Březen 2012

Nights in Los Angeles - 39. díl

31. března 2012 v 22:27 | Crazy.DE.Bill |  Nights in Los Angeles (Crazy.DE.Bill & Bubbly)


Gabrielle & Tom


Tom položil Elle do své postele a sundal jí boty. Přehodil přes ní deku, a pak se posadil na kraj postele. Rozhlédl se po pokoji, vypadal úplně stejně, jako když tu byl naposledy. Jenže teď to tu bylo stokrát hezčí, protože tu s ním teď byla osoba, pro kterou by udělal cokoliv na světě. Třeba se nechal u zavřít. Musel se nad tím usmát, teď už to bylo docela legrační, když neseděl v té špinavé cele a nečekal, co s ním vůbec bude.

Eminem - Without Me

31. března 2012 v 17:01 | Crazy.DE.Bill |  Videa
Jsem si zavzpomínala na starý časy.. :D

Miracles Happen 1.

31. března 2012 v 14:37 | Crazy.DE.Bill |  Miracles Happen (by me & Ela)


Být dcerou ředitele a zároveň předsedkyní studentstva na střední škole, kde právě studuji poslední rok, pro mě bylo něčím jako splněný sen. Všichni mě obletovali, sledovali co si oblékám, jaký účes si udělám i všechno ostatní, co dělám. Už od prváku vyhrávám korunku královny plesu, a díky tátovu bezednému kontu si můžu dovolit co chci. Mám vše, na co si vzpomenu a proto mě mají lidi rádi. A taky proto, že dělám bezkonkurenční mejdany. Ne že by mi na někom z těch pitomců od nás ze školy záleželo, ale bez jejich podlézání bych nebyla tam, kde jsem teď a oni by beze mě byli ztracení.

Perfection ^^

31. března 2012 v 12:43 | Crazy.DE.Bill |  - Bill Kaulitz

Vstup zakázán 3.

31. března 2012 v 10:11 | Crazy.DE.Bill |  Vstup zakázán (by Pája)
Autor: PájaSedneme si k večeři, na našem pokoji
"Zlato, držíme se toho, že si říkáme všechno, že jo?!" koukne na mě Majkl
"Samozřejmě.."
"Tak mi řekni, co se stalo, že tě to proměnilo v tuhle stvůru."
"Co? O čem to mluví.." nedořeknu a Markus mi položí prst na ústa
"Bývala si tak nádherná osoba, milovala si vše kolem sebe, a nikdy by si takhle nikomu vědomě neublížila.." řekne
"To jsem si akorát hrála na někoho kdo nejsem, pod vlivem otce, než jsem se z toho vzbudila.."
"To si říkej třeba novinářům, já vím, že se něco muselo stát, takže, i když si to předtím nikdy nikomu neřekla, tak teď je největší čas dát vše do pořádku, a nastolit v tvém životě rovnováhu, budeš pořád chodit na party, pořád štvát tátu tím, jaké kluky si budeš vybírat, ale přestaneš ubližovat těm klukům, kteří si to nezaslouží, tak mi to řekni.."

Happy Birthday, Georg :)

31. března 2012 v 10:06 | Crazy.DE.Bill |  - Georg Listing
Našemu Geovi je dnes už čtvrt století.. :D hned mi je líp.. :D Ale né, samozřejmě mu přeju všechno nej, ať ho Tom moc neprudí, ať mu to dlouho vydrží s tou jeho a brzo má kopu dětí už na to má věk :D:D:D:DA hlavně ještě další úspěchy s TH :)

Bill - Germany's Next Topmodel

30. března 2012 v 18:18 | Crazy.DE.Bill |  - Bill Kaulitz

Co všechno si musíme vytrpět, než budeme šťastní! 55.

30. března 2012 v 16:56 | Crazy.DE.Bill |  Co všechno si musíme vytrpět, než budeme šťastní! (by Marťa)
Autor: Marťa
"Vůbec se mi tam nechce" "to ti věřím lásko, ale aspoň na chvilku tam musíme jít" "tak dobře" řekne mi s povzdechem a oblíkne si šatky, protože je stejně teplo. Já si obleču lehkou košilu a volnější rifle. Pak se ještě navoním a otočím se na Abi "Sluší ti to lásko moje" usměju se na ni "No děkuju, ale nevím jestli to zvládnu" "miláčku budu tam s tebou a kdyby ti nebylo dobře tak si půjdeš lehnout. Jen abys tam an chvilku byla" "já vím" odpoví mi a dá mi pusu. Pak už jdeme spolu dolů. Jak jsem si všiml tak Tom už stačil přivítat první hosty. Pomůžu Abigail až na zahradu a sednout si tam kde budeme sedět. "Zlato já jdu za klukama. Hned se ti vrátím" "nemusíš lásko. Já to tady zvládnu. Navíc je tady tvoje mamka tak si v klidu popovídáme. Běž se bavit….pořád se o mě staráš tak teď ti dávám možnost aby ses šel bavit"

Kdo je největší kecal? :D

30. března 2012 v 14:51 | Crazy.DE.Bill |  - Tom Kaulitz

Pictures of my Life 23.

30. března 2012 v 13:38 | Crazy.DE.Bill |  Pictures of my Life (by Bubbly)
Autor: Bubbly
Konečně.
Konečně jsem stála na letišti, měla za sebou odbavení zavazadel, která jsem vlastně neměla, a čekala, až budu moci nastoupit do letadla, které mě odnese přímo do Los Angeles, kde na mě budou čekat dvojčata. Nejdřív jsem tomu pořád nemohla uvěřit. Nikdy by mě nenapadlo, že se v tomhle životě podívám za hranice Evropy a teď? Teď nejsem schopná ani v klidu sedět, jak moc se těším. Neumím si ani trochu představit, jaké to tam je. Samozřejmě, že to bude jiné, než co jsem poznala dosud, ale o kolik jiné? Jediná věc, kterou jsem si jistá, je, že je to město gigantických rozměrů a já nebudu moct sama vystrčit noc, abych se náhodou někde neztratila za rohem. Jsem totiž schopná se ztratit i ve vlastním pokoji.

Vstup zakázán 2.

29. března 2012 v 15:56 | Crazy.DE.Bill |  Vstup zakázán (by Pája)
Autor: PájaZásada číslo jedna: Vždy mít rezervovaný pokoj v hotelu!

Na tomhle klukovi bylo hned od začátku poznat, že je trošku stydlivý, věděla jsem přesně co dělat, ten příběh o tom, jak mě nedávno opustil přítel, potom co jsem ho načapala v posteli s jinou a tak, nešla jsem až moc do podrobností, stačilo se jenom otevřít a pak přehodit téma, začít vyzvídat, nenápadně opíjet a šlo to jako po másle, udělal by i to co nechtěl, což jsem si docela jistá, že do klubu nepřišel aby s nějakou skončil v posteli. No.. Stalo se. Ráno, hned po osmé jsem se oblíkla a došla si na snídani, tam jsem byla až do desíti, četla noviny, vzdělávala se. Pak jsem se vrátila podívat se do pokoje, jestli už je prázdný. Byl. Na nočním stolku ležel papírek s telefonním číslem. Naiva…

Tom's dog :)

29. března 2012 v 14:53 | Crazy.DE.Bill |  Tom's dog

30 - "Spěchám, sorry." *KONEC*

29. března 2012 v 13:28 | Crazy.DE.Bill |  Katastrofa jménem Jeannette (by Báři ツ)
Autor: Báři ツPřišla jsem do šatny a otevřela svou skříňku. Znervózňovalo mě, jak mě Tom pořád sleduje.
"Děje se snad něco?" Zeptala jsem se.
"Dívám se, jak jsi ještě víc zkrásněla. A to jsem myslel, že to ani není možné." Usmál se.
"Tome, jestli jdeš na ředitelství, tak běž. Já se musím ještě připravit do školy."
"Nikdy ses do školy nepřipravovala." Strčil si ruce do kapes.
"Časy se mění." Pokrčila jsem rameny.
"A jak vidím, tak ty ses změnila hodně."

Pictures of my Life 22.

28. března 2012 v 19:02 | Crazy.DE.Bill |  Pictures of my Life (by Bubbly)
Autor: Bubbly
Dny.
Utíkaly pomalu, byly dlouhé a nudné. Přesto, že jsem měla stále co dělat, mohla jsem si číst, mohla jsem mluvit s jednou mladou sestrou, která mi přicházel dávat léky, mohla jsem neustále mluvit s Billem, pokud neměl nějakou práci, jsem se nudila. Ležela jsem na posteli, dívala jsem se na strop a v duchu si stěžovala, jakou mám v životě smůlu, nebo popřípadě, proč jsem se rozhodla na tenhle výlet jet. Kdybych tu nebyla, nespadla bych z pódia a nemusela tu teď ležet. Měla bych pořád ten obyčejný život, ačkoliv jednu věc bych asi neustále postrádala; přítomnost dvojčat.

Autorka: Pája

28. března 2012 v 16:50 | Crazy.DE.Bill |  Autoři povídek

Osobní údaje

Přezdívka: Cukřík
Blog: www.youshoulsmileverytime.blogspot.com
Datum narození: červen 1992
Bydliště: Německo
Kontakt (FB, mail, icq...): crazying@seznam.cz

Hudba

Oblíbená skupina: Muse, Simple plan, Kabát, Lovex, Tokio Hotel
Oblíbená zpěvačka: Pink, Charice, Christina Grimmie
Oblíbený zpěvák: Pepa Vojtek
Neoblíbení interpreti: hmmm... Neexistuje..


Hej ty! Plácni mě! :D:D

28. března 2012 v 15:45 | Crazy.DE.Bill |  - Bill Kaulitz
Co na tom, že v téhle době ještě u Billa zadek znamenal něco, co jsme si mohli jen představovat.. :D:D:D

Co všechno si musíme vytrpět, než budeme šťastní! 54.

28. března 2012 v 14:17 | Crazy.DE.Bill |  Co všechno si musíme vytrpět, než budeme šťastní! (by Marťa)
Autor: Marťa
Pak si připnu hodinky na ruku a otočím se, že vyjdu ven z koupelny, ale stojím tam Abi a je opřená ramenem o futra u dveří "sluší ti to lásko" usměje se "děkuju…tobě to přece taky sluší s tím bříškem" dojdu k ní a pohladím ji bříško a pak ji políbím "vrať se nám brzo" "neboj Abi…vrátím se brzo…budu za váma spěchat" "no to zas nemusíš…jeď prosím tě opatrně. Nechci, aby se opakovalo to co předtím. To bych asi znova nezvládla" "tak to já taky ne. Stačilo mi jednou, že jsem ztratil paměť. Víckrát už to nechci zažít" nadechnu se a zaženu ty škaredý vzpomínky. Dám Abi pusu a pak jdu do pokoje a ještě se navoním a vezmu si sluneční brýle a tašku s věcma. "Tak se mi tady opatrujte. Miluju tě a toho prcka taky" dojdu k ní a políbím ji "neboj….budeme odpočívat. Taky tě milujeme tatínku" usměje se na mě Abi a hladí si bříško "Tak ahoj" "ahoj" odpoví mi a já jdu už dolů. Seběhnu schody, obuju si svoje značkový Adidasky a vyjdu ven.

Something like a dream 14.

27. března 2012 v 18:52 | Crazy.DE.Bill |  Something like a dream

Při Billových polibcích jsem se rozpouštěla pořád stejně, nebo snad každou vteřinou čím dál víc. Bylo to něco úplně jiného, než jsem znala od Simona. Billovi polibky byly vždycky něžné a cítila jsem z nich lásku. Taky jsem milovala, když mě jen obejmul. Nebylo to majetnické gesto, jaké mi předváděl vždycky Simon.

Naši 'intimní chvilku' přerušilo hlášení, že máme nastoupit na náš let. Naštěstí jsme během pár minut mohli v letadle navázat tam, kde jsme skončili.

Vstup zakázán 1.

27. března 2012 v 16:09 | Crazy.DE.Bill |  Vstup zakázán (by Pája)
Autor: Pája"Ahoj Stefanie, tak přece jenom si dorazila!" obejme mě moje teta.
"Ano, nakonec jsem to stihla." řeknu a dávám si pozor, aby každé slovo znělo přesně, tak jak má znít. Vznešeně..
"Dovol, abych ti představila Markuse. Mého přítele.." řeknu
"Ach, ano Markus, pamatuji si, jak si o něm minulé léto mluvila. Velice mě těší Markusi." řekne a podá mu ruku
"Mě též, paní Josee." řekne Markus

29 - "Moc mě rozmazluješ."

27. března 2012 v 15:46 | Crazy.DE.Bill |  Katastrofa jménem Jeannette (by Báři ツ)
Autor: Báři ツ
Už utekla spousta času. Ve škole jsem se zlepšila. Máma byla na mě pyšná. Pravda, teď jsem měla času na rozdávání. Suzie se tak nějak začala bavit s ostatníma holkama, od doby, co jsem spíš čas trávila s ním a jeho bratrem. Takže jsem s ní sice seděla v lavici, ale skoro jsem si s ní neměla co říct. Škoda, dřív jsem s ní prokecala celé přestávky a dokonce ani hodiny nám nestačily k tomu, aby

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018