8. I sukničkář umí být romantik.

28. dubna 2012 v 16:09 | Crazy.DE.Bill |  Tom Kaulitz: Jak být správný sukničkář v 10. lekcích
Tento díl věnuji Kiki Smile, Wen a lentilkiss. Děkuju vám za pomoc. :)


Tentokrát jsem nezůstala sedět jen tak na gauči a čekat, až se Tom vrátí z kouřové. Vypnula jsem diktafon a vydala se za ním na malý balkon.

"Nemáš jednu navíc?" zeptala jsem se ho.

Bez řečí otevřel krabičku cigaret, a když jsem si jednu vzala, ještě mi připálil.

"Díky."

"Já myslel, že nekouříš." sledoval mě.

"To jsem neřekla. Jen se nesmí kouřit uvnitř." potáhla jsem z cigarety. "Nebo jak bys řekl ty: Může se tam kouřit, ale jen zdravě."Tom se mému vtipu zasmál. "Učíš se rychle."

"Jo, já vím." chvíli jsem mlčela a vychutnávala cigaretu. "Už nám toho moc do toho rozhovoru nezbývá. Ještě tak na tři lekce a bude to." uvažovala jsem nahlas.

"Škoda. Rád jsem tě vídával hned po ránu. Tvoje rýpání do mě mi bude chybět." řekl s úsměvem. Dělala jsem, že ten sarkasmus v jeho slovech neslyším.

"Mě tvoje blbý kecy taky budou chybět." snažila jsem se znít přesvědčivě, ale cukaly mi koutky.

"Nechceš si třeba někdy vyrazit na drink?" zeptal se naprosto vážně.

Zato já se musela zasmát. "Ty mě zveš snad na rande?" Bylo to docela legrační, když jsem byla jedna z mála lidí, co vědí, že on sám vlastně pořádně neví, co chce. Nikdo nemůže zaručit, že za pár dní nebude zase toužit po tom být svůdníkem a lovit jednu holku za druhou.

Tom ležérně pohodil rameny. "Zvu tě na drink. Neříkám, že to někam musí směřovat. Přece teď víš, jak to se mnou je." nevinně zamrkal a zasmál se.

"Já to asi nebudu moc pokoušet, ale díky." jemně jsem ho odmítla. Nebyla jsem si jistá, že zrovna s ním bych chtěla být někde viděna popíjet, když spolu děláme na tom článku. "Měli bysme se vrátit dovnitř a pokračovat v našem rozhovoru." upozornila jsem ho. Napůl taky proto, abych odvedla jeho pozornost jinam.

"Tak jak chceš." přikývl. Poté típl zbytek cigarety a hodil ho do popelníku. Napodobila jsem ho a společně jsme se vrátili dovnitř.

Usadila jsem se zpátky na svoje místo a Tom taky. Napila jsem se kávy, která už byla studená. Když jsem se podívala na Toma, musela jsem se usmát, když zase upíjel z plechovky.

"Nic neříkej." varoval mě laškovně.

"Ani jsem nic říkat nechtěla." usmívala jsem se. "Raději se vraťme k našemu tématu."

"Dobře, jaké je teď téma?"

Znovu jsem zapla diktafon. "Třeba co ti říká slovo romantika?" culila jsem se. Vážně jsem si nedokázala představit, že by mi zrovna on k tomuhle tématu mohl něco říct.

Nejdřív se zatvářil, jako bych mu řekla, ať mi řekne ludolfovo číslo s dvaceti desetinnými místy, ale pak se usmál tím jeho svůdnickým úsměvem. To musí být nějáký tik, jinak to nevidím. "No, tak jasně že mi to říká hodně. Jen si člověk romantiky při těch holkách na jednu noc moc neužije."

"Třeba někdy nastane situace, že bys pro nějakou holku chtěl udělat romantický večer. Myslíš, že bys to zvládnul sám, nebo bys požádal o pomoc svého bratra?"

"Jasně, že sám. To bych zvládl levou zadní." bouchl se do hrudníku, jako by byl nějáký King Kong. "Náhodou už jsem pár romantických večerů taky zažil."

"Vážně?" zedla jsem obočí. Tak tohle si vychutnám. "A tos je připravoval ty a nebo tvoje oběť?"

Přo slově 'oběť' se napřímil. "Jakápak oběť. Dali jsme si rande u mě doma, já to nachystal a bylo to."

"Cos přesně nachystal?" vrtala jsem se v tom dál.

"Večeři, potom jsme šli ke mě do pokoje, kde svítily jen svíčky, koukali jsme se na film, mazlili. No znáš to."

Obočí mi vylítlo ještě výš. "Ty umíš vařit?"

"Já nevím, čemu se pořád divíš." kroutil pobaveně hlavou. "Jasně, že umím. Špagety. Nebo těstoviny. Umím několik druhů omáček, to by ses divila."

"No to bych se vážně divila." smála jsem se. Chtěla bych ho vidět v roli kuchařky, co se motá kolem sporáku.

"Hele, nesměj se mýmu kuchařskýmu umění. Někteří kluci neuvaří ani čaj. A já zvládám těstoviny levou zadní." hrál uraženýho.

"Ale prosímtě." zašišlala jsem na něj. "Dobře, tak zpátky k tématu. Skončila ta tvoje romantika vždycky v posteli?"

Bylo mi jasný, jaká je odpověď na otázku, ještě před tím, než jsem viděla jeho vše říkající výraz v obličeji. Ani mi nemusel odpovídat.

"Takže to vážně skončilo vždycky v posteli." usmívala jsem se. "Že se vůbec ptám." mluvila jsem si spíš pro sebe a dělala si poznámky.

"No co, kde jinde by to skončilo. Možná ještě ve sprše."

To už jsem se vážně musela smát. Vůbec jsem si nedokázala představit, že bych měla žít tak, jako on. "A tomu říkáš romantika."

"Byla to romantika!" bránil se. "Stejně to skončí skoro vždycky u sexu." ušklíbl se.

"To není pravda. Záleží to spíš na tom, s kým jsi a jak moc je nadrženej. U tebe by to jinde ani skončit nemohlo." zase jsem si do něj rejpla.

"To doufám do toho článku psát nebudeš." podíval se na mě.

"No nevím, to se teprve uvidí." pokrčila jsem rameny. "Prosímtě, neboj se pořád. Nejsem amatér."

"Fajn. A doneseš mi ještě colu, prosím?" prosebně se na mě podíval.

"Když tak hezky prosíš." usmála jsem se a zvedla se.

"A taky by bodly nějáký sušenky nebo něco." křiknul na mě, když už jsem byla ve dveřích.

"Jasně!" křikla jsem zpátky, i když jsem mu chtěla spíš nabídnout, že bych mu místo toho dala jednu po hubě. Jen tak pro legraci.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Čteš povídku Tom Kaulitz: Jak být správný sukničkář v 10. lekcích?

Ano

Komentáře

1 Jennifer Kaulitz :) Jennifer Kaulitz :) | E-mail | Web | 28. dubna 2012 v 16:17 | Reagovat

Posledná veta :D Zomrela som :D :D Perfektná časť :)

2 báři báři | Web | 28. dubna 2012 v 16:17 | Reagovat

:D :D :D on by levou zadní zvládl všechno. Hmm, takže ji pozval na drink. Jenom aby nechtěl světu ukázat, jak se změnil, právě s autorkou článku o něm :D :D No to by bylo teprve tóčo. Ať není hloupá a jde na ten drink, sakra :D :D Přece ho musí poznat líp. A neznamená, že by hned s ním byla viděna, když by ten drink byl třeba u něho nebo ní doma :D :D Chci další kapitolu co nejdřív, nejlépe zítra, jinak nezveřejním ani já. Je ti to jasné? :D

3 Bubbly Bubbly | Web | 28. dubna 2012 v 18:37 | Reagovat

Poslední hláška mě rozdrtila! Padla jsem z tebe na prdel a to doslova, když jsem se skutálela z gauče :-D :-D
A co se týče Toma v roli romantika - žádný problém, že jo, Tome? Není nic, co by naše hvězdička nezvládla... Ale pořád čekám na něco... prostě něco. Že se mezi nima něco stane, něco luskne. Nebo to bude prostě jěnom rozhovor a pak ádié, uvidíme se teď a možná za dva roky? :-D
Já ti nevím, ale povídka je to prostě vymazlená, to je fakt... :) Už se moc těším na další díl a na další salvu hlášek, co mě zabijou :-D
P.S. Jen tak mimochodem, bejt tvoje učitelka, dostaneš takový bůro, za ty chyby a překlepy :-P

4 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 28. dubna 2012 v 21:36 | Reagovat

Ještě jim to tam bude vyžírat :D:D:D Ať jde domu a uvaří si ty svoje slavný těstoviny :D:D:D:D Tak jsem si tak myslela, že přijme jeho pozvání na drink a třeba právě Alison bude ta holka která bude stát zato aby s ní byl dýl :D:D:D ALe jak tak koukám, tak jsem myslela špatně :D:D:D Každopádně se nemůžu dočkat dalšího dílu :P E.

5 teress teress | 28. dubna 2012 v 22:07 | Reagovat

neskutečný :D  :D dostalo mě to, tlemím se tady jako blázen :D  :D  :D pan Kaulitz se nám vybarvuje, romantik se svíčkama :D  :D
Ale tak, přece by ho Ali neodmítla, když už se tak snaží chudáček, by jí uvařil ty špagety s kečupem nebo...špagety s kečupem nebo pro změnu opět špagety s tou jeho "omáčkou" :D a třeba by i skončili v tý sprše :D  :D aa, už se těším na další díl :-D

6 Kiki Smile Kiki Smile | Web | 29. dubna 2012 v 12:06 | Reagovat

:D skvělý díl :D nemálo jsem se zasmála :D  
Dík :) už aby tu byl další díl :D :D

7 KačenKa KačenKa | E-mail | Web | 29. dubna 2012 v 13:52 | Reagovat

kloubouk dolů :)) a další díl ! :))

8 emma emma | 29. dubna 2012 v 20:58 | Reagovat

Normalne mi je tazko vybrat naj epizodu vsetky su super :)

9 Wen Wen | Web | 29. dubna 2012 v 21:01 | Reagovat

Díky :* MOC :D lxuus dílek :) z kouřové :) To yb mě nenapadlo :d Oběť :D ten tvůj styl :* ŽERU :D

10 Mintam Mintam | Web | 2. května 2012 v 17:06 | Reagovat

Oh konečně ! :D A já čekala tak dlouho, než si budu moct zbývající díly dočíst! Znáš mojí situaci ;), a s internetem je to tady špatné, ale pořád lepší něco, než nic :) Stejně se omlouvám, že jsem se sem nedostala dříve, ale věř mi, měla jsem depku :D
Jak píše Emma- nedá se vybrat skvělej díl, protože jsou skvělí všechny! :) :-* Miluju to, a měla bych si skočit do města, ale ne, obětuju ten čas čtením těch posledních dílk :-*
Čekala jsem, kdy ji Tom pozve na drink, to by jinak nebyl ani on :D A dočkala jsem se :D Tom a romantickej večer...musel jsem si udělat velkou pauzu, abych si to předsavila a pak, abych se mohla přestat smát a číst dál :D:D:D Dokonale popsané :-* Miluju to miluju to miluju to :-* Koukej se rychle vrhnout na nějaký další skvělý projekt, abych než dočtu do desátého dílu je :D :-*

11 Christine Christine | E-mail | Web | 3. prosince 2012 v 14:40 | Reagovat

No to je naprosto BOMBASTICKÉ!!! :D:D navíc prostě jak se Tom chová jako suverén a ono mi to přijde, že je to jenom taková slupka, aby mu nikdo neublížil...:D navíc jak se Ali podivila, že umí vařit...:D jako bych viděla její výraz...:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018