Moje povídky

4. srpna 2010 v 11:11 | Crazy.DE.Bill

Pokud chcete kopírovat, tak pouze s mým svolením!


Rok: 2012
Stručný obsah: Nevšední povídka formou monologu, co všechno nenávidí dívka, která svůj volný čas tráví v náruči Toma Kaulitze?

Rok: 2009
Stručný obsah: Česká studentka Kate se vydává na výměnný pobyt do Německa, kde potká nejen nové přátele, zažije spoustu zábavy, ale také zjistí, kdo ve skutečnosti byl její otec. Možná právě tady najde svou pravou lásku.

Rok: 2012
Stručný obsah: Do Vánoc zbývá už jen několik málo dní, Patricie je bude letos slavit se svou rodinou na velké chatě, společně s dalšími dvěma rodinami. Bude Patt schopná zůstat věrná svému příteli a odolat úžasnému Billovi? Možná tyhle Vánoce přinesou zásadní změny do jejího života...

Rok: 2008
Stručný obsah: Osmnáctiletá Karol to nemá zrovna jednoduché. Její bratr - dvojče si myslí, že když je o pár minut starší, tak musí mít vždy poslední slovo. A jejich čtyřletá sestra Emily je mazánek rodičů. Proto se s ní musí Karol vydat na koncert její oblíbené skupiny. To ovšem ještě netuší, že se s touto skupinou nevidí naposledy.

Rok: 2014-2015
Stručný obsah: Emily Whiteová je známá modelka, kterou si ostatní pamatují hlavně díky průšvihům a opileckým ostudám, které provídá s Tomem Kaulitzem. Je zvyklá na to, že jí všichni poslouchají a může si dělat co chce. Myslí si, že se svět točí jen kolem ní, ale vše se změní ve chvíli, kdy Em potká nehoda a její život se od základů změní...

Rok: 2011 - 2012
Stručný obsah: Erika získá svou vysněnou práci v redakci, kvůli které se musí přestěhovat. V nové práci se seznámí se Sarah, se kterou si hned padnou do oka. Jedním ze sousedů je také Bill, s kterým si rozumí a jsou dobří přátelé, narozdíl od jeho bratra, který si nenechá ujít jedinou příležitost, jak zkusit tvrdohlavou Eriku sbalit. Jak Tom naloží s novou příležitostí, která se mu naskytne? A co Erika, zvládne velké neštěstí, které se jí stane, a konečně se vrhne do Tomovi náruče?

Rok: 2007
Stručný obsah: Říká se, že nenávist je převlečená láska. Bude to tak i v tomto případě? Odolá Tina pokušení jménem Bill Kaulitz, když jí její kamarádka donutí odjet na Silvestra s dvojčaty a dalšími lidmi na chatu?

Rok: 2007
Stručný obsah: Andrea se musí kvůli mámině práci přestěhovat ze svého rodného města do Magdeburku. Díky své fence Jessy se seznámí se sympatickým Tomem a jeho bratrem Billem, kteří jsou na ni oba moc milí, stejně jako její nová spolužačka Veronika. Kdo z kluků nakonec získá její srdce?

Rok: 2008
Stručný obsah: Kate je už nějakou dobu šťastná se svým přítelem Marinem. Ale jeho záchvaty žárlivosti jsou čím dál horší a jí už to přestává bavit. Když to s ním skončí, Martin jí rozhodně nechce dát pokoj a nebojí se udělat cokoliv, aby si Kate získal zpátky. Naštěstí na to Kate není sama. Její kamarádi Bill a Tom jsou vždycky při ruce, když je potřeba. A možná právě jeden z nich bude tím, kdo jí znovu pomůže věřit v lásku.

Rok: 2012 - 2014
Stručný obsah: Jedináček Jessica měla až dposud šťastný život, jaký by jí každý mohl závidět. Ale nešťastná náhoda jí ho převrátí naruby. Je vytržená ze svého dosavadního života, ze svého města, ze své země. Skoro všichni jí litují, což Jess nemůže vystát. A stejně tak nemůže vystát Toma, který si neodpustí jedinou příležitost, kdy se jí snaží sbalit. Jediný Bill jí rozumí, Jess s ním tráví většinu svého času. Jak se se vším nakonec popere?

Rok: 2012 - ?
Stručný obsah: Olívie je dcerou ředitele školy, předsedkyní studentstva, nejoblíbenější a zároveň nejnenáviděnější osobou ve škole. A když se do města vrátí bratři Kaulitzové, rozhodne se, že Billa získá za každou cenu. Jenže jak dlouho bude trvat, než Bill prokoukne, že Olívie není tak milá, jak se zdá? A kolik lidí se postaví za ní, když se provalí, že je to jen obyčejná namyšlená fiflena, které záleží jen na sobě? Komu bude záležet na tom, že už taková vlastně být nechce?

Rok: 2007
Stručný obsah: Veronika je tvrdohlavá, svérázná a nenechá si nic líbit. Proto taky nemůže vystát Toma Kaulitze, který se se svou rodinou právě přistěhoval do města a snaží se jí dostat. Povede se mu to nakonec? Dostane se přes tvrdou slupku k měkkému jádru?

Rok: 2011 - ?
Stručný obsah: Gabrielle a Poppy jsou dvojčata, která si rozhodně nemají na co stěžovat. Jejich otec vlastní síť hotelů, takže mají vše, na co si jen vzpomnou. Jenže od té doby, co se v jejich životech objevil Bill a Tom se zdá, že to nejdůležitější jim vlastně celou dobu chybí. Možná je na čase, aby tyto sestry někdo zkrotil a ukázal jim, co to vlastně je opravdový život.

Rok: 2007
Stručný obsah: Karolína vyráží na prázdniny ke své tetě do Německa, kde byla naposledy, když byla malá. Setkává se zde se svými starými kamarády a vzpomínají, jaké to bylo, když si spolu hrávali. U své tety taky prožila svou první lásku. Ukáže se nyní, že tahle láska je pro ní právě ta pravá? A jak dopadne, když se má Karolína vracet zpátky domů?

Rok: 2010 - 2011
Stručný obsah: Kelly má vlastní rockovou kapelu Black Angels, se kterou zatím hraje jen na malých akcích. Nyní se kapela rozhodne, že zkusí štěstí při konkurzu na předkapelu slavné skupiny. Kelly se to sice vůbec nelíbí, ale ostatní ji přesvědčí. Otevře se před nimi brána do světa hudby. Ale je skupina dost silná, aby vydržela? Jsou všichni takoví, jak je zná? Kelly si to sice nechce připustit, ale možná tohle není šance jen ke skvělé kariéře.

Rok: 2011
Stručný obsah: Elizabeth už několik týdnů pracuje jako asistentka vizážistky Natalie. Tato práce jí nesmírně baví, navíc s Billem si mají co říct, což se nedá říct o jeho bratrovi, kterého nesnáší. Jednoho dne se v jejím diáři objeví anonymní vzkaz od tajného ctitele. V té době ještě Ell netuší, že zdaleka není poslední.

Rok: 2010
Stručný obsah: Annie nemá lehký život. Její matka je alkoholička, která často ani nechodí domů, mladší sestra si chodí jen pro čisté prádlo a o nejmladší sestru Angelu se musí starat, ta jí dokonce říká 'mami'. Navíc má těsně před maturitou a chodí na brigádu do malé cukrárny, kde se jednoho dne seznámí s Tomem, který se jí snaží sbalit. Nechce s ním mít nic společného, ale s jeho bratrem si rozumí jako s nejlepším kamarádem. Jak dlouho ještě bude trvat, než někdo zjistí, jakým životním stylem žije její matka? A co když Angela bude muset do dětského domova? Pomůžou jí Bill s Tomem, nebo ji nechají na holičkách? Jak daleko je Tom ochotný zajít, aby Annie získal?

Rok: 2010
Stručný obsah: I přes to, že to Vanda nemá zrovna jednoduché, ráda si užívá život. Nenechává se omezovat svou nemocí, kterou trpí už delší dobu. Až když potká sladkého Billa, který se jí hned zalíbí, neví co má dělat. Nechce aby věděl, proč se s ní nějaký čas nemůže vidět. Jenže náhoda chce, aby se Bill rozhodl sám, jestli bude při Vandě stát v dobrých i zlých časech.

Rok: 2012
Stručný obsah: Alex vyrostla v dětském domově, v 18 odešla a začala pracovat v obchodě. Sem tam si přivydělává zpěvem v jednom klubu. Jednoho dne do obchodu přijde Bill. V té době ještě ani jeden netuší, že spolu prožijí část svých životů. Bill jí taky pomůže najít rodinu. Jenže přemůže Alex svůj strach z toho, co se stane, až se veřejnost dozví, že je Billova přítelkyně?

Something like a life (2. řada povídky Something like a dream)
Rok: 2012
Stručný obsah: Alex se snaží žít dál, jako by se uplynulých několik měsíců vůbec nestalo. Jenže nic není tak jednoduché, brzy se dozví, že pod srdcem nosí Billovo dítě. Navíc na ní náhodou narazí Tom. Jenže jak tohle může dopadnout, když Bill je Tomovo dvojče, udrží Alexino tajemství? Nebo se Bill vše dozví a přijme skutečnosti tak, jak jsou? Bude jim přáno přece jen prožít svůj život společně?

Rok: 2012
Stručný obsah: Alison dostala příležitost svého života - udělat rozhovor se samotným Tomem Kaulitzem. Podaří se jí dostat pod slupku toho Toma, jak ho zná veřejnost? Zvládne jeho věčné dvojsmysly a narážky? Možná to však neskončí jen u rozhovoru...

Rok: 2015 - ?
Stručný obsah: Mia se už ve svých 24 letech stala úspěšnou podnikatlekou a žije jen pro své přátelé a práci. Co vše se však může stát, když uspořádají rozlučku se svobodou v Las Vegas? A opravdu platí, že co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas?

Rok: 2011
Stručný obsah: Co člověk dokáže udělat pro to, aby ho všichni kvůli jedné nehodě přestali nenávidět? Podaří se Izzie a Lilly napravit jejich chybu a dostanou skupinu Tokio Hotel na soukromý koncert pro jejich školu? Někdy se vyplácí uvěřit tomu, že nic není nemožné...

Rok: 2007
Stručný obsah: Dětství Lucie nebylo zrovna příjemné. Díky své plné postavě se jí posmívali hlavně její sousedi Bill s Tomem. Proto byla ráda, když se mohla odstěhovat úplně jinam. Po několika letech se vrací zpátky domů, kde už nic nebude tak, jak to bývalo dřív.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018