Prosinec 2015

Tom :)

11. prosince 2015 v 15:02 | Crazy.DE.Bill |  - Tom Kaulitz

Vegas, baby! 11.

9. prosince 2015 v 15:00 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Billa jsem ubytovala v pokoji, který sloužil jako pokoj pro hosty. Sice nebyl moc často využívaný, ale teď se hodil. Ukázala jsem mu i zbytek svého bytu - koupelnu, kuchyni spojenou s obývákem, ze kterého vedly dveře na balkon, svou pracovnu i ložnici.
"Máš vážně luxusní byt. To sis vše zařizovala sama?"
Přikývla jsem. "Díky. Pokud budeš chtít kouřit, tak jen na balkoně, ano? A dvakrát týdně mi sem chodí jedna paní na úklid, tak se pokus ji nevyděsit."
"Dobře, dobře. Díky."

Vegas, baby! 10.

7. prosince 2015 v 12:23 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Seděla jsem v kavárně a nervózně bubnovala prsty o hrnek s velkým café latté, které stálo přede mnou. Byla jsem na místě o několik minut dřív, hlavně abych se stihla psychicky připravit na rozhovor s Billem.
Přišel přesně na čas, posadil se naproti mně a usmál se. Na svém vzhledu si nejspíš dal opravdu záležet, hlavně aby ho nikdo nepoznal. "Ahoj. Doufám, že sis po té akci stihla odpočinout."
"Ahoj, ano neboj se. Tak povídej, proč tu vlastně jsi." šla jsem hned k věci.
Bill si objednal kávu a opřel lokty o stůl. "Víš, je to složitější. Já na jednu stranu sám nevím, proč jsem tady. Od té doby, co jsme se viděli naposledy mi přijde, že nic není tak, jak má být. Proto mě nenapadlo nic jiného, než tě najít a zjistit, proč to tak je. Teď si budeš myslet, že jsem blázen." nervózně se zasmál.

Bratři jak se patří :D

6. prosince 2015 v 15:15 | Crazy.DE.Bill |  - Twins

Vegas, baby! 9.

5. prosince 2015 v 13:40 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

První, co jsem po probuzení udělala bylo, že jsem si dala dlouhou sprchu a potom silnou kávu. Nebylo mi špatně, ale cítila jsem se nesvá. Naštěstí jsem měla dnes volno a mohla jsem se jen flákat. Celý den jsem ležela v posteli, sledovala seriály a cpala se. Už dlouho se mi nepovedlo, že bych celý den takhle prolenošila, byla to příjemná změna.
Další den jsem musela zase do práce. Měli jsme schůzi, na které jsme museli projednat spoustu návrhů. Jako poslední se řešil velký večírek pro nové investory, na který jsem úplně zapomněla. Jen jsem za sebou měla úspěšně svatbu Chloe, musela jsem se pustit do dalších příprav, protože jsem to jako vždy měla na starosti. Tentokrát to mělo být ale větší, než obvykle, díky spoustě nových věcí, které jsme chystali, měl stoupnout i počet investorů.

Vegas, baby! 8.

3. prosince 2015 v 14:06 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Odpoledne se přehouplo, slunce pomalu zapadalo za kopec, ale naše zábava stále nekončila. Po obědě, před kterým se mi David snažil zamotat hlavu, jsem se společně i s ním bavila s dalšími lidmi. Byly připravené i různé hry, takže jsem se zatím nemusela znovu ocitnout v jeho úzké blízkosti, jako předtím. Jen mě to rozhodilo. Já nebyla ten typ, kterému zamotá hlavu a může si s ním dělat, co bude chtít.
Večer už jsem si na ten malý incident ani nevzpomněla. Po několika sklenkách šampaňského jsem byla hezky uvolněná, nic mi nedělalo starosti, jen jsem se vesele bavila a užívala si příjemnou společnost. David se konečně taky rozpovídal o sobě, a já měla možnost se o něm něco taky dozvědět. Byl vážně spíš na ty románky na jednu noc. Prý proto, že ještě nepotkal ženu, se kterou by si dokázal představit život. No, na to, že mu je pětatřicet by asi mohl lehce snížit nároky. Tu poznámku jsem si ale raději nechala pro sebe.
"Pojď tančit." vytáhl mě na nohy, když naši novomanželé odtancovali svůj první tanec. Nebránila jsem se, vmísili jsme se mezi ostatní a dál se skvěle bavili. Dokud hráli rychlé písničky, pořád jsem se jen smála.

Některé věci se prostě nemění... :)

2. prosince 2015 v 14:04 | Crazy.DE.Bill |  - Gustav Schäfer
Jakmile jsem viděla tuhle fotku, okamžitě jsem si vzpomněla na jinou, už pár let starou... :D Prostě Gustav... ať čas letí jak chce, nejspíš ho nudí pořád ty stejné věci.. :D :D


Tak... co myslíte? :D


Vegas, baby! 7.

1. prosince 2015 v 13:38 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Moc vám děkuju za komentáře, speciálně Báři a Mintam, jste skvělé :* Vím, že netrpělivě očekáváte, kdy se tam zase objeví Bill.. slibuju, že už to nebude dlouho trvat. :)
Hezké počtení! :)

Jak dny ubíhaly, dařilo se mi postupně na vše zapomenout. Vše, co se stalo, zůstávalo pouhou vzpomínkou, kterou jsem pomalu, ale jistě pohřbívala hluboko ve své mysli. Měla jsem tolik věcí na práci, a to nejen v naší firmě.
Svatba Chloe se kvapem blížila, a já, ani zbytek naší party jsme ji v tom nemohly nechat. Přípravy vrcholily, zbývalo jen několik dní do jejího velkého dne. Kromě spousty starostí jsme se to s ní snažily i užívat. Stále jsem byla v jednom kole, ale měla jsem dobrou náladu, v které jsem se udržovala hlavně díky kamarádkám. Jinak bych se z toho všeho už asi zbláznila.
"Už se ti Lilly pochlubila, koho bere jako doprovod na svatbu?" zeptala se mě Sofie s úsměvem. Lilly stála kousek od nás, takže to slyšela a protočila očima.

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018