Listopad 2015


Vegas, baby! 6.

29. listopadu 2015 v 14:15 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Když jsem seděla v té malé síni na dřevěné lavici, připadala jsem si nesvá. Bylo to zvláštní, u soudu jsem byla párkrát, ale tady to vypadalo jinak. Soudkyně vyslechla nejdřív mě, a mé důvody, proč chci sňatek anulovat, poté i Billa. Museli jsme sledovat video z kaple, které mi už bylo známé. Nebylo mi z toho nejlíp, cítila jsem úzkost. A když zase začala hrát ta písnička, na kterou jsme tančili, otočila jsem pohled k Billovi. Ten se zase díval na mě. Neměla jsem páru, jak si mám jeho pohled přebrat, tak jsem raději sklopila oči.
"Dobře, vážení." promluvila soudkyně, když video skončilo. "Protože ani jeden z vás není občanem tohoto státu, a taky na základě toho, že váš sňatek byl uzavřen pod vlivem omamných látek, nevidím důvod, proč by vaše manželství nemohlo být anulováno. Chcete k tomu ještě někdo z vás něco říct?" podívala se na mě i na Billa. Oba jsme zavrtěli hlavou. "Z moci mi svěřené státem Nevada, prohlašuji váš sňatek za anulovaný." Soudkyně bouchla kladivem, a tím vše potvrdila. Byli jsme zase svobodní.

Band TH

28. listopadu 2015 v 14:16 | Crazy.DE.Bill |  - Band

Vegas, baby! 5.

27. listopadu 2015 v 11:37 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!


Když se mi konečně ozval právník, jen mě to rozčílilo. Kontaktovat pana Kaulitze je prý těžký oříšek. Když si mě taková celebrita mohla bez problémů vzít, nemůže být až takový problém ten sňatek zrušit. Naštěstí pro mě, měla jsem nejlepšího právníka v Německu. Povedlo se mu Billovi dovolat. Stačilo zatahat za pár nitek a připlatit nějaké to euro navíc.
"Jak to myslíte, že pan Kaulitz neměl čas?" zvýšila jsem hlas do telefonu. Chci s ním promluvit sama. Až se mu dovoláte, rovnou mě s ním spojte, budu čekat." nečekala jsem na odpověď a zavěsila telefon. Už to trvalo několik dní, ale jak se zdálo, Bill všechny mé pokusy, jak s ním mluvit, bojkotoval. Ale já se jen tak nevzdávám.
O několik hodin později ale zazvonil telefon, a já byla konečně přepojena na to jediné číslo, na které jsem čekala.
"Halo?" ozvalo se na druhé straně.

Imagine #44 - Tom Kaulitz

26. listopadu 2015 v 15:49 | Crazy.DE.Bill |  Imagines
Tak, touhle krátkou imagine jsem dohnala své resty. Je pro Christine, zadání Tom a překvapení. Budu se těšit na vaše další přání. Hezké počtení. :)


Jsi s Tomem něco málo přes půl roku. Popravdě jsi ani nedoufala, že by to tak dlouho mohlo vydržet, znala jsi jeho pověst, když ses s ním začala vídat. Kupodivu se ale ukázalo, že jeho pravé já je úplně jiné, a proto jsi ho tak milovala.
Teď jsi na cestě k němu, konečně jste po dlouhé době měli trošku času jen sami pro sebe. Když konečně nedočkavě vejdeš do jeho domu, zůstaneš oněměle stát s otevřenou pusou. Už od předsíně vidíš, že celý obývák osvětlují jen světla svíček. Pomalu tam vejdeš, Tom dřepí u CD přehrávače, a nejspíš se tam snaží opravit něco, co mu nefunguje. To jsi poznala z toho, jak naštvaně do toho mlátí.
"Co se to tu děje, lásko?" zeptáš se po chvíli, kdy si tě vůbec nevšiml.
"_____!" vykřikne překvapeně tvé jméno. "Sakra, kolik je? Jsi tu nějak brzy."
Zasměješ se. "Taky tě ráda vidím."
Tom se zvedne, aby tě mohl obejmout a políbit. "Promiň, chtěl jsem tě překvapit." omluvně se na tebe podívá.
"Věř mi, že se ti to povedlo." pohladíš ho po tváři.
"No, tobě ale taky." zasměje se, když vidí, že se vlastně nic nestalo. "Ale ještě jsem udělal večeři. A po ní pro tebe mám ještě pár překvapení...v mé posteli." znovu tě políbí.
"Tak to vážně zírám." obdivně ho poplácáš po hrudi. "A překvapovat se od tebe nechám klidně celou noc."

Blázni vládnou světu :)

26. listopadu 2015 v 13:59 | Crazy.DE.Bill |  - Band

Vegas, baby! 4.

25. listopadu 2015 v 10:22 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Trvalo několik dní, než jsem dostala odpověď na svůj e-mail. Ptali se mě na celá jména snoubenců, kteří měli být oddáni, aby mi video mohli zaslat. Napsala jsem své celé jméno a zamyslela se. Neměla jsem páru, jak se Bill jmenoval příjmením. Proto jsem poslala odpověď jen se svým jménem. No co, maximálně si budou myslet, že umím špatně anglicky.
Byla jsem šíleně nervózní a nedokázala jsem se soustředit na práci, natož na přípravu svatby Chloe. Nechtěla jsem, aby se na mě zlobila, proto jsem se s ní sešla, abych jí pověděla o svých obavách. Už jsem to potřebovala s někým probrat.
"Takže ty jsi pravděpodobně vdaná, a ani neznáš jméno svého manžela?!" shrnula všechny informace do jedné věty. Nebyla překvapená o nic míň než já.

TH live

24. listopadu 2015 v 15:36 | Crazy.DE.Bill |  - Band

Imagine #43 - Bill Kaulitz

24. listopadu 2015 v 13:17 | Crazy.DE.Bill |  Imagines
O další Imagine si napsala Izi, má být s dlouholetou kamarádkou TH, která po koncertě stráví noc s Billem a zjistí, že nemůžou být bez sebe.
Hezké počtení :)


Sedíš v autě už několik desítek minut, když se konečně dveře otevřou a dovnitř nastoupí Bill a hned po něm Tom. Přes tmavé sklo vidíš, že Georg a Gustav nastoupili do auta hned za vámi.
"Jací jsme byli?" usmívá se na tebe Bill. Ještě teď mu září oči jak malému klukovi.
"Perfektní!" ujistíš ho. "Jako vždycky. Jsem na vás vážně pyšná."
"Dneska se nejde spát, musíme oslavit konec našeho turné." rozhodne Tom. Bill není proti, takže hned zavolá Gustavovi a Georgovi, aby s tím počítali. Než dojedete do hotelu, je vše zařízené.
Protože nic nesmíte riskovat, uspořádáte party v hotelovém apartmánu jen pro několik lidí, kteří jsou ochotní se k vám takhle narychlo přidat. To by nebyl Tom, kdyby nezařídil, aby se tam objevilo několik holek, které jako by vypadly z titulek pornočasopisů. Připadáš si vedle nich jako nic, ale ani to tě neodradí, abys se svými nejlepšími přáteli netrávila skvělý večer.
Je už hodně po půlnoci, když se rozhlížíš, abys našla Billa. Už nějakou chvíli jsi ho neviděla. Po těch několika sklenicích alkoholu tě nenapadne nic jiného, než prozkoumat další místnosti. Najdeš ho hned na druhý pokus. Sedí v prázdné ložnici na zemi. Ani světlo tu nesvítí.
"Co tu děláš, Bille?" zavřeš dveře a posadíš se vedle něj.

Vegas, baby! 3.

23. listopadu 2015 v 15:11 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!

Když jsem se znovu probudila, první co jsem viděla byly Billovi oči, které mě sledovaly. "Dobré ráno." zašeptal.
"Dobré." oplatila jsem mu. Přitáhla jsem si deku blíž k tělu, když se na mě takhle díval, připadala jsem si jako pod rentgenem.
"Dáš si snídani?" zeptal se.
Jen jsem zavrtěla hlavou. "Pamatuješ si něco z toho, co se dělo v noci?" zeptala jsem se na rovinu.
Bill se pousmál. "Ani moc ne."
"Tak čemu se směješ?" zvedla jsem obočí.
"Ale... jen se mi vybavilo pár okamžiků..z toho co se dělo tady." sklopil pohled do peřiny. Sledovala jsem, jak mu rudnou tváře. Já určitě nebyla o nic míň rudá než on.

Imagine #42 - Bill Kaulitz

23. listopadu 2015 v 13:02 | Crazy.DE.Bill |  Imagines
Další z mých, skoro tříletých, restů.. :) Tentokrát imagine pro Christine, s Billem a zpěvem.Několik přátel tě vytáhlo na párty do klubu. Moc se ti nechtělo, ale nedali ti pokoj, dokud jsi se neoblékla a nevyrazila s nimi. Neměla jsi jim to za zlé, chtěli ti jen zvednout náladu. Po poslední hádce s Billem jsi vůbec neměla náladu na to být mezi tolika lidmi. Teď se hádáte nějak často, začínáš si myslet, že už tě nemiluje. Už dávno spolu nemáte takový vztah jako na začátku. Asi by ses tomu neměla tolik divit, když už jste spolu přes dva roky.
"_____" osloví tě tvá kamarádka. "Dej si panáka a pojď tančit." usměje se na tebe. Je už mírně opilá, narozdíl od tebe. Ty máš v sobě jen dva panáky, takže do sebe otočíš ten třetí jen pod podmínkou, že do dalšího tě nutit nebudou. Alespoň že tě nenutili, aby ses přidala na karaoke. Ostatní se tím, zdá se, skvěle baví.
"Další písničku jdu zpívat já." oznámí ti. Jen přikývneš a jdeš s ní pod malé podium. Tvá kamarádka zpívá rychlejší písničku, takže se alespoň na chvíli začneš bavit a tančit s ostatními. Už jsi skoro zapomněla na své problémy, ale jen do chvíle, než na podium vstoupí někdo, koho bys nečekala. Jakmile začne zpívat první slova pomalé písničky, zůstaneš stát jako opařená.
Každé slovo tvé nejoblíbenější písničky věnuje jen tobě. Celou dobu z tebe nespouští oči, stejně jako ty z něj. Jakmile dozpívá, seskočí dolu k tobě, na nic nečeká a pevně tě obejme.
"Omlouvám se." zašeptá ti do ucha.
"Já se omlouvám tobě." zabručíš do jeho hrudi. Tak moc ti chyběla jeho vůně.
"Miluju tě, _____. Nechci, abysme se takhle hádali."
"Budeme na tom muset zapracovat. Taky tě miluju." usměješ se na něj a vyhledáš jeho rty.
Vůbec si nedokážeš představit, co bys bez něj dělala. Ani nevíš, jak sis mohla myslet, že už by tě nemiloval. Věříš mu, i on tobě. Dokud oba budete bojovat, spolu vše překonáte. Stejně jako doteď.

Sexy man

23. listopadu 2015 v 11:29 | Crazy.DE.Bill |  - Bill Kaulitz

Imagine #41 - Tom Kaulitz

22. listopadu 2015 v 14:18 | Crazy.DE.Bill |  Imagines
O další imagine si kdysi dávno napsala Simonita:D, takže tady je, s Tomem a doučování angličtiny. Asi jsem to pojala trochu jinak, než bylo myšleno, ale to snad nevadí. :)
Hezké počtení.


Vyčerpaně se opřeš o opěradlo židle, z které tě už začíná bolet zadek, a vždychneš. Dlouho jsi se u doučování angličtiny takhle nezapotila. Tenhle kluk prostě nemá na jazyky talent ani náhodou. Vymýšlí si slova, gramatika je podle něj nejspíš sprosté slovo a jeho výslovnost je katastrofická. Nejradši bys mu vrátila všechny peníze a vzdala to.
"Bože, Tome, takhle to ale nemůžeš říct!" škrtneš mu celou větu, co právě napsal. Máš chuť mu omlátit hlavu o stůl, třeba by se mu v ní rozsvítilo.
"A proč ne?" zeptá se jak malé dítě. Už z toho taky začíná být na prášky. Sedíte tu celé odpoledne, už třetí den po sobě, a snad vůbec v ničem jste nepokročili.
"Protože tohle jsou základy. Nezlob se, ale myslím, že pro tebe bude jednodušší prostě nemluvit." zahodíš tužku na stůl. Víš, že to od tebe nebylo vůbec hezké, ale na tohle nemáš nervy. "Vrátím ti peníze." dodáš nakonec.

Magic! :D

22. listopadu 2015 v 11:09 | Crazy.DE.Bill |  - Animačky TH
http://38.media.tumblr.com/a13f8b91fd6f6bd976d1cf308ceb4354/tumblr_nwxuw2fcHC1qc1sb1o3_540.gif

Imagine #40 - Bill Kaulitz

21. listopadu 2015 v 13:36 | Crazy.DE.Bill |  Imagines
Táákže, mám tu už pár let několik restů s Imagines.. A tak jsem se rozhodla, že i to napravím. :) Vím, že většina lidí, kteří si o imagines psali už ani neví, že to udělali a kdo jsem, ale to neva.. :D Takže tady je první z nich.. K* si o tuto povídku napsala 27. prosince 2012.. no, sice pozdě, ale přece.. :D Téma má být maturitní ples s Billem. Tak tady je.. :)


Jsi děsně nervózní. Máš před sebou maturitní ples, každou chvílí pro tebe má přijet tvůj přítel. Pokaždé, když o něm mluvíš jako o svém příteli, v žaludku tě začne lechtat milion motýlků. I když už jste spolu skoro půl roku, pořád si říkáš, že to musí být jen sen.
Když zazvoní zvonek, s bušícím srdcem a rozklepanými koleny jdeš otevřít. Usmívá se na tebe a vypadá ještě víc sexy, než obvykle.
"Páni _______, vypadáš úžasně." složí ti poklonu místo pozdravu a políbí tě.
"To ty taky." usměješ se na něj.
"Málem bych zapomněl..." podá ti květinu. Znovu ho políbíš a přitulíš se do jeho náruče. Málem zapomeneš, že tu jsou i tví rodiče, kteří netrpělivě čekají, až si budou moct svou dceru a její doprovod vyfotit. Konečně jim zapózujete a vyrazíte na ples. Celou cestu tě Bill objímá a říká ti samá krásná slova. Připadáš si jako princezna.
Když dorazíte na místo a vystoupíte z auta, sleduješ, jak po vás všichni koukají. Až doteď nikdo nevěděl, že tvůj tajemný přítel je Bill Kaulitz. Trošku jsi doufala, že ho nikdo moc nezná, nebo že ho nepoznají, ale jak se zdá, většina lidí moc dobře ví, kdo je.
"_______?" osloví tě jménem, když se posadíte ke stolu v sále. Stočíš k němu tázavě pohled. "Miluju tě." zašeptá, než tě políbí. Připadáš si výjmečně, jako ještě nikdy. A to vše jen díky němu. Je ti úplně fuk, jestli se roznese, že jsi přítelkyně Billa Kaulitze. Když jsi s ním, jsi rozhodnutá postavit se čelem celému světu.

Vegas, baby! 2.

21. listopadu 2015 v 10:45 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
"Mio, okamžitě se vrať k tomu baru! Jak jsi mohla jen tak odejít, když byl tak dokonalej?!" Křičela na mě Sofie, abych jí přes dunící hudbu slyšela. Když jsem holkám řekla, že jsem u baru potkala dokonalého Billa, skoro mě tam odtáhly zpátky. A to jsem chtěla být hodná kamarádka, která si užívá dámskou jízdu, místo aby balila chlapy.
"Fajn, tak jo. Ale neže mi zdrhnete, za chvíli se zas vrátím, jen si s ním pokecám." Souhlasila jsem. Nechtěla jsem trhat partu, ale přece jim nebudu odporovat, že. Vrátila jsem se tedy k baru. Bill ale neseděl na místě, kde jsme se potkali. A nebyl ani jinde u baru. Ani u žádného stolu, na parketě, prostě nikde. Asi po deseti minutách hledání jsem šla zpátky za holkama.
"Proč tu jsi tak brzy?" zeptala se jako první Chloe.

Tom ve svým živlu :)

20. listopadu 2015 v 14:17 | Crazy.DE.Bill |  - Tom Kaulitz

Vegas, baby! 1.

19. listopadu 2015 v 10:52 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
První díl, užijte si ho. :)
"Holky, já jsem tak unavená!" stěžovala si Lilly, jakmile jsme vystoupily z letadla. Cesta byla opravdu dlouhá a náročná. I mě bolelo úplně všechno, ale nemohla jsem se dočkat, až vylezeme z letiště a já vše uvidím na vlastní oči. Nemohla jsem uvěřit, že jsme opravdu tady.
"Taky už chci být v hotelu. Potřebuju sprchu." přidala se k ní Chloe.
"Ale dámy, právě jsme dorazily na místo, kde se sny stávají skutečností. Víte co se říká - co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas. A vy myslíte jen na spánek a sprchu?" smála jsem se. Byla jsem tak natěšená, že jsem únavu dokázala úplně ignorovat.

Design 024

18. listopadu 2015 v 22:25 | Crazy.DE.Bill |  Designy blogu
Zdravíčko, doufám, že nestačíte zírat! :D
Nechci nic slibovat, ale blog se pomalu zase dává do pohybu.. nová povídka, nový design, hodlám dopsat i Imagines, na které už tu jsou žádosti pár dlouhých měsíců.. :D Snad mi to zase chvíli vydrží, nemám zrovna moc volného času, ale blog i psaní mi začalo chybět, tak jsem se do toho pustila.. :)

No, budu ráda, pokud sem ještě občas někdo zavítá.. a doufám, že se nový design aspoň trochu líbí.. :)

Mějte se, Crazy.DE.Bill


Náhled:


Vegas, baby! - prolog

18. listopadu 2015 v 13:39 | Crazy.DE.Bill |  Vegas, baby!
Zdravím vás, vím že můj blog má dlouhodobou krizi, stejně tak i já s nápady.. :D Ale náhodou jsem dostala jeden nápad na povídku... takže jsem se rozhodla vás o ni nepřipravit a tadáá :D
Chtěla bych ji věnovat mé drahé Bí, jelikož je hrozná otrava, a ani po tak dlouhé době mě nenechala usnout na vavřínech a dokopala mě, abych se zase pustila do psaní.. :D Takže, má drahá milenko, vím že jsi zklamaná, že to není s Tomem.. ale příště se to už třeba povede.. :D
Hezké počtení :)


Byl to jen takový hloupý nápad. Jedna z mých kamarádek nám oznámila, že se zasnoubila, a my společně s ní začaly plánovat velkolepou svatbu. Co ale bylo ještě důležitější, naším úkolem bylo uspořádat jí rozlučku se svobodou, na jakou jen tak nezapomene. A taky se nám to povedlo.
Už od střední jsme my čtyři byly nerozlučné kamarádky, i když každá si žila svůj život po svém. Naše nevěsta Chloe milovala děti, takže nikoho nepřekvapilo, když se z ní stala učitelka v mateřské školce. Sofie, družička číslo jedna, byla vždy nejchytřejší z nás, a jako jediná ještě studovala na lékařské fakultě, kde poznala svého přítele. Lilly, druhá družička, bydlela stále u rodičů, protože byla matkou samoživitelkou. Její pětiletý syn jí dával pěkně zabrat. A nakonec třetí družička, kterou jsem byla já, Mia. Už ve 24 letech jsem byla úspěšná podnikatelka. Své práci jsem dávala všechno, kromě ní a mých kamarádek jsem vlastně nic dalšího neměla. Ani jsem to nepotřebovala. Občas jsem si říkala, jestli není na čase chtít od života něco víc. Rodinu, děti, domov. Ale po mých krátkých milostných vztazích, které nikdy nedopadly dobře, jsem na to už prostě neměla sílu. Říkala jsem si, že jsem na to ještě dost mladá. Dělala jsem co mě bavilo, měla jsem to, co jsem chtěla. Měla jsem překrásný byt v centru Berlína, vlastní auto a spoustu peněz, které jsem buď investovala, nebo si ukládala.
Hlavně díky tomu jsme si mohly dovolit tento dokonalý výlet. Las Vegas, jsme tady!

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018