Vegas, baby! 13.

11. dubna 2017 v 11:32 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Já se činím.. a to díky Bí. Tady máš, otravo, další díl.. :D


Byl to už třetí týden, co jsme s Billem sdíleli domácnost. Kromě toho, že jsme vždycky museli přemýšlet nad tím, kam můžeme jít bezpečně bez toho, aby ho někdo poznal a kam ne, jsem si vůbec neuvědomovala, že je to slavná osobnost. Byl naprosto normální, jako kdokoliv jiný. Lépe řečeno, spíš nenormální jako já. Ani jsem nečekala, že to bude takové pako, spíš jsem očekávala, že bude trošku rozmazlený a zhýčkaný světem celebrit. Občas sice vypustil z pusy něco, co by obyčejný smrtelník neřekl, ale to byly spíš výjimky.
V práci jsem teď ani moc času netrávila. Tím, že jsem měla zařízené vše, co jsem potřebovala a na ostatní jsem měla lidi, jsem si mohla dovolit trávit víc času s Billem.


"Hele, to, že jdeme do klubu neznamená, že se zase opijeme a uděláme tu největší kravinu, jakou bysme mohli." ukázala jsem na něj vztyčeným ukazováčkem. "Neopijeme se."
Bylo asi osm večer a my se právě rozhodli, že nechceme sedět doma a vyrazíme se někam pobavit. Trošku jsem měla obavy, aby to nedopadlo nějak špatně. Od toho Vegas jsme spolu pili jen jednou, a to na bowlingu, na kterém jsme byli druhý den po jeho nastěhování. A to jsme měli jen trošku náladičku.
"Neboj se." usmál se na mě. "Tady nejsou nikde žádné svatební kaple. Nebo o nich aspoň nevím. A vůbec, děláš, jako bys nebyla ráda, že mě tu máš."
Protočila jsem očima. "Jistě že jsem ráda, žes mi zpřeházel celej život, stejně jako já tobě." poplácala jsem ho po rameni. "Jen se ujišťuju, že to nedopadne blbě. Máš na mě špatný vliv, když pijeme."
Bill se zatvářil jako andílek. "Já? To máš ty na mě. Byl jsem opilý už hodněkrát, ale až s tebou jsem se nechal dotáhnout až k oltáři." zasmál se. "Važ si toho, byla jsi má první žena."
"No to je pocta, vážně." taky jsem se smála. "Jdu se oblíknout, tak se jdi zamaskovat, ať tě nikdo nepozná."
Bill si odfrknul. "A ty si dej záležet."
"Fajn. Tak mi dej pár minut." zavřela jsem se ve svém pokoji. Namalovala jsem se trošku víc, než obvykle, rozpustila si své dlouhé kaštanové vlasy a vybrala si na sebe černé šaty nad kolena, které zvýrazňovaly můj výstřih. K nim jsem si vzala boty na podpatku. Moc často jsem podpatky nenosila, ale tyhle boty byly celkem pohodlné a nebála jsem se, že v nich nevydržím celý večer.
Zabralo mi to tak půl hodiny, než jsem vyšla z pokoje. "Bille, já jsem připravená. Jak jsi na tom ty?"
"Už jdu." ozvalo se z jeho pokoje. Asi za půl minuty opravdu vyšel. "Ještě jsem telefonoval s Tomem. On je pořád hrozně překvapenej, že jsem-" zasekl se v půlce věty, když se na mě podíval.
Zrovna jsem si oblékala přes ramena koženou bundu. Bylo skoro léto, venku zima nebyla, ale pro jistotu. "Co je? Mám něco mezi zubama?" nechápala jsem, proč na mě tak blbě kouká.
Trvalo to ještě tak pět vteřin, než promluvil. "Ne, promiň." nervózně se zasmál. "Jen ti to moc sluší." došel až ke mně. "Vážně moc."
Zvedla jsem k němu oči. Na těch podpatcích jsem byla jen tak o pět čísel menší než on. "Díky. Tobě taky. To aby ses za mě nemusel stydět." usmála jsem se. On měl na sobě obyčejné triko a černé kalhoty. Vlasy měl rozcuchané do všech stran, ale slušelo mu to.
"Jsi blázen." zaculil se na mě.
"A co že jsi to chtěl říct, než ti spadla brada až na zem?" rýpla jsem si.
Bill přimhouřil oči, ale nekomentoval to. "Jen že Tom je pořád překvapenej, že tu pořád ještě jsem. Myslel si, že se hned vrátím domů. Tak jdeme?"
Přikývla jsem a vyšli jsme ven. Už na nás čekalo taxi. "Já jsem popravdě taky překvapená, že jsi ještě neodjel."
"A proč bych odjížděl, když se o mě tak hezky staráš?" už zase se usmíval.
"Protože máš určitě lepší věci na práci." Bill se na mě jen culil. Už jsme to ani jeden nekomentovali.

V klubu, který Bill vybral, bylo celkem narváno. Ale to by nebyl on, aby nezařídil místo, kam si můžeme sednout. Nejspíš si připlatil za nějaké VIP, protože jsme měli celý box jen pro sebe.
"Teda koukám, že ses na dnešní večer připravil." usmála jsem se, když nám přinesli pití až ke stolu.
Bill mi úsměv oplatil. "Na to, abychom měli klid musím myslet pořád."
"A co když budu chtít jít tancovat?"
"Tak jedině beze mě. Já netancuju." kroutil Bill hlavou.
Přimhouřila jsem oči a zamyslela jsem se. "Pokud si dobře pamatuju, ve Vegas jsme spolu i tancovali."
"Ale to už jsem byl hodně pod obrazem." bránil se.
"To nevadí, klidně pij, hlavně že budeš tancovat." bavila jsem se tou představou. Kdyby se opil jen on, byla by to sranda.
Popíjeli jsme pořád tak oba stejně, nechtěla jsem to moc přehánět. Bylo ale příjemné zase takhle vypadnout někam, kde to žije a bavit se. Šla bych i tancovat, ale Billovi se nechtělo, takže mě nenapadlo nic jiného, než koupit dva velké panáky a pak ho prostě vytáhnout, aby to vytancoval.
Jenže Bill mi to chtěl vrátit, takže jsme si pak dali dalšího panáka. A aby se mnou vydržel tancovat dál, přišel další panák. Už se mi začínala motat hlava, ale hrozně jsem se bavila. Pořád jsme se smáli, vymýšleli jsme blbosti, dokonce jsem si s ním i zapálila, a to jsem nikdy moc nekouřila. Všechno pro mě byla legrace, ale stále jsem věděla, co dělám.
Když jsme si koupili další drink, šli jsme si po dlouhé době sednout. Sesunula jsem se unaveně na sedačku a Bill hned vedle mě.
"Tys mi teda dala zabrat." lokl si svého drinku.
"Díky Bille, hrozně jsem si to tancování užila." culila jsem se na něj. "Asi mě musíš mít aspoň trošku rád, když netančíš, ale se mnou jsi šel." trošku se mi motal jazyk, ale on na tom nebyl o moc líp.
"Trošku." usmíval se na mě. "Jsi má bývalá žena, něco k tobě cítit musím."
"Jsem vážně poctěna, ty můj bývalý muži." smála jsem se a on se mnou. Bylo mi s ním hrozně příjemně, i za tu krátkou dobu jsem si tak nějak nedokázala představit, že u mě asi nebude navždy, ale brzy se bude chtít vrátit zase zpátky ke svému starému životu.
Bill ke mně natáhl ruku, chytil mezi prsty řetízek, na kterém stále visel jeho prsten z naší svatby. "Když jsem ti ho vracel, myslel jsem, že už tě neuvidím." jeho úsměv trošku pohasl.
"Taky jsem si to myslela. Ale teď jsem docela ráda, že to tak není." pohladila jsem ho po ruce. "Chceš svůj prsten zpátky?" pousmála jsem se.
"Jedině, že bych ti ho zase vyměnil za ten tvůj."
Zvedla jsem obočí. "Máš ho pořád u sebe?"
"Jo, mám." otevřel peněženku a vytáhl z ní můj prstýnek. Byla jsem překvapená, že i v tomhle přemýšlel stejně jako já.
Bill mi dal můj prstýnek zpátky na prst, kam patřil a já mu vrátila ten jeho. "Je to blbost, ale jako by teď byly věci zpátky na svým místě, že?" zeptal se.

Přikývla jsem a znovu se na něj usmála. Musela jsem ho obejmout. Alkohol nejspíš trošku povolil průchod mým emocím. Nechtěla jsem si připouštět, že je mi s ním tak dobře, ale bylo to tak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 12. dubna 2017 v 19:02 | Reagovat

Nemusíte mi všichni děkovat, opravdu nemusíte. :D Mě to otravování baví :D

"Byl naprosto normální" :D :D :D Jako myslíš to, že taky chodí na záchod a taky po ránu vypadá otřesně, jako běžní smrtelníci? :D No jasně, jak se řekne, že se neopijeme, tak je to jako zaklínadlo, které tě rovnou šoupne do stavu alkoholem blaženého :D To švagr dycky říká "a nebudeme tam do půlnoci"... a kdy myslíš, že se vracíme? V jednu, ve dvě v noci :D
Jsi má první žena :D Omg, ten opravdu ví, jak potěšit :D :D
No jestli je s podpatky tak vysoká, že mu hledí přímo do očí, to musí být tak vysoká jako ty :D A jestli zdůrazňuje výstřih, tak je taky tak obdařená jako ty? :D To je pak jasné, proč se zasekl v půli věty, ač mluvil o svém drahém bratříčkovi (který mi kupodivu v téhle povídce vůbec nechybí :D).
Bill netancuje. No jasně. A co ty kreace na pódiu? To by byl takový problém je předvést i v klubu? Nebo se bojí, že by ho podle toho někdo poznal? Protože to bych se nedivila, tak hopsá jenom on :D:D
Cože? :D To se jako zase vzali, nebo jak? :D
Omg, takhle to ukončit! Ať je tady další díl, šupem! :D Jestli v Billovi alkohol probouzí choutky utíkat k oltáři, už víme, co musíme na další tour udělat :D - oba dva opít a odletět do Vegas :D
B.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018