Květen 2007

Adresa na TH

30. května 2007 v 9:27 | M.!.L.A. |  - Band
Sem můžete psát dopisy a prostě všechno, co jim chcete poslat... Když jim pošlete zpáteční adresu, pošlou vám podpiskartu... :c))
Tokio Hotel
c/o Universal Music
Stralauer Allee 1
10 245 Berlín

Bill zespoda :cD

29. května 2007 v 17:57 | M.!.L.A. |  - Bill Kaulitz

Rozhovor BRAVO - BYL JE PRÝ ZAMILOVANÝ

29. května 2007 v 17:49 | M.!.L.A. |  - Bill Kaulitz
Tadyto sem našla na jednom blogu.. nevim jak vám, ale já tomu moc nevěřím.. pište pls komentáře.
BRAVO: Skoncilo vase turne jak se teď cítíte?!
Bill:No, je pravda že to uteklo veliice rychle,ale porad je spousta prace...
Tom: jo to je pravda prace je porad hodne ( Georg a Gustav přikivují)
BRAVO : A teď otazka, kterou zajíma celou Evropa! Tom a Georg maji pritelkyně je to pravda
Tom a Georg : jo je to pravda...
Tom: Jsme momentalne zadaní ale rozhodně nejsme sami !
BRAVO: Jak to myslíte ?!
( všichni se podivaji na Billa)
BRAVO : BIlle ty mas divku?!
Tom: nema ale ja zamilovaný, zamiloval se do jedne fanynky na koncertu ve francii..
BRAVO: Bille je to pravda?!
Bill: no mozna nejsem zamilovany ale ta divka je opravdu nadherna
Tom ( skoci opět Billovi do řeči) : Bille nelži tady ,vždyť o ni pořád basníš jaká je nadherny,užasna .
Bill: Tak dobre asi jo jsem zamilovaný ale problem je v tom ze nevím jestli je to vzajemné?!
BRAVO: jak to mysliš Bille?
Bill: NO nevim jestli ta divka miluje i me protože...
Tom: Protože Bill si zase hraje na citlivku i když je zamilovany až po uši
Bill: Možná jsem zamilovaný,ale nechci aby o tom hned všichni věděli nepotřebuji to rozhlašovat po celým světě me stačí že po dlouhe době ksem zase šťastně zamilovany...
BRAVO: A můžeš nám prozradit jmeno te divky ?!
Bill: Ne to radši ne ! Tedy alespoň prozatím ne...
BRAVO : Takze teďka narovinu Bille jsi zamilovany?!
Tom : Jo je ( smích)...

Bill :c*

29. května 2007 v 17:47 | Míla |  Wallpapers

Toe pohled :cD

29. května 2007 v 16:17 | M.!.L.A. |  - Twins

Od Komajdy

29. května 2007 v 16:10 | Míla |  Od vás
Kuju moooc :c))

Od Veríska

29. května 2007 v 16:08 | Míla |  Od vás

Od Kubajze

29. května 2007 v 16:06 | Míla |  Od vás
Díííky


Žvížata :cD

27. května 2007 v 1:48 | Míla |  Obrázky

Záhada lidského mozku

27. května 2007 v 1:41 | Míla |  Ostatní
Jo.. a jde to i ve třičtvrtě na dve v noci :cD:cD:cD:cD:cD:cD:cD:cD

Diplom od kristyk

27. května 2007 v 1:39 | Míla |  Od vás
děkujííí

Společnej diplomek

27. května 2007 v 1:38 | Míla |  Od vás

Za spřátelení od Nikcik

27. května 2007 v 1:36 | Míla |  Od vás
Kujuu!!!

Já je prostě nesnášim!!! IV.

27. května 2007 v 1:35 | Míla |  Já je prostě nesnášim!!!
Najednou mě ze spánku něco probudí. Otevřu oči a místo na křesle ležím na posteli. Sednu si a zase se leknu. ,,Tys mě zase vylekal.." řeknu, když v té tmě rozpoznám Billa. ,,Zas?? Promiň.." řekne a já protočím panenky. ,,Jestli se mi ještě jednou omluvíš tak.." nedřeknu to a zamyslím se. ,,Tak co?" zeptá se pobaveně Bill. ,,To ještě nevim." řeknu a začnu se smát. ,,Tys mě předělal z křesla?" zeptám se ho. ,,Jo.. tys spala, tak sem tě nechtěl budit a na křesle by ses asi moc nevyspala.. Tak promiň.." řekne Bill. ,,Hmm.. to asi ne.. Moment.. já ti něco řekla.. a právě teď sem přišla na to, co ti udělam, když se mi ještě jednou omluvíš, což si teď porušil!!!" řeknu a vyskočím z postele. Bill jen nechápavě seděl na kraji postele a čekal, co se bude dít. Já sem ho začala lechtat. ,,Néé, prosím ,néé!!" snažil se říct mezi smíchem Bill. ,,Já už nemůžu..řekne a já ho ještě chvilku lechtám. Pak ho nechám a vítězně si vedle něj sednu.
,,No počkej.." řekne Bill, když si trochu vydechne a začne lechtat on mě. Já se mu snažím vysmeknout, ale já ležím na posteli a on mě přisedne. Najednou vlítne někdo bez zaklepání do pokoje. ,,Tino, nevíš kde je.." nedořekne Viky, kyž nás vidí v docela zajímavé pozici. ,,Aha, tady je..pardon.." řekne a vycouvá z pokoje. Já s Billem dostaneme nehorázný výtlemy. Když se konečně přestaneme smát, Bill na mě pořád sedí. ,,Už mě pust.." řeknu a hodím na něj psí oči. ,,Co za to??" zeptá se mě. ,,Jako co bys chtěl??" zeptám se ho překvapeně. On se ke mě začne zase přibližovat.. Už je tak blízko, že cítím jeho rty na mých. Potom mě políbí. Líbáme se snad věčnost a já se nechám unést jeho polibky. Rozum mi říká dost, ale srdce nechce přestat. Když se ode mě Bill odtrhne, podívá se na mě oc hezkým pohledem a pak ze mě konečně sleze.
Ani sem si neuvědomila, že mi zdřevěněla noha. ,,Jau.." řeknu a Bill se ke mě hned nakloní. ,,Jsi v pořádku?" zeptá se starostlivě. ,,Jo, jen mám odumřelou nohu.." řeknu a snažím se ji rozhýbat. ,,Jaj..promiň.." řekne Billa pak se chytne za pusu. ,,OOps..sorry" řekne a pak si uvědomí, že se zase omluvil. Já se na něj otočím a začnu se k němu přibližovat, jakože ho chci zlechtat. ,,Néé..nelechtej mě prosím.." řekne Bill a hodí na mě psí oči. Já místo toho, abych ho lechtala sem ho začla zase líbat. ,,Tak to si nechám líbit.." řekne Bill a přitáhne si mě k sobě. Za chvíli si začneme povídat. ,,Co kdybych ti teď řekl, že tě mám rád?" zeptá se Bill. ,,Tak bych ti řekla, že já tebe taky." řeknu já. ,,Ale to ti neřknu..." řekne Bill. Já si začínám vduchu nadávat a jemu ještě víc,ale on ještě neskončil svou řeč. ,,Já tě totiž nemám rád, já tě miluju.." řekne Bill a já ho chytnu za ruku. ,,Já tebe taky..." řeknu pak se políbíme. Potom si povídáme snad o všem. Za chvíli začnu usínat. ,,Už jsi unavená, viď?" zeptá se Bill a já jen přikývnu. Pak se zvedne a podá mou peřinu z křesla. Já si lehnu a on mě zakryje. ,,Ty nejdeš za mnou" zeptám se ho ospale. ,,Můžu?" zeptá se a já přikývnu. Potom usneme jeden druhému v náručí.

Já je prostě nesnášim!!! III.

27. května 2007 v 0:56 | Míla |  Já je prostě nesnášim!!!
,,To snad ani není možný".. řeknu si pro sebe. ,,Toho blbečka sem ještě neska nemohla ani cítit a teď.. ne to je blbost.." zakroutim hlavou a leju do sebe obsah flašky. Je to nějáká hruškovice nebo co.. no docela dobrá, na to že nepiju. ,,Co to tu prosimtě děláš??" sedne si ke mě Viky. ,,Piju." řeknu a podívám se na ni. ,,Stalo se něco??" zeptá se mě. ,,Ne.. jen.. Já to nechápu... vždycky sem ho nesnášela a on si jednou přijde a všechno je jinak." řeknu a chci se zase napít, ale Viky mi flašku sebere z ruky. ,,Co to plácáš??" zeptá se mě a já jí řeknu o tom, jak za mnou Bill přišel a co se dělo. Ona na mě kouká s vyuklenejma očima. ,,Tak přece jen na tom bude něco pravdy.." řekne a odejde. Já za ní jen koukám nechápavým pohledem.
,,Za deset minut bude dvanáct." zakřičí nějáký kluk na celou chatu. ,,No to bude teda hezkej novej rok.." řeknu si a podepřu si hlavu. Potom se zvednu a jdu do kuchyně, kde je klid a nikdo tam není. Teda já si aspoň myslim, že tam nikdo není. Sednu si na zem vedle kuchyňské linky a přitáhnu si k sobě nohy. ,,Tino??" ozve se najednou do ticha a já se děsně leknu. ,,Tohle mi už nedělej..málem sem měla infarkt.." řeknu a zvednu se. Potom obejdu stůl a jdu k místu, odkud šel hlas. Na zemi vedle ledničky sedí Bill. ,,Nechtěl sem tě polekat, promiň." řekne Bill.,,Jo, dobrý.." řeknu a pousměju se. ,,Promiň za to tam nahoře.." řekne a podívá se do země. ,,To j v pohodě.." řeknu a podívám se do okna. ,,Nechtěl sem tě nějak naštvat, nebo něco... nevím, co to do mě vjelo." řekne Bill a najednou bouchne petarda a já se zas leknu. Bill se ke mě přisune blíž. ,,To je v pohodě, neomlouvej se pořád.." řeknu a pousměju se. ,,Taky ti to přijde takový divný.. že ještě ráno sme se nemohly vystát a teď tu sedíme a povídáme si" řeknu a Bill se usměje. ,,To jo.." řekne. ,,Za dvě minuty půlnoc, připravte se" řekne někdo venku. ,,Neměly by sme tam taky jít??" zeptá se Bill a já přikývnu. Zvedneme se a jdeme na terasu, kde už jsou snad všichni. Každý drží v ruce skleničku se šampaňským. Bill mi taky jednu podá a já mu poděkuju. 10..9..8..7..6..5..4..3..2..1.. ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!! zakřičí všichni zborově a začnou i ťukat. Já si taky se všema ťukám. ,,A co novoroční pusa??" zeptá se Bill a usměje se. Než stačím cokoliv říct, dá mi Bill pusu. ,,Hezkej novej rok!!" řekne a já se na něj usměju. ,,Tobě taky." řeknu a napiju se šampaňskýho. Potom začne ohňostroj.
Po pár minutách se začnu klepat zimou. ,,Taky ti je taková kosa?" zeptá se Bill celej rozklepanej. ,,Děsná." řeknu a klepu zubama. ,,Co takhle živočišný teplo??" zeptá se a chytne mě zezadu kolem pasu. Já ani nic nenamítám, protože mi začíná být teplo. Po několika minutách ohňostroj končí a většina lidí se přesunuje zpět do chaty. Bill se někam vytratí a Viky s Tomm taky. Já vběhnu zase do pokoje, sednu si do křesla a hodim na sebe peřinu. Je mi najednou nějak smutno.. nevím po čem,ani po kom,ale připadám si nějak prázdná. Z mýho přemýšlení mě opět někdo vytrhne. ,,Tino, ty nejdeš dolů?" zpetá se Viky. ,,Nevím, teď budu asi tady. Potřebuješ něco?" zeptám se jí. ,,Ne.. jen asi chodím s Tomem.." řekne a zazáří jí oči. Je tam sice tma ale z venku proniká světlo z ohňostrojů, které stále u okolních domů neutichly. ,,To je hezký.. jen ať vám to výjde.." řeknu a usměju se. ,,A tobě a Billovi byto slušelo.." řekne Viky a já se natáhnu pro polštář a hodím ho po ní. ,,Blbe.." řeknu jí a obě se začneme smát. ,,Tom mi něco říkal.. že Bill mlel něco v tom smyslu, že mu nejseš ukradená." řekne Viky a já na ni valim oči. ,,A taky se po tobě sháněl.." řekne a už otvírá dveře. ,,Tak se tam kdyžtak ukaž..já myslím, že dneska už sem asi nevkročím." řekne Viky a šibalsky se usměje. ,,No je mi to jasný.." řeknu a taky se na ni usměju. Když odejde, začnu v tom křesle usínat..

Já je prostě nesnášim!!! II.

27. května 2007 v 0:11 | Míla |  Já je prostě nesnášim!!!
Ty dva týdny utekly jako voda a byly tu konečně prázdniny. Viky se bavila čím dál víc s Tomem a já sem ho, ani jeho bratra pořád nemohla vystát. Viky mě pořád přemlouvala na tu chatu, až se jí to konečně povedlo a já souhlasila. Vánoce uběhli rychle a najednou bylo 31. prosince. Byly dvě hodiny odpoledne, když u nás zazvonil zvonek. ne dveřích stála Viky. Pozdravily sme se a chvíli sme si sedli do obýváku. Viky už se nemohla dočkat a pořád mi básnila o Tomovi. Já sem se taky nemohla dočkat..až budu zpátky doma. O půl třetí nás měl vyzvednout Tom s nějákým kámošem. Když zazvonil zvonek, vylítla Viky jako torpédo a šla otevřít. Já sem se šla rozloučit s našima a loudala sem se do auta. V autě seděl nějáký řidič, kterého mi představili jako Georga. Vedle něj seděl Bill a vzadu seděla Viky s Tomem. Já sem sedla dozadu vedle Viky. Cesta nám trvala asi půl hodiny. Gustav nás vyhodil i s věcma u chaty a jel ještě zpět do města. Chata byla docela velká. Měli sme s Viky vlastní pokoj. Potom sme pomáhali s přípravou. Když bylo všechno konečně připraveno, bylo skoro sedm hodin večer. Za celou tu dobu sem se ani jednou nepohádala s Billem ani Tomem, což byl úspěch. Dokonce sem s něma prohodila i pár slov.
,,No vidíte, že to jde i bez hádek..tak se konečně usmiřte.." řekne Viky, když si všichni čtyři sedneme na velkou pohovku. Já na ni jen hodím vražedný pohled. ,,Prosíím. aspoň kvůli mě." řekne Viky a hodí po nás po všech prosebný pohled. ,,Tak třeba začnite, jao že se vidíte poprvý v životě a seznamujete se.." řekne Viky. Po chvíli ke mě natáhne Tom ruku. Já mu ji stisknu a on se na mě usměje. ,,Těší mě, já sem Tom." řekne a snaží se o vážný výraz. Já se začnu smát, protože mu to nejde. ,,Tina." řeknu se smíchem. Pak natáhnu ruku k Billovi. Ten ale čumí do blba. ,,Hej!" Křiknu na něj a trošku ho drknu do ruky. On se lekne,že málem spadne na zem. ,,Já sem Tina." řeknu a stoupnu si a udělám nějákej komickej úklon. ,,Bill" řekne a začne se tlemit. ,,Tak.. a dělejte jako by ste se nikdy předtim neznali.." řekne Viky a já si poklepu na čelo. ,,Ty seš fakt hráblá.." řeknu a jen co to dořeknu, někdo zazvoní. Já s Viky jdeme nahoru,aby sme se převlíkly a upravily. Když asi po dvaceti minutách sejdeme dolů, je už plná chata lidí. Zdá se mi, že je tu víc holek než kluků. Najednou se k nám nahrne Tom a podává nám nějáký pití. Pak začne cukrovat s Viky a já se radši klidim jinam. Projdu snad celou chatu,ale nikde není nikdo známej.. ani na terase ne. Celej večer se pekelně nudím. Párkrát narazím na Billa, jak se baví s nějákýma holkama a Viky je pořád s Tomem. Asi v jedenáct mě to přestane bavit, tak jdu nahoru. Vejdu do pokoje a sednu si na křeslo.
Začnu přemýšlet. Přemýšlím o tom, že už se asi nebudu mít s kým hádat. Taky přemýšlím o tom, co bude. Z nekonečného snění, mě vytrhl zvuk otevírajících se dveří. ,,Tino?" řekne osoba, otevírající dveře. ,,Bille, co tady prosímtě děláš? zeptám se. ,,Pojď za náma dolů." řekne Bill a stojí opřený mezi dveřmi se skleničkou nějakého alkoholu v ruce a sotva se drží na nohou. ,,Běž pryč a bav se. Mě je takhle dobře." řeknu, protože nemám náladu se s ním bavit...,,Nech toho a pojď!" Bill šel až ke mě, popadl mě za ruku a chtěl mě vytáhnout z vyhřátého křesla, což se mu skoro povedlo, kdyby neztratil rovnováhu a nesvalil se na mě. ,,Bille, seš opilý. Běž dolů, ty holky už na tebe určitě čekají," odvrátím hlavu k oknu, kde světlo z ohňostroje ozářilo noční oblohu, i když ještě nebyla půlnoc. Snažím se ho od sebe odžďuchnout. Bill najednou jako kdyby vystřízlivěl. Zadíval se mi do očí a začal se přibližovat. Já se nemohla od těch jeho očí odtrhnout. Vnku bouchaly petardy a jejich záře mu je osvětlovala. Byl najednou tak blízko.. Ale já se včas vzpamatovlala a uhla sem. ,,Co to děláš?? Seš opilý.. běž radši dolů." řekla sem a on se beze slova zvedl a odešel... ,Bože..co to dělá? A co sem to málem udělala já??" začnu si mumlat pro sebe. Seberu se a jdu dolů. Tam si sednu na pohovku s flaškou a chce se mi brečet..

Já je prostě nesnášim!!! I.

26. května 2007 v 22:24 | Míla |  Já je prostě nesnášim!!!
Nudná hodina matiky.. sedím v lavici a čučím do blba. Najednou ucítím na sobě něčí pohled .Rozhlédnu se po třídě přes kterou lítají papírky se vzkazy a papírky z flustaček které se marně pokouší strefit do učitelčina zadku. Konečně objevím, kdo na mě kouká.. Bill. Znechuceně se na něj podívám a zvednu prostředníček .On udělal totéž , akorát k jeho prostředníčku se přidá prostředníček jeho dvojčete Toma. Jsou to oba kreténi . Nenávidím jsem je už dva roky , od té doby co jsem přešla na tuto školu. Vlastně ani pořádně nevím proč.. Prostě vzájemné nesympatie se projevili hned po prvních pár hodinách.
,,Už aby byli prázdniny" řeknu a otočím se na svou spolužačku a zároveň nejlepší kamarádku Viky. "Za dva týdny, to vydržíš" řekne a já se plácnu do čela. Za dva týdny začínají vánoční prázdniny. ,,Tak a na tabuli vám napíšu domácí úkol, do pondělí mi ho odevzdáte." řekne matikářka a já si ten úkol poznačím. ,,Stejně to nikdo neudělá." řeknu a zavřu sešit. Když konečně zazvoní, hrnu se do šatny. ,,Jau, co děláš ty deBille?" řeknu a chytnu se za hlavu. ,,Nemáš se cpát." řekne Bill a nacpe se přede mě. Dojdeme do šatny a když se konečně obleču a vysoukám ven, Viky už na mě čeká před školou. ,,Debil jeden, jak já ho nesnáším.." řeknu a kroutím hlavou. ,,Nevim co proti němu a jeho bráchovi máš.." řekne Viky a sleduje, jak Tom vychází ze školy. ,,No jasně.. zase s tím začínáš?" řeknu a začnu se tlemit. Viky je až po uši zabouchlá do Toma. ,,Prosimtě poď, taje pod bou sníh.." řeknu a táhnu ji pryč. ,,Málem si to tam celý rozpustila.." řeknu a směju se. ,,Nech toho.." řekne Viky a zrudne. Po pár krocích mi ale ztuhne úsměv na tváři. ,,Jakej krypl??" řeknu a otočím se. ,,No jasně, to sem si mohla myslet." řeknu si spíš pro sebe a už si dělám sněhovou kouli. Ten, kdo tu kouli hodil nebyl totiž nikdo jinej než Tom. Začne sněhová bitva, která ale skončí, když uvidim, že mi na zastávku přijíždí autobus. Hodim ještě jednu kouli Tomovi přímo mezi oči a on neudrží rovnováhu a spadne na zem. ,,Šach mat." řeknu a ještě na něj ukážu prostředníček. Viky jen zakroutí hlavou a už utíkáme k autobusu. ,,Chudák.." řekne Viky, když si sedneme do autobusu. ,,Jo to on je chudák..a taky ubožák a blbec." řeknu a protočím panenky. ,,Nevim co proti němu a Billovi pořád máš." urazí se Viky. ,,Úplně všechno!" řeknu a taky se urazim. Celou cestu ani jedna nepromluvíme. Viky vystupuje jako první a ani se nerozloučí. ,,No jo.. paní uražená.." řeknu.
Když dorazím domů, moje první cesta vede do ledničky. Vytáhnu si nějáký jídlo a najím se. ,,Ahoj mami." řeknu když přijde do kuchyně máma. ,,Ahoj, jak bylo ve škole?" zeptá se. ,,Hrůza, ještě že je pátek." řeknu a pak jdu do pokoje. Žiju tu s rodiči a dvouletou ségrou Suzi. Můj pokoj je jediný místo, kde mám na všechno klid. Vejdu do pokoje a tašku hodím do rohu. Potom si stoupnu před zrdcadlo a moje dlouhý vlasy si stýhnu do culíku. Pak si pustím cédéčko a sednu si k počítači. Tam sedím až do večera.
Celý víkend se jen tak poflakuju, ani Viky se mi neozve, asi je pořád uražená. Když v pondělí přijdu do třídy, sedí už Viky v lavici. Ale není tam sama. Na naší lavici sedí Tom a povídají si. ,,Ahoj Viky." řeknu a sednu si vedle ní. ,,Čau." řekne a dál se věnuje Tomovi. Sice mám sto chutí ho odsud vypakovat, ale kvůli Viky to neudělám. Když zazvoné, Tom si jde sednout do své lavice za Billem. ,,Co se stalo Tino?" zeptá se mě Viky. ,,Co jako?" vykulím na ni oči. ,,No že si mu neadávala.." zeptá se udiveně Viky. ,,No to aby ses na mě přestala zlobit." řeknu a usměju se. ,,Odpuštěno." řekne Viky a taky se usměje. Do třídy vstoupí naše angličtinářka. ,,Pak ti musim něco říct." špitne Viky a já na ni vykulim oči. ,,Nechodíš s nim, že ne?" zeptám se jí a ona vypeskne smíchy. ,,Klid vy dvě tam." řekne učitelka a Viky se konečně ukidní. ,,Blázníš?? To ne, ale pozval mě na silvestra k nim na chatu. Prej tam bude mrtě lidí." řekne nadšeně. ,,No tak si to tam užij..ale moc bych s těma lidma nepočítala.." řeknu a podezřívabě se na ni podívám. ,,Jak to myslíš?" zeptá se Viky. ,,No jak kdybys neznala Toma.." řeknu a zakroutím hlavou. ,,No to asi s nima budu počítat, teda aspoň s jednim, páč ty tam deš se mnou." řekne a já málem spadnu ze židle. ,,COŽE??" řeknu a učitelka se na mě podívá. ,,Říkám že se to do zítra naučíte." řekne a já mávnu rukou a ona začne zase vyprávět látku. ,,Ty ses zblázila.. já nikdy!!" řeknu a ona se na mě prosebně podívá. ,,Tino prosíííím!!! To mi nemůžeš udělat.." řekne a já jen kroutím hlavou. ,,Pane bože, za co mě trestáš??" řeknu a sepnu před sebe ruce. ,,Bude tam fůra jinejch lidí, na Kaulitzovi ani nemusíš narazit.." řekne a já si schovám obličej do dlaní. ,,Slib mi aspoň, že o tom budeš přemýšlet.." řekne a já kývnu. ,,Holka ty mě přivedeš do hrobu.." řeknu a dál se o tom už nebavíme.

36. bleskovka

26. května 2007 v 20:09 | Míla |  Bleskovky
1) Jaký je tvůj nejoblíbenější předmět ve škole?
2) Tvůj nej seriál?
3) Tvůj nej horor?
4) svetr nebo mikina?
5) kalhoty nebo sukně?

Dokud nenapíšu ***KONEC***

Diplomy za 35. bleskovku

26. května 2007 v 17:13 | Míla |  Ceny pro vás
Komajda:
Makina:
Fifi:D Kaulitz:D:
Aga.witch:
Chalomina:

© Crazy.DE.Bill

2007 - 2018