Dotknout se slávy 2. řada - 15.

31. prosince 2011 v 17:41 | Crazy.DE.Bill |  Dotknout se slávy 2. řada (by Nica)
Autor: Nica
:))
Ten den večer jsem si v tichosti sedla do kuchyně ke stolu a nad hrnkem kafe jsem přemýšlela. Kolem prošla Roxy. Na první pohled si mě nevšimla, ale pak se ohlídla a usmála se na mě. Přišla ke mě a posadila se naproti ,,Copak? Trápí tě něco?"
,,Já ani nevím," povzdechla jsem si a objela prstem hrnek dokola.

,,Slyšela jsem tvůj dnešní.. konkurz" naznačila prsty úvozovky. Musela jsem se zasmát. ,,Prý se ti to povedlo, a ten koncert.." chtěla to doříct, ale skočila jsem ji do řeči.
,,Nevím, jestli na to mám." Dokončila jsem za ni.
,,Erin, poslouchej. Je to zítra.. podvečer. Jen jedna písnička. Když se ti to nebude líbit, necháš toho, ale kdybys to neudělala víš jak dlouho by sis to vyčítala? Třeba takovouhle šanci už nikdy nedostaneš. Máš nádhernej hlas, pokud to říkal manažer kluků, tak to tak opravdu je. Nezahoď šanci jen proto, že máš strach. Zatni zuby a ukaž co v tobě je." Usmála se a stiskla mou ruku. Chvíli jsem nechala svou hlavu aby si to převzala. Bylo mi najednou líp a všechny mé problémy vypadali tak malinké. V tichosti jsem přikývla. ,,Děláš mi radost, jdu domů.. jsem pořád tady, jen ať si Tom taky jednou spí sám," pokrčila nos a jemně mě objala.
,,Měj se," usmála jsem se. ,,A doufám že zítra se na mě příjdeš podívat," přikvýla a odešla. Chvíli jsem se za ní ještě koukala a pořád dokola si v hlavě opakovala její slova. Zakroutila jsem hlavou a zepklepala ze sebe všechnu nervozitu a nejistotu.
---
Další den byl už od rána dost hektický. V práci měla přijet nějaká skupina, tak jsem sama musela přispět svou rukou k dílů, hlavně kolem pokojů. Telefonátů a papírů. Kdyby ten den aspoň nebylo třicet stupňů ve stínu a oni nás nenutily nosit kostým.
,,Erin, zavolejte mi Richarda," otočil se na mě můj šéf. Chtěla jsem se zrovna jít napít, aby to tu se mnou někde neseklo, bohužel jsem to musela odložit na později a sehnat Richarda. Když konečně odbyla druhá hodila a já měla padla okamžitě jsem nasedla do auta a odjela za Billem k nim domů. Téměř jsem ani nestihla vypnout motor, když se ke mě přihnal s tím ať vyskočím a přesednu si do jeho auta. Udělala jsem tak. Během třičtvrtě hodiny jsme byli na místě. Představil mě nějaké kostymérce, nebo co já vím. Ujala se mě, oblíkla mě do něčeho, čeho jsem si nestihla ani všimnout. Posadila mě na židli před zrcadlo a upravila vlasy. Ještě namalovala a nechala se mě sedět před tím zrcadlem. Kolem proběhl nějakej chlap a strčil mi do ruky mikrofon. Nepatrně se usmál a odešel.
Stála jsem před zrcadle a konečně jsem se mohla pořádne prohlídnout. Na sobě uplý tmavý džíny, modrý tričko a k tomu gepardí šátek. Vlasy jemně navlněný a dokonalej makeup. Jemně jsem mikrofonem klepala do ruky.
,,Lásko," ozvalo se odedveří. ,,Tady jsi," usmál se na mě Bill a prohlídl si mě. ,,Sluší ti to," přišel ke mě a jemně mě objal. Nervózně jsem se usmála.
,,Copak?" upravil mi jeden pramen vlasů. Zoufale jsem se na něj podívala. ,,Květinko, nádech výdech.. to zvládneš," usmál se a posadil si mě na klín.
,,Je-tu-Roxy?" Promluvila jsem poprvé za dobu co jsem tady. Přikývl.
,,Za chvilku příjdou," sevřel mou dlaň v jeho. ,,Je ti dobře?" pohladil mě po tváři.
,,Moc ne, já.. nevím jestli to zvládnu," šeptla jsem.
,,Erin, zvládneš to. Budeš úžasná, neboj. Taky vždycky s klukama býváme nervózní," políbil mě. Hluboce jsem se nadechl a pomalu vydechla.
,,Kotě," slyšela jsem za sebou. Otočila jsem se a viděla Toma s Roxy. Nepatrně jsem se usmála. ,,Budem se na tebe koukat," usmál se Tom.
,,Moore, na podiu!" pronesl nějakej chlap co kolem proběhl.
,,Bille.." zakňučela jsem a podívala se na něj zoufale. Bála jsem se že mi srdce vyskočí z hrudi.
,,No tak, zvláštneš to. Jen se uklidni." Spojil naše rty. Pak se odtáhl usmál.
,,Držíme ti palce," řekla Roxy a i s Tomem odešla. Pak mě Bill vystrčil na podiu. S obovammi v očích jsem si prohlížela něco kolem tisícovky lidí. Na sucho jsem polkla..
V příštím díle:
  • ,,Brácho, to bude dobrý.."
  • ,,Bolí mě hlava,"
  • ,,Prosím, budeš tam se mnou?"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Čteš povídku Dotknout se slávy 2. řada?

Ano

Komentáře

1 katí katí | E-mail | 2. ledna 2012 v 11:13 | Reagovat

jsem děsně napnutá jak to dopadne rychle další díl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018