Listopad 2011

Der Schmetterling.! (2. řada) 24.

17. listopadu 2011 v 20:24 | Crazy.DE.Bill |  Der Schmetterling.! 2. řada (by Bína)
Autor: Bína


Zakroutím nad tím hlavou a radši se otočím, za účelem přesunutí k šampónům na vlasy, ale jen co se otočím mám šok div že nepotratím.
Naproti mě stála ta nejodpornější osoba co znám, Lena! Okamžitě jsem se k ní otočila zády a doufala, že si mě nevšimla. Když se ale těsně za mnou, ozval její hlas, bylo mi jasné že už není úniku.
Přišlo mi směšné, dětinské a zbabělé před ní utýct, jak malé dítě a tak jsem nasadila falešný "milý" úsměv a otočila se čelem k ní. Byla pořád stejná, tak jak si jí pamatuju! Pro mě pořád, stejně odporná!

Pro autory povídek :)

17. listopadu 2011 v 17:41 | Crazy.DE.Bill |  Moje vykecávky
Zdravím! :)
Před několika dny jsem u Helie vyplňovala dotazník pro autory, když jsem jí posílala svou povídku, a tak mě napadlo, že to není vůbec špatný nápad, něco takového udělat.. :) Proto bych byla ráda, kdyby se něco podobného udělalo i u mě na blogu, samozřejmě se po ní nechci opičit, ale pojmout to z vlastní perspektivy, ale vážně mě dost inspirovala. A tak s jejím svolením, jsem připravila dotazník, který mi můžou autorky, které tu mají povídky, posílat. :)
Taky v těch povídkách musím udělat trochu pořádek, už jsem smazala několik povídek, které mi autoři přestali posílat, a teď bych to chtěla udělat přehlednejší. :)

Pokud tu ještě povídku nemáte, a chtěli byste poslat, máte možnost, více info TADY.

Takže vy, co už tu nějakou povídku máte, můžete na mail mywordabout.blog@seznam.cz posílat vaše vyplněné profily :) Samozřejmě nemusíte vyplňovat vše, záleží na vás.. ;)

Byla bych ráda, kdybyste k dotazníku do e-mailu přiložili i vaši fotku.. :)

Tady je dotazník:


Osobní údaje
Přezdívka:
Blog:
Datum narození:
Bydliště:
Kontakt (FB, mail, icq...):

Hudba
Oblíbená skupina:
Oblíbená zpěvačka:
Oblíbený zpěvák:
Neoblíbení interpreti:

Zájmy
Oblíbené filmy:
Oblíbené knihy:
Koníčky:
Co nerad/a dělám:

Charakter
Povaha:
Moje klady:
Moje zápory:

Já a TH
TH poslouchám od roku:
Oblíbený člen:
Oblíbená písnička:
Co mě na nich nejvíc zaujalo:
Co na nich nemám rád/a:

Na závěr bych chtěl/a říct:


Dotazníky posílejte na mail mywordabout.blog@seznam.cz, budu ráda, když přiložíte i svou fotku. :)

Láska je pro mě tabu! 3.

17. listopadu 2011 v 16:54 | Crazy.DE.Bill |  Láska je pro mě tabu! (by Laila)
Autor: Laila,,Já to hrát nechci": řekl Bill.

,,Tak ahoj."Řekl Georg.

,,Já taky ne."Zvolal Gustav.

,,Tak ahoj."Řekl Georg.

,,Tak já jdu taky."

,,Ne ty tu zůstaneš."Usmál se Tom.To mě bylo jasný.

Vzdychnu.,,Ale jenom chvilku ano?"Zeptala jsem se.

Bill live

17. listopadu 2011 v 13:33 | Crazy.DE.Bill |  - Bill Kaulitz

Dotknout se slávy 19.

17. listopadu 2011 v 11:52 | Crazy.DE.Bill |  Dotknout se slávy (by Nica)
Autor: Nica
Koukala jsem doma do zdi a pořád nevěděla zda to vzít nebo ne. Vždycky když jsem se koukla na hromadu účtů křičela moje mysl ANO, VEM TO! Ale když jsem si vzpoměla na kluky, německo a hlavně Billa, křičela NE! Udělala jsem si kafe. Přemýšlela jsem. Nechci o Billa přijít. Vím že spolu nic nemáme, ale.. cítím k němu něco, co mi nedovoluje ho tu nechat. Přitáhnu si nohy k tělu a nechám slzám volný průběh. Přemýšlela jsem nad vším, jak by co bylo. Kdyby to šlo dobře. Mohla bych se za pár let vrátit. Ale co si namlouvám, kluci o mě nebudou stát. Bill si určitě najde nějakou přítelkyni. Navíc jestli tu teď zůstanu, stejně tu budu sama. Kluci odjedou na to turné.
Zalezla jsem si do postele a snažila se usnout.

Avril Lavigne shoot 098

17. listopadu 2011 v 10:13 | Crazy.DE.Bill |  Avril Lavigne

Happily Forgotten Memories 4.

16. listopadu 2011 v 18:55 | Crazy.DE.Bill |  Happily Forgotten Memories (by Crazy.DE.Bill & Bína)

"No no to musela bejt ale rychlovka." zakroutil hlavou Bill a k tomu směšně šťouchnul prstem do Tomovi hrudi. "Ty kaňoure." dodal se smíchem a to už jsem nevydržela a začla se smát na plný kolo, ale nebyla jsem jediná kdo se smál. Ke mě se přidalo ještě pár lidí, kteří nejspíš Billovi vtipné hlášky také zachytili a i sám aktér (Bill) se smál, zato Tom na všechny koukal jako kakabus.
"Ale no tak Tome. Ber to s nadhledem." řeknu a přátelsky ho poplácám po zádech. "Hahaha. Stačí?!" na ironii a naštvanosti vážně nešetřil a proto jsem ho radši nechala být a věnovala se ostatním hostům, kteří ještě neodešli domů. Podle prázdnoucího bytu mi bylo jasné že večer se blíží ke konci. Velkou radost mi udělalo to, že při loučení každý dodal "Opravdu jsme se moc dobře bavili a vítej mezi námi." a tak si myslím že seznamovací večírek pro sousedy nemohl dopadnout líp. Zítra, až bude Bill střízlivej, tak mu nesmím zapomenout poděkovat za tak skvělé zpestření večera.

True..

16. listopadu 2011 v 17:13 | Crazy.DE.Bill |  Obrázky


Secret Lies - 36. díl

16. listopadu 2011 v 14:24 | Crazy.DE.Bill |  Secret Lies (by Crazy.DE.Bill & Anette)Tom

"Ahoj Ell. Jak se vede? Právě jsem dojel domů. Co děláš?"

Znovu jsem ji přečetl těch pár slov a přemýšlel, jestli by to tak Bill vážně napsal. Nakonec jsem usoudil, že je to věrohodné, přece jen svého bratra znám.

Slova SMS musely taky vyznít tak, abych se nezeptal nebo neřekl něco, co by mě prozradilo. Pořád jsem nevěděl, jestli byl Bill opravdu ve Španělsku a jestli tam byl sám nebo s ní. Že jsem se to mohl dozvědět z dalších SMSek od Ell mě napadlo, až když jsem stiskl tlačítko 'odeslat'.

Tome, ty hajzle 7.

16. listopadu 2011 v 13:29 | Crazy.DE.Bill |  Tome, ty hajzle (by _____)
Autor: _____
Po pár měsících
"Dnes přijde ten Bill, jak jsme se domlouvali, jo?" houkne na mě Tom z obýváku.
"No jo." Řeknu otráveně a dodělám omáčku. Stačí už jen těstoviny a večeři budu mít hotovou. "Doufám, že tu nebude spát…" řeknu více nahlas a čekám, co na to řekne Tom.

Dotknout se slávy 18.

15. listopadu 2011 v 16:47 | Crazy.DE.Bill |  Dotknout se slávy (by Nica)
Autor: Nica
Ráno jsme si pobalily věci a vydali se na letiště. Celou cestu jsem přemýšlela nad celým týdnem a co se stalo. Na letišti v Německu jsem se ještě rozloučila s Roxy, která jen přesedala na letadlo do New Yorku. Asi se jí daří. Teď je řada na mě. Chci dělat něco co mě bude bavit, ale je tak těžký začít. ,,Pojedeš s náma?" Zeptal se mě Tom.
,,Ne, díky. Musím se taky jednou za čas stavit doma." Zasmála jsem se. Vzala si kufr a nasedla do auta. Kluci mě vysadily před domem. Rozloučila jsem se s nima a šla domů. Všechno bylo tak, jak jsem to nechala. Unaveně jsem sebou šlehla na gauč a odmítala se zvednout. Bohužel mě k tomu nutily čas. A práce. Převlíkla jsem se a hned valila do kavárny.

Signatura - Tom

15. listopadu 2011 v 15:33 | Crazy.DE.Bill |  Moje tvorba


Láska je pro mě tabu! 2.

15. listopadu 2011 v 14:21 | Crazy.DE.Bill |  Láska je pro mě tabu! (by Laila)
Autor: LailaPo chvilce se ten mejdan nějak rozjel.Všichni se dobře bavili, ale chyběl tu alkohol.To se divím, že ho tu nemaj.Muzika adobrá nálada tu byla.Na srole byli sáčky od brambůrků.To jsou, ale hovada.Vstanu vezmu ty sáčky a jdu do kuchyně.Tam je vyhodím do koše.Pak mě pohled spadne dolů.Takový smeti na zemi já je zabiju!!Zakrčím a začínám to sbírat po jednom.

,,Nechceš pomoct?"Zeptal se hlas.Usoudila jsem, že je to Bill.Podívala jsem se na něj.

,,Běž se vrátit na mejan a mě nech být.Já jsem na to zvyklá."Pokrčila jsem rameny.Vyhodila jsem to do koše.Bill se zkrčil vedle mě a začal taky sbírat.To mě překvapil.

Emma Roberts shoot 096

15. listopadu 2011 v 13:54 | Crazy.DE.Bill |  Emma RobertsTome, ty hajzle 6.

14. listopadu 2011 v 17:27 | Crazy.DE.Bill |  Tome, ty hajzle (by _____)
Autor: _____
Skončím nakonec zavřená v pokoji, pod návalem slz a naprostého vyčerpání.
Tom sedí v obýváku a má půl hodiny na rozmyšlenou, zda se mnou chce zůstat nebo ne.
Možná se půl hodiny zdá málo, ale v životě bude ještě takových situací, kdy budete mít na velká rozhodnutí málo času, možná ani ten mít nebudete a budete muset říci své rozhodnutí.

Bill - Halloween Carnival

14. listopadu 2011 v 15:36 | Crazy.DE.Bill |  - Bill Kaulitz

Secret Lies - 35. díl

14. listopadu 2011 v 14:18 | Crazy.DE.Bill |  Secret Lies (by Crazy.DE.Bill & Anette)

Dny, které mi byly dopřány, abych strávila s Billem, utekly jako voda. Opět jsem stála na letišti a pozorovala letadlo, které se odlepovalo od země a v němž seděl Bill, vracejíc se domů. Bylo mi smutno. Sice jsem věděla, že se zase brzy uvidíme, ale ta doba mezi tímhle setkáním a tím dalším bude jistě nekonečné.
Jakmile se letadlo ztratilo za hradbou mraků, pomalu jsem se rozešla zpět ke svému autu a zamířila domů.
Otevřela jsem dveře do bytu, zabouchla za sebou, zula se z bot a okamžitě zamířila do postele.

Návštěvnost za týden 7.11. 2011 - 13.11. 2011

14. listopadu 2011 v 13:28 | Crazy.DE.Bill |  Návštěvnost
Pondeli: 188
Utery: 191
Streda: 179
Ctvrtek: 177
Patek: 224
Sobota: 257
Nedele: 220

Celkem: 1436

Der Schmetterling.! (2. řada) 23.

13. listopadu 2011 v 20:51 | Crazy.DE.Bill |  Der Schmetterling.! 2. řada (by Bína)
Autor: Bína


O 4 měsíce později.
Nakonec jsem si pobyt v Miláně ještě o nějakou tu dobu prodloužila, ale teď už jsem spokojeně doma v Německu. V Miláně to bylo nepopsatelně krásný, nejenom že jsem získala nové pracovní zkušenosti, ale také jsem si tam hodně věcí uvědomila. Třeba to že právě teď už je Tom někde se svojí super, novou rodinou a já už s tím nic neudělám, vlastně ani nechci. Také jsem si uvědomila že s odchodem Toma můj život nemůže skončit, ikdyž je, tedy spíše bylo, příšerně těžké to vydržet, nezbývá mi nic jiného než se přes to přenést a žít si svůj život do kterého už Tom nepatří, čímž ale uvolnil místo pro někoho jiného a ten jiný nese jméno Christián.

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018