Leden 2012

1 - "Nettie, jsi to ty?"

31. ledna 2012 v 17:52 | Crazy.DE.Bill |  Katastrofa jménem Jeannette (by Báři ツ)
Autor: Báři ツ


Uvelebila jsem se v poloprázdném autobuse. Cesta do školy mi trvá kolem 20 minut, ale i to stačí na to, abych se hezky prospala. Včera jsem toho moc nenaspala a teď jsem byla unavená. Zavřela jsem oči a nechala se unášet na vlnách vzpomínek na ten nádherný sen, který byl tak hrubě ukončen zvoněním budíku. Vždycky jsem říkala mámě, ať se přestěhujeme blíž ke škole. To teď ale půjde dvakrát hůř, když má máma nápadníka... Ale je s ním šťastná. A tak jsem šťastná i já.

Selena Gomez shoot 104

31. ledna 2012 v 16:08 | Crazy.DE.Bill |  Selena Gomez
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.comimagebam.com

Láska nebeská 37.

31. ledna 2012 v 14:48 | Crazy.DE.Bill |  Láska nebeská (by Beatriz F.)
Autor: Beatriz F.
16. září 2021
"Blahopřeji, jste těhotná, slečno," řekne doktor a vytáhne ze mě vaginální ultrazvuk. Řekl přesně to, v co jsem doufala, že neřekne. "Ne, já ne. Já nemůžu být těhotná," snažím se ho přesvědčit o tom, že se jistě spletl. Já nemůžu být těhotná. Právě teď mě zachvátila panika. "Zatím se oblečte, já za chvíli přijdu a všechno Vám řeknu a vysvětlím," umyje si ruce a odejde. Ještě chvíli sedím na křesle u ultrazvuku a snažím se z toho vzpamatovat. Zhluboka dýchám a dívám se na obrazovku, kde se něco malého objevuje.

Kytarista :)

31. ledna 2012 v 13:36 | Crazy.DE.Bill |  - Tom Kaulitz

Keep smiling! :D

30. ledna 2012 v 16:34 | Crazy.DE.Bill |  Funny ☺

Happily Forgotten Memories 25.

30. ledna 2012 v 15:36 | Crazy.DE.Bill |  Happily Forgotten Memories (by Crazy.DE.Bill & Bína)


Písnčka nehrála snad ani patnáct vteřin, když jsem na bocích ucítila něčí ruce. Pro jistotu jsem se otočila, abych se ujistila, že to je Tom. Naštěstí to byl on, takže jsem se nebránila, aby se ke mě přitisknul a vystřídal Sar. Ta se teď prozměnu věnovala Billovi. Tom si mě k sobě přitáhl co nejblíž, a tak jsme spolu tancovali. Ten alkohol v něm odhaloval stránku, kterou jsem ještě neznala, ale ani já po té vodce s džusem nebyla zrovna klidná. Proto jsem tomu nevěnovala pozornost a užívala si.

Když písnička skončila, Andy si zase vyžádal pozornost dvojčat, takže jsem zase zůstala jen se Sar. Sedli jsme si v kuchyni a povídali si, kolem nás byl celkem klid, takže jsme si ani moc nevšímali, co se děje kolem. Až když snad všichni, co tu byli začali něco skandovat a přeřvávat hudbu, jsme se vrátili do obýváku, a tam se nám naskytl dokonalý pohled. Tom s Andym stáli na stole, v rukách místo mikrofonů flašky, a když začala hrát ta správná písnička, dali se do zpěvu.

Návštěvnost za týden 23.1. 2012 - 29.1. 2012

30. ledna 2012 v 14:11 | Crazy.DE.Bill |  Návštěvnost
Pondeli: 178
Utery: 161
Streda: 162
Ctvrtek: 176
Patek: 188
Sobota: 167
Nedele: 201

Celkem: 1233

Autorka: Báři ツ

30. ledna 2012 v 13:58 | Crazy.DE.Bill |  Autoři povídek

Osobní údaje

Přezdívka: Báři
Blog: designed-to-kill.blog.cz
Datum narození: 20.01.1992
Bydliště: Jihomoravský kraj
Kontakt (FB, mail, icq...): icq dvakrát nepoužívám, mail b.mecki@seznam.cz, stejný je i na FB

Hudba

Oblíbená skupina: TH, Green Day, HIM, SOAD, Iné Kafé, Guano Apes, Divokej Bill, Horkýže Slíže
Oblíbená zpěvačka: Nicole Kidman, Rihanna
Oblíbený zpěvák: Robbie Williams, Alexander Rybak
Neoblíbení interpreti: Lady Gaga, Katty Perry, Justin Bieber

Co všechno si musíme vytrpět, než budeme šťastní! 25.

30. ledna 2012 v 13:17 | Crazy.DE.Bill |  Co všechno si musíme vytrpět, než budeme šťastní! (by Marťa)
Autor: Marťa
Ráno se probudím a cítím, že jsem spal celou noc nahej. Přetočím se a otevřu oči. Abi sedí nade mnou a pozoruje mě "dobré ráno lásko" "dobré" odpovím a podepřu se na loktech. "donesla jsem ti snídani" "jé díky, ale to jsi nemusela" usměju se a sednu si. "já jsem chtěla" řekne a položí mi tác na nohy a já začnu jíst "ty už si jedla?" zeptám se jí s plnou pusou "jo já jsem jedla když jsem ti to šla chystat" "aha tak jo" řeknu a dojím to…Abi to vezme a já jdu do koupelny.Vykonám ranní hygienu a vyčistím si zuby. Pak se vrátím do pokoje a dám si čistý boxerky. Obleču si tričko a tepláky a mezitím se vrátí Abi, ptž byla odnést ten tác. Sednu si ke stolu a zapnu si notebook. Abi mě obejme ze zadu "na co se jdeš dívat?" "jen si chci zkontrolovat maily" řeknu a pohladím ji po ruce.

Der Schmetterling.! (2. řada) 35.

29. ledna 2012 v 15:45 | Crazy.DE.Bill |  Der Schmetterling.! 2. řada (by Bína)
Autor: Bína


Tom se nadechoval jako že něco poví, ale než tak učinil přerušil ho zvuk mého mobilního telefonu. Rychle jsem po něm zašátrala v kabelce, a když jsem na displayi viděla blikající jméno: Chris, ztuhla ve mě krev.
Jedním stisknutím tlačítka, jsem hovor ukončila ještě dřív, než začal a nevrle jsem telefon vrátila zpět do kabelky.
"Proč jsi to nevzala? Mě by to nevadilo." podezřívavě si mě Tom změřil pohledem a napil se kávy, kterou mu před malou chvilkou donesla servírka.

Taylor Lautner shoot 042

29. ledna 2012 v 14:07 | Crazy.DE.Bill |  Taylor Lautner
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Láska nebeská 36.

29. ledna 2012 v 12:25 | Crazy.DE.Bill |  Láska nebeská (by Beatriz F.)
Autor: Beatriz F.
27. srpna 2021 (o sedm let a pár měsíců později)
Tak Tom zase odjíždí. Jsme spolu již sedm let, ale každý stále žije ve svém. Já v New Yorku a on v Los Angeles. Dokonce ani kartáček u sebe nemáme. Jen občas se stane, že u sebe něco zapomeneme. Jinak se náš vztah nikam nepohnul. Miluju Toma, jak nejvíc to jde, ale stěhovat se nechci. Mám tady rodinu a on se zase nechce stěhovat do New Yorku kvůli Billovi. Ten zase nechce do města s velkými domy, jak mi to jednou naznačil. Miluje výhled na nápis Hollywood.

Blbinky na koncertě :D

29. ledna 2012 v 10:23 | Crazy.DE.Bill |  - Gustav Schäfer

Something like a dream 2.

28. ledna 2012 v 18:43 | Crazy.DE.Bill |  Something like a dream
Bylo skoro půl deváté, když jsem si po několika dnech znovu stoupla před mikrofon a bylo mi dovoleno předvést, co ve mě je. Většinou jsem zpívala osvědčené písničky, které chtěli zdejší štamgasti slyšet, sem tam jsem ale přidala něco nového. Hudba se pouštěla přes přehrávač, takže si to stačilo zařídit.

Po poslední písničce jsem sklidila potlesk a od některých i hlasité hvízdání. Josh mi hned zaplatil, za každé vystoupení mi dal dvacet dolarů, což pro mě bylo dos dobré. Šetřila jsem jako blázen, a tak se mi hodil každý cent navíc.

Nice Georg :)

28. ledna 2012 v 15:23 | Crazy.DE.Bill |  - Georg Listing

Co všechno si musíme vytrpět, než budeme šťastní! 24.

28. ledna 2012 v 13:41 | Crazy.DE.Bill |  Co všechno si musíme vytrpět, než budeme šťastní! (by Marťa)
Autor: Marťa
O MĚSÍC POZDĚJI
Už jsem doma z nemocnice. S Billem normálně chodím dál a on se mi snaží všechno vynahradit. Jen mám o něho trochu strach, ptž si stále stěžuje na bolesti hlavy a to už si vzpomněl na všechno. Pořád bere nějaký prášky až je mi to divný, ale zatím ho nechávám. Hlavně, že mu ty prášky pomáhají a nebolí ho tolik ta hlava. Nohu už má jakž takž v pořádku, ale ještě chodí o berlích. Teď jsem u něho. Sedíme na sedačce a já ho hladím po bříšku "je mi s tebou krásně lásko" "mě s tebou taky a jsem rád, že jsem si na všechno vzpomněl a mám zase tebe." Já se jen usměju, natáhnu se a políbím ho. Pak se na něho zase podívám "je čas na rehabilitace nohy" "ne já nechci" zamračí se "Bille, ale nemůžeš tady jen tak sedět a nic nedělat. Chceš abys byl už zdravej abys mohl chodit normálně. Tak musíš pro to taky něco udělat." Řeknu "no tak jo" dá si tu bolavou nohu na moje nohy a já mu začnu tu nohu protahovat, tak jak mu řekli. Jen vidím jak má zavřený oči a svraštěný čelo, ptž ho to bolí.

Mix vtipů :)

28. ledna 2012 v 11:14 | Crazy.DE.Bill |  Funny ☺
Je království, v něm jeden král, který má pohlednou dceru na vdávání. Hrnou se princové, nápadníci a princezna, aby si vybrala, se jde s každým projít zámeckým parkem. Ale je tu problém, ona se vždy vrátí sama, o princích ani vidu ani slechu. To nápadníky odradí a už se nehrnou, král je zoufaly a tak vyhlásí: "Dám princeznu za ženu a půl království tomu, kdo se z parku vrátí." Přihlásí se Honza, že to zkusí. Tak tedy jo: Procházejí se s princeznou v parku, když přijdou k jezírku s krokodýlama. Princezna si sundá z prstu prsten a hodí ho do jezírka a říká Honzovi: "Vyndej ho!" Honza ho vyndá, princezna potěšeně: "No vidíš, a ti blbci tam skákali..."


Sedí voják na pařezu a cucá patronu. Najednou patrona bouchne a
roztrhne mu pusu od ucha k uchu. Přijde druhej voják a říká: Ty blbe, ty se
tomu směješ, ale mohlo tě to zabít!


"Tatí, chce se mi chcát!"
"Ale, synu, tak velký chlapec jako ty takhle nemluví! Příště řekni třeba, že chceš pískat."
V noci se synek vzbudil, šouchne do mámy a říká:
"Mami, chci pískat!"
Rozespalá maminka nechápe a odpovídá:
"Teď v noci? Vzbudíš sousedy!"
"Ale já chci strašně moc pískat!"
"No tak dobře. Zapískej mi do ouška, ale jen tak potichu."


Happily Forgotten Memories 24.

27. ledna 2012 v 16:11 | Crazy.DE.Bill |  Happily Forgotten Memories (by Crazy.DE.Bill & Bína)


Sarah s Bilem už byli vzhůru, stejně jako předtím já s Tomem seděli u televize a přednimi byl tác s různým cukrovím. Z toho, jak se k sobě tulili mi ylo jasné, že včerejší večer pro ně dopadl přesně tak, jak měl.
"Dobré ráno, děti." pozdravil je Tom s úsměvem. Taky jsem je pozdravila, jen jsem vynechala to 'děti'.
"Dobrý ráno." odpověděli oba naráz, na tváři oběma pohrával šťastný úsměv.
"Tak jak jste si užili včerejší noc?" vybalil na ně hned Tom a posadil se vedle nich na pohovku. Sarah okamžitě zrudla a Bill taky.
"Tome, nebuď zvědavej!" se smíchem jsem ho šťouchla do ramene. Podíval se na mě a stáhl si mě k sobě na klín.

Plné soustředění :D

27. ledna 2012 v 15:03 | Crazy.DE.Bill |  - Tom Kaulitz

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018