Vegas, baby! 12.

10. dubna 2017 v 22:11 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Ahoj všem,
asi už jste asi nevěřili, že se někdy ještě něco na tomto blogu objeví.. a hele, žiju! :D
Musím přiznat, že kdyby nebylo Báři, asi bych se k tomu nedokopala... ale mám prostě otravnou milenku.. :D Takže, po roce a půl přidávám další díl povídky, na kteoru už si asi skoro nikdo ani nevzpomíná. Ale nevadí, pokud to někdo bude ještě číst, budu ráda za komentáře. :)
Bí, tady to máš ty otravo otravná. :DKdyž jsem se druhý den vracela z práce, byla skoro jedna hodina. Mohla jsem si dovolit odejít takhle brzo, teď toho na práci tolik mít nebudu já, ale mí kolegové. Já tomu jen šéfovala.
Skočila jsem na nákup, abych měla něco v lednici, a pak jsem teprve zamířila domů. Byt byl tichý, proto jsem uklidila nákup a pak jsem se rozhodla mrknout, kde je Bill. Ležel v posteli ve svém pokoji a ještě zařezával.


Rozhodla jsem se, že na něj budu hodná a udělám mu něco k jídlu. Pustila jsem se do palačinek, protože jsem na ně dostala hroznou chuť.
"Dobré ráno, tady to voní." objevil se ve dveřích rozespalý Bill.
Musela jsem se usmát, vypadal roztomile. Měl rozcuchané vlasy a obličej celý otlačený od polštářů. "Dobré odpoledne. Jak se ti spalo?"
"Skvěle. Musel jsem nějak dohnat ten spánkový deficit. Posun času mi nedělá moc dobře. Co máme k snídani?"
Jen jsem přikývla. "Udělala jsem palačinky, snad je máš rád."
Bill se usmál a posadil se ke stolu, kde už byla hromada hotových palačinek. "Miluju je. Díky." hned si jednu vzal, aby si ji namazal džemem.
Dodělala jsem několik posledních kusů, a pak se posadila taky ke stolu, abych se najedla. Bill se cpal, jako by týden nejedl. "Jsou fakt výborný." zahuhlal s plnou pusou.
"Díky." smála jsem se. Byl roztomilý.
"Co bys řekl tomu, kdybych tě dneska vzala na bowling?" zeptala jsem se po chvíli. Už nějakou dobu jsem přemýšlela, co bychom mohli podniknout.
Bill zvedl obočí. "Bowling? No, já ho moc neumím, ale zkusit to klidně můžeme. Určitě to bude zábava."
"Už jsem ho taky dlouho nehrála, tak nebudu o nic lepší." mávla jsem rukou. "Tak já to zařídím." usmála jsem se.
Později odpoledne už jsme byli v bowlingové hale, a já Billa celkem slušně porážela. Vůbec nelhal, když říkal, že moc hrát neumí. S Billem byla zábava, hlavně když se naoko rozčiloval, že prohrává. Bavilo mě do něj rýpat.
"Ty jsi mi hezky lhala, když jsi říkala, že už ti to taky nepůjde." rádoby uraženě se na mě šklebil, když i poslední hru prohrál skoro o 60 bodů. Skoro naráz do sebe nalil sklenici coly s rumem, kterou jsi si objednávali celý večer. Už to byla asi třetí, hra nás dost vyčerpávala a já měla taky velkou žízeň. Díky pohybu to na nás ale naštěstí nějak moc nepůsobilo.
"Já ti nelhala. Jen mám prostě štěstí. A ty jsi fakt špatný hráč." zasmála jsem se mu. Posadila jsem se vedle něj a napila se ze své sklenice.
"No, každopádně jsi mě nešetřila. Snad to nikdo neviděl." rozhlédl se, jako by nás někde kolem měl někdo sledovat, ale nikdo si nás nevšímal. "Tohle ti musím nějak vrátit, to se nedělá." přimhouřil oči.
"Máš štěstí, že tady si všímá každý svého. Jinak by se třeba tvé drahé fanynky mohly dozvědět, že jsi se nechal totálně převálcovat ženskou." stále jsem se bavila na jeho účet.
Pousmál se a zamrkal na mě. "Je toho mnohem víc, za co jsem rád, že fanynky nevědí."
Zvedla jsem obočí. "Například?"
Bill ztišil hlas a naklonil se ke mně blíž, jako by se přece jen bál, že by nás mohl někdo slyšet. Cítila jsem jeho horký dech na tváři, směs rumu, coly a cigaretového kouře. A k tomu jeho parfém, který voněl neodolatelně. "Například to, co se dělo ve Vegas."
"To asi není přesně to, co by od tebe očekávaly. A to ani z půlky nemůžou tušit, co se tam dělo. Protože to vlastně nevíme skoro ani my. Teda, já si toho zas tak moc nepamatuju." pousmála jsem se.
"Já taky ne. Ale muselo to stát za to. Měl jsem pěkně poškrábaný záda."
Když to říkal, celý u toho zčervenal. Cítila jsem, jak se mi taky barví tváře do růžova. Na to jsem si nevzpomínala. "Teď lžeš!" nervózně jsem se zasmála. Bože, co jsem to vyváděla. Pamatuju si, že to byla skvělá noc, ale že by to bylo až tak divoký?
"Já ti nelžu." podíval se na mě. "Pěkně to druhý den bolelo. Tom se bavil na můj účet ještě dlouho."
Napila jsem se znovu svého drinku, nějak mi z toho vyprahlo. "Promiň."
Bill mávl rukou. "To vůbec neřeš. Stalo se. Abych řekl pravdu, tu noc bych neměnil. Teda akorát ta svatba už byla přes čáru."
Podívala jsem se na něj. Díval se na mě tak nějak zvláštně. "Jo, musím s tebou souhlasit." Že by ta cola s rumem přece jen působila? Určitě jo, jak jinak bychom se dostali k tomu, že si tu takhle říkáme své pocity. Alkohol, jak jinak. "No, chceš si ještě zahrát, nebo už pojedeme domů?" odbočila jsem pro jistotu jinam.
"Asi už můžeme jet." pousmál se a opřel se. Byla jsem ráda, že už dál nic nerozebírá.
Když jsme dopili, zaplatili jsme a zavolali si taxíka. Oba jsme byli veselí, celou cestu domů jsme se smáli a bavili se různýma blbostma. Ani jsem nevěřila, že se spolu dokážeme takhle bavit. S Billem byla zábava, byl to velmi dobrý společník.
"Bille, prosímtě, už mlč, nebo se počůrám smíchy a nedostaneme se ani domů." snažila jsem se odemknout dveře od svého bytu, ale kvůli smíchu jsem se nemohla trefit do klíčové dírky.
"Nesváděj to na mě, jsi opilá, proto se nemůžeš trefit." smál se taky. Zrovna mi vyprávěl jednu veselou historku ze svého dětství. Museli být s Tomem pěkný kvítka.
"Nejsem opilá!" konečně se mi podařilo otevřít. "Nebuď drzej, nebo tě nechám spát na chodbě." zašklebila jsem se na něj.
"To by sis nedovolila!" rychle se nacpal za mnou do bytu, abych to náhodou neudělala.
"Aby ses nedivil." vyplázla jsem na něj jazyk a zula si v předsíni boty, než jsem běžela na záchod. Moc nechybělo a vážně bych se asi počůrala.

Už bylo pozdě večer, proto jsme si s Billem popřáli dobrou noc a každý šel do svého pokoje. Tenhle den se mi líbil, jestli to takhle půjde dál, nejspíš ani nebudu chtít, aby odešel. Ale kdoví, máme za sebou teprve malou chvíli toho našeho divného soužití.Crazy.DE.Bill
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 báři báři | Web | 10. dubna 2017 v 22:39 | Reagovat

Nevěřím! NE-VĚ-ŘÍM! :D Já teda musela být extrémně otravná, když jsem z tebe vyloudila díl :D Ale že tomu pomohl koncert, to nikde přiznávat nebudu. Jsem v tom jenom já. :D
Osvěžit si předchozí díly budu muset tak jako tak, ale tenhle díl jdu zhltnout jako malinu, protože se na něj těším už rok a půl :D

No jasně, co by Bill nespal jako dudek. :D To je úplně jasné. :D Že mu nedělá dobře posun času? Já myslím, že to nebude jenom tím, ale prostě tím, že je spáč. :D Vždyť jenom v nedávné TH TV mluvil o tom, že spal, probudil se, aby podepsal pár deluxe boxů a po šesti hodinách práce zase do postele :D
Ten se u ní ještě rád zdrží, když mu tak chutná její kuchařské umění :D
Bowling :D Aby si Billísek nezlomil nehtík! :D Jestli ale pijí alkohol, nebude problém, aby na to skočili, co? :D Hm, hm? :D
No jo, Bill měl dodrápané záda, a Tom aby na něm nenechal nit suchou :D Zmetek :D Jak dneska přijde z koncertu, domluvím mu, neboj :D
"Alkohol, jak jinak." A já jen pokyvuju hlavou, protože je to zmetek, ten chlast :D
No a když jim to tak hezky klape, tak se těším, jak si přečtu další díl hned zítra, jak jim to klape i v jiných sférách.. :D Však víš. :D A běda, jestli uslyším nějaké soon! :D Soon jedině v případě, že je to teď hned. :D
B.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018