Říjen 2015

Empty spaces 19. KONEC

9. října 2015 v 18:49 | Crazy.DE.Bill |  Empty spaces
Vážení, nebudete tomu věřit, ale po milionu měsíců jsem opravdu tuhle povídku dopsala!!! :D Nejsem si jistá, jestli to ještě vůbec někoho zajímá, ale zvládla jsem to.. :D
Omlouvám se za neaktivitu blogu.. už to asi nikdy nebude jako dřív, sice TH pořád miluju, ale blog už mě tak nějak nebere.. Každopádně kdoví, třeba mi zas někdy rupne v kouli a zas sem něco přidám.. :D :)
Kdyby měl někdo přesto zájem zůstat se mnou v kontaktu, stačí napsat.. :)

Děkuji všem za komentáře a za to, že sem vůbec někdo někdy aspoň koukne :*


Dny ubíhaly a mé plány se pomalu stávali skutečností. Nebyla to úplně procházka růžovým sadem, ale díky správným kontaktům jde vždycky vše. Ještě než se moje agentura rozjela, věděli o ní všichni, spousta známých osobností se mnou chtěli spolupracovat, a to jsem ještě vše ani neodstartovala. Čím dál víc jsem si byla jistá, že jsem udělala správně. Navíc jakmile se vše rozjede, budu mít víc času na Billa, který se mezitím s klukama chystal na nové turné. To mělo začít už za pár dní, odjíždět měli hned po slavnostním večírku na velké otevření mé agentury.
Už jsem si hezky malovala, že než se kluci vrátí, u mě se zatím vše rozjede, abych se pak mohla věnovat jen Billovi a Tomovi.

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018