Vegas, baby! 8.

3. prosince 2015 v 14:06 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Odpoledne se přehouplo, slunce pomalu zapadalo za kopec, ale naše zábava stále nekončila. Po obědě, před kterým se mi David snažil zamotat hlavu, jsem se společně i s ním bavila s dalšími lidmi. Byly připravené i různé hry, takže jsem se zatím nemusela znovu ocitnout v jeho úzké blízkosti, jako předtím. Jen mě to rozhodilo. Já nebyla ten typ, kterému zamotá hlavu a může si s ním dělat, co bude chtít.
Večer už jsem si na ten malý incident ani nevzpomněla. Po několika sklenkách šampaňského jsem byla hezky uvolněná, nic mi nedělalo starosti, jen jsem se vesele bavila a užívala si příjemnou společnost. David se konečně taky rozpovídal o sobě, a já měla možnost se o něm něco taky dozvědět. Byl vážně spíš na ty románky na jednu noc. Prý proto, že ještě nepotkal ženu, se kterou by si dokázal představit život. No, na to, že mu je pětatřicet by asi mohl lehce snížit nároky. Tu poznámku jsem si ale raději nechala pro sebe.
"Pojď tančit." vytáhl mě na nohy, když naši novomanželé odtancovali svůj první tanec. Nebránila jsem se, vmísili jsme se mezi ostatní a dál se skvěle bavili. Dokud hráli rychlé písničky, pořád jsem se jen smála.


Když začali hrát ploužáky, David mě chytnul kolem pasu. "Nemysli si, že mi utečeš." usmál se na mě.
"Nikam přece neutíkám." zase jsem se zasmála. Položila jsem mu ruce kolem krku a rozhlédla jsem se kolem nás. Zdálo se, že jsou tu všichni spokojení.
"Mio, jsi vážně skvělá." získal si mou pozornost zase David.
Znovu jsem se zasmála. Cítila jsem, že jsem už opravdu opilá. "Davide, já nejsem ta pravá pro tebe. Jen abychom si to ujasnili."
Kupodivu se zasmál i on. "To neříkám, ale mohli bychom to zjistit, ne?"
Zavrtěla jsem hlavou. "Nedělalo by to dobře v práci." zašeptala jsem.
"Mohlo by to být naše tajemství." zašeptal taky. Najednou mě políbil. Bylo to příjemné, nebránila jsem se, ale po chvíli jsem se od něj odtrhla.
"Tohle nebyl moc dobrý nápad." znovu jsem začala vrtět hlavou. "Raději toho necháme dřív, než budeme něčeho litovat."
"Dobře." řekl po chvíli. "Jak si přeješ, tak budeme jen tančit."
Naštěstí nevypadal, že by ho to nějak ranilo nebo naštvalo. Ještě chvíli jsme mlčky tančili, než jsme si šli sednout. Sofie se svým přítelem se k nám po chvíli připojila. Už jsem se znovu vesele bavila, jako by se ten incident vůbec nestal.
Přestala jsem poslouchat veselou historku, kterou David vyprávěl, a zaposlouchala jsem se do písně, která právě hrála. Několik párů se k sobě tulilo na parketě, u stolů sedělo už jen několik málo lidí, spousta hostů již odešla. Byla to ta píseň, která hrála mě a Billovi ve Vegas při našem prvním tanci. Sevřelo se mi hrdlo a slzy mě pálily v očích.
"Musím si odskočit." oznámila jsem ostatním, hned jsem se zvedla a odešla směrem k toaletám. Trošku se mi motaly nohy, ale ignorovala jsem to. Nechápala jsem, proč to pořád tak prožívám. Dobře, teď to bylo nejspíš tím alkoholem, co mi koloval v krvi. Ale každou chvíli mi Billa něco připomínalo i při běžném dnu.

Put two and to-gether - for-ever
We'll never change
Two and to-gether
We'll never change.

Poslouchala jsem slova písničky a přemýšlela, proč je to tak těžké. Stále jsem si říkala, že je to jen tím šokem. Každého by přece vzalo to, kdyby se opil a vdal se, aniž by o tom věděl. Ještě k tomu za slavného, velice sexy, a taky sexuálně zdatného. A to jsem si nepamatovala ani půlku noci. Že mě sexuálně přitahoval, o tom nebyl pochyb. Ale už to byly skoro tři měsíce od zrušení manželství, a mě to pořád připadalo, jako by to bylo pár dní. Jako by mi kousek něčeho chybělo.
"Jsi v pořádku, Mio?" ozvalo se kousek ode mě. Byla to Sofie s Chloe. Opírala jsem se o zeď kousek od toalet a koukala do blba, když přišly.
"Jsem." usmála jsem se na ně. "To je v pohodě, nejspíš mi nedělá moc dobře ten alkohol." mávla jsem rukou.
"To je ta písnička, viď?" věděla Chloe hned která bije. Zapomněla jsem, že to video taky viděla. Divila jsem se, že si tu písničku pamatovala.
"Nechte to plavat." narovnala jsem se a znovu se usmála, aby viděly, že jsem v pohodě. Tohle byl den Chloe, a já rozhodně nechtěla kazit náladu.
"Tobě chybí Bill?" zeptala se Sofie se zvednutým obočím.
"Jo. Ne. Já nevím." povzdechla jsem si. "Nemůžu na to všechno přestat myslet. Přijdu si kvůli tomu fakt blbě, ani nevím, proč to tak je. Ale to je fakt v pohodě, holky. Srovnám se s tím sama, věřte mi." ujišťovala jsem je. "Jdeme se dál bavit, já to vážně nechci řešit. Jsem v pohodě." zopakovala jsem.
Holky se na sebe podívaly, ale nakonec souhlasily. Připadala jsem si hloupě, že mě takhle načapaly. Nechtěla jsem to řešit sama se sebou, natož s někým jiným.
Vrátily jsme se společně k ostatním, a já se snažila tvářit tak vesele, jak to jen šlo. Znovu začaly hrát rychlejší písničky, takže všichni zase ožili a pokračovalo se v oslavování. Domů jsme odcházeli skoro za svítání.
David objednal taxíka, který nás odvezl před můj byt. "Moc děkuju za hezký večer." usmál se na mě.
"Já děkuju tobě." krátce jsem ho objala. "Uvidíme se pozítří v práci."
"Myslíš, že bychom se mohli ještě někdy vidět i jinde než v práci?" zeptal se opatrně. "Ale neber to špatně. Jen jsi vážně moc fajn a přátelství přece naši práci ohrozit nemůže." dodal hned na vysvětlení. Jen jsem se tomu zasmála.

"Nejsem proti. Tak dobrou noc." vysoukala jsem se z taxíku, ještě mu zamávala, a pomalu se ploužila k výtahu. Dlouho jsem nebyla takhle utahaná, sotva jsem si zula boty a padla do postele tak, jak jsem byla. Spala jsem během několika sekund.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 Mintam Mintam | Web | 3. prosince 2015 v 21:58 | Reagovat

Jasněěě, jenom přátelský vztah, to známe :D S Billem to taky začalo přátelským vztahem a skončilo svatbou.... Týjo, ale dcela tam Billa hodně postrádám. Chápu, je ho až dost v Miiných myšlenkách, ale fyzicky tam chybí :D David je asi fajn, možná je hezkej, a bůh ví co všechno, ale....David není Bill a jsem moc ráda, e si tohle Mia uvědomuje, i když je opilá :D A nebo je to jen z toho důvodu, že si Bill "pamatuje" pouze v opilém vztahu....a v opilém vzthu nemá ak nikdo jiný šanci, než Bill.

Ach dobře, zase jsem se rozkecala, abych si zkrátila čekání na Billa :D Jsem opravdu zvědavá, co na nás chystáš, kde se ti dva potkají :) A těším se na to hrozně mooc :-*

2 Ká. Ká. | Web | 3. prosince 2015 v 22:04 | Reagovat

Hey to je jasny, je zabouchnuta az po usi. A Bill urcite taky! Je mi to jasny uz chci dalsi dil,abych vedela cos vymyslela dal. :-)  ;-)

3 báři báři | Web | 5. prosince 2015 v 23:08 | Reagovat

Ahh, konečně mám trochu času na čtení. No, dobře, nemám, ale vysrala sem se na seminárku. Budu ji muset napsat zítra. Kdybys jen věděla, co kvůli tobě musím snášet! :D

Že nebyla ten typ, co si nechá zamotat hlavu? A co její nedávná svatba? :D
To se dalo čekat, že začnou ploužáky. Pořád ovšem čekám, že se tam hrdinky objeví Billas, snese se z nebe jako Superman a odvleče si ji do své jeskyně. :D
Přesně tak, holka, braň se a nedej se, David není ten pravý. :D
Proč je to tak těžké? Potřebuje praštit po palici, aby jí to docvaklo?? :D
Sakra, to už jsou tři měsíce?? 8-O  :-D to to letí, za chvíli budou mít výročí. :D
No, doufám, že s Davidem opravdu budou JENOM přátelé. :D

Jdu hned na ten další díl. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018