Listopad 2012

Something like a life 40. - EPILOG

30. listopadu 2012 v 15:01 | Crazy.DE.Bill |  Something like a life
Jak jsem slíbila - tady je ještě epilog. :)
Děkuju vážně moc za komentáře, i ten nejmenší potěší, sejdeme se u další povídky! :) (která bude mít už zítra prolog :D)

Seděla jsem v hotelovém pokoji, Gabriela už usnula v sedě a Tomík mi spal v náruči. Měla jsem co dělat, abych taky neusnula, ale musela jsem to ještě vydržet, než se sem Bill konečně vrátí. Rozhodli jsme se mu totiž vážně udělat překvapení uprostřed turné jeho kapely v Evropě. Díky Tomovi mě pustili na jeho hotelový pokoj a teď jen čekáme, až skončí koncert.
Konečně se na chodbě ozval rachot, jak se kluci vraceli na své pokoje. Bill rozhodně nešel potichu, smál se, když otvíral dveře, ale jakmile nás uviděl, překvapeně zůstal stát s otevřenou pusou.

Malej Tomí :D

30. listopadu 2012 v 14:28 | Crazy.DE.Bill |  - Tom Kaulitz

Miracles Happen 29.

30. listopadu 2012 v 13:28 | Crazy.DE.Bill |  Miracles Happen (by me & Ela)

Když jsem se druhý den ráno vzbudila, dlouhou dobu mi trvalo, než jsem si všechny myšlenky uspořádala v hlavě a taky to, že dneska jdu po tak úžasném víkendu zase do školy. Rychle jsem našla v posteli svůj mobil. Bylo půl sedmé, ten nejvyšší čas, abych vstala.
Přemýšlela jsem, že bych mohla napsat Billovi SMSku, když jsem mu včera u telefonu usnula, ale přeci jen si Bill rád pospí, takže když mu okolo oběda zavolám, bude to ta nejvhodnější doba.
Vylezla jsem proto z postele a rychle se seběhla nasnídat. Překvapilo mě, že kromě hospodyně v kuchyni nikdo nebyl a když jsem se jí zeptala, kde je táta, jen pokrčila s lhostejným výrazem v obličeji rameny a odešla z kuchyně.

I love Tom Felton :D

30. listopadu 2012 v 12:15 | Crazy.DE.Bill |  Fotky - Tom Felton
OK, už vím, co si na tričko napíšu příště :D

Imagine #26 - Tom Kaulitz

29. listopadu 2012 v 21:16 | Crazy.DE.Bill |  Imagines
A tentokrát opět pro Elu na její přání... snad se bude líbit :))*


Jsi se svojí partou kamarádů venku a jen tak se po dlouhé době poflakujete a povídáte si. Skvěle se bavíš, ale jen do té doby, než se vedle tebe objeví Tom.

"Co kdybysme si večer zašli někam na pizzu?" zeptá se tě s úsměvem.

Jen protočíš očima. Jsi poslední z vaší party, kterou on ještě nedostal, která mu nedala ani pitomou pusu a on si pořád nechce dát pokoj. Už tolikrát jsi ho poslala do háje, ale on to pořád nevzdává.

"Co kdybys mi dal konečně pokoj?" podíváš se na něj ošklivě.

"Ale no tak, _____." sleduje tě smutným pohledem. "Co mám udělat, abys mi dala alespoň šanci?"

"Vylez na ten nejvyšší panelák a skoč z posledního patra. Když to přežiješ, tak ti tu šanci dám." řekneš vážným hlasem, aby už konečně pochopil, že nemá cenu se s tebou zdržovat.

"Ha ha, vtipný. No tak, prosím." kouká na tebe psíma očima, jenže na tebe tohle nepůsobí.

Something like a life 39. - KONEC

29. listopadu 2012 v 14:44 | Crazy.DE.Bill |  Something like a life
A je tu poslední díl.. znovu vám chci moc poděkovat za komentáře, protože to vždycky hrozně potěší.. :)
S touhle povídkou se moc těžko loučím, možná taky proto, že to byla moje první povídka, u které jsem psala i 2. řadu.
A tak mě už docela dávno napadlo... co byste řekli na přídavek v podobě 3. řady, která by na tuhle navazovala jen okrajově, protože by byla o Tomovi a hledání jeho pravé lásky? :D :)
Asi by to nebylo na moc dílů, zas tolik jsem nad tím nepřemýšlela. Zajímalo by vás, jestli nakonec třeba skončí s Elou nebo si najde úplně někoho jiného? Budu ráda za všechny vaše názory. :)
A teď už přeji krásné počtení, zítra tu pro vás ještě bude takový menší epilog. :))

V dalších dnech se všechno zdálo o dost hezčí. Bill sice chodil do studia, ale většinou se vracel brzy domů, aby stihl trávit čas s dětmi. Řekl mi všechno o jeho problémech s kapelou, sice jsem mu s tím nedokázala pomoct, ale aspoň jsem věděla, proč se ze studia nevrací s moc dobrou náladou. Naštěstí mu ji dokázali zlepšit děcka a nebo já.
"Už máme stanovený termín pro to nové CD." řekl mi, když se zase vrátil ze studia o něco dýl. Sice ještě dolaďujeme detaily, ale konečně jsme se na všem shodli a vyjde nám už za měsíc a půl." usmíval se.

Kovboj :-*

29. listopadu 2012 v 13:25 | Crazy.DE.Bill |  Tom's dog
Ale má je pěkně na háku..:D

Láska se neptá 2. řada 11.

29. listopadu 2012 v 12:47 | Crazy.DE.Bill |  Láska se neptá 2. řada (by Suzzy)
Autor: Suzzy
> Zbytečně se tu trápíme.
> Ani nevíš, jak moc mi to chybělo.
> Musím tě mít.
> Miluju tě.

Autorka: NaTHalie

29. listopadu 2012 v 11:02 | Crazy.DE.Bill |  Autoři povídek

Osobní údaje

Prezývka: NaTHalie
Blog: Nemám
Dátum narodenia: 5.3.1997
Bydlisko: Slovensko-Trnava

Hudba

Oblúbená skupina: Tokio Hotel
Oblúbená speváčka: Amy Lee (Evanescence)
Oblúbený spevák: Bill Kaulitz
Neoblúbení interpreti: neznášam rytmusa

Imagine #25 - Bill Kaulitz

28. listopadu 2012 v 18:20 | Crazy.DE.Bill |  Imagines
Další imagine s Billem, tentokrát pro mou drahou Elu shledání po letech.. snad se bude líbit. :)Procházíš se po obchodním centru a zaujatě si prohlížíš výlohy obchodů. Hledáš ten správný dárek pro tvou kamarádku, která bude mít za pár dní narozeniny, ale nějak pořádně nevíš, co jí koupit. Zrovna obdivuješ krásný šátek a přemýšlíš, jestli by se jí taky mohl líbit, když v tom se z obchodu někdo doslova vyřítí a skoro tě srazí k zemi.

"Pardon, nechtěl jsem..." hned se začne omlouvat. "_____?" osloví tě jménem a ty se na něj podíváš se zvednutým obočím.

Hned ti dojde, kdo to je. Tvá bývalá dětská láska, chodili jste spolu asi ve dvanácti, pokud se to dalo považovat za chození. Naposledy jste se viděli, když ti bylo čtrnáct, pak jste se s rodiči odstěhovali a vrátili se zpátky až nedávno, po osmi letech. A to už tu on nebydlel, díky své kariéře. "Bille." usměješ se. "Jak jsi mě poznal, po takové době?" divíš se.

Nice Bill :)

28. listopadu 2012 v 14:26 | Crazy.DE.Bill |  - Bill Kaulitz

Something like a life 38.

28. listopadu 2012 v 13:35 | Crazy.DE.Bill |  Something like a life
Děkuju za komentáře!! :)
Zítra se můžete těšit na poslední díl! A pozítří epilog.. :)

V kuchyni jsem strávila snad ještě další půlhodinu, než jsem se odhodlala jít nahoru.Všude už bylo ticho a tma, jen u nás v ložnici svítila lampička. Vešla jsem dovnitř, Bill ležel v posteli, na klíně měl notebook a něco tam dělal. Vzala jsem si věci a šla do sprchy, kteru sem nijak neprodlužovala, aby Bill neusnul dřív, než si promluvíme. Oblékla jsem se, učesala a šla zpátky. Zalezla jsem pod peřinu, ale zůstala jsem sedět.
Bill se pořád věnoval notebooku a ke mě ani nezvedl hlavu. Jako bych snad vůbec neexistovala.
"Bille?" oslovila jsem ho.

Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe

28. listopadu 2012 v 12:11 | Crazy.DE.Bill |  Videa
Miluju ^^ Hlavně když na to paříme s Tommym a je nám fuk, že hraje úplně jiná písnička, protože ten refrén se dá zpívat do čekokoliv :DDDD

Miracles Happen 28.

28. listopadu 2012 v 10:51 | Crazy.DE.Bill |  Miracles Happen (by me & Ela)

Ve studiu jsme zůstali ještě tak dvě hodiny. Nakonec jsem si tam ozkoušela snad všechny hudební nástroje a Bill nebyl pozadu. Nikdy bych neřekla, že v nahrávacím studiu může být taková sranda.
"Teď jsme si tím smíchem prodloužili život, tak o půl roku," políbila jsem Billa na tvář mezitím co on řídil. Bylo něco kolem čtvrté odpoledne a mě už se pomalu, ale jistě blížila ta nepříjemná povinnost, učit se. Naštěstí jsem toho na zítřek neměla až tolik, takže jsem si ještě nějakou tu chvilku mohla nerušeně užívat ten skvělý pocit, být s milovanou osobou.

Imagine #24 - Bill Kaulitz

27. listopadu 2012 v 21:29 | Crazy.DE.Bill |  Imagines
Pro koho jiného, než pro Christine.. :D :))


"No tak zlato, uklidni se." řekne konejšivě Bill. Jenže tato slova tě vždycky spíš ještě víc rozzuří, než uklidní.

"Já ale nechci být klidná!" zvýšíš hlas. "Tobě vůbec nezáleží na tom, co si myslím, hlavně že pro tebe je všechno v pořádku!" dáváš průchod svým emocím. Už je to nějakou chvíli, co se tvůj vztah s Billem neshoduje s tím, jak to s vámi vypadalo v začátcích, opadla ta první zamilovanost a teď začínáš vidět jeho chyby, které ti lezou na nervy. Třeba jako to, kolik času věnuje hudbě.

Vždycky jsi říkala, že nechceš, aby kvůli tobě zanedbával hudbu, ale co je moc, to je moc. Zapomněl na vaše třetí výročí, protože byl s klukama ve studiu a pak si vyrazili na skleničku, zatímco ty jsi čekala doma s připravenou romantickou večeří a těšila se na společný večer. Nakonec jsi usnula na gauči a vzbudila ses až před chvílí, kdy se Bill vrátil domů. A tak tu teď stojíte ve čtyři ráno a dohadujete se.

"Vážně se ti omlouvám." kouká na tebe smutně. "Jsem hroznej, já vím, na takovou velkou věc jsem neměl zapomenout."

10. sebe

27. listopadu 2012 v 17:00 | Crazy.DE.Bill |  10 things I hate about you, Tom Kaulitz
Tak, to je konec, poslední dílek..:) Děkuju moc všem, co to četli a komentovali! :-* Snad se vám povídka alespoň trošku líbila, i když byla pojata neobvyklým způsobem. :)
Sejdeme se u další povídky co nevidět, ještě jednou děkuju! :)
P.S. Bylo tu pár názorů, že byste chtěli epilog. Popravdě moc nevím, co bych tam psala... :D ale když mi poradíte, možná bych něco sepsala... zase se poradím přímo s Tomem.. :D:D

Nenávidím to, jak se na mě díváš. Jak se usměješ a jdeš ke mě.

Nenávidím to, jak mě líbáš.

Nenávidím sebe za to, že tě tak moc miluju a všechny ty nedostatky, které máš, mi jsou ve skutečnosti úplně ukradené, protože ty jsi jen můj a já jsem jen tvoje. Je jedno, jak často na to všechno, co na tobě nenávidím, myslím. Stejně vím, že to nakonec přejdu bez komentáře.

Možná mi ublížíš, možná mě vyměníš za jinou. Co na tom sejde? Teď jsme tu jen my dva. Tvé polibky mi z hlavy mažou všechna ta zlá slova, které bych na tebe za běžných okolností použila.
Opravdu nenávidím kluky, kteří se chovají tak, jako ty - otočí se za každou sukní, myslí si o sobě bůhví co a střídají holky častěji než ponožky.

Jenže já vím, jak to s tebou je. Je to tvůj způsob ochrany sama sebe před okolím. Nechceš, aby se někdo dostal pod tu slupku, pod kterou jsi pustil mě. Pod všechny tyhle věci, které na tobě nenávidím. Pustil sis mě tak blízko, že už o tobě nedokážu ani pochybovat.

'Miluju tě.', ta dvě slova z tvých úst mě donutila, abych se na tebe začala dívat úplně jinýma očima. Abych tě přestala vidět jako toho děvkaře. Abych přestala sledovat, jak působíš na okolí, ale to, jak se chováš ke mě, když jsme tu jen my dva a nikdo jiný nás nemůže vidět.

Básnířka Margarita Aliger jednou řekla: 'Člověk nenávidí z lásky, nikoli z nenávisti.'

Možná měla pravdu. Možná tyhle věci, které na tobě tak nenávidím, nenávidím právě protože tě miluju.

Imagine #23 - Gustav Schäfer

27. listopadu 2012 v 15:25 | Crazy.DE.Bill |  Imagines
A další pro Christine.. tentokrát s Gustavem, snad se bude líbit. :)Jsi hrozně nervózní, stojíš před zrcadlem v krásných plesových šatech a znovu kontroluješ, jestli je vše v pořádku. Jak se zdá, tak vše v pořádku je, ale tobě to prostě nedá. Zkracuješ si tak dobu čekání na Gustava, tvého přítele, který tě má doprovázet na tvůj maturitní ples.
Konečně se ozve domovní zvonek, než se dostaneš ke dveřím, už tam jsou tví rodiče a vesele se s Gustavem vítají, mají ho oba moc rádi.
"Ty jsi tak nádherná." vydechne užasle, když tě uvidí. Hned jde k tobě a na uvítanou tě políbí. "Vypadáš naprosto božsky." usměje se.
"Přeháníš." pousměješ se, ale samozřejmě tě jeho slova těší.
"Ani v nejmenším! Můžeme jít?"
Přikývneš. Tví rodiče vás spolu ještě vyfotí, než vás konečně pustí z domu a vy jedete na místo, kde se tvůj maturitní ples. Všichni se po vás otáčí, a nejspíš to není jen tím, že vedle tebe stojí kytarista slavné skupiny. Pár kamarádek ze třídy se s tebou zastaví na pár slov a všechny hrozně chválí toje šaty, make up i vlasy.
Celý večer probíhá přesně podle tvých představ, skoro celou dobu se od sebe s Gustavem nehnete, ale tobě to tak vyhovuje. Je snad ještě milejší než obvykle.
"Víš, že tě hrozně miluju?" zašeptá ti do ucha, když spolu už po půlnoci tančíte na pomalou písničku.
"A já tebe." zvedneš hlavu a usměješ se na něj, než mu věnuješ dlouhý polibek.

2x twins DSDS

27. listopadu 2012 v 14:18 | Crazy.DE.Bill |  - Twins

Láska se neptá 2. řada 10.

27. listopadu 2012 v 13:54 | Crazy.DE.Bill |  Láska se neptá 2. řada (by Suzzy)
Autor: Suzzy
> ...už to nebude jako dřív.
> Poznám, když se trápí.
> Suzzy se vrací?
> On za nic nemůže.

Věděli jste o Tomovi, že...

27. listopadu 2012 v 12:21 | Crazy.DE.Bill |  Informace, články - Tom Felton
  • Nečetl žádnou Harry Potter knihu, dokud nezačal hrát postavu Draca Malfoye
  • Žertoval, že byl na konci HP v depresi. Přiznal, že je neuvěřitelně štastný za to, že mohl být součáští tohoto dokonalého projektu. S odstupem času si až uvědomil, jakou mají filmy HP sílu.
  • Na začátku nebyl rád, za to, že musí hrát "zloducha". Od okolí nyní slýchá jen chválu za to, že roli zahrál jako doopravdový "zloduch".
  • Postěžoval si na natáčení scén z famfrpálu. Prý ho bolelo pozadí a po natáčení i celý člověk. Řekl, že to bylo velice náročné, sedět na koštěti.
  • Řekl, že James a Oliver Phelps, Matthew Lewis a Daniel Radcliffe byli velcí vtipálci i při natáčení HP. Na place byla vždy sranda. Přiznal, že mu jednou Daniel naprogramoval telefon na turečtinu a Tom z toho pak nedokázal vyjít.

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018