Vegas, baby! 11.

9. prosince 2015 v 15:00 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Billa jsem ubytovala v pokoji, který sloužil jako pokoj pro hosty. Sice nebyl moc často využívaný, ale teď se hodil. Ukázala jsem mu i zbytek svého bytu - koupelnu, kuchyni spojenou s obývákem, ze kterého vedly dveře na balkon, svou pracovnu i ložnici.
"Máš vážně luxusní byt. To sis vše zařizovala sama?"
Přikývla jsem. "Díky. Pokud budeš chtít kouřit, tak jen na balkoně, ano? A dvakrát týdně mi sem chodí jedna paní na úklid, tak se pokus ji nevyděsit."
"Dobře, dobře. Díky."


"Bille!" vykřikla jsem najednou. "Už vím, jak se pomstím holkám. Co kdybych jim zavolala, řekla jim, žes odjel, pozvala je sem a ty mě mezitím přivážeš k židli a uděláš ze sebe šílence, který se nevzdává?" zasměju se tomu šílenému nápadu.
"A myslíš, že tomu uvěří? Já jsem přece dobrák od kosti." snažil se tvářit jako neviňátko.
"Jsem si jistá, že při prvním šoku si na to vůbec nevzpomenou. No tak, prosím!"
"Tak fajn. Ale jestli mi ublíží, pak ublížím já tobě." ukázal na mě dlouhým prstem.
Jen jsem mu to odkývala, a už jsem hledala telefon, abych zburcovala své kamarádky. Obvolala jsem jednu podruhé s historkou, že jsme se s Billem akorát pohádali a on odjel pryč. Potom jsem jim řekla, aby tu byly přesně ve tři. Byla jsem přesvědčená, že přijdou všechny naráz.
Div jsem neposkakovala radostí po pokoji, jak jsem to skvěle vymyslela. "Až zazvoní na zvonek, jen zmáčkni to zelené tlačítko a nech pootevřené vchodové dveře. Schovej se za linku, a až budou všechny u mě, vezmeš si ten velký nůž a vybafneš na ně." dávala jsem Billovi instrukce.
Bill tak moc nadšený nebyl, ale aspoň souhlasil.
Chvilku předtím, než měly kamarádky přijít, mě přivázal k židli a zalepil mi pusu. Tohle bude později bolet. Když se konečně ozval zvonek, Bill je pustil nahoru a schoval se, jak jsem mu předtím řekla. Holky vyjely výtahem nahoru a vešly do bytu.
"Neseme sladkosti a pizzu na dámské odpoledne!" křičely na mě už ode dveří. Když vešly do obýváku, zaraženě zůstaly stát na místě. Po chvíli se ke mně ale rozběhly, aby mi pomohly dostat se z provazů.
"Proboha co se ti stalo?!" všechny byly najednou vyděšené. Začala jsem se kroutit a házet očima směrem k Billovi, když zůstal stát několik metrů za nimi, s velkým nožem v ruce. Tvářil se jako šílenec, to se mu muselo nechat. Dalo mi spoustu práce, abych to ještě chvíli vydržela a nesmála se.
Když se ty tři konečně otočily a všimly si Billa, začaly pěkně ječet. Chvíli jsme to vydrželi, ale pak jsme se začali oba smát a Bill položil nůž. Holky ztichly.
Sundala jsem si pásku z pusy, naštěstí zas tak moc nedržela, tak to ani moc nebolelo. "Páni, měly byste vidět svoje výrazy." smála jsem se a zbavila se zbytku provazů. Postavila jsem se na nohy a plácla si s Billem.
"Co to má znamenat?" promluvila jako první Lilly.
"Omlouvám se dámy, ale tohle máte za to, že jste Billovi volaly za mými zády a řekly mu o té včerejší akci. Málem jsem z něj měla infarkt a ještě jsem ohrozila svou práci. Jen jsem vás chtěla trošku potrestat." řekla jsem s úsměvem. "Dáme si tu pizzu?"
"Ty jsi šílená, Mio!" mračila se na mě Chloe. Všechny se tvářily naštvaně.
"No tak, byl to jen žertík. Jsme si kvit."
"Dej mi chvíli, až to vydýchám. Pak si to rozmyslím." ozvala se Sofie.
"Co kdybyste si to rozmyslely u toho jídla?" přidal se k tomu i Bill.
Za chvíli už jsme všichni seděli u televize a cpali se pizzou a dalšími dobrotami. Holky chtěly být ještě chvíli uražené, ale naštěstí je to po celkem krátké dobře přešlo a vesele se bavily.
"Takže vy teď spolu chodíte?" ujasňovala si to Chloe, když jsme s Billem řekli, že tu teď bude chvíli bydlet, abychom se poznali.
Vyměnili jsme si krátký pohled. "Tak bych tomu asi neříkala. Spíš jako kamarádi. Uvidíme." sama jsem to neuměla správně pojmenovat. Neměla jsem páru, co to tu vlastně vyvádíme.
Naštěstí k tomu žádná z nich další poznámky neměla. Kdyby tu nebyl Bill, nejspíš by měly dalších milion otázek.
Holky odcházely až večer. Na to, jak jsme je s Billem vyděsili už si ani nevzpomněly. Najednou jsme byli v bytě sami dva.
"Nemáš ještě hlad?" zeptala jsem se, když jsem holky vyprovodila.
"Ne, spíš jsem se přejedl." poplácal se po břiše. Musela jsem se tomu zasmát.
Posadila jsem se k němu zpátky na gauč. "No, tak jsi poznal i mé kamarádky. Neodradilo tě to?"
Bill se zasmál. "Ne, jsou v pohodě."
Po chvíli jsem promluvila znovu. "Můžu se na něco zeptat?"
"Jasně." podíval se na mě.
"Jen mě tak napadlo... ty jsi známá osobnost, která dbá na svoje soukromí a jen tak si nemůže pustit kohokoliv k tělu. Jak je možný, že jsi skoro bez mrknutí oka souhlasil, že tu budeš bydlet se mnou?"
"Jsi má bývalá manželka, není se čeho bát." usmál se na mě. "Tak nějak prostě vím, že ti můžu věřit. Navíc, ty mě taky neznáš a nastěhovala sis mě sem jen tak."
"Protože jsi můj bývalý manžel." odpověděla jsem mu se smíchem. "Jsem ráda, že mi věříš. Vidíš, teď jsme spíš jak manželé tak po deseti letech."
Bill se začal smát taky. "No vidíš, jak ten čas letí."
"To teda jo. No drahý, když dovolíš, tak si dám sprchu a půjdu si už lehnout. Ráno musím do práce."
"To má být pozvánka?" zvedl obočí, než se znovu rozesmál. "Ne, jasně jen jdi."
"Ha ha, vážně vtipné." hodila jsem po něm polštář a zvedla se. "Zvládneš to tu celé dopoledne sám?"
"Jasně, neboj. Nejspíš budu stejně spát."
"Tak jo. Kdyby něco, tak mi zavolej. Jinak se tu chovej jako doma."
"Díky, Mio." usmál se. "Tak dobrou noc."
"Dobrou, Bille." rozloučila jsem se s ním a zamířila do sprchy a potom rovnou do postele. Bylo to zvláštní, nebýt tu sama. Občas u mě sice přespávaly kamarádky, ale tohle bylo jiné. A rozhodně to nebylo jen na jednu noc. Teda, možná.
Ležela jsem v posteli a poslouchala, jak vedle tiše hraje televize. Potom najednou ztichla a vzdalující se kroky znamenaly, že Bill šel taky k sobě.

Až když bylo všude úplně ticho, podařilo se mi usnout.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš povídku Vegas, baby!?

Ano

Komentáře

1 Ká. Ká. | Web | 9. prosince 2015 v 22:13 | Reagovat

Asi mam nejak rozhozene priority,jelikož kdyz se opili a vzali tak ni to divny neprislo, ale ze si ho jentak nastehuje domu mi divny prijde :-D  :-D
Tak sup dal,at se mam cemu divit :-D

2 báři báři | Web | 10. prosince 2015 v 9:21 | Reagovat

Určitě je teď neskutečně ráda, že má pokoj pro hosty. :D Wau, ta má teda nápady. :D To by mě opravdu nenapadlo, taková pomsta. Já bych jim udělala něco míň šokujícího, třeba prohodit cukr a sůl, ale to je asi otřepané, co? :D Ne, já bych jim nakecala, že sem s Billasem v jináči! Cha! :D
To ho má tak omotaného kolem prstu, po pár společně strávených hodinách, že je ochotný pro ni zahrát psychopata? :D
To je teda žertík jako prase. A s velkým Ž. :D
Ten má teda řeči jako jeho starší dvojče. :D Jen ať za ní do té sprchy skočí, možná ho ještě jeho bývalá manželka překvapí. :D Nebo on ji?? :D

Mám tady objednávku, manažerko!! :D Chybí zásoby dalších dílů! :D

3 Mintam Mintam | Web | 11. prosince 2015 v 22:03 | Reagovat

No...manželé po deseti letech docela sedí, protože se absolutně jeden druhého zatím nebojí :D Na to že se Bill tvářil jako psychopat na kámošky, bála bych se že to umí vůbec :D On takové neviňátko.

Začíná to docela zajímavě, však jsem říkala, že ještě budou litovat že se rozvedli. Však je cesty zase svedly dohromady a má to nějaký účel. Protože všechno v životě co se stane má nějaký smysl, účel a cíl. A i kdyby ho první noc nechtěla pozvat do sprchy, mají ještě spoustu večerů na to, než si Bill bude muset do LA jet vyzvednout zbytek svých věcí :D, protože tam zůstane bydlet :D :D
A co jeho drahý bratr? Tomu se v LA nestýská? Bill vždycky tvrdí, jak Tom bez něj brečí a stále mu volá, dost pochybuju, že teďka Tom doma v LA sedí v klidu :D Horda kapesníčků před ním :D

No nechám se překvapit jak se budou vyvíjet další večery. Asi je nejen těm oběma, ale i nám jasné, že to není jen tak, že se k sobě nastěhovali. Nebo respektive že chtěli toho druhého vůbec u sebe :) ;) Těším se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018