Duben 2017

Vegas, baby! 27.

30. dubna 2017 v 15:55 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Když jsem se vzbudila, chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala kde jsem. Bill vedle mě tiše oddechoval, mezi námi hlasitě funěl Pumba, který taky spal. Koukla jsem na mobil abych zjistila, kolik je hodin. Bylo skoro sedm ráno, takže jsme spali opravdu dlouho. Pomalu jsem vstala, abych ani jednoho nevzbudila a vydala se ztichlým domem po schodech dolů. Chvíli mi trvalo, než jsem našla kuchyň, ale povedlo se. Měla jsem hroznou žízeň, otevřela jsem velkou lednici, která byla kupodivu skoro prázdná. Našla jsem v ní nějaký džus, nejdřív jsem ho s nedůvěrou prohlédla a čichla si k němu. Naštěstí byl čerstvý. Otevřela jsem pár skříněk, než jsem našla sklenici, do které jsem si trochu nalila a konečně se napila.

Smiles <3

29. dubna 2017 v 11:31 | Crazy.DE.Bill |  - Twins

Vegas, baby! 26.

28. dubna 2017 v 15:41 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Dny utíkaly, měnily se v týdny, léto bylo v plném proudu a my s Billem se chystali na cestu do Ameriky. Na poslední chvíli jsem si zařizovala v práci vše potřebné, sice jsem před sebou měla dovolenou, ale hodlala jsem pracovat alespoň na dálku, kdyby bylo potřeba. Do toho jsem si musela balit, a to nebylo vůbec jednoduché, protože jsem nevěděla, kdy se vrátím zpátky.

Design 025

28. dubna 2017 v 15:36 | Crazy.DE.Bill |  Designy blogu
Zdravíčko,

tak jsem se rozhodla dát blogu nový ohoz, už jsem to plánovala delší dobu, ale nějak jsem nemohla vybrat ty správné fotky ani se rozhodnout, jak by měl vlastně vypadat.. no a dneska jsem se do toho pustila a šlo to samo.. :) Je spíš takový obyčejnější, ale jsem spokojená, tak tu zase chvíli bude, než mě omrzí nebo než mě napadne něco jiného. :D
Snad se vám líbí. :)

Mějte se hezky,
Crazy.DE.Bill


Náhled:


Vousáč v akci :D

27. dubna 2017 v 18:18 | Crazy.DE.Bill |  - Tom Kaulitz

Vegas, baby! 25.

27. dubna 2017 v 11:49 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Tak je tu další díl, užijte si ho. :)


Než jsem donesla plné tašky s nákupem do bytu, měla jsem ruce málem vytahané až na zem. Měla bych chodit nakupovat častěji, než až na poslední chvíli, když mi dochází všechno jídlo.
Položila jsem tašky na zem a sehnula se, abych si zula černé lodičky. Málem jsem dostala infarkt, když jsem se zase narovnala a výhled do obýváku mi zakrývala vysoká štíhlá postava s rozcuchanými blond vlasy.

Vegas, baby! 24.

26. dubna 2017 v 11:21 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Byla jsem vzteky bez sebe, když jsem si v rychlosti přečetla celý článek o nezřízeném chování celé skupiny. Podle toho článku celou noc nasávali, což by mi tak nevadilo, ale když už byli v náladě, připojilo se k nim několik fanynek, které toho hned využily. Chtěly se s nimi vyfotit, ale to se zvrhlo a začaly se kolem nich různě kroutit. Podle toho pitomce, co tenhle článek psal byli kluci velmi ochotní a celý večer strávili ve společnosti slečen, věnovali jim maximální pozornost a pak si je odvedli domů.

Imagine #47 - Bill Kaulitz

25. dubna 2017 v 23:01 | Crazy.DE.Bill |  Imagines
Nevím, jak to můj mozek dělá, ale pří psaní Vegas, baby jsem dostala tenhle nápad, který se povídky vůbec netýká.. :D takže jsem ho hned musela dát do imagine..

Možná mě trošku inspirovala písnička Easy. :)
Hezké počtení, budu ráda za každý komentář.


Sedíš na pohovce, v ruce máš sklenici s vínem a sleduješ dění kolem sebe. Párty je v plném proudu, ale ty nevíš, co tu vlastně děláš. Když ti přišla pozvánka na školní sraz, představovala sis trochu něco jiného, než bandu lidí opíjející se do němoty. Každý tu měl svou zábavu a nikdo nevěnoval pozornost dívce, která dřív byla šedou myší.
Od školy se toho sice spousta změnilo, ale to, že si tě nikdo nevšímá ne. A jediná osoba, která ti byla tak blízká a tys doufala, že se ukáže, tady není.
Už ses chtěla zvednout a odejít, když se někdo posadil vedle tebe. Zvedla jsi k dotyčné osobě pohled a srdce ti vynechalo jeden úder. Ty oči bys poznala kdekoliv. Usmívaly se a tančily v nich veselé jiskřišky, které nikdo jiný neměl. A nebylo to alkoholem.

Vegas, baby! 23.

25. dubna 2017 v 14:47 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Večer pro nás rozhodně jen tak nekončil. Když se vrátila Sofie s Lilly i s dalšími drinky, vypily jsme je a šly zase tančit. Do toho jsme si kupovaly další pití, takže jsme se lehce dostaly do správné nálady. Cítila jsem, že jsem opilá už jen proto, že jsem ztrácela zábrany. Naštěstí ne všechny, jen co se týkalo tančení. Několik kluků se kolem nás dnes snažilo motat, ale ani jedna z nás tomu nevěnovala pozornost, všechny jsme byly šťastně zadané, takže nikdo neměl šanci vetřít se k nám.

Vegas, baby! 22.

25. dubna 2017 v 0:52 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Dny bez Billa byly velmi zvláštní. Bylo pro mě divné probouzet se do ticha a vracet se do prázdného bytu. V práci jsem se teď zdržovala co možná nejdéle, doma mě to samotnou nebavilo.
Bill mi volal skoro každý den, i když mu do toho několikrát kecal Tom a dělal si z něj legraci, že už beze mě prostě nemůže žít, a že mi ho brzy zase vrátí. Popravdě, už jsem se nemohla dočkat, až bude zase zpátky. Až mi bylo trapné, že mi takhle chybí už po pár dnech. Chyběla mi jeho společnost, jeho vtipy, jeho náruč. Prostě všechno. Proto jsem se rozhodla o víkendu pozvat k sobě holky, abych ho celý nestrávila sama s myšlenkami na to, kdy se Bill konečně vrátí.

Vegas, baby! 21.

23. dubna 2017 v 18:59 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Když jsem se probudila, bylo už skoro poledne a postel vedle mě byla prázdná. Natáhla jsem na sebe župan a vykročila z pokoje do obýváku. Okny do bytu svítily příjemné sluneční paprsky a přes otevřený balkon, na kterém stáli oba kluci, dovnitř pronikal čerstvý vzduch smíchaný s cigaretovým kouřem.
"Dobré ráno, chlapci." pozdravila jsem je. Postavila jsem se na balkon mezi ně a protáhla se. Sluneční paprsky byly krásně teplé, bylo vidět, že léto už je za rohem. "Doufám, že mě tu nepomlouváte." usmála jsem se. Hned jsem od Billa dostala polibek.

Billy

23. dubna 2017 v 15:35 | Crazy.DE.Bill |  - Bill Kaulitz

Vegas, baby! 20.

21. dubna 2017 v 15:30 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Tak už 20. díl, a zatím ještě nekončíme, ještě mám pár plánů s touto povídkou. :)
Užijte si díl.


Odpoledne jsem vzala kluky na bowling, kde už jsem byla jednou s Billem. Zamluvila jsem rovnou dvě dráhy, protože jsem měla štěstí a mohla se těšit na všechny tři kamarádky, se kterými jsem se neviděla snad věčnost. Lilly navíc brala sebou svého pětiletého syna Viktora, který se tam s námi mohl vyřádit.
Byla jsem hrozně nadšená, když jsme se všichni konečně sešli na místě. S holkama jsme si měly pořád co povídat, ale pokecaly si i s Tomem a Billem. Viktorovi chvíli trvalo, než si na kluky zvykl, ale pak už s nimi blbnul, jako by je znal odjakživa. Možná tomu trošku pomohlo i to, že se chovali taky jako malí kluci. Ti tři nakonec utvořili svůj vlastní tým a chtěli nás holky porazit, to se jim ale moc nedařilo. Bill nebyl tak tragický jako minule, a i když jsem byla v holčičím týmu, pokoušela jsem se mu ukázat, jak to má házet, aby mu to pořád nepadalo do žlábků. Tom se mu nejdřív smál, ale pak se sám řídil mými radami a šlo mu to o moc líp. Samozřejmě nechtěl přiznat, že je to moje zásluha, ale že je prostě talent od přírody. Odborník na vše, opravdu.

Imagine #46 - Tom Kaulitz

19. dubna 2017 v 20:26 | Crazy.DE.Bill |  Imagines
Ahoj, měla jsem jen takový malý nápad a vznikla z toho tahle kraťoučká imagine. Snad se bude líbit. :)


Sedíš na pohodlném gauči s jednou nohou přehozenou přes druhou a nervózně jí pohupuješ. Tom stojí naproti tobě, kouká se doleva na zeď, aby se nemusel dívat tvým směrem a vypadá, že obrázek krajiny v rámečku je mnohem zajímavější, než všechno kolem.
"Tome...?" zašeptáš po chvíli tiše jeho jméno.
Věnuje ti jen krátký pohled plný obav.
"Můžeš prosím zopakovat, co jsi před chvílí říkal?" nejistě se usměješ. "Prosím."
Chvíli to trvá, ale nakonec se odhodlá udělat jediný krok, kterým se dostane až před tebe. Dřepne si, abyste byli na stejné úrovni a s letmým úsměvem se ti zahledí do očí. Ruku položí na tvé koleno.
"Říkal jsem, že tě miluju, _____."
Rozbuší se ti srdce a úplně ti vyschne v krku. "Já věděla, že jsem se nepřeslechla." zašeptáš, protože máš pocit, že kdybys mluvila nahlas, bude se ti hrozně třást hlas. Místo dalších řečí chytneš jeho obličej do dlaní a přitáhneš si ho, abys ho mohla dlouze políbit. Jsi v tu chvíli ráda, že sedíš, jinak by se ti jisto jistě z té nádhery podlomila kolena.

Vegas, baby! 19.

18. dubna 2017 v 19:39 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Týden utekl jako voda, byla jsem zase v práci, když Bill jel vyzvednout na letiště svého bratra. Uvolnili jsme mu pokoj pro hosty, Bill v něm už stejně netrávil skoro žádný čas.
Tím, že jsem nebyla doma, měli alespoň prostor pořádně si po té době pokecat. Už to byl víc než měsíc, co Bill trávil čas u mě. Přišlo mi, že to hrozně rychle utíkalo.
Než jsem se z práce dostala domů, stavila jsem se nakoupit. Když mám teď doma dva strávníky, měla bych pořádně naplnit lednici.

Vegas, baby! 18.

17. dubna 2017 v 21:09 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Tak je tu další díl, jak jinak než pro Báři, že.. :D

Když jsem se ráno probudila, vůbec se mi nechtělo z postele. Bill vedle mě spokojeně oddechoval, rty měl lehce pootevřené a víčka se mu třepala pod náporem nějakého snu. Rukou jsem přejela po jeho klidné tváři a usmála se. Nemohla jsem nějak pořád uvěřit, že tu jen tak leží. Že se včera odehrálo to, co se odehrálo. Bylo to pro mě něco nového, a nejen z důvodu, že s Billem jsme to všechno brali z úplně jiných konců, než bylo zvykem. Nebyla jsem zvyklá se vedle někoho probouzet, ale hrozně lehce se na to zvykalo. Už jen to, že můj byt nebyl tak prázdný, bylo pro mě příjemné, ačkoliv jsem si nikdy nemyslela, že tomu tak bude.

Veselé Velikonoce

17. dubna 2017 v 10:41 | Crazy.DE.Bill |  Moje vykecávky
Ahoj všem, jen chci všem popřát hezké Velikonoce a přidat video, které mi hned po probuzení poslala Báři. :D

Taky bych ještě chtěla podotknout, že 6.4. tenhle blog oslavil 10. narozeniny!! To ani není možné.. i když jsem byla dlouhou dobu neaktivní, není možné, kolik času jsem u blogu strávila.. :-)
No, to je jen takový vsuvka, užívejte volna. :-)

Odkaz na video: ZDE


What If

17. dubna 2017 v 10:09 | Crazy.DE.Bill |  - klipy + videa
Tuhle písničku žeru, u klipu se vždycky musím smát, Billovi tanečky jsou prostě nezaměnitelné.. :-)
Pořád vidím, jak jsme na ní s Báři na koncertě pařily.. s nejlepším výhledem a šampaňským v ruce. Jo, my věděly kam si stoupnout.. :D


Vegas, baby! 17.

16. dubna 2017 v 21:18 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Tak, je tu další díl. A tentokrát se snad trošku někam zase pohneme. :-)
Hezké počtení. :-)

Večeře s Billem probíhala velmi příjemně. Dobře jsme se najedli a probrali jsme spoustu věcí. Snad poprvé jsme se bavili o vztazích. Přiznala jsem se mu, že s tím moc zkušeností nemám. On na tom nebyl o nic líp, svěřil se mi, že mu to nikdy s žádnou moc dlouho nevydrželo, protože nevěří jen tak někomu, a taky neměl dostatek času na to, aby se své přítelkyni věnoval. Trošku mě to zarazilo, protože mu nedělalo problém nastěhovat se dočasně ke mně - prakticky cizímu člověku. Musela jsem se ho zeptat na to, proč to udělal.

Vegas, baby! 16.

16. dubna 2017 v 0:55 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Když jsem se ráno probudila, bolela mě hlava a měla jsem opuchlé oči. V noci jsem se každou chvíli budila. Nenáviděla jsem hádky, nerada jsem s někým byla rozhádaná, obzvlášť kvůli nesmyslům. Byla jsem typ člověka, který si radši o všem v klidu promluví, než po sobě navzájem bezhlavě křičet. A co jsem nenáviděla ještě víc bylo, když mě někdo ignoroval ve chvíli, kdy jsem se s ním snažila komunikovat a něco vyřešit.
Vylezla jsem z postele, na sebe jsem natáhla jen župan, skočila si do koupelny a pak šla do kuchyně pro prášek na bolest hlavy. Měla jsem z toho všeho hrozně špatnou náladu. Bill už seděl u jídelního stolu, hlavu sklopenou k hrnku s kávou.

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018