi budeš muset říct, jak Mia Billa vycvičila během několika dní :D
Mia má nápadníka, bude Bill žárlit? :D Ukáže se jako prvotřídní exmanžel a dá Davidovi za vyučenou, že na Miu smí sahat jenom on, protože se to ex zase vymaže a on se zase stane jejím partnerem? Hm? Hmm? :D
Há, já to říkala! Bill žárlí! :D Ale že se bude chovat jako takový pakoš jsem teda fakt nečekala.. No, Bill je prostě stará žárlivka, to víme všichni :D
Teď by se Bill mohl jít omluvit a usmířit si ji. :D Víme, o čem mluvím? :D

Těším se na další díl! :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018